Vagabundusz 2014 dec. 27. - 20:18:46 Előzmény neurock
(3/23)
Nyugodtan elvihetted volna, az interaktivitás majdnem, hogy csak mese volt. Egy lepedõ az elsõ 30 sor fölött mint ha tenger lenne (kb. 1 perc) és a 5-6 gyerek kimenetele a színpadra kb. 3 percre. Semmi játék, csak álltak és egy "gyümölcsorrot" kaptak, majd megint álltak és lemenetek:) Nagy volt a "hype". Jó volt, jó volt, de túl volt reklámozva, ezért többre is számítottunk/tam. "Monumentális díszletek"! Hol? Egy 16 méteres anyagsárkány, ami esetleg kaphatná eme jelzõt, de inkább ez sem.
Mellesleg a 1,5 milliárd, hogy jött neked ki jegyeladásból? Valamit félrenéztél szerintem. 12 elõadás x 4000 nézõ x 15000?? átlag jegyár (még talán ez is sok) Emellett nem minden jegy kelt el, pl. a legolcsóbb helyeken, így a 4000 is kicsit sok, de ez így is "csak" 720.000.000 Ft.
10/10
horeszocseme 2014 dec. 27. - 19:20:27 10/10 Előzmény neurock
(2/23)
Ez nem igaz. Mi ma megnéztük, és nem nagyon derült ki, hogy ki milyen jeggyel érkezett. Mi majd' a legolcsóbb jeggyel mentünk, és a gyerekek rettenetesen élvezték minden pillanatát.
neurock 2014 dec. 12. - 14:22:37
(1/23)
Sajnos a készítõk nem gondoltak arra, hogy ezzel a megvalósítással legalább annyi gyereknek okoznak majd csalódást, mint ahánynak örömöt. Azok a gyerekek akiknek a szülei csak az "olcsóbb" jegyet képesek csak megvenni, keserû arccal nézik majd "gazdagabb" társaikat, akik interaktívabban vesznek részt az elõadásban. Tudom, hogy mindez a készítõknél csak a pénzrõl szól, hiszen azért a 4 nap alatt kb. 1,5 milliárdot kaszálni nem semmi. (és itt csak a jegyeladást számoltam)
Én biztos nem viszem a gyerekeimet az olcsóbb helyre, hogy aztán lássam az arcukon, hogy õk miért nem vehetnek részt a darabban úgy, mint a többiek, 55.000ft-ért meg menjen inkább valami maharadzsa. Látatlanba 1-est adok.