Pszichoapu 2010 szept. 08. - 16:24:48
(44/324)
Az IMAX verzió ezek szerint mégsem kerül be az országba? Mert akkor hanyagolnám a sima 3D-t...
CsomiTheKing 2010 szept. 08. - 16:08:07
(43/324)
Emberek!
Akit nem érdekel a film, ne nézze meg! Ne is írjon ide! Nem muszály!
A másik meg, hogy a film még ki se jött! Elõször nézd meg utána kritizálj,ha akkor sem tetszik akkor oké, de ezt a szánalmas írogatást be lehetne már fejezeni.
twillight 2010 szept. 08. - 13:29:00
(42/324)
A trailer csak nézõcsaklogató. 70%-ban félrevezetõ.

Igen, a 3D-effekteket a trailerben én is csúnyának láttam. De nem azért ülnék be. Ha látvány kell, választok egy Mátrixot vagy Armageddont :D
1/10
Sonicated 2010 szept. 08. - 12:45:00 1/10
(41/324)
Ez egy kalap sz@r.. Aki meg azt mondja hogy nem lehet értékelni bemutató elõtt, az meg egy szûklátókörû f.sz..
Mégis minek van a trailer? Hogy eldöntsd milyen a film, mire ülsz be. Errõl meg látni hogy hatásvadász, 3D, James Cameron gagyi 3D-s oldala, tizenéves korosztályt célozza meg, ezt már el lehet dönteni a béna mainstream rock ost-ról is... De ma ezt sajnos beveszik.
Az elsõ Resident Evil film fantasztikus volt, az utána levõk már a közelébe sem értek.
7/10
zsotya010 2010 szept. 07. - 22:20:23 7/10
(40/324)
Csak mert nem találtam róla magyar elõzetest.
7/10
zsotya010 2010 szept. 07. - 22:17:39 7/10
(39/324)
Szinkronizálták???
borkasztik 2010 szept. 05. - 17:16:09
(38/324)
Nem nem én is így látom! Akkora lehetõség lett volna ebben a Resident Evil film sorozatba hogy nem igaz! Mert a története is izgalmas nem csak egy ilyen hétköznapi zombis kitalált története van a háttérben, mint amiket láttam már tucatjával filmeken! Ezért haragszok a filmesekre én is hogy mennyire eltudják rontani pedig minden adott volt a nagyobb sikerre csak egy kicsit bátrabban kellett volna hozzányúlni!
Ennek a résznek a bemutatója tényleg jónak tûnik mozgalmasnak de semmi pluszt nem nyújtott nekem amitõl azt mondtam volna, hogy hûha kirázott a hideg tõle annyira jó! Sõt megint egy tipikus összevissza öldöklés lesz szerintem benne nem sok logikai cselekkel :P
kompikotró 2010 szept. 05. - 11:34:56
(37/324)
Igen ez egy kicsit nekem is "gagyi"...mint ha ezzel nagyon bizonyítani akarnák azt,hogy itt már komoly bajok vannak...XD
Egyébként azt tényleg sajnálom,hogy a film készítõi nem vették fel a játék hangulatának a fonalát,mert pl. a RE1. játék elején lévõ bevezetõ filmecske tovább forgatva szerintem ütõsebb lett volna...ami azt jelenti,hogy amit mi anno a bevezetõ után továbbjátszottunk azt majd 1 az 1be filmre vitték volna...szerintem aki játszott a részekkel,mondjuk egy esõs,vagy téli estén és néha kirázta a hideg az tudja mirõl beszélek! :D
Én a filmekbõl hiányolom a rejtvényeket a mai technikával "simán" megvalósítható helyszíneket a zenét ami az 1ben is adott egy olyan hangulatot amit nehéz szavakba önteni és persze a megannyi lényt aminek a töredékét sem látni a mozivásznon...
Lehet hogy csak én fogom fel így,de szerintem sokan vannak ezen a véleményen!:)
tam-tam 2010 szept. 05. - 01:50:20
(36/324)
Hát lal nem értem miért nem unják már a ezt, h Hollywood feliratnak mindenképpen benne kell lenni 1 filmben:D ez jelképezi a világvégét? ha hollywood nincsen akkor eljött az Apokalipszis?xD
1/10
Zsákos ember 2010 szept. 05. - 01:11:27 1/10 Előzmény zeratul
(35/324)
Azok majd csak az 5.részre kerülnek elõ ! ;D
Amúgy te is összeszámoltad már,hogy mennyi filmbõl lopkodták össze a Túlvilágot ? :D
Úgy szar ez a Kaptár-franchise ahogy van !
Csak szégyent hoztak a Resident evil videojátékokra !
9/10
szekfuandras 2010 szept. 05. - 00:33:45 9/10
(34/324)
Ilyen sokan látták már, h tudják értékelni? Pls mondjátok, honnan szereztétek :)

És igen, én is nagyon várom már :D
zeratul 2010 szept. 04. - 11:42:23
(33/324)
engem csak az érdekel, hova lett az a sokcsilliárd milla jovovic klón, mert a harmadik rész ugye azzal végzõdött, h majd jól feléleszti mindet, s elbánik umbrella-ékkal

jobban örültem volna, ha alice és társai itt alice és háromszázcsilliárd alice-t jelent

:]
borkasztik 2010 szept. 03. - 22:24:07 Előzmény sznúp
(32/324)
:D Hát kb :D
sznúp 2010 szept. 03. - 00:32:03
(31/324)
Meddig lehet még fokozni ezt a zombis dolgot?
Már 3 rész lement és elpusztult még az a maradék is ami volt a világból, erre mégegy folytatás :D
Végén tuti csak Alice marad és nem a Csodaországban :D
De ez majd kb a 25. részben derül ki :)
9/10
PivarnyikKrisz 2010 aug. 31. - 10:12:53 9/10
(30/324)
Igaz.
De (fûrész rajongoként mondom) szerintem a Fûrész beli gyilkolásnak is van értelme,mert végülis itt nem kedvtelésbõl öl a gyilkos, hanem mert,rákos és így akarja rádöbbenteni az elkapott embereket arra h fontos az élet... (vagy valami ilyesmi) De persze ettõl függetlenül brutális és õrült:D
Ami tényleg csak kaszabolás és szerintem értelmetlen az a : Motel! Na az brutlis egy film:)

Amugy a Kaptrához: Nagyon várom már hogy megjelenjen. Nagyon tetsztettek az elõzõek és szerintem ez is jó lesz.
borkasztik 2010 aug. 30. - 22:24:21 Előzmény Pheunix
(29/324)
igen teljesen egyet értek,tényleg mutatnak durva dolgokat is de nem gyomorforgatóan és van is logikája nem úgy mint a Fûrészben (elnézést a rajongóktól)
Az elsõ mint mondtam favourite

de a második részben számomra egy kicsit idegesen rángatták a kamerát a zombis részeknél nem voltak olyan jól kidolgozva mint az elsõnél!

Pl. Mikor az elején a csaj menekül felfelé a lépcsõházba hogy kijusson a tetõre és közben hátul meg üldözök a zombik! Abban pl semmit se lehet látni a zombikból csak annyit hogy majd rámásznak a kamerára és össze-vissza dobálják olyankor a képet :D lol

Nekem az olyankor illúzió romboló volt és nem tudtam élvezni vagy amikor a temetõben vannak olyan gyorsan ugrálnak benne és dobják a képeket ide oda hogy követni nem bírom a szememmel csak sejtem a mozdulatból hogy mi történik lol

Meg mondom feszültebb városi menekülést és idegölõsebb mászkálást vártam volna következõrészben! Mert annyira vártam a folytatást az elsõ rész után, ott a végénél szinte tényleg azt az érzetet keletett minden hogy szinte tényleg egyedül van a csaj esetleg pár túlélõvel és szinte minden egyes sarokban olálkodhat valami veszély és úgy kell mindig kijátszani mindenkit és megbújni mindenhol!

Sajnos ezt a feszült hangulatot nem tudták tovább vinni a második részre nálam! Meg az a génmanipulációs szuper erõs dolog se tetszett!

Az elsõrészben még pont ideális volt hogy esetlenebb, de mivel kiképzett õr megtudja magát védeni keményen is ha kell és szakértõje minden félefegyvernek is, de közben azért esetlenebb is és jó végigizgulni a kínlódását!
1/10
bencus11 2010 aug. 29. - 22:59:57 1/10
(28/324)
Én is szavaztam,1/10..
Csak,hogy némileg reálisabb legyen ez az arány, remélem majd 6,5 körül áll majd be..Trailer alapján nem számítok jobbra..
Pheunix 2010 aug. 29. - 16:13:13
(27/324)
Halika!
Az elõttem szólókhoz csatlakozva,valóban semmi értelme,úgy értékelni egy filmet, ha még nem is látta az embert.Én még anno playstationon nyomtam a resident részeit,ugyanúgy mint a silent hill-t is, és mind a két filmnél beigazolódott, hogy a két világnak(játék, és film), semmi köze nincs egymáshoz.
Amúgy szerintem nagyon jól megcsinálták a filmet,nekem a favorit az 1, de a két másik résszel sincsen semmi komoly problémám.Ha egy kicsit az ember utánanéz, amikor a kaptár elindult a mozikban,onnantól kezdve évekig nyomatni kezdték a zombis filmeket,szóval azért ott a fiúk valamit nagyon eltaláltak.Az egyben rohadtul tetszett a film nyers világa,hogy igenis fröccsen a vér,szakad a láb, és még ezek ellenére is izlésesen tudták megcsinálni,ugy értem nem gyomorforgatóan.És ez maradt az eddig 3 részek alatt is.Bár ami igaz a 3. rész tényleg egy kicsit unalmasra sikerült,de mindig kell egy olyan rész ahol egy kicsit megpihen a történet,azért remélem, hogy talán a mostani rész fog igazán felpörögni.Várjuk,és szept.11.kén már értékelni is fogok.Csóka
borkasztik 2010 aug. 28. - 21:16:01
(26/324)
Nekem az eddigi 3 rész közül csak az elsõ része tetszett! A 2. részébe nagyot csalódtam olyan vége után ahogyan az elsõ része lezárult sokkal jobb precízebb és izgalmasabb dolgokat vártam volna mint amit kaptam!

A 3. része már jobban tetszett mint a 2. rész, láttam benne fantáziát, de utáltam benne a sok ismétléseket amiket már az elsõrészben is láttunk (hányszor menekül meg a a lézerkamrából, tusolós ébredés stb. újjat nem tudtak már???) és egyfolytában azokat a ismételgették benne!

Ez a bemutató alapján érdekesnek tûnik, de megvárom és majd utánna véleményezem! Én azt hiszem csak egy részével játszottam a játékkal, jobban szeretem a Silent Hill sorozatot!

Így jobban tudom élvezni a történéseket de sajnos az az igazság amit az elején is mondtam hogy csak is az elsõ részét tartottam igazán értékelhetõnek! :( Pedig sok fantáziát láttam volna benne, de eléggé elferdítették a dolgokat az elsõ rész után! Sajnálom hátha majd ez egy kicsit jobba lesz mint az eddigiek!

Jah és azt én se értem hogy miért szavaznak már rá azok akik nem is látták még nem tanultátok meg hogy csak a trailernek nem szabad hinni?
10/10
Édesangyal 2010 aug. 27. - 15:53:38 10/10 Előzmény Sirius111
(25/324)
De igen,alpári voltál, sõt közönséges, de! igazad van.
Én megelõlegeztem neki a 10et kiindulva az elõzõ részekbõl, a film után pedig majd megint pontozok....
A zene viszont király!