Mr.T. 2010 szept. 11. - 10:47:17
(64/324)
Mikor elkezdõdik a stáblista a végén, akkor még ne menj ki a moziból, mert lesz még egy jelenet, abban van Jill Valentine.
2/10
Atys007 2010 szept. 11. - 10:22:33 2/10
(63/324)
Sok filmet láttam már, de ilyen rosszat nem sûrûn. Sõt, még sosem volt olyan, hogy annyira pocsék lett volna egy alkotás, hogy azt a fórumban is megírjam. Se füle, se farka. A lassítások, a nagy fehér terem, egy az egyben mintha a Mátrixot néztem volna meg zombis változatban. Még a végén az Umbrella vezetõje is pont olyan volt mint Smith ügynök. A 3D sem volt túl jó ötlet, remélem nem ebbe az irányba mennek a filmek, az nagy baj lenne. Az is sokat elmond a filmrõl, hogy sokan a teremben végig röhögték az elõadást, pedig nem vígjátéknak készült, de valóban voltak benne olyan megoldások, olyan erõltettet dolgok az akció jelenetekben, amiken még egy kevésbé rutinosabb moziba járó is elmosolyodik.
MILLA13 2010 szept. 11. - 09:25:59
(62/324)
eddig mindhárom részt imádtam..sokszor elõveszem és megnézem de ezt képtelen lennék újra megnézni,és ezt a 3D technológiát sem értem..nem kéne erõltetni..ami nem megy az nem megy..számomra ettõl még nem lesz látványosabb és élvezhetõbb egy rossz film!kár érte!nálam a 10/5 és az is csak a zene miatt..esetleg valaki tudja mi a zene címe ami az elõzetesben is megy és a film végén?
Sirius111 2010 szept. 11. - 09:18:03
(61/324)
Sziasztok!
Nagyon szomorú vagyok....még nem láttam a filmet, és nem tudom, hogy elmenjek-é egyáltalán...nézegettem e mozimûsort és tök letargiába estem, mert mindenhol csak 3D-ben vetítik....azért bíztam benne, hogy lesz sima film is....most én is fogyatékosnak érzem magamat, mert csak az egyik szememmel látok jól és egyáltalán nem látok 3D-ben, mert már próbáltam....ha ez lesz a mozi jövõje, akkor nagyon kiábrándító nekem...
7/10
zsotya010 2010 szept. 11. - 08:44:10 7/10
(60/324)
A szinkronnal semmi baj se volt szerintem, csak egyszerûen nem kellett volna 3D-be adni. Látta bent valaki Jill Valentine-t?
1/10
Netfigyelõ 2010 szept. 11. - 04:29:21 1/10
(59/324)
Ezt a összelopott (3D-s)szemetet csak a életképtelen,agyhalott Twilight-korosztály tudja csak értékelni !
Nekik az Avatar után már minden sz@rt el lehet adni !
1/10
oszkos 2010 szept. 11. - 00:02:06 1/10
(58/324)
Nem tudom gyerekek, lehet h bennem van a hiba, de ez a film vmi kaotikus. Kb 6 szereplõ van benne, ami önmagában nem lenne baj, de egyiknek sincsen szerepe a filmben, egyik sem karakter, csak úgy vannak. A film nagyjából 5 helyszínen játszódik... Lehet a szinkron miatt gondolom így de a párbeszédek vmi irdatlan rosszak, már idegesítettek. Az elõzõ részek bejöttek, de ez szerintem vmi eszméletlen rossz. 10/1
9/10
szekfuandras 2010 szept. 10. - 20:45:36 9/10
(57/324)
Szerintem nagyon jó film. Kiváló színészek, látványos akciók és a 3D szenzációs, de nem is vártam mást...
Olvastam a kritikát és nem értem miért húzták le ennyire... Néhány dologban igazuk van, de azért 2/10...

SPOILER

És a nagyzombimegölõs jelenetnél tényleg olyan, mintha a szemüvegre fröccsenne a vér :D De én ennek örülök, mert új.
SPOILER VÉGE

OFF: Nem kaszált több milliárd dollárt az AVATAR, de kétségkívül a legjövedelmezõbb(és szerintem a legjobb) film a világon :)

Számomra ez a film 9/10, mert minden elvárásomnak megfelelt, de lehetett volna egy kicsit hosszabb :S
7/10
zsotya010 2010 szept. 10. - 19:05:37 7/10
(56/324)
Megnéztem! Kétség kívül a széria leggyengébb darabja.

SPOILER

A harmadik részben ugyebár kipusztult és elsivatagosodott a Föld, itt pedig már így kezdik, van egy komplett város, ami megfertõzõdik Japánban. Ezt szemléltetik is. A film közepe tetszett, mikor be vannak szorulva a börtönerõdítményben, itt volt pár egész jó akciójelenet.Hozzá kell tennem nem minden akciójelenet tetszett. Az eleje úgy ahogy van gyenge erõltetett volt, s a vége is csak az elmegy kategória.

Na pozitívumok: a történet szerintem egészen jó volt, voltak visszaemlékezõs jelenetek is a harmadik részbõl. Wesker és Chris feltûnése is pozitívum, mert õket már korábban a játékból is megismerhettük. A szereplõk alakítása és megválogatása is jóra sikeredett.

SPOILER vége

Összegezve nem éri meg a moziárát, fõleg nem 3D-ben. Néhol nagyon szemet szúrtak a digitális beavatkozások, bár ezen nem kell csodálkozni, mert nagyjából az egész film az volt, s a zenei rész is kissé erõltetettre sikeredett, maradhatott volna a klasszikus, nem kellett volna ennyire felturbózni.
10/10
tomiloki2 2010 szept. 10. - 18:49:56 10/10
(55/324)
Láttátok már hogy csak úgy idejöttök mint a kurva menõ csürhe banda?és szarozzátok látatlanba majd ha megnéztétek elfogadom a véleményetek
Dickense 2010 szept. 10. - 18:29:38 Előzmény Sonicated
(54/324)
Hehe James Cameron 3D je gagyi?? nemtudom mért kaszált több milliárd dollárt az avatárral...
Biztosan azért mert gagyi. Mellesleg azóta nem láttam normális 3D-t moziba. Mindegyik elmosódott f*s volt. Ha meg szerinted gagyi, akk csinálj jobbat...
6/10
Horcsogg 2010 szept. 10. - 13:05:31 6/10
(53/324)
Féltem, hogy így lesz, a 3 is nagyon gyenge volt már, de akkor ezt kihagyom teljesen :(
1/10
Zsákos ember 2010 szept. 10. - 12:46:46 1/10
(52/324)
A Perzsia hercege után újabb igényteleneknek való szórakozás !
http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/2010/09/10/ostoba_parasztvakitas/
He-he-he !
borkasztik 2010 szept. 10. - 07:28:53 Előzmény Sonicated
(51/324)
Ugyan mán te sose ültél még be olyan filmre aminél a trailer nagyon ütött a film pedig hihetetlenül rossz lett?
Mert te a trailer alapján megtudod mondani az egész film tartalmát hogy miról szól? Maximum csak a jellegét

Ott mindig csak a leglátványosabb jelenteket dobják össze hogy becsalogassák a nézõket, reklám fogás, ennyi erre való a trailer!

Abban viszont teljesen egyet értek hogy az elsõ része volt csak jó! A többi már nekem is illúzió romboló volt! Ezt is megnézem és természetesen majd utánna mondok véleményt róla.. de az eddigi teljesítményük alapján nem várok túl sokat tõle a látvány ide vagy oda! Nekem a tartalom is számít és az izgalom!! De adok neki egy esély4 :D
Denevér333 2010 szept. 09. - 21:51:12
(50/324)
Jó estét!

Én mind a három részt szívesen néztem. Annak ellenér, hogy rengeteg benne a nyúlás! Ebben a filmben az elõzetesbõl nézve egy az egyben újraforgatták a Penge és fõleg Mátrix egyes jeleneteit.
Ez engem rendkívül zavar, mert azt jelzi, hogy a stábnak nincsen saját ötlete és más által kitalált kliséket alkalmaz. Pedig itt azért tényleg nem a 0-ról kellett csinálni a filmet volt egy nagyon jó játék alap.
Alex27 2010 szept. 08. - 23:38:55
(49/324)
:)
Alex27 2010 szept. 08. - 23:38:38
(48/324)
Bocsi ezt muszáj betennem, mert tökre tetszik :))
Alex27 2010 szept. 08. - 23:24:28
(47/324)
Nagyon várom már én is!!! kb. 1éve ülök már tûkön,hogy végre megérkezzen, és most...
Jónak ígérkezik, látványosnak, ijesztõnek, és remélem a történet is nagyon ott lesz! A színészek meg! Mindegyiket nagyon szeretem, és persze elfogult is vagyok némelyekkel, de így szép és kerek a világ! ;D

<- Ali, Milla, Went :)
7/10
Mr. D 2010 szept. 08. - 22:19:02 7/10
(46/324)
Holnaptól játsszák!! Juhhéj! Már tûkön ülve várom, bár sajna csak a hétvégén tudom megnézni...nagyon látványosnak ígérkezik, és Milla jobban néz ki, mint valaha! Annak is nagyon örülök, hogy Détár Enikõnek még sikerült leszinkronizálnia. Már azt hittem, hogy a gégeproblémái miatt valaki más lesz Alice magyar hangja, ami nem lett volna jó, mert õk már szinte összenõttek a Kaptár sorozaton belül. Úgy gondolom, a 3D technikát kellõképp kihasználják a készítõk. Már jól esne egy tisztességesen megkreált térhatás annyi összecsapott után (A titánok harca, Az utolsó léghajlító...).
9/10
szekfuandras 2010 szept. 08. - 21:10:53 9/10 Előzmény Sonicated
(45/324)
A világ legfejlettebb 3D-technológiája gagyi? Ilyet nem hallottam még :D

twillight, ha látvány kell Mátrix v Armageddon? Elismerem egyik sem rossz, de a kettõ együtt nem ér az AVATAR nyomába...(ez az én véleményem)