hun.ata 2010 szept. 15. - 14:17:08
(144/324)
Még annyit szeretnék hozzáfûzni, hogy aki nem játszott, a
Resident Evil 1,2,3
vagy
Resident Evil Code Name Veronica
játékokkal, annak nem is tudom, hogyan is lehetne fogalma egyáltalán, hogy mit is jelnt valóban a Resident Evil filing. Honnan is tudhatná, hogy miért, és mitõl lett Híres a Resident Evil.
Én például alig néztem meg a Barátok Közt címû sorozatból pár részt, mert nem szeretem, de ha a közeljövõhéten adnának a Moziban egy "Barátok Közt" címû mozifilmet, ami 3d-s csúcstechnikával és másfilmekbõl lopott nagyon jó ötletekkel tákolnák össze. És Zsófi kinyalná a filmben Tildát, fõleg 3D-ben :) akkor több mint valószínû, hogy Rögtön Barátok Közt rajongó lennék, de csakis annak az egy filmnek.

Ebben a formában engem sem érdekelne, hogy köze nincs a filmnek az eredeti, Barátok Közt sorozathoz, mert nekem ez a film tetszett, úgy ahogy van, hiába összetákolt film, pénzlehúzás az egész.

Így ebben a formában 100%-ban igazat adok mindenkinek, akinek így tetszett a film :)
kompikotró 2010 szept. 15. - 13:37:03
(143/324)
A bioterrort már láttam,de igazából nem nagyon nyerte el a tetszésemet...attól függetlenül megnézem majd annak a folytatását is,de ezek a mozi változatok nekem még mindig olyanok mint egy lottó 4-es :D Szóval nem az igazi...:D
A túlvilágról még nem alkotok véleményt,majd igyekszem megnézni!
hun.ata 2010 szept. 15. - 13:27:14
(142/324)
Idézlek: "Azt mondod igazi Resi fan vagy....én nem vagyok az"
Majdnem ugyanígy kezdeném a válaszom. De hozzá teszem, hogy ha akarod, akkor összevágok én itthol saját kezüleg egy filmet SZÁMODRA, és azt a címet adom majd neki, hogy "Resident Evil 5".
Felsorolom, milyen filmekbõl fogok vágni "Lopni" :

Matrix 1 Matrix 2 Matrix 3
Penge 1 Penge 2 Penge 3

Star Wars: Birodalom Visszavág
Star Wars: Klónok Támadása
Star Wars: Sithek Bosszúja
Silent Hill
Mission Impossible 2
Equilibrium
Stb.....

Nem akarlak kioktatni, nehogy féreértsd, de kérlek nézz utána mit jelent alkotni, egyedit létrehozni, vagy saját egyedi ötlet. És nézzél utána kérlek annak a szónak az értelmének, hogy "összetákolt" "ötletlopás" "másolat" "gagyi". Ha ezt a filmet a KÍNAIAK készítették volna, Kresident Bevil néven, akkor megérteném, hisz a kínaiak a koppitántásról híresek. De azok akik az egydit és a minõséget szeretik, azoknak sajnos ez a fil NAGGGGGGYYYYYON BÛÛÛÛÛZLIK.

Bízok benne, hogy vannak még igényesek, akik egyet értenek velem, de egyben elnézést kérek azoktól, akik az Adidas cipõ helyett Badidas cipõt hordanak és örülnek neki.

ui: Nem tudom, figyelitek, de egyre jobban tömik a jónépet mûanyaggal, gagyival, MINDEN TÉREN, így érthetõ, hogy csökken az igény, az "IGÉNYRE"
10/10
AngelÁgi 2010 szept. 15. - 11:38:16 10/10
(141/324)
kompikotró 2010 szept. 15. - 09:00:39
(140/324)
Szerintem az elsõ 3játékrész irányítása nem olyan borzalmas,inkább csak szokni kell!
Mondjuk mi anno ps-en játszottuk lehet úgy egyszerûbb volt,mint pc-n!
Én még ezt a filmet nem láttam,de mint korábban leírtam a film adaptációkból leginkább a játék hangulata ami hiányzik...ha a filmeket úgy nézem,hogy elvonatkoztatok a játéktól akkor szerintem nézhetõek!
Aki teheti vegyen egy ps1-et és szerezze be 1-3-ig a R.E.-t
Ha megszokja az irányítást ,akkor egy hatalmas élményben lesz része!
Javítsatok ki,de azt hiszem a japán verzió nem is R.E. hanem biohazard néven futott! Remélem a japók ilyen néven megcsinálják majd egyszer úgy ahogy kell a mozi verziót és akkor az ütni fog mindent! :)
Egy kis ízelítõ az 1-bõl!
http://www.youtube.com/watch?v=GUDcfaloK4c&feature=related
Sirius111 2010 szept. 15. - 07:57:13
(139/324)
Próbáljátok megnézni a "látványvilágon" túli dolgokat.
Azt mondod igazi Resi fan vagy....én nem vagyok az, mert az elsõ 3 rész irányítása szerintem borzalmas....de a 4. és fõleg az 5. isteni lett!!!
Sokadikra viszem végig...és annyira jó érzés volt látni, hogy egy az egyben átvették a harcot a játékból, hogy csak na!!! Nálam ez azt jelenti, hogy óriásit tisztelegtek a játéknak....az eddigi resi filmekben ilyen azért nem volt...kivétel SPOILER: a 2. részben a rendõrök vs zombik mészárlás utáni kép a romhalmazról, illetve a motoros sikaban tükrözõdö zombiarcok! :P
1/10
Netfigyelõ 2010 szept. 15. - 00:05:18 1/10
(138/324)
Ez a cirka 7 sor kritika akar lenni ?
1/10
Netfigyelõ 2010 szept. 15. - 00:01:27 1/10
(137/324)
Szia ! Teljesen egyetértek !
Ennél a összelopott szutyoknál már csak a 6. Resident evil játékkal (vagy az 5.filmmel) süllyedhet a színvonal !
Mage 2010 szept. 14. - 22:25:21
(136/324)
hun.ata 2010 szept. 14. - 21:56:15
(135/324)
Most mit mondjak?!?
Én vérbeli Resident Evil játék rajonó vagyok, már vagy 12 éve.

De ez a film mi !!!??

Ez egy rakás fos, más filmekból összelopott, összetákolt fos.
Hogy engedhette meg Shinji Mikami, hogy így tönkre tegyék a
Resident Evil-t.
Akik csak a film alapján ismerik, annak sem hiszem, hogy szimpatikus lenne, ez az összetákolt ákom bákom film ami "Resideent Evil" címen fut.
AZt hitték, hogy a látványvilággal, majd kárpótolni tudják, majd azokat a rajongókat is, akik látják, hogyan teszik tönkre a pénzéhes filmkészítõk, az egész "RESIDENT EVIL" Imige-t.

Az igazi, Resident Evil, sajnos már meg halt, de a pénzsóvár filmkészítõk a játék nevével visszaélve, kicsalnak az emberek zsebébõl még egy csomó zsét, nem foglalkozva azzal, hogy milyen kárt tesznek a Resident Evil imige-ben.

ÁRULÓK!!!
Sirius111 2010 szept. 14. - 21:45:50
(134/324)
Amúgy Könnycseppek nevû felhasználó illesztette be azt a kis szösszenetet a hasonlóságról! Én erre vártam már régen!!!...a Doomnál is próbálkoztak ezzel és ott sem lett rossz!!! Persze a film egészében nem teljesen 100-as...
Sirius111 2010 szept. 14. - 21:43:11
(133/324)
Köszi! :)
Engem sem izgat a pont....ha nekem teccik akkor tõlem kaphat 1-est is...max az ízlésvilágommal vannak súlyos problémák! :P
(tudom ez egy másik topik, de az égre-földre magasztalt Predátorok szerintem harmat gyenge...a fostalicska AVP-t meg imádom!! :)))
10/10
AngelÁgi 2010 szept. 14. - 21:11:50 10/10
(132/324)
Én nem barmozlak le, sõtt! köszi a hozzászólást:) jó volt végre olvasni érveket is nem csak azt,hogy leirnak 4 betût minden kommentár nélkül.
Ha nem hasonlít a játékra az a szar, ha hasonlít a játékra az a szar.Ha sok a zombi azt vitték túlzásba, ha kevés akkor az a szar:) szarozni mindent lehet...
Imdb-n nem a bevételek alapján pontoznak,hanem regisztálnak és értékelika filmet...ahhoz képest elég jól áll....
9/10
M4RT!N! 2010 szept. 14. - 21:02:34 9/10
(131/324)
Jaja igaz!
raven1011 2010 szept. 14. - 20:42:26
(130/324)
Nekem akkor is tetszett és mondom,hogy megérte. :)
Akik a mátrixos,pengés hasonlóságot vélik felfedezni és moziban nézték akkor inkább nézzék a jó oldalát. 1mozijegy áráért 3 az 1ben élményben részesülhettek. Mátrix+Penge+1kis Kaptár.....ráadásul 3D-ben :-)
9/10
M4RT!N! 2010 szept. 14. - 19:54:40 9/10
(129/324)
Nah jó film volt ez én is játszottam a játékkal és tényleg RENGETEG a hasonlóság.Nem mintha ez baj lenne a film király lett.9/10
*****SPOILER********


Ott az elején már a f*szom kivolt a sok slowmotionnal:D


******SPOILER END********
könnycseppek 2010 szept. 14. - 19:41:49
(128/324)
...egy "kis" hasonlóság...
http://www.youtube.com/watch?v=CXgpw4M3CZU

;-)
Sirius111 2010 szept. 14. - 19:24:38
(127/324)
Üdv Mindenkinek!

Ma rávettem magam ( az asszony sokadik rúgdosására ) hogy megnézzem a filmet. Nagyon sok negatív kritikát kapott és csak 3d-ben adták. Számomra ez elég rossz párosítás. A filmet én úgy néztem végig, mint egy normál filmet. Nem látok 3d-ben....DE....(most jön az, hogy mindenki lebarmoz ) szerintem iszonyat jó film lett. A kedvencem a sorozatból mindig is az 1. marad, de ez szorosan követi....
Lopások a 5 Resibõl??? OMG de hát ez a játék megfilmesítése!!!! Az mér lenne lopás??? NC.....
Bullet-time: persze...lopás a Mátrixból...csak mert nem ismeritek a Max Payne-t....ilyen alapon a Mátrix is csak lopkodta a technikát...
Hentes Majini??? Honnan veszed, hogy Majini? Szerintem nem mutatkozott be, hogy: "Üdv, én egy hentes és mészáros vagyok Afrikából. Persze színes a bõröm, csak ezt a csukja alatt nem látod!"
Én azt mondom végre visszakanyarodtak a játékhoz!!!! Eddig kihagyni Christ meg Weskert???
Természetes vannak benne érthetetlen dolgok: SPOILER!!!!pl hogy éli túl Alice az elején a robbanást, ha már nem Super Woman??
És Crisnek elég idióta storyja van....SPOILER VÉGE!!

Lehet, hogy jobb volt 3D nélkül nézni, de a történet szerintem eléggé kerek és jól kidolgozott lett...
Jah még egy utolsó gondolat: aki azt mondja, hogy röhejesek voltak a zombik, annak annyit mondanék, hogy a 3. részt végig röhögtem, mert eléggé kiszámítható volt mi fog következni....ebben viszont a játék 5. részében található szájszétnyílós izéji nagyon jól kidolgozottak lettek és abszolút visszaadták a játék hangulatát.
Egy filmen én úgy tudom lemérni, hogy mennyire tetszett, ha van olyan rész benne, amitõl libabõrös leszek ( elég röhejes, de így van )...ezt legutoljára az Avatarnál éreztem....és itt megint....nem bántam meg, hogy sokat fizettem azért, amit nem is láthatok...
1/10
JOHNNY-BOY 2010 szept. 14. - 17:35:17 1/10
(126/324)
Na meg a sok elfogult, "okos" rajongó aki elõre 8-ast, 9-est meg 10-est adott. Még vetítés elõtt 8,4-es átlag és néhány nap leforgása alatt már csak 7,3??? Vajon miért...
1/10
JOHNNY-BOY 2010 szept. 14. - 17:30:46 1/10
(125/324)
Elkeserítõ, számomra. Az elsõ rész az még tetszett, jó sztori és a kidolgozás is okés. A második rész is tetszett, tûrhetõ sztori, egy jó folytatás volt. A harmadik rész is egész jó volt bár azzal már kevésbé voltam kibékülve de egy befejezésnek elment. És ez??? Ez mi lenne??? Végig érezhetõ volt rajta az ötlettelenség és a pocsék kidolgozás. A filmnek kb. a fele a Mátrixból és a Pengébõl való. Ugrálás a golyók elõl meg szétnyíló fejû szörnyek és még lehetne hosszasan sorolni. A sztori lapos, látszott, hogy már nem tudtak mit kitalálni. Az egész úgy ahogy van lenyúzott bõr, semmi több. Nem kellett volna elkészíteni. Kétség kívül a leggyengébb rész.