s.peti 2007 ápr. 13. - 16:36:39 Előzmény Emesee
(676/816)
2007 májusában(asszem 25.-én,de nem biztos)!
s.peti 2007 ápr. 13. - 16:30:49
(675/816)
sziasztok!!!!!!!!
A Karib tenger kalózai 2 szerintem egy szenzációs film!Az elsõ rész is jó de ehhez képest...Énnekem ez a kedvenc filmem!Nagyon várom a 3-at!A története sokkal jobban el lett
találva mint az elsõnek(persze az is jó film)!Én csak mindenkinek ajánlani tudom!!!!!!Csodás film!!!!!!!!!!
Gabrielle Solis 2007 ápr. 06. - 09:04:20
(674/816)
Ez a film olyan ELKÉPESZTÕ hogy csak nagyon kevés film múlja alúl !!!! Jerry Bruckheimer meg aztán tudja hogy kell igazán COOL filmet csinálni !!!!! Má várrom a legújabb részt !!!! (bár ezzel nem vagyok egyedül :D )
Emesee 2007 ápr. 04. - 19:31:09
(673/816)
Jaj, nem évet hanem filmet akartam irni...sorry
Emesee 2007 ápr. 04. - 19:29:02
(672/816)
nem tudjátok, hogy mikor lesz kész a 3. év?
Jah, és még ami jó benne, hogy sokban kapcsolódik az elsõ részhez ( ey sajnos egyre ritkább a többrészes filmek között)
Vikke 2007 ápr. 04. - 11:56:37
(671/816)
Én nem egészen értek egyet.
Tény, hogy nagyon jó film és izgalmas de jóval vontatottabb lett az elsõnél és kicsit túl Hoolywod-i lett. De ez természetesen nem rontja a színészek játékát. Nekem is nagyon tetszett és már nagyon sokszor láttam. A Karib tenger-triologia ugyanugy érték (lesz) mint pl. a Star Wars vagy a Gyûrûk ura stb...
Emesee 2007 ápr. 03. - 22:44:31
(670/816)
Egyetértek minden dicslerõ hozzászoláaaK, ez a film FANTSZTIKUS! Kár, hogy mostanában keés ilyet látni a mozikban! igazán le tud kötni, és minden perce izgalmas...
10/10
King Diamond 2007 márc. 23. - 21:56:33 10/10
(669/816)
Ez a film egyszerûen zseniális! Az utóbbi idõk egyik általam az egekbe magasztalt filmje, minden szempontból. Az egyik kedvencem. Bár meg kell mondjam, hogy az elsõ rész ugyan elõbb láttam, mint a 2-õt, de még 2005-ben láttam Angliában, angol felirattal, és csak akkor láttam szinkronnal, mikor az rtl klubon ment, bár az egy nagy gáz... nem tudom miért fordítja és írja sok mindenki BARBOSSA nevét BARBAROSSA-nak.......
Nagyon várom már a harmadik részt májusban, legalább 2x meg fogom nézni a moziban, a másodikat 3x néztem. Johnny Depp egyik legnagyobb szerepe, annak ellenére, hogy neki jobban állnak a thriller/misztikus filmek.
Johnny Depp rajongó 2007 jan. 29. - 18:41:31 Előzmény sparrow
(667/816)
Bocseszocska,de nem lehet,mert nem tudom........De nagyon cool lett..:PSorryyyyy
Mea** 2007 jan. 21. - 15:59:31 Előzmény 222
(666/816)
egyetértek!szerintem is az elsõ volt a jobb!

de ez is nagyszerû volt, elképesztõ Johnny milyen jól alakítja Jacket:)
222 2007 jan. 13. - 18:42:59
(665/816)
Szerintem sem rossz, de az elsõ rész jobb!!!!
borika 2007 jan. 12. - 20:07:34 Előzmény Zizi_csajszi
(664/816)
Nekem ez a film nagyon-nagyon tetszik!!!!Én akkorákat röhögtem,hogy az már fájt.:P azoknál a jeleneteknél minta zt már elöttem leirták........jól sikerült,csak nem kellett volna félbevágni a két jelenetet,aminek az elsõ fele a második rész a második már a harmadik.......és a két részt egyben is forgatták.........na mind1
Zizi_csajszi 2007 jan. 08. - 16:18:40
(663/816)
Nos... megváltozott a véleményem...
Mádsodszorra is megnéztem... (nem azért mert másodszorra unalmas stb. hanem másért...ezt nme írom le..)
Nos, hát jónak jó... De ha úgy nézem, csak az a rész tetszett amit leírtam....
És nyugodtan megkövezhettek ha akrjátok...
morrigan 2007 jan. 06. - 19:17:37
(662/816)
nekem már az elsõ rész sem tetszett, a második se nagyon DE...
megrögzött JOHNNY DEPP fan vagyok
ez az egyetlen ok amiért megnéztem a 2. részt, ill. hogy megszállottan elutasítom Orlando Bloom bármiféle színésznek, jó pasinak és egyéb pozitív jelzõkkel való meghatározását, és szeretem a filmjei után lefikázni
de most a kis buz..., ja nem; fogalmazzunk szépen: nem hetero Will Turner jól megkapja, hahahahaha!!!
csak azért érdemes volt megnézni, mert Jack leüti egy lapáttal, és persze a csókért (JxE) :))
datolya 2007 jan. 06. - 13:35:26
(661/816)
nekem teljesen úgy tünt hogy Eliza már a kalózért van oda és ezt látta az Orlandó is meg (azt az utolsó csókot) illetve szóvá tette az elsõ võlegány kapitány is Elizának hogy õrá még soha nem nézett így mint Jackre.

de vajon Jack miért nem találta meg Jones szívét a tájolóval? neki kit/mit mutatott a tájoló ?
datolya 2007 jan. 06. - 13:30:14
(660/816)
ezt olvastam a 3 részrõl:

"A The Movie Blog birtokába jutott a legelsõ kép A Karib-tenger kalózai harmadik részének új sztárjáról: a Rolling Stones legendás gitárosa, Keith Richards ebben a filmben debütál a kamerák elõtt. Richards Johnny Depp karakterének, Jack Sparrow kapitánynak az apját, Grant Sparrow-t játssza. Depp régóta hangoztatta, hogy Jack Sparrow alakját a Stones gitárosáról formázta, és most végre lehetõsége volt Keith Richardsszal együtt forgatni.

A Karib-tenger kalózai 3 ott folytatódik, ahol az elõzõ rész, A holtak kincse abbamaradt: Will Turner (Orlando Bloom) és Elizabeth Swann (Keira Knightley) összefognak a veszedelmes Barbossával (Geoffrey Rush), és együtt indulnak útnak, hogy kiszabadítsák Jack Sparrow kapitányt Davy Jones (Bill Nighy) fogságából. Hosszú utazásuk során eljutnak a távoli Szingapúrba is, ahol a ravasz kínai kalózzal, Sao Fenggel (Chow Yun-Fat) is meg kell küzdeniük.

Keith Richards a hírek szerint kisebb döccenõkkel, de jól vette az akadályokat: a filmben tintahalfejû Bill Nighy a Fox News riporterének egy partin elkotyogta, hogy a hatvanhárom éves zenész enyhén becsiccsentve érkezett A Karib-tenger kalózai 3 forgatására. Amikor a rendezõ, Gore Verbinski arra kérte, próbáljon meg rendesen, egyenesen állni, Richards így válaszolt neki híresen rekedtes hangján: "Ha valami rendeset akarsz, nem én vagyok a legjobb választás". Depp és filmbéli apja állítólag nagyon összemelegedett a forgatáson: Richards búcsúajándékként nekiadta azt a kis létrát, amit a lakókocsijához támasztott, hogy könnyebben mászhasson ki-be az öltözõjébe. "Egy lépcsõfok is túl sok" írta rá, amikor dedikálta a létrát Deppnek.

Míg a harmadik rész forog, A holtak kincse-dvd óriási siker: december 5-én a film amerikai dvd-premierjének napján 24 óra alatt 5 millió példányt adtak el belõle. A most készülõ harmadik résznek is Jerry Bruckheimer lesz a producere, a bemutatót jövõ májusra tûzték ki.
Bálint1 2007 jan. 02. - 18:55:24
(659/816)
nem sok folytatás tud jobb lenni az elsõ résznél, de ez igen!!
10/10
Rera 2007 jan. 02. - 17:51:22
(658/816)
Azt én sem értem,hát biztos csak úgy visszajött!
Zizi_csajszi 2007 jan. 02. - 14:40:52
(657/816)
Megszereztük DVD-n,(kölcsönbe)...

Hát szentem jó lett. Én azt bírtam, amikor gurultak le az dobon vagy hol az emberkék, öcsém!:D
Hát naon álllíti!:D
De nem értem a végét, hogy hogy jön vissza Barbossa?
Vki értni?:?