Téma: A karmester

10/10
Camu júl. 03. 17:14:20 10/10
(4/4)
Egyszerűen brilliáns. Egyetlen felesleges percet sem találtam benne. Egy komoly téma, amely teret enged a szórakoztató és romantikus vonulatnak is. 10 pont.
6/10
itsme1 jún. 19. 09:34:54 6/10
(3/4)
...csak, hogy helyre tegyük a dolgokat, és egy férfi is kifejtse véleményét, ez a film erős közepes.
9/10
dandelion83 jún. 07. 13:27:07 9/10
(2/4)
Nagyon tetszett, érdemes megnézni. Film az álmokról, a küzdelmekről, arról, hogy soha nem szabad feladni, és hinni kell magunkban. Nagyon tetszett a főszereplő állhatatos természete, a szerelmi szál, a zene, és a befejezés is. Minden a helyén volt, érzelmileg is hatott rám.
7/10
sexykex márc. 04. 15:59:15 7/10
(1/4)
Még egy óra sem kellett és máris rájöttem, hogy akár be is kapcsolhattam volna hozzá a feliratot, mert időnként hollandul karattyolnak benne. Már másnap leellenőriztem, hogy mennyire értettem jól ezeket a beszélgetéseket és rájöttem: igazán felesleges lett volna hollandul tanulni. Igaz, akkor tudnám a flamandot is, így viszont a magyart is alig ismerem. Valójában nem is ez volt az igazi ok. Egyszerűen tetszett a film és a zene. (Az öregedés nem első jelei mutatkozhatnak nálam.)