Téma: A kém

7/10
Larvitar 2015 júl. 21. - 21:54:37 7/10
(37/137)
Spoiler.

"Az autók rendszáma a legritkább esetben takarja a valóságot, mert mi van, ha pont egy MNB-897-os rendszámú BMW aprítja a népet a belvárosban és létezik pont ezzel a rendszámmal egy BMW, aminek a tulaja egy üzletember? És felismeri valaki. Ezért sokszor kamu rendszámokkal forgatunk. Sima mûanyag táblák, amikre rá vannak nyomtatva a számok-betûk."

Nincs ezzel baj, csak nem valósághû. Persze egy filmben kár keresni a valóságot, tudom. Megértem miért nincs eredeti rendszám, de ennyibõl a stáb saját autóinak rendszámát is simán fel lehetett volna használni. Így nincs az, hogy véletlen egy üzletemberé lenne pont az a rendszám; és akkor semmi baj nincs belõle. Van sok film, ahol a rendszám is takarja a valóságot pl. taxi


"A csaj pedig azért nem tudja a nevét senkinek, mert azt sose mutatják a többi filmben, hogy a fõgonosz tudja e a nevüket az embereinek, és azokat ez hogy érinti. Itt láthatjuk, hogy sz*rul. Ráadásul elég nagy a fluktuáció a csaj körül, 2 percre minek nevekkel bajlódni."

Ezzel sincs baj, hogy nem tudta a nevét. De gondolom ez poénkodás lett volna, hogy olyan neveket mond ami totál elképzelhetetlen. És lássuk be, ez az erõltetett poénkodás nem volt vicces. Legalábbis nekem nem. A trágár nagy dumával sincs baj. Mint mondtam, párszor elmegy; de az, hogy egész film alatt ezt erõltették, na az sok volt. Nem ettõl lesz egy film jó, és szerintem nem ettõl lesz sikeres egy színész, hogy minden 5 percben káromkodik.
10/10
Bigpapa 2015 júl. 21. - 20:32:14 10/10 Előzmény Querelle
(36/137)
A nõi szervek nem trágár? LOL Csak az elsõ mondata Melissának: Kisf*szom óra kabbe perckor :D És még talán ez a legszebb megnyilvánulása. Amúgy zseniális film, ezerszer láttam :D De ez is, az is trágár. Talán ami nem az tõle, az a személyiségtolvaj.
10/10
Bigpapa 2015 júl. 21. - 20:29:48 10/10 Előzmény Larvitar
(35/137)
SPOILER LEHET

Nem akarlak elkeseríteni, de Melissa McCarthy most pont abban a "szerencsés" skatulyában van, hogy ezt a fajta, nagy dumás, trágár szerepet osztják rá, ahogy Stathamre a bárkit leverek egy mp alatt stílust. Így sejthetõ lett volna,mire ülsz be.
A filmben nem feltûnik Magyarország, hanem teljes egészében itt forgatták, a stáb csak néhány külsõs felvételt hozott magával, azok lettek beillesztve (Párizs, Róma) a budapesti felvételekbe. Az autók rendszáma a legritkább esetben takarja a valóságot, mert mi van, ha pont egy MNB-897-os rendszámú BMW aprítja a népet a belvárosban és létezik pont ezzel a rendszámmal egy BMW, aminek a tulaja egy üzletember? És felismeri valaki. Ezért sokszor kamu rendszámokkal forgatunk. Sima mûanyag táblák, amikre rá vannak nyomtatva a számok-betûk. A film amúgy görbe tükör a mai kémfilmeknek és akciófilmeknek, ezért is saját karikatúrája benne Statham, aki egy épkézláb akciót nem tud végrehajtani. Ugyan ilyen a szemébe sz*ró denevér is. De ezekhez persze érteni kell a poénokat. A csaj pedig azért nem tudja a nevét senkinek, mert azt sose mutatják a többi filmben, hogy a fõgonosz tudja e a nevüket az embereinek, és azokat ez hogy érinti. Itt láthatjuk, hogy sz*rul. Ráadásul elég nagy a fluktuáció a csaj körül, 2 percre minek nevekkel bajlódni.
7/10
Larvitar 2015 júl. 21. - 17:47:45 7/10
(34/137)
Hát... Bevallom õszintén, hogy jobbra számítottam. Nagyon sok erõltetett poén volt benn, amik egyáltalán nem voltak viccesek... Legalábbis én nem nevettem rajt. pl. amikor a Raina a nevét találgatta, vagy amikor be volt gyulladva a szeme...stb A hangnemrõl már ne is beszéljünk. Trágár az egész film, nekem ez se jött be. 1-2 belefér, de itt ezt is túlzásba vitték. Egyszer meg lehet nézni, jóindulattal 10/7-et adok neki, mert Magyarország is szerepelt benn... :) (Bár nem tudom ki figyelte, de az autók rendszáma nem éppen stimmelt.... Nincs jelentõsége, de a 8GA-601 az mióta magyar? Pedig ott volt a magyar felségjelzés is mellette. Szám nincs is az elsõ 3 karakterben...)
Querelle 2015 júl. 18. - 23:10:12 Előzmény kobax
(33/137)
Viszont Morena Baccarinnal volt egy nõ , aki legalább jól néz ki a filmben.Mert ez a krumpliszsák csaj, meg a csontkollekció ellenfele elég libidógyilkos.
Querelle 2015 júl. 18. - 23:08:46 Előzmény torkild
(32/137)
Neeem jobb ? Sokkal rosszabb ! A Nõi szervek jól sikerült, és nem trágárt, ott a történetben is van poén, a karaktereken kívül, itt meg semmiben !
Querelle 2015 júl. 18. - 23:07:19
(31/137)
Ritka mocskos szájú egy film. A csajok szájából csak úgy röpködnek a trágárabbnál trágárabb kifejezések. Egy vígjáték nem ettõl vígjáték.A történet meg valahogy túl hosszúra nyúlik. Egy óra húsz perc után valahogy kezd unalmassá lenni.Egyszer nézhetõ, de, hogy ez az év filmje lenne ? Na ne nevettessük már egymást !
10/10
csuku 2015 júl. 14. - 13:14:47 10/10
(30/137)
Óriási film!
Vígjáték, senki ne várjon komolyságot tõle. Így jó, ahogy van.
9/10
kobax 2015 júl. 13. - 15:47:41 9/10
(29/137)
Nekem is nagyon tetszett a film.
Pont olyan, amit nem lehet, és éppen ezért nem is szabad komolyan venni, egy másodpercig sem.
Jó, nem egy "Kingsman", de nem is ugyanabban a kategóriában motoroznak szerintem.
Aranyos, bárgyú, én jókat nevettem rajta.
J. Law és J. Statham is jók voltak, mind a ketten. Nem pályája csúcsa egyiknek se, de nem is hinném, hogy bármelyikük így gondolna rá.
A fõhõsnõ karaktere elég bénára sikerült, de azért jól megoldotta McCarthy.
Morena Baccarin összesen két, nyúlfarknyi felbukkanásának viszont semmi értelme nem volt kb.
9/10
10/10
Man2 2015 júl. 12. - 15:44:51 10/10
(28/137)
Ez nagyon jó film lett.Az év filmje.Jók a szereplök.Izgalmas,kellöen poénos.
4/10
Nico71 2015 júl. 09. - 21:42:57 4/10
(27/137)
Külön-külön a szereplõket kedvelem, de ebben a filmben együtt nagyon rosszak voltak!
Tagadhatatlanul gyenge film!
Erõltetett poénok, legtöbbször értelmük sincs, ráadásul mintha nem is színészek játszanák, hanem amatõr reality szereplõk vagy mik :-o
A fõ gonosz-nõ, aki pedig sík hü... buta, és lényegében nem is igazi gonosz... Értelmetlen!
A legidegesítõbb a fõszereplõ husika irreális akciójelenetei. Most döntsük már el, lassú, tohonya dagika, vagy nõi Piedone, de olyan nincs, hogy valaki hol ilyen, hol olyan!
Végül: Kérem szépen! Attól, hogy percekig obszcén mondatokat halandzsázik egy szereplõ, attól nem vicces!
1/10
Tomiiii 2015 júl. 08. - 11:42:21 1/10
(26/137)
Hááát, ez borzasztóan gyenge film, valami "ZS" kategória, nagyon nagyot csalódtam.....Stratham egyre lejjebb süllyed (?)
3/10
kistejes23 2015 júl. 07. - 14:58:16 3/10
(25/137)
Csak én éreztem cikinek ezt a filmet? Ennek a filmnek 4-es körül kellene lennie. Igazi B kategóriás. 1. Ízléstelen viccek!(komolyan jó érzés embert õlni??) 2. Szörnyû karakterek. 3. Nem tudom ki volt a vágó de néha annyira feltünõ hibákat csinélt amik még laikusoknak is simán feltünik. 4. Rémes szereposztás!(fõgonosz csaj) 5. A statiszták valami kegyetlenül bénák voltak!! 6. Annyira gagyi akció a balaton felett. 7. Megmagyarázhatatlan jelenetek. ÚÚristen! Csakis bealvásra jó ez a film, semmi másra. A legalja az pedig 50 cent szerepeltetése!
proklima 2015 júl. 01. - 13:10:44
(24/137)
Minden pocskondiázás ellenére, szerintem ez nagyon jó film!
Miss Röfi nagyot alakított....
A 10-es skálán 10 pont (ts:10).
Pikacsu 2015 jún. 29. - 22:53:03
(23/137)
Aki szereti a vígjátékot nézze meg. Végig van poénokkal és leköt. Az eleje is jó, a befejezés is.
8/10
NN153 2015 jún. 29. - 22:26:49 8/10
(22/137)
Igen szórakoztató volt. A vége felé kötelezõ elfáradáson sokat segített a magyar helyszínek sokasága, meg a végén a stáblista fullra magyarral. Ez egy vicces film volt, amit annak is szántak, és bejött. Pluszban megemlíteném az akciójelenetek, amelyek a mûfajból fakadóan indokolatlanul jók voltak. Én szeretem, ha valami hiteles, itt az volt miden.
8/10
m3246 2015 jún. 24. - 20:25:48 8/10
(21/137)
Nem voltak nagy elvárásaim a filmtõl, ettõl eltekintve egész kellemesen csalódtam... stílusában hasonló a Nõi szervekhez, de itt jobbak a színészek, abszolúte szebbek a helyszínek. Budapest és a Balaton gyönyörû, jó hogy más is láthatja bárhol a világon :) Azért elég sokszor kicsit erõltetett a sok szöveg, pedig alapvetõen a stílusa jó lenne... Néha a kevesebb több betartásával még jobb is lehetett volna, azért lehet rajta jókat rötyögni :) megnézése javasolt 8/10
frenchbullie 2015 jún. 24. - 08:25:38
(20/137)
Üdv!

A biztonság kedvéért idebiggyesztek egy Spoiler-t!


Elsõre - Jude Law - jelenését látva, egybõl az jutott eszembe, hogy íme egy James Bond paródia. Aztán Jason Statham esetében szintén éreztem a paródia jelleget, nem kevés utalással a Crank filmekre. Ha az ember blõdlinek fogja fel az egész filmet, akkor nincs rá panasz, szórakoztató akció-vígjátékot kap, amit pillanatig sem lehet, és kell komolyan venni, és unatkozni sem lehet rajta. Statham-et most láttam elõször balek-szerepben, de jól oldotta meg, és McCarthy is aranyos, vicces ducijuci volt, akinek kimondottan helyes az arca, szerintem. Jó volt "felfedezni" a magyar helyszíneket is, a film nézése közben. Egyetlen negatívumot találtam, nem bírták kihagyni a manapság vígjátéki elemként kötelezõ hányást, most minden létezõ szögbõl bemutatva, brrr... Kész szerencse, hogy nem 3D-ben láttuk:-)
torkild 2015 jún. 22. - 18:25:52
(19/137)
Nem jobb, mint a Nõi szervek...
Sajnos sokszor túl ripacs, gyermeteg vagy éppen rosszkor és rossz helyen obszcén..és ezt most nem azért mondom, mert túl finomlelkû vagyok.
Kár érte. Többet vártam.
6/10
1/10
reloaded 2015 jún. 21. - 19:50:00 1/10
(18/137)
Nem tudom mi tetszett sokaknak ezen a zs kategóriás filmen... Benne van minden ami miatt, ami miatt az ízléses nézõ agyvérzést kap SPOILER: lövés elõtt fél perc monológ, mázsás fõhõsnõ - aki frissen került ki a monitor elõl - minden jól képzett testõrt lekaratéz, a hasonlóan képzett barátnõje mozgó helikopterrõl 50 méterrõl halálpontos lövést ad le mesterlövész puskával egy másik mozgó helikopteren ülõ férfira, a 3. fõhõsnõ 100%-ban idegesítõ feje - hogy csak a legnagyobbakat írjam. SPOILER VÉGE. Szóval, azt javaslom, inkább igyátok el a jegy árát, az jobban fog mulattatni, mint ez a "vígjáték".