rosszcsont 2008 máj. 02. - 22:49:23 Előzmény feketepárduc
(11/31)
Feketepárducnak:

Azért, mert n helyett m-et írtál, az nem helyesírási hiba, hanem gépelési... Fõleg, hogy az n és m egymás mellett van a billentyûzeten :) Velem is elõfordult már egy párszor...
Tcraft 2008 máj. 02. - 21:12:58
(10/31)
Kedves Hozzászólók!
Ez a film az 1950-es http://us.imdb.com/title/tt0043067/ Kincses sziget feldolgozása. Robert Newton zseniális alakítását láthatjátok az eredetiben. A Karib tenger kalózait amúgy jó filmnek tartom (elsõsorban Geoffrey Rush miatt), de a 2 lehúzott rókabõr már nem kellett volna.
Alona 2008 máj. 02. - 21:04:55
(9/31)
Sziasztok!

Hát nem a legjobb és legizgibb film, amit valaha láttam, de egy ilyen esti, egyszer nézendõ filmnek szerintem elmegy. Bár nem láttam az elejét és ugye még a közepénél járunk csak. :)

És még egy megjegyzés: Én szeretem A Karib-tenger kalózai címû filmet, de az már kicsit "elszomorít", hogy úgy tekintetek rá, mint egyetlen kalózos filmre. Az oké, hogy ez a mozi hozta vissza a filmvilágba a kalózos történeteket, na de attól még nem minden kalózos film annak a koppintása. És már falramászok, mikor látom, hogy egy kalózos filmet rögtön leírnak az emberkék, mert a Karib-tenger kalózai másolatának kiáltják ki, mikor még nem is látták.
Hát könyörgöm! Elõtte is volt már vagy 100 kalózos mozi. Ennyi erõvel akkor a Karib-tenger kalózai azoknak a koppintása? :) Vagy akkor innentõl kezdve már nem lehet több kalózos filmet csinálni mert ott van a Karib-tenger kalózai? Nem értem! Szerintem kár lenne, mert én szeretem az ilyen kalanfilmeket. Inkább legyen belõlük több, mint egy se. :)
Na, csak ennyit akartam. :)
feketepárduc 2008 máj. 02. - 18:13:45
(8/31)
Helyesírás egyes nekem...
Bocs. Vajon n-nel és nem m-mel... De talán így is értitek...
Mégegyszer bocsánat.
feketepárduc
feketepárduc 2008 máj. 02. - 18:11:37
(7/31)
Sziasztok!
Tök jó, hogy egymást piszkáljátok!
De a lényeg meg elsikkadt!
Mi van a filmmel?
Milyen? Érdemes megnézni? Vajom ezt is durván megvágták, és azért lett gagyi, vagy eredetileg az, ha egyeltalán...
Szóval?

Feketepárduc
nil_nocere 2008 máj. 02. - 16:59:18
(6/31)
ti miért nem Buddybácsi filmjét nézitek egymás barmozása helyett?
Óz 2008 máj. 02. - 16:22:43
(5/31)
Miközben CHGyuri õsei TV-t néztek, sosem felejtettek el odaszólni picinyüknek ha valamiben tévedett: "Jó nagy barom vagy Gyurika!" Bizonyára nem ismerték a "tévedés" kifejezést. Remélem, CH-ban már megtanulta.
gabest 2008 máj. 02. - 15:33:08
(4/31)
Az eredeti regénybõl ered a kalóz sztereotipia is. Faláb, félszem, papagáj a vállon. Furcsa mai szemmel, de elõtte ezek egyszerûen nem léteztek a köztudatban.
CHGyuri 2008 máj. 02. - 11:18:38
(3/31)
Mondhatom ***moderálva*** vagytok..A Karib tenger kalózai jóval a Kincses sziget után forgatták. A Kincses szigetnek ez csak egy újabb változata de maga a film é az alaptörténet már akkor is volt amikor a szüleim tv-ét néztek....
7/10
Tilla 2008 máj. 01. - 20:09:05 7/10
(2/31)
6 percen belül másodszor olvasom, hogy a Kincses sziget a Karib tenger kalózainak utánzata, másolata. Hát a filmet még nem láttam, talán holnap, ha semmi nem jön közbe. S elõre kész vagyok elhinni, hogy a rendezés, díszlet, stb... a másik filmbõl merített. De a sztori! Az szerintem fordítva lehet. A kincses szigetet már ükanyáink, ükapáink is olvasták. Sõt utána néztem: többször megfilmesítették. A szüleim gyerekkorukban sorozatban látták. Tehát a koppintás fordítva történt.
merkur66 2008 máj. 01. - 16:12:37
(1/31)
Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre. Kaland, tenger, kincs és persze Tobias Moretti.