Nagy1A 2020 jan. 23. - 14:47:39 Előzmény bundi8
(5/5)
Olyan teljesen mindegy!! A háromnegyedéig még rendben volt..............de ilyen sz@r befejezést.............nem is értem a rendezőt, a producereket.........ezek megnézték, a végén a filmet, hogy mibe tették a pénzt.........ilyen gyermeteg befejezése az elején elég jól megkoreografált történetnek................érthetetlen!! Mintha elfogyott volna a pénz, vagy a rendezőnek hirtelen más dolga lett volna..........na gyorsan fejezzük be a filmet valahogy.......aztán ennyiben maradtak!!
Huncut2012 2019 ápr. 11. - 19:36:29
(4/5)
A hatvanas években járunk, Walter sikeres építész, aki éjszakánként regényeket ír. Élete azonban csupa színjáték. Míg boldognak tűnő házassága mellett egy másik nő után sóvárog, macska- egér játékot játszik egy gyilkossal és egy igencsak törtetető nyomozóval.
8/10
Camu 2019 márc. 13. - 20:35:49 8/10
(3/5)
Egész jó krimi, 8 pont.
9/10
bundi8 2018 aug. 25. - 20:05:09 9/10
(2/5)
SPOILER
Nekem tetszett, de valaki kérlek írja meg nekem, Mr. Stackhouse gyilkolta-e meg a felségét vagy öngyilkos lett vagy...?? Előre is köszönöm!
6/10
alien1976 2018 aug. 01. - 04:12:59 6/10
(1/5)
Történet ha valakit érdekelne : Amerika az 1960 - as években (szerintem). A film főhőse egy híres, jómódú tehetséges építész. Egy gyilkossági ügy felkelti érdeklődését. Egyre több és több cikket olvas egy gyilkosságról melyben egy nőt öltek meg, egy pihenőnél. Miközben egyre jobban beleás, és belemélyed az ügyben úgy borul össze addigi élete. S ezt még jobban összekutyulja egy nyomozó, illetve egy csinos hölgy megjelenése.

Ez a film gondolkodóba ejtett. Pontosan mi is itt a lényeg? Mit is akartak itt megmutatni? A sztori szépen volt vezetve, jó, érdekes képi világgal, ügyes fényképezzéssel. Megfelelő zenét is kaptam. Lekötött, és érdekes is volt a film. De mégis maradt bennem egy picike negatív érzés. Miért volt szükség a hősünk részéről annyi felesleges hazugságra? Minden nyitott maradt a filmben. S nem a végére gondolok. Bármilyen vita, és veszekedés volt a filmben, az nem lett megoldva, nem lett megbeszélve, csak elszaladásos, majd jövök módszert kapunk. A nyomozó karaktere nagyon tetszett. Sajnáltam, hogy a gyilkost nem lehetett teljesen megismerni. Nem kapott annyi figyelmet, s nem lett annyira kidolgozva karaktere, hogy az érdekes legyen.