biancasarah 2009 dec. 28. - 12:50:47
(3/3)
szerencsém volt látni a darabot,nagyon tetszett,a gyerekek borzasztóan ügyesek és jó hangúak!Az én személyes kedvencem ennek ellenére Sánta Jolán mûvésznõ lett,aki fantasztikusan alakította a gonosz Miss Baggottot.Gratulálok!
9/10
Giny K 2009 dec. 26. - 18:29:47 9/10
(2/3)
Szerintem is tök jó, aranyosak voltak a gyerekek, csak én is azt sajnálom, hogy alig hallottam belõle valamit...
10/10
papamama 2009 szept. 22. - 10:50:54 10/10
(1/3)
Kedves Batarita!
Láttuk a második szereposztással a szeptember 20-i bemutatót. Nagyon tetszett! Különösen a zárókép volt nagyon mozgalmas és jókedvû, még az elõttünk ülõ 4-5 éves gyerekek is szívesen énekeltek, meg dobbantottak, ahogy kérték. Ahhoz képest, hogy ez egy bemutató volt, még a kis gyerekszínészek is szinte hibátlanul teljesítettek. A Sam-et játszó kisfiúnak pedig nagyon szép volt a hangja és az elsõ részben pedig kimondottan "játszotta" a kis vagány fiú szerepét. Egyszóval nagyon tetszett az egész. Csak egyetlen kifogásunk volt, hogy idõnként a gyerekek hangját nem lehetett érteni, valószínûleg a mikrofonok elhelyezése miatt. Gratulálunk ehhez a nagyszerû családi szórakoztató mûsorhoz Önnek és az egész stábnak. Köszönjük a kellemes délutánt!
Papamama