Téma: A Kisasszony

Quantumleap 2015 febr. 21. - 16:44:29
(313/393)
Talán annyi spoilert ellõhetek a báró merénylõjével kapcsolatban, hogy mi, a nézõk tudni fogjuk, ki tette, a szereplõk többségének tudatába viszont másvalaki kerül be.
Quantumleap 2015 febr. 21. - 16:43:14 Előzmény Pünkösdi Kató
(312/393)
Neked is csak azt tudom írni: Várd ki a végét! :)
Pünkösdi Kató 2015 febr. 20. - 21:19:12
(311/393)
A báró már hívathatná a dadát és Sebastiaot, hiszen megígérte, a halálos ágyán is volt már róla szó, de most meg elfelejtkezett...
Azért azon meglepõdtem, hogy a Kisasszony gyermekének a báró nevét adnák, ehhez lenne Rodolfonak is egy-két szava. Most meg, hogy választania kelljen a Kisasszonynak, hogy felejtse el a férjét vagy az apja megvádolja, remélem a Kisasszony inkább a férje mellett dönt, aztán lesz ami lesz. Egyszerûen nem értem, hogy nem jut senkinek az eszébe, hogy keresni kellene a tettest. Pár résszel ezelõtt mintha Justo bevallotta volna a lövést, most meg tagadta Bendinonak, nem emlékszem. Vki javítson ki! Most egyszerre több részt néztem meg, kissé összefolynak az események.
A mérnök úr, amikor megjegyzést tett Adelide-ra, akkor Josénak azt kellett volna mondani, hogy az a nõcske a felesége. Megvédhette volna. Eléggé szemtelen. Ha nem lenne Ricardo, Nina biztos beajánlaná a lányát neki. De hogy nem venné feleségül, az biztos, utálatos egy fazon.
Csodálkozni fogok, ha meglesz Ana és Ricardo esküvõje...
Pünkösdi Kató 2015 febr. 20. - 21:11:48 Előzmény bobike777@gmail.com
(310/393)
Szedjük már össze, hogy kik is lehettek a báró haragosai:
Rodolfo, Ricardo, Justo, a Kapitány, Fontes, Bruno úr, kihagytam valakit? Bruno eszembe sem jutott, de most, hogy a rabszolgák emlegették, felkerült a listára, bár szerintem nagyon tévednek.
malvinkicska 2015 febr. 20. - 07:32:01
(309/393)
Biztosan te neked van igazad a tegnap már nem akarta,hogy bûnhõdjön Rodolfo, ha ó teljesen tisztába, lenne vele ki lõtte le akkor szem rebbenés nélkül le is lövetne valakit, de nagyon szemét aljas a felesége is, fordiva van érzelem terén, amit követ az már egy kicsit sok, igaz ez csak az én véleményem, lehet más másképp látja.
10/10
Pávaszem 2015 febr. 19. - 23:06:40 10/10 Előzmény malvinkicska
(308/393)
Sztem nem is haldoklik a báró, csak kihasználja az alkalmat. Jól megjátssza magát és hazudik össze-vissza.
malvinkicska 2015 febr. 18. - 18:57:44
(307/393)
A mai résztõl besokalltam, ez egy nagy butasság, hogy aki haldoklik ilyeneket beszél egyszer ezt, mond, máskor mást kezd ez a történet is valami baromságok felé tartani, egyszerûen nem értem miért írtak bele ilyeneket.
10/10
bobike777@gmail.com 2015 febr. 16. - 17:12:26 10/10
(306/393)
Még valami: nekem megvan DVD-re kiírva a sorozat eddigi összes epizódja, jó minõségû videó formátumban, és folyamatosan töltögetem le az újabb epizódokat is, egészen a befejezõ részig. Aki igényt tartana rá, írjon nekem priviben az e-mail címemre, és megdumáljuk a részleteket.
10/10
bobike777@gmail.com 2015 febr. 16. - 17:02:29 10/10
(305/393)
Fején találtad a szöget a sorozat "rétestészta" jellegét illetõen. :-) De nincs mit tenni, ezek a szappanoperák már csak ilyenek. Habár lesznek még izgalmas események, mozzanatok, én úgy látom, hogy a sorozat ütõereje már lecsengett - vagyis számomra a szöktetéssel és az esküvõvel érte el a csúcspontját. Nincs mit tenni, az írónõ a regényében egyenlõre nem temeti a merényletek áldozatait. Most még! Szubjektív véleményem: én azt is szeretem nézni, ha a szereplõk szenvednek, nyûglõdnek. De Nektek is, akik izgalomra, romantikára vágytok, tartogat még meglepetéseket a sorozat! Tartsatok ki, a végére minden a helyére kerül majd! Csak addig még jól ki kell nyújtani a rétestésztát :-D
malvinkicska 2015 febr. 16. - 12:05:35 Előzmény Pávaszem
(304/393)
Ebben nincs semmi ráció lövöldöznek csak úgy mindenki túl éli kezd mese szerû lenni, most megint nyûglõdnek, míg a báró meg gyógyul, mikor tudja meg Rodolfo, hogy a felesége terhes ilyen tempóval, a végére, aztán ott van még sok más dolog ami nem halad, Ana esküvõje az is ha lesz.
10/10
Pávaszem 2015 febr. 15. - 14:37:29 10/10
(303/393)
Számomra kezd unalmas lenni, hogy mindenkit lelõnek és mindenki túléli.
Szerintem most a kapitány akarta legsürgõsebben lelõni a bárót, de Rafael és Ricardo is gyanúsak.
A bárónétõl kicsit túlzottnak tartom az aggódást a férjéért, inkább örülhetne.
A Kisasszony szöktetése az tényleg nagyon izgi és romantikus volt. De az is, hogy most meg gyermeket vár.
malvinkicska 2015 febr. 15. - 13:21:28
(302/393)
Kellett már bele egy kis izgalom el volt laposodva a történet, az biztos nagyon jól csinálták a kisasszony szöktetését, és egyben valami borzasztó lehet mennyire szereti Rodolfot, és még csak nem is láthatja.
10/10
bobike777@gmail.com 2015 febr. 15. - 13:15:10 10/10
(301/393)
Annyit elárulhatok spoiler nélkül, hogy igen, egyvalaki azok közül, akik pályáztak rá. Most aztán nem lehet mondani, hogy unalmas a sorozat: lövöldözések, Adelaide elrablása, stb. Bár nekem még mindig a Kisasszony elrablása, mint mozzanat tetszett a legjobban. :-)
malvinkicska 2015 febr. 14. - 17:22:54
(300/393)
A bárót ki lõtte meg mert csak puskát lehetett látni, többen pályáztak rá, most sikerült igaz csalánba nem üt a menkõ ki heveri ezt is pedig kár lenne egy kis nyugalom, nélküle.
10/10
Pávaszem 2015 febr. 13. - 22:24:29 10/10
(299/393)
Ez a José Cutinho... Fel van háborodva, h Adelaide régebben szolga volt, de õ is szinte cselédként tartja. Hiába dolgoznak mindketten, Adelaide mos, fõz, takarít. És José még meg is parancsolja neki meg elvárja tõle. Férfiak... egy kávét se tudnak megfõzni. grrrr
10/10
Pávaszem 2015 febr. 08. - 16:44:56 10/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(298/393)
Juliana igazi nagy szerelme Rafael. Mario felé inkább csak menekült. Igaz, Marioról kiderült milyen nemes jellem, ami pozitívabbá teszi, mint Rafaelt a nagy gyûlölet és bosszúvágy.
Adelaide félvér, José fehér tehát nem születhet fekete gyerekük. Csak negyedrészt lesz fekete, ami már szinte alig látszik. Ha jól tudom, Rafael is negyedrészt fekete és fehérnek néz ki. Nyilván abban az idõben még nem voltak ennyire tisztában a genetikával. Meg ez is a történet része, Adelaide több részen keresztül rágódhat azon, milyen színû gyermeke lesz.
malvinkicska 2015 febr. 08. - 07:44:11
(297/393)
Szerintem Julianna Rafaelt szereti, csak mutatja , hogy tetszik neki Marius legyezgeti a nõi büszkességét, különben a férfi is mondta õ is szereti csak õbenne ott a sok gyûlölet. A gyerek a genetikai oldalát nézzük egyik ágról, fehér a másikról fekete, valószínû, hogy nem tiszta fehér, vagy fekete lesz, inkább lenne már fehérebb a békesség kedvéért, a nagyapa elfogadná. A báró szerintem sosem lesz jó õ mindig ilyen kemény öntörvényû valaki marad, aki igaz véletlenül de lelõtte a lányát, elõbb cselekszik , mint gondolkodna néha.
Pünkösdi Kató 2015 febr. 07. - 20:53:18 Előzmény Pávaszem
(296/393)
Már nem tudom, hogy Juliannának ki lenne való. Nem úgy tûnik, hogy Mariust szeretné igazán, tetszik neki, akár nagyon is, de ha Rafael feladná a gyûlöletét, akkor röpülnek hozzá. Szerintetek ki lenne való neki?
És még egy kérdés, szerintetek fekete, fehér vagy félvér lesz Adelide és José gyereke? Szerintem inkább félvér, fehér semmiképp, mint ahogy fekete sem. Ha fehér lenne, akkor unalmas lenne az életük a sorozat szempontjából, José apja megbékélne, Adelide és José boldog lenne. Spoilert nem kérek! Köszi!
Pünkösdi Kató 2015 febr. 07. - 20:50:43 Előzmény Pávaszem
(295/393)
Én sem hiszem el a báró jóságát. A rabszolgái pedig meghibbantak, látszik, hogy sosem voltak szabadok. Nem is kérdeztek rá, hogy mennyi idõ alatt válthatják ki magukat, csak hisznek, de nem gondolkodnak.
10/10
Pávaszem 2015 febr. 04. - 20:13:38 10/10
(294/393)
Jó volt ez a kreténes jelenet, hihihi :D