Dantes 2008 márc. 28. - 15:44:53
(20/20140)
Nem innen szerzi a pénz haver. Piszok gazdag. Lentebb írtam mibõl van a vagyona.
Dantes 2008 márc. 28. - 15:44:06
(19/20140)
Figyelj, mos komolyan, olvasd már el amit írtam. Tudósok, labaroban! Nem menedzsment terjeszti! TÉNY!!!!!
Érted, sokszor, rengeteg alkalommal, vizsgálták meg! Nerm tudták rá bizonyítani hogy csal! És ezt nem a menedzsmenet mondja, hanem azok a kutatók aki akik vizsgálták!
Sok tudós, rá akarta bizonyítani hogy, csaló, de vizsgáltatok végére nem sikerült nekik!
Egely György is foglalkozott vele, gondolod õ is csak azárt hogy Geller népszerûbb legyen?
Meg még az a sok különféle nemzetiségû tudós, mind azért hogy õt népszerûsítse?
És bányásztársaságok? Ez tény, nem reklám-dolog fizetnek neki! Jó ne hidd el, hogy tényleg van ilyen képesége, de akkor miért fizetnek neki? Mégis mit gondolsz, a szép mosolyáért? Én nem hinném.

Most vagy õ a legzseniálisabb csaló a világon aki céget és tudósok tucatjait veri át vagy igazat mond!

Mellesleg a bûvészek nem állítják soha, hogy az valóság amit tesznek. A bûvészek azt monják : bûvész-trükk.

Mellesleg, ezen is el lehetne gondolkodni, Geller számtalanszor bizonyította az iagzát.
Azt egyszer sem bizonyította senki ,hogy csaló.

Szóval? Lehet benne nem hinni, én akarlak meg gyõzni, de ha máson nem is, ezt gondol végig:
Geller sokszor bebizonyíotta hogy igazat mond. Azt hogy csaló eddig senki sem bizonyította rá.

Csak ezt gondold végig.
pacica 2008 márc. 28. - 14:46:27
(18/20140)
Szerintem ha tisztességes ember akkor biztos nem megy bele ilyen showmûsorba!!! Innen lehet tudni, hogy szemfényvesztõ, kell neki a pénz!
Dantes 2008 márc. 28. - 14:45:42
(17/20140)
Figyelj. Leírtam a bizonyítékokat. Olvass vissza! Nem veszek be mindnet, én úgy vagyok vele, hogy elõször minden ilyen dologban kételkedek.
De ami mellet ennyi bizonyíték van, akkor ,, be veszem"

Már nem azért de tessék gondolkodni, és nem neked szól hanem mindenkinek!
Nem kell mindent elhinni, sõt kételkedni kell, mert sok a csaló, szélhámos, szemfényvesztõ!
De! Amikor valaki számtalanszot bizonyítja igazát, és hiteles, mint pl: Geller, akkor õ benne lehet hinni!
Melles,eg én hiszek benne! Hinni istenben lehet. Én elfogadom hogy amit tesz az úgy van.
Azért fogadom el, mert gondolkodok és tovább látok az orromnál.
Dantes 2008 márc. 28. - 14:37:45
(16/20140)
Fú de okosnak tetszik lenni. Szóval mivel nem lehet nem is létezhet, és mivel nem létetik nem is is lehet. Te is gyûjtenél rõzsét mi?

Egyébként a fizika nem tévedhet?
És a most már tényleg a fene egye már meg, de ha csaló lenne miért nem bizonyították még rá?! Számtalanszor vizsgálták, tudósok laboratórumban! Szóval?

De nem baj, jobb a tudatlanság.
Heyy 2008 márc. 28. - 14:09:13
(15/20140)
Hogy ellene nincs bizonyíték?? 6 betû: FIZIKA...
Dantes 2008 márc. 28. - 14:01:22
(14/20140)
Aha...jó. Hiába mondok akármit úgysem hiszed el mi?
nem a következõ a történet, nem egyszer és nem kétszer hanem sokszor, különbözõ vcégek fizetnek neki, azáért hogy fel ül egy helikopterre, és méterre pontosan meg mondja hogy hol van olaj, földgáz, vagy amit épp keresnek.
Ez tény! Érted mit jelent?Hogy így van. Ez mese, hanem tény! Fel lehet ezt fogni?

Mellesleg számtalanszor vizsgálták laborban tudósok.
Érdekes, szerintük sem csaló...vagy mindenkit átver?
Évek óta át veri a bányásztársaságokat, és tudósokat?

Mellesleg amint mondtam, ellene nincs bizonyíték mellete viszont tömérdek.
Szóval?
Na, mehetsz a lyukadba és verheted az asztalt és ne higy el semmit, tudod az ilyen emberek hordták a rõzsét Riordano Burno máglyájához.
Cougar 2008 márc. 28. - 13:18:15
(13/20140)
Bizonyíték? :D

Most Te komolyan elhiszed ezt az egészet, hogy megmondja, hogy hol bányásszanak? Megkérdezték, hogy hol találnak mészkövet, mert az nagyon ritka :D Erre mondta, hogy az Alpokban és találtak, vagy mi? Gondolkozz reálisan és felejts el mindenféle hasonló baromságot, a levitációtól kezdve Harry Potteren át Yoda mesterig, mert egyik sem létezik.

Ez egy showmûsor, és tudod miért van, miért csinálják??? Azért, mert az emberek nagy része olyan, mint Te és amit látnak, azt el is hiszik, az persze más kérdés, hogy amit lát az csupán szemfényvesztés. De õk elszik, hogy ez varázslat, meg Wunderkind, meg küldi az energiát.

Ahogy a magyar kereskedelmi televíziózást ismerem; ismerjük, nem fognak habozni, hogy pár millió SMS-el megszedjék magukat, cserébe Uri Geller az energiájával segít mindenkinek, meg megépül a 4-es metró és még a forint is erõsödni fog.

Na, itt van, errõl beszélek, kb. ennyi Uri Geller tudománya: http://www.freevlog.hu/video/11980.html
Dantes 2008 márc. 28. - 11:48:02
(12/20140)
Ja, és tud valaki bizonyítékot mondani Uri Geller ellen?
Mert az nem bizonyíték hogy ti nem hiszitek el...
Dantes 2008 márc. 28. - 11:45:57
(11/20140)
Milyen beutalóval? Ény tényekrõl beszélek!
Gondolkodj már te észlény! Ha csaló lenne, mi a jó büdös francért fizetnek neki jelenleg is sok-sok pénzt a bányásztársaságok?
Fel het fogni hogy ez tény?!

Tudod mit, te is el bújhatsz egy sötét lyukba!
Dantes 2008 márc. 28. - 11:44:21
(10/20140)
Jó. Most mit gyõzködjelek? A bányatársaságok tény.
A tudósok számtalan vizsgálta tény.
De nem hidd el, jobb tudatlannak lenni, mint gondolkodni.

De egyet mondok, ate meg hozzád hasonló szkeptikusok, bújjanak el egy jó mély és sötét lyukba, mert egyszer eljön az idõ amikor nevetségessé válnak hogy még a nyílvánvaló tényeknek sem hisznek.
rapanui 2008 márc. 28. - 11:16:56
(9/20140)
hello:-)

Bocs Dantes, de jobb lett volna ha IF várában maradsz:)
Ez a "megmondom hol bányásszatok" számomra egyenértékû egy beutalóval..
Amúgy nem véletlen, hogy ezt a mocskot is Pro7 készítette Németországban....mely még az RTL klubnál is sötétebb.

peace

rapanui
Cougar 2008 márc. 28. - 11:02:12
(8/20140)
Meg vagy vezetve...

A világban a pénz az úr, nincs ez másként Uri Geller-nél sem. Mindent el lehet intézni, én a bányás dolognak a bizonyítására kíváncsi lennék, de a mûsorban nem bányákat fog keresni, hanem elhajlít majd egy kanalat, a tévénézõk meg beh*gyoznak, hogy micsoda mutatvány. Már többektõl hallottam, hogy alig várják ezt a mûsort, mert majd energiát kapnak meg minden... na mondom kapjatok. Egyébként miért is dolgozik szigorúan csak a saját maga által hozott kanállal?

Lehet szemezgetni: http://youtube.com/results?search_query=James+Randi+uri+geller&search_type=
Dantes 2008 márc. 28. - 10:41:30
(7/20140)
Mi köze ennek a földöntúli élethez?
Olvasd már el amit írtam, a bányász társaságok, a tudományos vizsgálatok... nem csaló.
Nem tudom, nem magyarul írok? Akkor mért nem lehet elolvasni és értelmezni amit mondtam?
pacica 2008 márc. 28. - 10:25:29
(6/20140)
Elõször bizonyítsa be, hogy a Földön túl is van élet. Aztán ha sikerül neki hajlíthathatja felõlem a kanalait!!
Dantes 2008 márc. 28. - 10:20:55
(5/20140)
Miért is? Mert egy mûsör végre nem arról szól hogyember be vallja-e 100 ezerért, hogy meleg? He? Mi az, jön egy értelmes mûsör( bár lehet nem lesz az, de én most bizakodom) és egybõl megszólal a kultúr-magyar?
pacica 2008 márc. 28. - 10:18:26
(4/20140)
Legszivesebben Uri Geller fején hajlítanám el azt a fránya kanalat :D
Dantes 2008 márc. 28. - 10:11:38
(3/20140)
Aha.A félelmetes az, hogy vannak akik a nyílvánvalóban sem hiszenk.
Érdekes, Geller nem abból gazdagodott meg hogy kanalakat hajlít, hanem hogy bányász társaságok sok-sok pénzt fizetnek neki azért, ha meg mondja hol mit lehet bányászni...ez is csak trükk lenne?
Azért nem hinném hogy egy bányász társaság miliókat fizetne egy csalónak!
Arról nem is beszélve, hogy csak magát Gellert számtalanszor vizsgálták tudósok laborban, és nem sikerült rábizonyítani a csalást!

Azért néha jó lenne nyitott szemmel járni, és nem kapásból rá mondani ,hogy úgy is csaló!
Igaz persze, nem is kell mindent elhinni, mert sok a csaló ebben a mûfajban, de aki számtalanszor bizonyítja hogy õnem csaló, akkor annak higyük már el!
Évakató 2008 márc. 28. - 10:06:44
(2/20140)
Vaaalaki mondja már el, hogy valójában miról szól ez a mûsor?
Talán arról hogy ki tudja a legvalósághûbben elhajlítani a kanalat???
Cougar 2008 márc. 27. - 23:17:10
(1/20140)
Na, már csak ez a hülye zs hiányzott a gagyi kanál hajlítós trükkjével. A félelmetes az, hogy az emberek el is hiszik, amit csinál.