2/10
Drizari 2020 febr. 10. - 14:53:50 2/10
(12/32)
A GO-n fut a 6. rész, amiben színrelépett a rézfa*zú bagoly. Gyerekkoromban mondták a szüleim, ha rosszalkodok, akkor elvisz ez a bagoly, pedig abban az időben csak az ÁVH serénykedett. Szóval nem árulok el semmi tartalmi titkot, komoly formában kezdik emlegetni az "El Cuco"-t, ami a mi rézfa*zúnkkal azonos, látni őt nem lehet, de biztosan ő a tettes. Ha eddig végignyűglődtem ezt a sorozatot, megnézem jövő héten a befejező részt is, hadd röhögjek az amcsikon, hogy a 21. században is riogatják magukat rézfa*zú baglyokkal. (meg zombikkal, de ez másik film) Mert ugye, egy ember nem lehet egyszerre azonos időben két dimenzióban, akkor ma más tettes nem lehet, mint ez a bagoly a karmaival, azaz az El Cuco. XD
2/10
Noire 2020 febr. 08. - 10:20:16
(11/32)
Lehet, páran megszólnak, de nekem ez borzasztó eddig. Öt részt láttam a Go-n. Ahogy haladt előre, egyre csak zagyvább lett az egész. Próbált feszültséget kelteni, de bennem egyre inkább unalmat váltott ki. Szegény S. King is öregszik a jelek szerint. Már nem tud mit kitalálni. Na és a film is....legalább a 70 %-a teljesen sötétben játszódik. ( Ha most az arány nem annyi, ezért ne kössetek belém :-DDD) Hosszú másodpercekig egy teljesen fekete képernyőt lehet látni időnként, amibe aztán beleúszik valami felismerhetetlen, szintén sötét valami. Hogy ez egy emberi kéz, vagy a kamera a sötét szobában pásztázik és az egy szék karfája....van, amikor ki sem derül, mert váltanak.

Egyszóval az egész - bár biztatóan indult - nagyon pocsék lett. Azt hiszem a hatodik részt meg sem nézem. Mi értelme lenne ? Még az is lehet, le sem zárják ( persze kérdés hogy ezt a sok sületlenséget hogyan lehetne lezárni) mert terveznek még egy évadot.
cybelle 2020 febr. 08. - 09:29:17
(10/32)
Átmegy misztikusba? Mert akkor nem nézem tovább,hiába kedvelem Ben Mendelsohnt.
biffco 2020 febr. 02. - 23:49:32 Előzmény kateri
(9/32)
éjjel konkrétan nincs kedvem olvasgatni, meg hát az 1-2 szinkronnal ment...de hamár itt tartunk azis furi hogy egyes filmek amikor az hbo adja le akkor szinkronal megy, hbgon meg feliratos...ez is wtf (pl too big to fail), tudom mert egymás után kétszer néztem meg elöször live ahol szinkronnal ment, utána meg go-n, ahol meg feliratosan lehetett csak...
10/10
kateri 2020 febr. 02. - 20:59:55 10/10 Előzmény biffco
(8/32)
A szinkronizálás megy elég lassan, ezt más sorozatoknàl is megfigyeltem! Ha csak szinkronnal néznéd picit türelmesebbnek kell lenned! :/
biffco 2020 febr. 02. - 20:53:53 Előzmény kateri
(7/32)
most ez hogy van hogy fele szinkronos másik fele meg feliratos...
10/10
kateri 2020 febr. 02. - 19:10:13 10/10
(6/32)
Ha lehetne 10 fölötti értékelést adni a sorozatnak megtenném. Nem vagyok egy nagy sorozatfüggő, pontosan azért mert nagyon nehéz lekötni a figyelmem, talán a Dexternek sikerült anno.. Na most a Kívülálló a másik ami elejétől kezdve lekötötte a figyelmem. Iszonyatosan feszült hangulat ami az eddig látott részeken uralkodik, fenomenális. Itt a bizonyíték, hogy a jó horror-krimi-scifi filmekhez nem kell a rengeteg jumpscare, hogy a néző maga alá csináljon! A filmzenékről nem is beszélve. Valóban lassan van vezetve, viszont fontos, hogy ez így történjen, hisz apránként áll össze a kép. Nekem abszolút átjön King féle sötét hangulat, és a kritikák is magukér beszélnek! Ajánlom mindenkinek, aki szereti, ha kicsit rájön a frász! ;) 10/10
Trivia Showtime 2020 jan. 31. - 11:37:17
(5/32)
Bosszantóan lassú tempójú, a néző türelmét alaposan próbára tévő sorozat, indokolatlanul hosszú csendekkel és sokat sejtető "balladai homállyal". Eddig nem nyűgözött le. Nem pontozom, mert nem hiszem, hogy végignézem; szerencsére mostanság több, jelenleg is futó reményteli új sorozat van, amelyek közül bármelyikre nyugodt szívvel lecserélem ezt...
3/10
offtopic
Kistupac 2020 jan. 29. - 17:02:53 3/10 Előzmény beubhd
(4/32)
Szia! Jó szórakozást Neked hozzá, én feladtam. Be kell lássam, Kinget nekem csak olvasni szabad!
8/10
beubhd 2020 jan. 29. - 16:58:15 8/10 Előzmény Kistupac
(3/32)
Szerintem nem rossz sorozat, bár az én hangulatomnak nem tesz jót, így szerintem hanyagolni fogom. De egyelőre 8/10, csak mert valóban nem mondaná meg senki, hogy King regény-adaptáció.
3/10
Kistupac 2020 jan. 28. - 18:44:35 3/10
(2/32)
Elkezdtem, kettő (azaz 2) rész után feladtam a küzdelmet. Egy utálatosan lassú, szájbarágósan mindent megmagyarázó idegesítő zagyvaság. Remélem egyszer rájönnek Hollywood-ban, hogy a Mester műveit lehetetlen filmre vinni, az általa megalkotott rémálmok (A Remény Rabjai és a Haláloron kivételével) alkalmatlanok mozgóképpé alakításra, elvész az olvasás adta feszültség. Többet vártam, lett volna benne potenciál, sajnos a temérdek halott, és elmúlásuk gyomorforgató részletezése miatt elengedtem.
9/10
True7 2020 jan. 18. - 23:20:55 9/10
(1/32)
Rejtélyes,misztikus . Közepes tempóban adja elénk az információkat.