Nezo_nezo 2014 jún. 17. - 14:04:39
(17/17)
Én csak azt nem tudom, hogy ebbõl a részbõl hol marad Brinkmann felesége, Christa?? Vele mi történt, hogy nincs benne a részben? Nagyon ott lett volna a helye Brinkmann professzor mellett.. A színésznõ neve Gaby Dohm. Meg tudja ezt fejteni valaki? :) Köszi.
eugénia22 2008 máj. 17. - 11:51:15
(16/17)
Jó film.
Nagyon ötletes a forgatókönyvve.
Jónak mondható a színészek játéka.
És a helyszínek is jók.
Nekem tetszett.
Nem is egyszer láttam.
Hangulatos film.
Nem néztem a sorozatot,de ez a film tetszett.
A zenéje (ami úgytudom,hogy a sorozat zenéje is volt),nekem tetszett és illik is a filmhez,a filmhangulatához.
Szóval jó film.
10/10
panda9 2008 máj. 12. - 16:43:43 10/10 Előzmény Emesee
(15/17)
úú de régi is ez a sorozat mert ugye az volt de kár hogy nincs már többé :( remélem ti is erre juttok majd ha meglátjátok ezt a filmet :))
Emesee 2007 febr. 14. - 15:17:32
(14/17)
kösz szépen! :-)
Emesee 2007 jan. 14. - 12:57:43
(13/17)
Hahoooo! ugy látom kihalt ez a forum. HA VALAKI TUD, TEGYEN MÁR FEL PÁR KÉPET LÉGYSZI UDORÓL ÉS BENJAMINRÓL KISKORUKBAN
Emesee 2006 dec. 31. - 15:36:33
(12/17)
Ha valainek van képe Benjaminról és Udóról fiatal korukban, mikor ment a sorozat, az légyszi tegye fel ide a forumba. nagyon kiváncsi vagyok rájuk
kösz
Emesee 2006 dec. 30. - 17:44:19
(11/17)
Hát Greg, sajnos igazad van. Én nem láttam a sorozatot, de mikor a szüleimmel együtt néztük a filmet (akik egyébként nem valami sorozat mániásak) öröm volt nézni ahogy nevetnek rajta, és felelevenitik a régi emlékeket. Meséltek arról, hogy Hildegard fõnõvér természete mindig is ilyen volt, és mikor a Klinika 20 év mulva cimû rész végén mindenki újra találkozott felismerték õket és mesélni tudtak róluk.
tothedithajnalka 2006 dec. 30. - 09:52:27
(10/17)
Nekem is tetszett ez a sorozat.
Biztosan ez is jó lesz, még nem láttam
Greg01 2006 dec. 30. - 09:44:38
(9/17)
Amikor ez a sorozat ment igenis nagyon jó volt.
Mert nem csak egy korház életét követhettük végig, hanem mind egy család és az ottani dolgozókét is.
A maga nemében ez volt az elsõ olyan sorozat, ami betekintést adott egy korház belsõ ügyeiröl.
Végig követhettük az eseményeket minden gondokkal és örömökkel.
Nekem nagyon is tetszik, hogy most jó 20-év után kicsit fel elevenítik az ifjúságom elsõ kedvenc sorozatát.
Akik nem látták anno a film sorozatot nem is tudnak róla véleményt nyilvánitani.
Így nem csodálkozom azokon a beírásokon, amiket itten olvasok.
Hisz, azt sem tudják, miket irkálnak csak beírtak valamit.
Pedig kár hogy ilyeneket írnak, hisz már jó 20-ével ez elõtt megmutatta ez a film, hogy lehetne másképpen is az egészségügyet és korházakat vezetni.
De mint mindig mi mindennel le vagyunk maradva.
Mint most is.
pooli 2006 dec. 30. - 04:38:33 Előzmény Emesee
(8/17)
Sajnálhatod, mert tényleg jó volt és kiváncsian várom a következõ részeket. Jó szórakozász kivánok hozzá ! pooli
10/10
triest 2006 dec. 30. - 02:01:05 10/10 Előzmény Emesee
(7/17)
Soha nem lehet tudni. Talán még lesz jó mûsora a csatornának. Csak észreveszi egyszer, egy felelõs valaki, hogy mennyire gagyi mûsorokkal etetik a nézõket. Persze lehet, hogy nem. Lehet az a feladatuk, hogy kerüljék a jobb filmek vetítését. Talán úgy gondolják, hogy a nézõk többsége annyira tudatlan, hogy elég nekik az amit vetítenek. Pedig nagyon tévednek, mert a nézõk többsége, szívesebben nézne jobb mûsorokat. Nagyon sok, jó európai filmet és filmsorozatot tudnának vetíteni, csak gondolni kellene arra, hogy a magyar nézõk többsége európai. Az igénytelen mûsorokat, meg nyugodtan megszüntethetnék. Természetesen, ez a véleményem a másik csatorna mûsorával kapcsolatban is. Egy kis átszervezés, és már van is elegendõ pénz, és idõ a jó filmekhez.
Emesee 2006 dec. 28. - 15:07:56
(6/17)
Sajnálom, hogy nem néztem a sorozatot, vgyis azt hogy már nem vetitik, mert ennek alapján nagyon jó lehetett.
Nagyon tettszik ez a film.
Henrik 2006 márc. 17. - 21:02:22
(5/17)
Ihaj!
Már csak az kellene, hogy az elejétõl leadják a teljes sorozatot! :D
bumbi 2006 márc. 17. - 19:21:40
(4/17)
Sziasztok !

Jupííííííí ! Végre ismét a Klinika ! Én is nagyon szerettem ezt a sorozatot, bár jó régen adták, és még elég kicsi voltam, általános iskolás. :)) Ennek ellenére rendszeres tv program volt a kollégiumban. :)) Remélem, ugyanolyan jó lesz, mint régen volt, bár a színészek kissé megöregedtek, akárcsak én. :))
New-See 2006 márc. 17. - 11:36:10
(3/17)
Ajjjajjj a csetes rossz szokások! :)) Valamelyiket, melyik, stb :D akartam mondani :D Illetve írni! :D
New-See 2006 márc. 17. - 11:34:52
(2/17)
Igen én is nagyon szerettem! Állandóan néztem! A mindig, (számomra) sármos Udo és papája.... :) Ellenben most rossz idõpontban van nekem! A rejtélyek városát is nézni szoktam, Izgalmas kis film! Ugyhogy azt hiszem, hogy ne maradjak le egyikrõl sem, fel kéne vennem valameiket! Hogy meik lesz az...... azt még nem tudom! De én is örülnék ha sorozat lenne belõle újra!
Tigi 2006 márc. 17. - 09:26:57
(1/17)
Nagyon szerettem anno a Klinika c. sorozatot.. Meg a párom is... Ma biztos megnézzük a filmet, de nagyon örülnénk,ha menne a sorozat tovább :-))