Kuttyánszki 2020 nov. 17. - 20:55:53 Előzmény Zsupsz
(85/205)
Kezdem sajnálni ezt a Hujbert , komolyan. Kicikizik, mint egy dilist. Mert persze, lehet,hogy az...De , hogy szinte minden mondatrában többször bocsánatot kér, az nagyon gáz.
Zsupsz 2020 nov. 17. - 20:14:18 Előzmény Kuttyánszki
(84/205)
Igen. Ebből él a kereskedelmi tv
Kuttyánszki 2020 nov. 17. - 20:06:17 Előzmény Zsupsz
(83/205)
Na,meg nézettség, reklámfogás. Az emberi kíváncsiságra appellálva.
Zsupsz 2020 nov. 17. - 19:57:20 Előzmény Kuttyánszki
(82/205)
Ő már az a kategória lehet akiknek nem kell sokat fizetni
Kuttyánszki 2020 nov. 16. - 20:55:32
(81/205)
A Hujber vajon hogy került bele a műsorba, iszonyat lepattant az a pasas :(
Más: nagyon ciki, hogy az asztalnál hárman röhögnek a versenyzőkön, főleg a középső, (Fördős Zé?)
8/10
nikato 2020 nov. 16. - 11:21:16 8/10
(80/205)
Budai Zsuzsát jó, hogy kiejtették, nem látszott rajta az igyekezet, az látszott rajta, mint Abaházy Csabán is, hogy nem volt kedve ott lenni. Azt is gondolhatta volna, hogy a kötényszerző napon nem lehet a szomszéd főztjéből használni...
Kuttyánszki 2020 nov. 15. - 15:56:17
(79/205)
Az Ízőrzőket kérlek, ne vedd egy kalap alá a többi felsorolt kotyvasztós és ki tudja mire jó "műsorral" élén az idiótán , tenyérbemászóan viselkedő borbásmáriával.
Az Ízőrzők az egyetlen értékes főzős és egyben ismeretterjesztő műsor. :)
Kuttyánszki 2020 nov. 13. - 23:29:01
(78/205)
A két séf és Zé nem kap gyomorrontást ,amennyi féle kaját összekóstolgatnak egy este?
Zsupsz 2020 nov. 12. - 20:57:00
(77/205)
Idegesítő az tuti.
Zsupsz 2020 nov. 12. - 20:56:09 Előzmény K. Judit
(76/205)
Ha nem lazítasz előbb kerülsz orvoshoz mint mi. Tisztában vagyunk a műsor céljával , színvonalával. Igen a résztvevők. Van aki normális, főzni jött, és van a hülye HP akinek kiesik a melle, lóg a haja, akkor lát konyhát amikor a papírzsebkendőt kidobja a szemetesbe. Öt megfogjuk kritizálni akkor is ha lekopnak a billentyűidről a betűk. Meg persze a többit is.
K. Judit 2020 nov. 11. - 15:53:51
(75/205)
Nem tudom, nem kellene-e inkább orvoshoz mennie azoknak, akik egy közkedvelt főzőműsor miatt ilyen gyűlölettel tudnak írni.
Kb. száz csatorna közül választhat mindenki, ha nem tetszik egy, akkor nézhet kilencvenkilenc másikat. Vagy olvashat, vagy
bármi mást tehet, és mégis inkább itt rontja a levegőt.
Persze soha semmi nem tökéletes, aki az igazi versenyre kíváncsi, a legelső válogatásokat nyugodtan kihagyhatja, nem marad le a lényegről. És nem kell csodálkozni akkor sem, ha egyesek cirkuszolnak - eddig is így volt - inkább meg kell érteni, hogy ez egy
tévéműsor, és mint ilyen, nézettségre megy. A néző nem kóstolhatja meg az ételeket, így némi látványosságról, plusz valami feszültségről is kell gondoskodni. Arról nem is beszélve, hogy még tanulni is sokat lehet.
Nyilván senki nem leeresztett hajjal és tűsarokban vonul be otthon a konyhába, mert kényelmetlen, főleg akár egy egész napi meló után. De a tévében ezt nem lehet kikerülni, aki így kezdte, majd legközelebb fölvesz valami mást. Miért kell ezért kiborulni, ocsmány szavakat használni a versenyzőkre .... érthetetlen.
A két séf és Zé nagyon is értik a dolgukat, sokat tesznek azért, hogy a nézettséggel mindig valahol legelöl járjanak. Ha jól emlékszem, a legújabb évad idén tavasszal készült, persze közbe is jött a Covid, de azt mondták, folytatják - ha már meghirdették - és rengeteg óvintézkedést hoztak is, hogy ne legyen baj.
Én azért sem aggódnék, mert sok a pazarlás, bizonyára akadnak éttermek (!), ahol szívesen fogadják a maradékokat. (Aki befektetett a műsorba, bizonyára fogja tudni, hogy hová érdemes a maradékokat továbbítani. A maradék néha azt jelenti, hogy mondjuk egy egész szárnyasból pl. csak a mellét használják fel a versenyben, a többiből még elég sok mindent lehet készíteni. Vagy feldolgozni, esetleg lefagyasztani. Pláne ne gondolja senki, hogy a repülőn érkezett méregdrága tengeri cuccokat hagyják csak úgy a szemétre vetni...)
A VIP adások mindig kicsit zűrösebbek, az "érzékeny lelkű művészek", és a sokszor mindenki figyelmét magára vonni akaró versenyzők miatt, de mondom, ezt (sem) kötelező nézni. A végére valahogy mindig kialakul az a mezőny, akik közül már érdemes kiválasztani a rokonszenveseket, a tehetségeseket, akiknek már szívesen drukkolunk, vagy akiknek nem.
7/10
egon_von_compact 2020 nov. 11. - 13:34:01 7/10
(74/205)
Hú mennyi időd van itt ócsárolgatni, irigyellek de komolyan. Retekfóbiád van egyébként?
Zsupsz 2020 nov. 11. - 12:25:55
(73/205)
Ok. Mindent értek:-)
Zsupsz 2020 nov. 11. - 11:38:21
(72/205)
Ki a Szappanos Máunika meg az Iccuka?:-) :-) :-)
Zsupsz 2020 nov. 11. - 07:21:53
(71/205)
Bakker tényleg nem néztem, de lehet, hogy rosszul tettem? :-)
2/10
olahmiki1959 2020 nov. 10. - 20:49:32 2/10
(70/205)
"A kamumaszkozós hájpacni volt a perdöntő."
Pontosan ezt akartam én is írni!
A csaj elvágja az ujját - oké, egy pillanatra fogadjuk el az alapszitut -, erre bejön az elsősegélyt nyújtó orvos, akinek elméletileg vigyáznia kellene a sérültre, és példát kellene mutatnia a tv nézőknek is, és A MASZK NEM TAKARJA EL AZ ARCÁT, HANEM AZ ÁLLA ALATT VAN!!!
Ez minden szempontból akkora égés az RTL-nek, hogy ki sem lehet fejezni!
Ha lett volna egy kis eszük a szerkesztőknek, ezt a jelenetet nem hagyták volna benne a műsorban.

Zsupsz 2020 nov. 10. - 20:34:40
(69/205)
Igen. Sajnálom mert eleinte szívesen néztem őket. Már nem.
Zsupsz 2020 nov. 10. - 19:56:09
(68/205)
Annyit még hozzátennék, hogy számomra a séfek is nagy csalódás. Hogy bevállalják (egyre több esetben) az ilyen színvonaltalan műsorokat az elképesztö. Úgy látszik ennyire bedarálta őket a kereskedelmi tv. Már azt gondolják, hogy ha nincsenek képernyőn nincs is élet.
Zsupsz 2020 nov. 10. - 18:19:39
(67/205)
Jókat írsz :-)
Zsupsz 2020 nov. 10. - 17:57:28
(66/205)
Nem kell aggódni. Ha meg is büntetnék őket, kifizetik azt a pár millát, a nézettség miatt megéri. Mert, hogy sokan nézik hidd el. Mert sokan elhiszik, hogy a kisszínésznő elvágott ujját amit össze kellett volna varrni -de ő nem engedi, - mert szeretne főzni tovább. Mert ő Rambó kishuga, lehet össze is varrja a sebeit a 3. adás után. Belefutottam a mai adás reklámjába, a színvonal ugyan olyan alacsony, tehát tuti nem nézem.