idõjós1010 2021 nov. 29. - 20:38:32 Előzmény Papp Sándorné
(145/205)
Nem nyeretik meg vele. Az lesz belőle, mint az előző konyhafőnökben (Zé közbelép címűben) a légiutas kísérő Szonja esetében, hogy mindenáron továbblökdösik egy darabon, mert kell egy drámai karakter a konyhába, akin lehet csemegézni a főzésen túl is. Ezt csinálták a bohókás Vendivel is, akit szintén nagyon bírtam, de annyira látszott hogy nem versenybe való ő sem. ...és hogy ne menjünk ennyire távol ettől a sorozattól, Zámbó Krisztián is hasonló volt. Vicces - humoros karakter, aki még valamilyen szinten főz ni is tud,de nem a tudása miatt hívták be. Szerintem tartogatták is volna még jó sokáig, ha nem egy olyan embert ránt le a földre maga mellé, aki komoly esélyes lenne a döntőbejutásra.
idõjós1010 2021 nov. 29. - 20:22:32
(144/205)
Valamilyen szinten tök jó hogy próbálnak érdekesebb, szélsőségesen csapongó karaktereket is bent tartani. Másrészről viszont sokat ront a színvonalból az hogy nem teljesítmény alapú döntések születnek. és ez igaz ugyanúgy a VIP -re is mint az összes többi konyhafőnök részre a sorozatból. De leginkább csak mostanság. Itt van pl most ez a néhai szépségkirálynő Tímea. Nem tud főzni. Ez teljesen egyértelmű. Folyamatosan el van veszve a konyhában. Tanácstalan első perctől kezdve. ...és akkor most elkezdenek vele szórakozni, hogy mindenáron megtartják, hagyják vergődni az utolsó utáni pillanatig, aztán meg felküldik elsőként a galériára, mintha az ő étele sikerült volna a legjobban. Nagyon mesterkélt, nagyon átlátszó, nagyon szinvonltalan húzás. Ez pedig most csak egyetlen példa volt a tucatból.
omama2 2021 nov. 29. - 14:30:46 Előzmény toths1957
(143/205)
Igazad van
omama2 2021 nov. 29. - 14:26:02 Előzmény Bonitó
(142/205)
Norbi teljesen le van robbanva, lassulva. Szerintem már haza kellett volna küldeni. Vagy a "zsűri" nem meri, mert félnek Norbi mocskos szájától, hogy utána kiteregeti a kulissza titkokat. A nők hajturkálásával én sem vagyok kibékülve...gusztustalan hogy utána kézmosás nélkül fogdossák az ételeket. Fújjjjj!! Csak ámulok, hogy ezt a séfek eltűrik
6/10
nuiii 2021 nov. 29. - 13:42:34 6/10
(141/205)
Osváth Andrea és D. Tóth Kriszta annyira hasonlítanak egymásra, hogy nem tartom kizártnak, hogy utóbbit látjuk...mintha jobban hasonlítana rá. Aztán persze lehet, hogy tévedek.
1/10
Papp Sándorné 2021 nov. 27. - 14:40:17 1/10
(140/205)
Hihetetlen, hogy Rába Timi még mindig bent van, Uszkó Laci meg kiesett. A végén még megnyeretik vele a versenyt. Nagyot csalódnék Rácz Jenőben!
Bonitó 2021 nov. 26. - 11:02:11
(139/205)
Valóban az idei évadban olyanokat fújt össze a szél, akiknek közük sincs a gasztronómiához.
Tegnap kieshetett volna akár, a felismerhetetlen arcú Timi is. Sőt, még Viki helyett is előzőleg.
(Egyébként pedig, ha olían sok éven át sütötte a mézeseket karácsonyha, nem hiszem, hogy semmire nem emlékezett, még ha nem is dekára pontosan, csak úgy gyakorlatból mondjuk?!)
Timi és Tóth Vera többet sírt eddig, mint bárki más. Verát már az elején kötény nélkül hagytam volna, nem még a középdöntőbe is benyomni.
Amit tegnap művelt Vera és Norbi az mindennek a csimborasszója volt. Norbi olyan volt végig, mintha agyilag hibás lenne??!! Vera buta megnyilvánulásairól inkább no comment!
Borzasztó volt Enikő hosszú, bozontos haja, ahogy szaladgált, igazgatta, majd gyúrta vele a tésztákat?!
Mindezt zokszó nélkül megtehette, mert a forgatókönyv szerint, nem szóltak rá! :(
A zsűri részrehajlásáról már ne is beszéljünk!
Kíváncsi vagyok, hogy "sztrókos" Norbit meddig hagyják menetelni?!
toths1957 2021 nov. 26. - 09:47:57
(138/205)
Ennyi szerencsétlent már régen láttam egy helyen. Ezeknek közük sincs a főzéshez.
8/10
nikato 2021 nov. 25. - 15:28:12 8/10
(137/205)
Ez a Timi olyan flegma és folyamatosan sír, közben meg az jön le, hogy ott se akar lenni, nem akarja csinálni.
Annyi plasztik fejű nő van ebben a műsorban, Tornóczkyt fel sem ismertem amíg nem írták oda a nevét.
Nem vagyok a ránctalanítás ellen, de nem kéne átmenni Pete Burns-be.
Zámbót sokan szidják, hogy Jenő haverja, meg stb., stb., nekem az egyik legszórakoztatóbb figura, ha netán kiesik maradnak a síróskák.
Magenta99 2021 nov. 25. - 06:45:11 Előzmény ferus50
(136/205)
526 tévéadás van. Nem kötelező ezt nézni. Amúgy meg, rengetegen szeretik és nézik, nem véletlenül megy főműsoridőben.
Neked ajánlom az M1-et, a Dunatévét vagy a tv2-őt. Ott biztosan találsz számodra érdekesebb műsort.
ferus50 2021 nov. 24. - 15:38:45
(135/205)
Főműsoridőben nem volna érdekesebb műsor, mint ez a hónapok óta tartó nyafogással,hisztizésekkel járó főzőcskézésnek bemutatott konyvasztás..ennyire jut a reklámokból befolyt milliókból ?
idõjós1010 2021 nov. 23. - 10:16:06
(134/205)
Első részen vagyok túl. Egy dolgot nem értek csak.: Hogyan lehet fél pulton főzni úgy, hogy annak egy része mosogató, egy másik részén meg ott a rezsó ? Még felrakja maga elé a deszkát, és már az alapanyagnak tulajdonképpen helye sem lesz az asztalon.
Magenta99 2021 nov. 23. - 07:57:24
(133/205)
Többször elgondolkodtam azon a műsor közben, vajon amikor a séfet kell egy kajával leutánozni, a versenyzőknek adott időbe beleszámítják-e azt az apró, pici különbséget, hogy ilyenkor a főző séfnek van két kuktája, akik a "piszkos munkát" végzik, míg a versenyzőknek mindent egymaguknak kell csinálniuk?
toths1957 2021 nov. 20. - 09:09:19
(132/205)
Sajnálom szegény séfeket, hogy ezt a sok ételnek mondott sz@rt meg kell kóstolniuk, amit ezek a "celebek" összekotyvasztanak. Ezt a sok hosszú hajú nőt meg kendő nélkül be se engedném a konyhába.
Bonitó 2021 nov. 18. - 19:35:51
(131/205)
Kedveltem ezt a gasztroshowt!
Hat éve fut a műsor, talán 15 évada is volt.  A műsort mindig Fördős Zé vezette, mára már unalmassá vált. Nincs gondom a séfekkel, de ők is az évek alatt megérettek a cserére. Szerintem.
Ennyi év alatt nem is tudjuk számát, hogy hány száz celeb fordult meg a konyhában?!
Ez az évad, rendkívül hosszú és unalmas, vontatott és tényleg sok a három óra műsoridő. (Melynek a fele reklám!) Ráadásul már csak olyanok szerepelnek, akik zöme jóformán a konyha közelébe sem járt. Annál inkább a plasztikai sebésznél. Aztán csak sírnak, hisztiznek, még a fakanál is sír a kezükben! Lassúak! Aséfek rovására írom, hogy engedik a kajába lógó hajakat, a nem odavaló ruházatot.

Már az is sokat elárul a "versenyzőkről", hogy a sokszor begyakorolt saját kajájukkal is leégnek, befürödnek vele. 
Azt mondják S. Norbi  megsértődött, hogy a séf csúnyán beszólt neki?!  Pedig tudhatná, hogy ez a "celebritási élettel" együtt jár!  És erről a "celeb" szóról jutott eszembe, hogy bizony ma már annyi celeb van, hogy már nemcsak a Dunát, hanem tengert is lehetne velük rekeszteni.
És egyre hígul ez a kör, mert sokan gondolják magukról, ők is celebek, nekik is be kell állni és helyük van a sok léhűtő között.  Akik a társadalom szempontjából nem képviselnek értéket. Az értékes emberek, az igazi művészek pedig csak figyelhetik otthon ülve, hogy milyen beszélni sem tudók vezetnek műsorokat, ülnek a zsűriben, kerülnek be a reality illetve gasztroshow műsorokba
Hatalmas pénzekért! És röhögcsélnek, beszélnek össze-vissza hülyeségeket. És mindezt megtehetik!

A tegnapi nap volt ebben a műsorban a legvisszataszítóbb! Ahogy tegnap öklendeztek a szárnyasoktól, ahogy  az asztalok a tollaktól, a tyúkszartól, tyúkbéltől  kinéztek, és összefolyt a zúza és epe, hááááát, az mindennek a csimborasszója volt! És volt aki  még a tyúk májat sem találta meg!
De ma estére már  megvan a megoldás!  Igen, mától a "barátomhoz" fordulok és elkapcsolok! :(
Kedvenc műsorom ide-, vagy oda!
Zsupsz 2021 nov. 18. - 06:24:45 Előzmény nikato
(130/205)
Na és Voksán Virág? Aki nem találta a májat a csirkében mert nem látott még? És tovább jut! Kell a cirkusz a népnek.
8/10
nikato 2021 nov. 17. - 13:25:19 8/10
(129/205)
Jujj, Erdőhegyi Brigittát nézzétek vissza mit művelt a Hal a tortánban, milliós konyhájában vadonatúj volt minden, mert sose használta, nem tudta mi a fakanál, mi a tepsi, hogy kell bekapcsolni a sütőt, mivel kenje ki a tepsit, porból készített krumplipürét, de még azt is elszúrta, és ilyen embert hívnak Konyhafőnök műsorba?! Persze lehet, hogy az évek alatt tanulgatta a fortélyokat.
Bandin és Kristófon már az elején jól szórakoztam, remélem sokáig bent maradnak!
8/10
nikato 2020 dec. 21. - 18:40:13 8/10
(128/205)
Mindkét döntős megérdemelten volt a fináléban, Pali végig jól főzött és vidámságot vitt a műsorba. Neki drukkoltam. Hiányozni fog a műsor!
7/10
konyhafönök 2020 dec. 18. - 22:25:17 7/10
(127/205)
Liának és főleg Palinak köszönhetően ez az évad szórakoztatóbb volt az eddigieknél, és azt is remek volt látni, hogy a csapatok nem ellenfelei voltak egymásnak, inkább barátságban főztek és mókáztak együtt.
nappalitv 2020 dec. 18. - 17:01:45 Előzmény Magenta99
(126/205)
Palika lesz a befutó.