Zsupsz 2020 nov. 10. - 11:54:12
(65/205)
Én is írhattam volna.Pont így látom.
8/10
nikato 2020 nov. 10. - 09:32:23 8/10
(64/205)
Alexandra nyafogása, műhisztije még egy 5 éves elkényesztett kislányt is megszégyenítene... Ganxsta Zolee és Bárdosi Sanyi voltak számomra a legszimpatikusabbak, humorosak, sajnos Sanyi kiesett, rajta én sem láttam az akaratot. Hujberen látszik, hogy még mindig használja azt a bizonyos fehér port.
A többiek csendesek, Vastag Tomit csak akkor vettem észre, hogy jelen van, mikor 2x értékelték a tányérját. Annyi biztos már majdnem elaludtam. Este 19 órától kéne, hogy adják!
8/10
nikato 2020 nov. 10. - 09:27:51 8/10 Előzmény Tündy67
(63/205)
Évek óta regisztrálva vagyok, de már mindenen lakat van és kódot kér. Erre biztos, hogy nem fogok előfizetni. Az előző napi adást még engedi.
Zsupsz 2020 nov. 10. - 07:16:26
(62/205)
Adtam egy esélyt a humor miatt. Gondoltam ahol a Gangszta meg a Bárdosi van , ők csinálják a műsort. Ez így is volt de mindent elnyomott, felülírt ennek a szerencsétlen hülya p.csának a nyafogása, mühisztije. A közelébe se megyek a műsornak többé.
Tündy67 2020 nov. 09. - 17:57:20 Előzmény nikato
(61/205)
Az RTLmost.hu-n csak regisztrálni kell, és vissza lehet nézni bármelyik részt, bármeddig ! Én a héten néztem a Peller Mariannos évadot ! :)
Zsupsz 2020 nov. 09. - 17:55:34
(60/205)
Ez egy olyan műsor aminek minden pillanata elóre megszerkesztett. Ájuldozik a liba de olyan rendezetten áll rajta a ruha mintha fotelban úlne.Mondjuk amúgy sem bírom.
8/10
nikato 2020 nov. 09. - 08:52:36 8/10
(59/205)
Tavalyiban Sztarenki Dóra csinálta a hisztit, ebben Nagy Alexa fogja. Ájuldozik össze-vissza, a bemutató alapján. (Ráadásul azzal a nyivákolós hangjával.) Abban az évadban amelyikben Peller Mariannék voltak, tök normális emberek szerepeltek, azt szerettem nézni, valahogy nem is volt olyan hosszú, nem volt olyan sok reklám se, este 19-21 óráig tartott. Ezt 23:10-ig kibírja nézni? Tuti, hogy elalszom rajta, marad a neten visszanézés, de sajnos max. 1 napig lehet visszanézni, aztán már fizetős.
1/10
Onlymee 2020 nov. 09. - 08:41:12 1/10
(58/205)
Miért hosszabb egy adás, mint egy star wars film? 90 perc is bőven elég lenne.
Rainwalker 2019 jan. 23. - 16:04:25
(57/205)
Szabadon lévő hosszú haj...
Milyen konyhán engedik ezt???
K. Judit 2018 dec. 22. - 19:12:08
(56/205)
Meg kell, hogy férjen egymás mellett a házi koszt szeretése (és készítése) és más népek ételeinek a megismerése. A mesterszakácsoktól is el lehetett lesni ezt-azt, és még ha nincs is módunkban sokat utazni, akkor sem káros ezeknek az ismereteknek a birtokában lenni. A mai gyerekeknek már olyan természetes a hamburger, a pizza, meg a pho leves, mint nekünk mondjuk a tökfőzelék fasírttal, a sztrapacska, vagy a sopszka saláta. Szóval nincs azzal baj, ha többet tudunk, még akkor sem, ha a gyerekkorunk ételei kedvesebbek nekünk.

Ami a keményítőket és zseléket illeti, amikre olyan furán nézünk, szerintem valószínűleg sokkal egészségesebbek, mint mondjuk a rántás, vagy a habarás. A kínaiból ismertem már a kukorica keményítőt, a többiről most hallottam először ebben a műsorban. Nem gondolom, hogy mindjárt lecserélem a konyhaszekrényem tartalmát, de ha látok az Ázsia boltban agaragar feliratú megfizethető cuccot, lehet, hogy ki fogom próbálni. Gyömbért és avokádót sem ismertem gyerekkoromban (hogy a pizzáról ne is beszéljünk), de örülök, hogy megismertem, meg is szerettem. Kagylót, rákot, osztrigát is ettem már, kibírom nélkülük, de a tengerparthoz valahogy hozzá tartoznak. Ki szeretném próbálni még az ázsiai (koreai) szójapasztát, ill. a feketebab pasztát is, egyrészt mert kíváncsi vagyok az ízére, másrészt szuper gyorsan el lehet készíteni a segítségükkel egy gyors és finom tésztaételt... (Zé elmondta egyik videójában, hol árulják az ilyesmit Budapesten.)

Amit eddig írtam, az a házilag nemigen használatos alapanyagokra vonatkozott. A fine dining és a házilag készült étel viszont két össze nem keverhető kategória. Egy napon sem lehet említeni. Előbbi egy egész ételsort jelent, ami egymásra épülő, egymással harmonizáló fogásokból áll, és általában sok konyhán tanult, nagyon kiművelt és elismert mesterszakácsok állítják össze. Még ha szeretnénk is, talán soha nem lesz alkalmunk közelebbről megismerni egy ilyen menüsort (ahogy legtöbben távoli egzotikus szigetek luxus szállodáiba sem fogunk tudni eljutni), szerencsére valahogy elviseljük ezt a veszteséget, amíg módunk lesz örülni egy sima töltött káposztának, vagy egy jó kis rántott csirkének ...

Mindegy volt, melyikük nyeri, Peti, vagy Évi, nem volt olyan nagy különbség közöttük, az viszont biztos, hogy büszkék lehetnek magukra - főleg idegileg - nagyon kemény verseny volt. (Pláne, hogy a két séf is versenyben volt.)

9/10
popeszku 2018 dec. 22. - 16:04:38 9/10 Előzmény vajk zsuzsa
(55/205)
Mindent leírtál ami az én véleményem is.
1/10
vajk zsuzsa 2018 dec. 22. - 15:49:16 1/10
(54/205)
Én is végig néztem, laza kis szórakoztató müsor volt. Nekem az egyedüli bajom az ételekkel volt. Magyar embereknek magyar ételekkel kellene foglalkozni. Nem azt mondom, hogy csak paprikás krumpli, csülök pörkölt, vagy csirkepörkölt... :) De azért az, hogy minden étel " suvid " technikával készül... hát.... Meg nem is étel, amiben nincs agaragar, zselékorong, szusz-musz-kusz. A tányérok a végén ugy néznek ki, hogy azt mi itthon elmossuk. Persze ez csak az én véleményem, mert 40 éve vezetek háztartást, és nem ehhez vagyok szokva. Bevallom étteremben sem rendelnék ilyen ételeket. Tetszett, de ha ilyen ürtechnikás lesz a következő évad is, nem fogom nézni.
6/10
nuiii 2018 dec. 22. - 13:52:17 6/10
(53/205)
Nekem Mariann volt a legszimpatikusabb, de nem ő volt a legjobb versenyző. Egyáltalán nem bánom, hogy Peti győzött, Évi nagyon be volt végig feszülve, ok, hogy verseny, de a főzést nem szabad ennyire vér komolyan venni.
Anita utálókat nem értem, nyilván az ételeit nem kóstoltam így tv-n keresztül%) de az átjött, hogy ő tálalta a legszebb tányérokat. Bálinton kívül meg egyik versenyzőnél sem éreztem, hogy ideje korán esett volna ki vagy hogy nem addig jutott el, ameddig illett volna. Szóval szerintem ez most jó kis műsor volt.
9/10
popeszku 2018 dec. 20. - 21:00:07 9/10 Előzmény marisál
(52/205)
Nos,a koreográfia az koreográfia.
K. Judit 2018 dec. 20. - 11:35:02 Előzmény temi3
(51/205)
De ne felejtsd el, hogy a séfek is harcolnak! Mindkettőnek óriási az egója, némelyikük néha vissza tudja fogni magát, szerényebbnek tűnik kicsit, de így a vége felé már túl nagy a tét. (És mi csak a képernyőképes vitákat látjuk, gondolom jobb is.)
Nem ismertem őt sem, végül is senkinek nem drukkolok, de azért észreveszem, ha valakit kicsit feltűnően nyomnak. Ha ő is Rtl-es volt, akkor őt is nyomták, ez világos. Tetszett az akarása, de neki is észre kéne vennie, hogy van egy határ, ahol már ellenszenvessé válik a mindenáron győzni akarás. Ahogy ő mondta, még a száz százaléknál is jobban akarja :)) Jól jött neki a minap a séf kanellónis ötlete, persze onnan már könnyű volt ....

(Én is utálom a szanaszét libbenő hajakat, de azért már elegem lett a hajfonatokból is. Anita úgy nézett ki valamelyik nap, mint egy indián.)
temi3 2018 dec. 20. - 11:26:12 Előzmény K. Judit
(50/205)
Ne éljen senki (vissza) a nőiségével! Éva helyesen teszi, hogy a főzésre koncentrál. Ki nem állhatom a bájolgó, zsűrire vigyorgó, pislogó versenyzőket. Ők menjenek másik (bugyuta) versenybe. Itt az étel számítson.
temi3 2018 dec. 20. - 11:22:21
(49/205)
Ideje volt megszabadulni a jogász doktornőtől. Öntelt, beképzelt és nagyon úgy nézett ki, hogy a zsűri már eleve őt szemelte ki győztesnek. Szerencsére nem, ezúttal is elnézést kérek tőlük.
A lógó haj nekem is problémát okoz.
Viszont el kell ismernem, jó irányban csalódtam Csocseszben, a végére már nagyon szimpatikus volt emberileg.
Nem az számít, piros vagy kék győz, ez nem csapatverseny, nem kell az összetartás, itt az egyén győz.
K. Judit 2018 dec. 20. - 11:01:59
(48/205)
Bedőlt a tippem, Anitára gondoltam harmadikként a döntő felé vezető úton. Már az előző adásban is csodálkoztam, hogy Peller lett a legjobb. Amikor mondta, hogy idáig akart mindenképpen eljutni, mert a nővére is valahol itt esett ki. (Nem ismerem őt, sem a nővérét, nem is nagyon értettem, miért kell nekik pont ugyanúgy végezni egy főzőműsorban, még azt sem értettem, hogy ez rivalizálás akar-e lenni, vagy egyszerűen így szeretik...)

Most az is külön érdekessége lesz a műsornak, hogy a hátráltatásnál figyelembe veszi-e Risztov a másik két versenyző kötényének a színét, vagy automatikusan a "másik" csapat versenyzőjét választja. Ha igen, akkor Király Petinek nagyon fel kell kötnie, nem tolerálnak már több kiborulást. Szerintem sok ravaszságot tartogat még a zsűri ...

(Lehet, hogy nem figyeltem eléggé - ezért nem is tudom, mi volt a baj Anita tányérjával - de az vajon normális, hogy a séf csak a feléig kommentálta a főzését, utána sokáig meg se szólalt, végül utólag mondta el, hogy miket csinált? Vagy ez volt az a csavar, amiről az elején beszéltek? Az nem számít, hogy a versenyzők alacsonyabban vannak? Hogy dolgozni és ugrálni nehéz egyszerre?)
marisál 2018 dec. 17. - 21:50:25 Előzmény popeszku
(47/205)
Igazad van, a jelenlegi állás nem jelent semmit, bármi lehet!
9/10
popeszku 2018 dec. 17. - 19:20:56 9/10 Előzmény marisál
(46/205)
A 4-2 állás nem jelent semmit,a döntőre egy piros egy kék fog maradni,mert úgy lehet fenntartani az izgalmat(nézettséget).Szerintem.Ha mégsem úgy lesz,akkor nagyon pozitívan fogok csalódni az Rtlklubban.