5/10
nuiii 2021 máj. 26. - 17:45:24 5/10 Előzmény Magenta99
(522/562)
A férje írt pár jó számot anno a Nyers zenekarral, amin sokat röhögtünk kamaszként.
Lehet, hogy civilben jófej ez a Zsani, csak hát ez a nyavajás "főzés" dolog ne lenne...nekem mondjuk Orsi jobban b@ssza a csőrömet a "minden rosszért az univerzumban Szonja a felelős, mert jobb nő nálam" mentalitásával. Egyszer csak feltűnik a zsűrinek is, hogy kevesebb csapatszellem szorult belé, mint ahány hosszú ujjú póló Gerzson gardróbjába.
Magenta99 2021 máj. 26. - 14:16:25 Előzmény Nickname123
(521/562)
Mit lehet tenni egy ilyen zsarnokoskodó senki ellen, mint ez a nagypofájú Orsi?
A legelső csapatfeladat alatt Szonja volt a konyhafőnök, próbálta folyamatosan leállítani, mondogatta, hogy ne vezényeljen, akkor meg kiakadt, hogy mit képzel ez magáról, hogy "neki" akar dirigálni és csakazértis azt csinálta, amit ő akart, mert hogy ő csak saját magáért versenyezik.
Az már nem jutott el a csökött agyáig, hogy egy csapatfeladat nem egy emberről szól.
Mivel egy-két alkalommal dícséretet kapott, teljesen elszállt magától és abban a tévképzetben él, hogy ő már valaki.
Undorító egy perszóna.
Nickname123 2021 máj. 26. - 11:32:38 Előzmény nuiii
(520/562)
Nekem először szimpatikus volt Orsi, de ahogy mostanában viselkedik az már több a soknál. Nem enged senkit sem érvényesülni, mindenki helyett ő akar mindent csinálni, ezért semmire sem jut kellő ideje, így rossz lesz az eredmény, ami viszont mind a harmójukra kihat. Bár persze ebben a másik kettőnek is szerepe van, miért engedik, h zsarnokoskodjon felettük?
vandorbab 2021 máj. 25. - 22:00:00
(519/562)
2021-re elfáradt ez a műsor. Bírom Zét és a két séfet is, de mostanra nagyon verejtékszagú lett a show.
Az egészet hazavágja a versenyzők alapkonyhai gyakorlatának hiánya, vagy a nélkülözhetetlen higiéné betartása, amit a képzett zsűri egyetlen tagja sem teszi szóvá, hogy pl. a hosszú hajad ne lógjon már a vágódeszkára, ne nyalogasd állandóan az ujjaidat, ne turkálj a füledben stb.
A versenyzőknek, akiknek néha a rántás megértése is nehézségbe ütközik, most hirtelen belugát, krokodilt vagy ötemeletes tortát kell készíteniük 60 PERC ALATT! Nincs átmenet az egyszerűbb ételektől a csúcsgasztróig.
Közben a konyhában "játszaniuk kell a textúrákkal" vagy újra kell gondolniuk az ossobucco-t, leheletnyi xantán, agar agar és espelette felhasználásával. Nem is maradt mára más a műsorból csak a kapkodás, nyafogás és sírás, nyomasztóan sok reklámmal.
Láthatóan igényes gasztronómiát szeretnének velünk megismertetni, de a fentiek miatt elkészült tányérok jelentős részét a kutyámnak sem adnám oda. Becsülöm a zsűriben, hogy azért megkóstolják ezeket.
Rájöttem, hogy már nem szórakoztat a műsor, töltök egy vodkát és el kell engednem.
1/10
offtopic
Féderweisz Nünüke 2021 máj. 25. - 18:15:09 1/10
(518/562)
Lószart sem ér.
5/10
nuiii 2021 máj. 21. - 23:00:05 5/10
(517/562)
Ez az Orsi sem lett sokkal szimpatikusabb az elmúlt egy évben. Előre elkönyvelte a saját győzelmét, remélem lenyomják.
1/10
Puzsér Róbert kritikus 2021 máj. 20. - 14:28:07 1/10
(516/562)
Jó fasza lehet Zsófi férjének mert ez a nő tükrözi az undormány fogalmát. Kirázz tőle a hideg.
Magenta99 2021 máj. 18. - 10:54:04 Előzmény bsand
(515/562)
Meglepődnél, milyen sokan....
A szarkavarás meg showműsor mellett, fel lehet azért szedni egy csomó hasznos tudást sütés-főzés ügyben.
1/10
bsand 2021 máj. 18. - 10:49:46 1/10
(514/562)
Röhej ez a műsor (is), annyira meg van írva minden momentum, hogy legyen min csámcsogni, hogy jajj, de ügyetlen, jajj, de rosszindulatú, jajj, de akármi...
Nézi még ezt valaki?
Magenta99 2021 máj. 18. - 10:16:49
(513/562)
Tényleg tök undorító ez a műsor.
Először is, ott van ez a Zsanett, a Czutor Zoli felesége. Ő egy celeb - végig intrikálta a Nyerő Páros c. műsort. Neki max. a Konyhafőnök VIP-ban lett volna szabad elindulnia.
Éppen emiatt az ismertsége miatt, nem ő került tegnap veszélyzónába, pedig teljesen nyers dolgokat tálalt fel - nyers volt a tészta, a krumpli minden formája, a céklalevet ráöntötte az egész tésztára, a lencselapot is kisütés nélkül tette a tányérra.
Egy tényleg amatőr versenyzőt ekkora hibákért azonnal kidobtak volna (sokkal kevesebbért is esett ki versenyző) - na de hát ő a Czutor Zsani, a nagy CELEB....
5/10
nuiii 2021 máj. 14. - 18:58:09 5/10
(512/562)
Wendy jó eséllyel valóban a mellei meg a két szép szeme miatt volt bent eddig a versenyben, lévén, hogy nem tudja magyarul a "hűtő" és a "sütő" közti különbséget és az eddigi tányérjainál még én is bonyolultabb kajákat főzök (pl. egyszer kivitt egy csirkecombot egészben a zsűri elé, amiért egy régi adásból konkrétan hazaküldtek versenyzőt) - csak, hogy az előttem lévő hozzászólásokon kicsit árnyaljak.
Amúgy szerintem is túl lett tolva a hiszti, de nekem az egész műsor kicsit sántít. Mintha Mingcsung (vagy hogy hívják - sorry) és Gerzson kivételével senkit sem a főzőtudománya alapján választottak volna be...ui: utóbbinak remélem nem csak ujjatlan pólói vannak.:)
1/10
ccaty 2021 máj. 14. - 11:28:46 1/10
(511/562)
Tegnap este hirtelen felindulásomban írtam az előbbi hozzászólásomat, amikor leesett nálam a tantusz, mentségemre szólva későn jutott az eszembe, hogy egy másik műsor hozzászólásai között valaki már figyelmeztetett bennünket, hogy az RTL előszeretettel generál ilyen szituációkat műsoraik színesítésére. Nem biztos, hogy többet nyernek, mint amennyit veszíthetnek. Ilyen húzások miatt csökken a nézettségük, hiszen nagyon sértő és bántó, hogy nézőiket ennyire semmibe veszik. Lófogúnak csak ennyire otrombán kellett viselkednie ahhoz, hogy bent maradjon a műsorban. Mivel a műsor felvételről megy, talán már a győztes is megvan. Ha van igazság a földön, nem ez az intrikus banya lesz az. Ismerőseinél sem lesz népszerű, magyarázkodhat...
Magenta99 2021 máj. 14. - 09:40:07
(510/562)
Úgy látszik, minden évadba kell egy ilyen hisztis HP, mint ez a randa banya Ivett.
Már az is szégyen volt, ahogy szinte verdeste magát a földhöz a hisztitől, de ahogy beszólt, hogy a Wendy a melle miatt van a műsorban - na ezért azonnal kibaxnám a szerkesztők helyében
Ritka egy gusztustalan némber.
1/10
ccaty 2021 máj. 13. - 22:38:00 1/10
(509/562)
Ritka szégyene ez a gasztroműsorok készítőinek. Hogy ehhez a jobb napokat is látott, szakmájukban hírnevet szerzett 3 szaki a nevét adta, számomra azt sugallja, hogy pénzért bármit...
Sajnálom rá az időt, amennyit ennek a nézésével eltöltöttem.

Szotyi füstölgéséhez annyit tennék hozzá, hogy az ivett elnevezésű képződmény Wendynek köszönhette a kettősük addigi sikerét, pedig ő mindent megtett, hogy hátráltassa csapatukat. Ha én lettem volna vele egy csapatban, akkor a fogait picinykét még össze is kuszálom.
SZOTYl 2021 máj. 13. - 21:07:58
(508/562)
Ez az ivett, vagy hogy hívják... először is szólhatna neki valaki, hogy nagyon nem áll jól neki a ló fogaihoz, a kilógó ínyéhez, meg a gülü szeméhez ez az erős vörös rúzs. De ahogy meg ma viselkedett, ez a hiszti... ott volt előtte az egyik tészta receptje, de a másikat hibáztatja... és ahogy beszél... Azt se értem, hogy került a műsorba. De iagzán kieshetne. Ritka visszataszító.
Reklám 2021 máj. 11. - 15:22:56
(507/562)
Az a baj, hogy túl kevés a reklám. Kellene még belenyomni 4-5 reklámblokkot, és akkor legalább lenne egy kevés műsor is a reklámok között. Az azért mégsem járja, hogy 15 percenként legyen csak 20 perc reklám.
fricsi01 2021 máj. 05. - 15:27:09
(506/562)
régen rendszeresen néztem, mostanra átment vicceskedésnek álcázott idiotizmusba.... már nem nézem... kár
Bonitó 2021 máj. 04. - 22:55:12
(505/562)
Az idei évadban a nézők is bepillanthatnak a casting nem mindennapi időszakába. És tényleg ma is jöttek a jelentkezők, de a műsorban nem igazán voltak a beígért hatalmas kiborulások, a botrányok, a megható és vicces pillanatok.
Fördős Zoli már nagyon bebetonozta magát ebbe show-ba, méghozzá annyira, hogy az idén már meglett a hőn áhított vágya, csapatot kapott ő is. :) Így egy új színnel bővült a paletta: jön a sárga csapat!

Mindezt fő műsoridőben adják. Kedveltem ezeket a gasztroshow műsorokat, mindegy, hogy milyen néven futottak. Sajnos annyi hasonló kaliberű műsor fut a klf. csatornákon, hogy már belefásul az ember, már lassan immunis lesz rájuk.
Kíváncsi vagyok az első pár kiesőre, arra, hogy mennyire megy el a műsor a show felé, aztán majd eldöntöm, hogy nézem-e az idei évadot?! :)
Dargo 2020 dec. 21. - 16:44:04
(504/562)
A mai részben érdekes ,volt ,hogy élőben állatkínzást mutattak be , amikor megfőzték a rákokat.
Hoyt a seriff 2020 szept. 21. - 13:27:32 Előzmény ccaty
(503/562)
Részben igazad van, de nem az RTL-lel van baj. Vedd figyelembe, hogy a világon mindenhol jobban fizet a beköltözős mint a gasztro. Azt se felejtsd el, hogy tavaly az RTL tehetségkutatója 2X akkora nyereményt adott a győztesnek, mint a Tv2. Azt is vedd figyelembe, hogy a Bezár a bazár, ahol alig pár éve éretségiző főiskolás/egyetemista fiatalok nem tudják mikor volt a bársonyos forradalom és keverik az amerikai függetlenségi háborút a polgárháborúval + folyamatosan fülsértően sikítoznak (igaz csak ezt az 5 percet láttam a műsorból) sem képvisel több értéket mint, egy (általam sem kedvelt) VV.