Téma: A kör

angyalka85 2010 márc. 11. - 21:59:00
(300/420)
most képzeljétek el ezt a filmet 3D-ben :)))))) szerintem mindenki szívrohamot kapna a tv elõtt :DDDD fõleg akkor, ha leveszik a szemüveget és tényleg kimászik a tv-bõl :DDDD

de most komolyan .... milyen lenne már, ha a legújabb, legfélelmetesebb horrort kiadnák 3D-ben? a tökéletes szívrohamra készülés mûvelete: egyedül vagy az egész lakásban, beteszed a filmet késõ este fényforrás nélkül, szemüveg fel, hangefektek házimozirendszerben. tuti pelenkacsere :))))))))))) ez különösen szívbajosoknak ajánlott! :)))

fõleg tisztelt viktorviktor3-mak elõszeretettel, aki még 2006-ban írkált ide (kezdõ oldal), hogy van egy kútjuk a kertjük végében, és tuti kijön belõle a halott kiscsaj. hát én nagyot szóltam erre :DD és még el is akarta elõször magával hitetni, hogy valóravált rémálom, aztán itt bizonygatta, hogy mindenki elhiggye. ezúton is üzenem neki, hogy sok kellemes horrorfilmes idõtöltést kívánok :))) nézzen csak szívbajosan egyedül a nagy kertesházban ilyen filmeket! :)) de teliholdkor vigyázzon, mert át fog változni farkasemberré :)))))

de most komolyan ... mi a francnak néz ilyeneket, ha beleképzeli a valóságba az erõsen ijedõs filmeket? ... ilyenkor az anyuka, apuka hol van? tudjátok mikor engedném a 12 éves gyerekmnek, hogy ilyeneket nézzen!
mermaid girl 2010 febr. 19. - 22:00:43 Előzmény nicole94
(299/420)
Ez nem igaz, Naomi azóta is sikeres színésznõ. Viszont a kislánynak rémálmai voltak, ezért a szülei nem is engedték, hogy a második részben szerepeljen. De megõrülni azért õ sem õrült meg.
Kreszcencia 2010 febr. 19. - 20:36:46
(298/420)
igen, valószínûleg igazad van. legalábbis a film alapján. amit írtam az csak egy nemkomolynak szánt gondolatkísérlet volt.:)
gerhajdu 2009 nov. 21. - 12:22:06
(297/420)
Csak annyit tudok mondani a filmrõl, hogy komolyan rémálmaim lettek tõle. Szomszéd szobában TV hirtelen bekapcsol. Statikus képernyõ. brrrr!!! Nagyon durva!
Szerintem bármit mondanak róla egyesek, zseniálisak ezek a képsorok. Rájöttem, hogy mind direkt az alapvetõ félelmeinkre hat. Elhagyatott padlás, kiszámíthatatlan kisgyerek, megbolonduló technika (több helyen is), az érthetetlen videó felvétel.
A lovakkal szerintem direkt olyanokra akartak hatni, mint én, mert valamiért nem bírom õket. Igaz, a pókoktól is féltem régebben, aztán elmúlt, most már csak utálom õket:) De a lovak a filmben jujj.. azóta ha én meglátok egy csont sovány lovat, teljesen lúdbõrzik a hátam.
És az egész filmben van egy érzés, hogy bármit tesznek úgy is mindenki meghal Samanta körül. Ezért tartom jó filmnek.
mazsi1028 2009 nov. 11. - 19:09:14
(296/420)
Én elsõre eléggé féltem. Sokadszorra, amikor a haverokkal néztük meg videón, akkor öcsém kivárta a film végét és a konyhából felhívott. Elõször még viccesnek találtam, hogy megcsörrent a telefon, de aztán felvettem és õ eltorzult hangon beleszólt, hogy hét nap. Na, akkor hirtelen elszakadt a cérna, zokogni kezdtem, a többiek meg ijedten néztek rám, majd egy fél perc múlva már leesett, hogy öcsémet hallottam és nevetésbe ment át a dolog. Igaz õ meg lélekszakadva rohant be a szobába a konyhából, mikor hallotta, hogy benn para van és sírok. Utólag persze jót nevettünk rajta, nem is haragudhattam rá, mert amúgy zseniálisan kitalálta és végrehajtotta a tervet.
Szóval szerintem elég mély nyomot hagy a film a tudatalattidban. Ajánlom! Amúgy láttam az eredeti Ringut is, de nekem az nem jött be annyira.
10/10
krisz1299 2009 okt. 25. - 13:02:48 10/10
(295/420)
nocile pont ugyanaz volt velem is XD
csak én 10-12 körül néztem meg és azóta 6-szor láttam. amikor 2-3 szor néztem meg télleg nagyon féltem már 6.ra kicsit nevetséges részeknél nevetek.
1 . rész nálam 10/10
2. rész sem volt nagyon rosz.A sztori elment.
10/6
Egyébként azért féltem eleinte Samaratol mert egyszer megnéztük a kört az unokatesoimmal és képzeljétek vége lett a filmnek rá 1 percre megcsörrent a telefon mindenki kifutott XD
nicole94 2009 okt. 11. - 16:47:43
(294/420)
12 éves lehettem amikor elõször láttam... és azt hittem ott szarom össze magam a félelemtõl xD Ugy fél évig féltem Samaratól. Nem is tudtam aludni aznap este enm hogy még egyedül menjek ki éjszaka a mosdóba C-x Elég mély nyomot hagyott bennem akkoriban. Persze mosmár nem félek de azért még egyszer nem nézném meg... 10/9.5
A 2. része viszont elég szar volt... -.- azt hamar elfelejtettem 10/2
Amugy tényleg igaz h a filmben szereplõ szõke nõ (Naomi Watts) megbolondult? mert elhitte h Samara tényleg létezik?
Kreszcencia 2009 szept. 27. - 04:53:05 Előzmény LiviaCox
(293/420)
Az elõzmény pedig valami olyasmi lehetett, hogy volt ez az alapból is kicsit freaky ijesztõ kislány fekete hajjal, akire mindenki rákent mindent, mert rosszkor volt rossz helyen. Az anyját megviselte a sok macera a terhességei/vetélései körül, ami azért elég nagy lelki trauma egy nõnek, így hát nem csoda, hogy kicsit neurotikus lett, hangokat hallott, néha halucinált, és mivel az egyetlen új tényezõ samara volt, ezért elkezdtek rá gyanakodni. A lovak sorra pusztultak, persze az is lehet, hogy csak valami durva járvány, amitõl megvesztek, de fogjuk samarára. Mindeközben persze nem bántak túl jól szerencsétlennel, eleve a vérszerinti anyját elvesztette, ami a tudatalattit nyilván sokkolja, aztán elkerült az új szüleihez akik egyre furcsábban bántak vele, nem beszélve a szigetlakókról; magányos volt, eljátszott a képzeletbeli barátaival a fejében és néha rajzolgatott..., persze az sem használt, hogy elzárták oda ki a francba az istállóba aztán meg be egy rideg kórházba. És ezután az, amit LiviaCox mesél.:)
LiviaCox 2009 szept. 08. - 18:14:26
(292/420)
tündemamusz, én válaszolok :)
Szóval Samarát örökbe fogadták. A nevelõ anyjának látomásai voltak Samara közelében, ezért a kútba fojtotta õt. Rachel megtalálja a kútban a lánynak a holttestét. Tisztességes temetésben lesz része Samarának, de ez sem vet véget a borzalmaknak. Vagyis Samara azért "ilyen" mert azt hitték, hogy elátkozott és a démon ami szinte már "megszállta" attól néz ki ilyen durván, meg hát gondolom nem nagyon mos hajat... aztán azért is.. :D
endrukk 2009 aug. 28. - 20:22:11
(291/420)
Hát az egyik legjobb horror. Rég nem csináltak hozzá foghatót
tündemamusz 2009 aug. 19. - 11:48:01
(290/420)
Pedig azt hittem, okosabb leszek. és nem.
további tippeket várok arra, hogy miért lett ilyen Samara!
Shaba 2009 aug. 16. - 17:20:18 Előzmény tündemamusz
(289/420)
Mint minden mitikus szálra fûzött történetben, ennél sem magyarázható ésszerû okokkal a gonosz alkati "fejlõdése", csupán ténykedése, tetteken mérhetõ megnyilatkozása... Miért is gonosz Samara? Eredendõen az, és kész. Nem azzá lesz vagy silányítják szegényt, hanem csupán elõhozzák belõle a már benne lappangó démont. A gonoszra - ad abszurdum - amúgy sincs épkézláb magyarázat. Létezik, hat, fertõz, pusztít. Okát firtatni ennek annyi, mint az élet értelmét mindenki számára elfogadhatóan meghatározni. Kudarc.
Bsmarcona 2009 aug. 16. - 11:55:44
(288/420)
Tipikus horrorfilm, és tényleg nem felejti el az ember.
10/10
Naphinel 2009 aug. 12. - 11:29:41 10/10
(287/420)
Én a japán verzióba néztem bele, mikor adta a film+... brrrr! Nem bírom a horrorokat, thillereket, így elég gyorsan elkapcsoltam... bár pont nem ment értelmes flm. :S
tündemamusz 2009 aug. 12. - 09:38:15
(286/420)
De miért lett Samara olyan, amilyen?
Valaki válaszoljon!
Thorstein222 2009 aug. 12. - 09:13:08
(285/420)
Én láttam a japánt, az egész jó volt. Ez nemtom milyen... majd megnézem, bár lehet h fölösleges, mert azt mondják nem olyan hatásos.
barackvirág30 2009 aug. 10. - 18:13:07
(284/420)
Nagyon sokáig nem tudtam szabadulni a lány arcának látványától Mindig õt láttam magam elõtt. Szerintem egy nagyon félelmetes film.
fredi60 2009 aug. 09. - 08:18:02 Előzmény BabyBaba07
(283/420)
Ha valahol megtalálod, nézd meg az eredeti japán filmet.
BabyBaba07 2009 aug. 08. - 22:29:26 Előzmény fredi60
(282/420)
Nekem tetszett, bár nem a legjobb horror amit láttam, azért de jó volt.
fredi60 2009 júl. 19. - 08:38:28
(281/420)
Megint egy amerikai remake? Imádnak külföldi filmeket újra forgatni. Pfff.