Ljerk 2015 márc. 29. - 01:26:33
(5322/5342)
Értem, ebben nem tudok segíteni.

Viszont a magyar tévé pld A Silla királyság ékkövénél is egy csonkított változatot sugárzott, részenként 1-10 perc ki lett vágva idõkorlát vagy erõszakos jelenetek miatt. A többi sorozat azt hiszem nem lett annyira megvágva, mint Silla. Azt ha szeretted, mindenképp érdemes megnézni eredeti változatban is.

Néhány kivágott részt feltöltöttem a dailymotion -re:

pld. : http://www.dailymotion.com/video/xp1ngq_shilla-kivagott-jelenetek-03-a-veres-csata-utan-yushin-keresi-deokmant-aki-megmenti-ot-10-11-epizod_shortfilms
Gipsz__Jakab 2015 márc. 28. - 23:28:08 Előzmény Ljerk
(5321/5342)
Értewm én, de nekem nem ezt kell! Amire nekem szükségem van a teljes sorozathoz, az ami amygar TV1-en ment full HD-ben MAGYAR és Koreai hanggal, valamint MAGYAR és Koreai elírattal. A felvételekben a *.TS fájlokban, amiket a SetTopBox-mo felvesz benne van mindegyik, nem a Koreai eredeti kell nekem, henem amit az elöbb írtam.
Ljerk 2015 márc. 27. - 01:43:53
(5320/5342)
Legtöbben az "asiatorrent . me" -t használjuk, hogy eredeti hanggal nézhessük a sorozatokat, sokszor ingyenes rá a regisztráció. Van még vagy 20-30 sorozat, ami hasonlóan színvonalas mint az MTV által megvettek. A magyar szinkronos 720p-s verziókról nem tudok mondani elérhetõséget.
Gipsz__Jakab 2015 márc. 27. - 00:07:38 Előzmény Ljerk
(5319/5342)
Az indavión lévõk gagyi minõségüek, a http://sgforum.hu/listazas.php3?azonosito=matyagi&id=1340789793 lévõek jóbb minõségüek.

Engem kimondottan a mtva álltal leadott érdekel, 1280 x 720 HD, magyar és koreai hangsávokkla valamint felíratokkal. Pár rész hibás az antenna hingária jóvóétából, amikor a DVB-T jel a béka popsiját sem érte el, szóval csak 1-1 részre vadászok, mert a tübbi megvan azokat feltudtam venni.
Ljerk 2015 márc. 24. - 19:26:05
(5318/5342)
Szerintem senki nem tudja. Ahogy nézem az indavideo.hu -ra fel lettek töltve magyar szinkronnal, igaz nem a legjobb a képminõség.
Gipsz__Jakab 2015 márc. 24. - 17:49:45
(5317/5342)
Azt nem tudja-e valaki, hogy most az m1 reklémmé alakulása után, hol fogják ezeket a koreai sorozatokat leadni? Az m2-ös, vagy a duna TV-én?

Köszönöm.
abisztriczky 2015 jan. 06. - 20:18:27
(5316/5342)
??OFF
Ahogy hallottam most a Híradóban, megújul az M1 és az összes többi hozzá tartozó csatorna. Az M1 pl. hírcsatorna lesz a BBC és a CNN mintájára márciustól, ha jól emlékszem.
Kérdem én, hogy akkor valamelyik adó fog sorozatokat adni, pl. dél-koreait?
Ljerk 2014 dec. 31. - 21:26:53
(5315/5342)
Igen, a befejezés az egyik legemlékezetesebb amit valaha láttam sorozatnál.
Impia 2014 dec. 31. - 12:21:31
(5314/5342)
Jó lenne, ha ezután a szép sorozat után újra lenne dél koreai sorozat :) Újra is kíváncsi lennék.
Nagyon szomorú volt a vége, és eléggé felgyorsultak benne az események, pl Dalhó bácsi örökbefogadott fiát alig mutatták, és a király fiáról sem tudunk sokat, pl ki az anyja? Hogy hívják? Kár hogy alig szerepelt.
Deszuból gyorsan parancsnok lett. A festõknél pedig lemondott Tak mester és a magas lett helyette a fõnök, a malacképû pedig nyitott saját festõiskolát és többet keresett mint a magas :D
Végül hogy oldották meg a pénzhiányt? még azon dolgoztak, hogy mivel helyettesítsék a kínai pénzt, amit könnyû volt hamisítani, amikor a király belázasodott. Az fura, hogy az orvos azt mondta a formaruhája kikezdte a bõrét és azért lázasodott be...
Az szép volt, amikor Szongjon megjelent Sannál, és hozott neki gyógyfõzetet és azért tért magához a király mert a lány könnycseppje ráesett. Még meggyógyulhat mondta, sok a dolga.
Az is szép volt, amikor Deszu megígérte a sírjánál, hogy folytatják San álmát, és ez példa lesz a többi országoknak is. Aztán ismét mutatták a gyerekeket a palotában játszani, és a kamasz San és Szongjon kézenfogva felment a palotába :)Szívszorító volt.
abisztriczky 2014 dec. 30. - 14:57:34
(5313/5342)
Nem tudja valaki véletlenül, hogy ezután a sorozat után megismétli-e az M2 valamelyik DÉL-KOREAI sorozatot? Azt tudom, hogy az Acu-hercegnõ címû japán sorozatot ismétli, de engem az érdekelne, hogy dél-koreait ismétel-e?
Elõre is köszönöm, ha valaki válaszol!
offtopic
kato5 2014 nov. 10. - 05:04:01
(5312/5342)
Köszönöm szépen a gyors választ!
reay 2014 nov. 08. - 23:29:22
(5311/5342)
Itt fönt van az egész: online-sorozatok.tv
kato5 2014 nov. 08. - 22:35:43
(5310/5342)
Kedves sorozat kedvelõk! Tudja valaki, hol tudom megnézni ezt a filmet az elsõ résztõl napjainkig? Köszönöm elõre, ha megírjatok!
Impia 2014 nov. 06. - 16:52:57
(5309/5342)
Nekem az külön tetszik a sorozatban, amikor a herceg és Desszu összevetik az erejüket, de sosem mutatják végül ki gyõz. Tegnapi részben megjelent a karatés és az okos- nem tudom a nevüket, és a kicsi helybenhagyta Deszut, és a másik testõrt is pedig õk a legjobbak! A herceg is mindjárt kíváncsi lett rájuk.
Szegény Szongjont meg gyakorlatilag számûzi a herceg anja Kínába, azt vettem ki azért mert az õ férjére is azt mondták nõket vitt haza. De akkor sem értem miért teszi. A herceg felesége csak akkor lett féltékeny, amikor az udvarhölgye belekotnyeleskedett a dologba. Az volt a furcsa, amikor az udvarhölgye megtudta, mi lesz Szongjonnal, mindjárt mondta a herceg feleségének, hogy szegény lányt elküldik Kínába... Ekkor már sajnálta? Megbánta amit tett?
Az szép volt, mielõtt Szongjonnak el kellett utaznia, este még találkozott Sannal a csillagszórós ünnepségen. Jó volt nevetni látni õket :) A lány most vette meg a kalapkövet, már nem emlékszem milyen kõbõl készült, csak arra hogy 100 évig megõrzi az alakját, mert megírta a szép búcsúlevelében. Benne gyakorlatilag szerelmet vall a hercegnek. Biztos úgy gondolta már úgysem találkoznak, miért ne mondja meg neki?
reay 2014 nov. 03. - 22:55:38 Előzmény Mennyei Harmónia
(5308/5342)
Köszi :)) Engem a belsõje varázsol el inkább és a kisugárzása, de azért a képet megtartom. :) Külön nagy szám, mikor a riválisával beszélgetnek.
offtopic
Mennyei Harmónia 2014 nov. 02. - 22:53:27
(5307/5342)
Ne tedd ezt velem!!! Még a Jan Geum idejében szépen örültem, ha adnak a TV-ben koreai sorozatot, megnéztük, izgultunk. Majd Dong Yi-nál már idõnként az ismétlést is megnéztem. Yi San-nál rendszeresen megnéztem, azért is, hogy a párommal együtt is nézhessük. A Pastánál elõször csak én néztem, majd a párom is mellém ült, cikizte, de mégis mindig ott ült. Majd amikor újra adták újra végigültük. Aztán egyszercsak hiányoztak részek és az indavideót javasolta egyik kedves fórumozó társam. Itt az összes leadottat újra néztem, Sillát is, mindet. Aztán ideragadtam a fórumba és hálásan megköszöntem, ha DVD-re kiírt filmet kaptam, most meg már mindig, mindenhogy, minden formában. Azt hittem ez a függõség már nem fokozódhat, pedig figyelmeztettek idejekorán, hogy megfertõznek, ha fórumozni fogok. De azt, hogy ennyire függõ lehetek és fényképpel a kezemben ... azt hittem eddig, a többirõl is, hogy velem nem történhet meg, de megtörtént. Lehet, hogy most jön a fénykép és az orvos is? És ha én fertõzõm meg az orvost? :)))
Mennyei Harmónia 2014 nov. 02. - 22:47:27 Előzmény Impia
(5306/5342)
Igen, egykoron a Yi San ment a Capri helyett reggel 9 körül. Talán 2011-ben. Sokkal nézhetõbb idõpontnak tartom én is. De mit tehetünk, ha az M2 elkötelezte magán az éjjeli õrök tudásának csiszolására? :))) Mert kb. még ez az a réteg, aki ilyen korán TV-t tud nézni. Aki nappal dolgozik az éjszaka alszik, aki nyugdíjas az korán kel, lehet, hogy a hajnali 4 órásat egy-egy nyugdíjas már látja? Aki pedig kisbabával van otthon - szerintem örül, ha bezuhan az ágyba.
Mennyei Harmónia 2014 nov. 02. - 22:44:02 Előzmény reay
(5305/5342)
Ja, írtad, hogy szerelmes vagy Guk-yong-ba. Akkor szeretettel küldöm ezt a képet. Varázsoljon el szép mosolya amíg vársz holnap, hogy megnézhesd. :)
Mennyei Harmónia 2014 nov. 02. - 22:42:02 Előzmény reay
(5304/5342)
Ez tényleg nem szép dolog. Már korábban is ide-oda tologatták szegény Yi San-t, sõt az is kiderült egyik fórumozó társunk megfigyelésébõl, hogy igen sportos a fiú. Talán ezt már írtam is. De azért ennyire eltolni!!!! Ebbõl is látszik, hogy idõtöltõnek tették be, vagy így akarnak ilyen idõpont-nézettséget emelni. Mert lehet, hogy a Boston Legal ismétlésénél már nem ketyegnek a visszajelzõk, hogy bárki is nézné.
Mumika 2014 okt. 23. - 23:23:44
(5303/5342)
Ajánlom, a SorozatBarát oldalt. Ott meg lehet nézni, és nincsen idõhöz kötve. Az összes rész meg van ott. És a minõség is jó. Én is ott néztem meg, mert nem bírtam hajnalig fent lenni.
Ha véletlenül az elsõ Server nem mûködik, akkor a 3 biztosan.