ukotaf 2018 aug. 07. - 14:44:01
(4/4)
Kedves NatGeo! Ez most komoly? Mi emberek csak "szimulációk" vagyunk, majd eltesznek egy központi computerbe és onnan kommunikálunk?
Annyi jó dokufilmet adnak, ezt a sz@rt miért kellett? "osa111"- nek igaza van.
Ennyi blődséget tudományos műsorban még nem láttam/hallottam. Ez még sci-fi- nek is gyenge...
1/10
osa111 2017 nov. 26. - 13:38:36 1/10
(3/4)
A tudománynak álcázott zagyvaságok gyûjteményeként a mai rész verhetetlen! Ha nem tudunk fénysebességgel közlekedni mert ahhoz sohasem lesz elég energiánk, akkor honnan lesz elég energiánk a Világegyetem kettéhajtásához (?meggörbítéséhez?), hogy az egymás mellé hajtott részek közé a semmibe fúrt féreglyukon át tudjunk bújni? Az ajánlott könyv címe helyesen: Herbert W. Franke Az orhideák bolygója.
idõjós1010 2017 okt. 05. - 22:09:51
(2/4)
Elõfordulhat, hogy meglehetõsen rossz körülményeket idézünk majd egyszer elõ a földön, és ha esetleg addigra találunk egy földszerû bolygón, ahová még a gyors átköltözést is meg tudjuk oldani, mert fejlõdünk annyit technikailag, akkor ez egy optimális opció, de könyörgöm, átköltözni a Marsra, vagy egy holdra ...... !? Ha azt élhetõvé tudjuk magunk számára tenni, akkor a rommá zúzott Földet is, legalább annyira. magyarán szólva sz...ar helyrõl, még sz...arabb helyre költözni nem túl ésszerû dolog. Agyam eldöbom, mikor egy-egy doksifilm azon morfondírozik, miképpen lehetne életet létrehozni valahol, ahol most nincs. Mindezt megszámlálhatatlan dollárból, jóval rossz életkörülmények eredményével.
1/10
osa111 2017 szept. 27. - 22:07:43 1/10
(1/4)
Mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el Herbert W. Franke Az hideák bolygója könyvét.