Téma: A la Carte

6/10
ondok 2009 febr. 25. - 20:19:11 6/10 Előzmény issti1
(300/960)
Szegény kis isti ,hát ennyire a szádba kell rágni a dolgokat?Pedig megírtam,hogy József Attilát és Bartókot pont ellenpéldának hoztam fel ,hogy lám ,aki nem a kommunista rendszerben élt ,az is öngyilkos lett ,és azok közül is sokan külföldön tudtak csak érvényesülni.Úgyhogy ne röhögtess már azzal ,hogy nem tudtam mikor éltek.Te ködösítesz vagy pedig eszméletlen nehezen fogod fel a dolgokat .Választhatsz.
offtopic
Moldávia bánata 2009 febr. 25. - 20:07:57 Előzmény issti1
(299/960)
Íme, jóslatom 23 perc alatt be is bizonyosodott, nem kell itt megvárni 2010-et. Elképesztõ, mennyire jó vagyok! :)
Cirkusz az egész ország, és bohóc benne minden férfi és nõ.
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 25. - 17:50:16 9/10
(298/960)
Hát ez a szegény Ferenc testvér!!
Már elõre sajnálom a szentem, azért a sok méltatlan jövõbeni vádért, birálatért amit ki kell majd állnia! Pedig bárki láthatja, hogy legszebb éveit áldozta önzetlenül a haza oltárán!

De ti majd Ondokkal és társaitokkal megvéditek õt, ugye?
Nyugtassatok meg! ;o)
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 25. - 17:46:11 9/10
(297/960)
Azért szögezzük le az alaphelyzetet: én azt állitom - tényszerû példákkal alátámasztva- hogy az átkosban sok tehetséges ember nem érvényesülhetett, mert nem mûködött együtt.
Te pedig azt: mindenki együttmûködött, lefeküdt a komcsiknak; aki pedig azt állitja, hogy nem igy tett és ezért hátránya származott, az egyszerûen hazudik.

Szerintem itt ezt a vitát abba is hagyhatjuk: te igy emlékszel, én pedig úgy -ennyi!

A tényeket visszamenõleg egyikünk sem tudja megváltoztatni- mégha ez oly sokaknak nagyon is érdekében állna..
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 25. - 17:42:32 9/10
(296/960)
Ember, ne keverjük már szezont fazonnal:
Latinovits és Cziffra egyaránt a kommunista rendszer idején nem tudtak érvényesülni és élni -sok hasonló példát tudnánk sorolni(csak akarni kell!).
Ha mindenképp ködösiteni szeretnél, javaslom, ne Bartókot és József Attilát hozd fel: tudniilik egyikük sem akkoriban élt -szégyellem, hogy ezt tõlem kell megtudnod!

Orbán ávós múltja, és hasonlók, már jobb nyom, ez már ködösitésnek jó lehet -de természetesen csak bizonyos IQ szint alatt!
offtopic
Moldávia bánata 2009 febr. 25. - 17:23:16
(295/960)
Jujj, ondok, ilyet még egyszer le ne írj! Még hogy csendben lesznek?? Akkor lesznek csak igazán hangosak, mert Ovi, a vezérürü bárányai minden egyes kolompszóra zt fogjék bégetni, hogy 'mert a Gyurcsány'! Erre fel kell készülni, hogy akkor már Trianonért is Feri felmenõit fogják okolni!
9/10
issti1 2009 febr. 25. - 17:19:43 9/10
(294/960)
Bocsi, de nem tudom mirõl van szó..memóriám-talán koromnál fogva is -véges! ;o)
6/10
ondok 2009 febr. 25. - 12:41:37 6/10
(293/960)
Szerencsére nem Navracsevics(-:) áll a kormányrúdnál ,mert akkor már rég bekövetkezett volna az államcsõd.Csak meszaghoz tudok csatlakozni,hogyha neadja a jó Isten a jobboldali bagázs mégegyszer hatalomra jutna ,akkor két év múlva kéne visszatérni a helyzetre ,és akkor a teféléd nagyon csöndben lesznek.Ezt bizonyították 98-2002-ig ,és bizonyítják ma is az arcátlan pökhendi destruktív ellenzéki szereppel,ami sokkal jobban árt az országnak mint Gyurcsány legnagyobb hibája is bármikor.
6/10
ondok 2009 febr. 25. - 12:36:41 6/10
(292/960)
Persze én vagyok Biszku Béla:),nalátod most is igazolod a sematikus gondolkodásmódodat,hogy aki reálisan ír ,nem szemellenzõs ,hát az minimum a múlt rendszer haszonélvezõje volt.Örökösen jössz ezzel az elfogult butasággal ,hogy Latinovics meg Cziffra,amire én írtam József Attilát meg Bartókot,de úgy látom hiába ,mert Te az a típus vagy aki szerint még az idõjárásért is Gyurcsány afelelõs,hiszen gyûlölet van irántuk betáplálva.Gyurcsány egyébként jóval kevésbé volt "exkomcsi" mint Stumpf v. Kövér v. akár Orbán Kisz titkár et .Kár hogy nem öregebb egy kicsit ,mert akkor rá lehetne fogni ,hogy miatta akasztották fel Nagy imrét,akivel mellesleg közös plattformra helyezkedett Kádár ellenében pár éve.
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 25. - 12:24:49 9/10
(291/960)
Kérlek nyisd ki a szemed és figyeld a tendenciákat és történéseket... megvan?
No, akkor most alkoss véleményt: hol is tartunk, miben is vagyunk benne, s mifelé is haladunk..és mindezt kinek az irányitása- vezénylése mellett?

Netán biz. Navracsics politikus úr áll a kormányrúdnál?
Nos, ha igen, akkor nyertél: ismét jót mondtál, újat léphetsz.
Vagy mégsem? Nos, akkor ismételjük át mégegyszer..
..de ezt már nélkülem: menni fog ez egyedül is, hidd el!

..nekem van jobb dolgom is, bocsi! ;o)
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 25. - 12:17:30 9/10
(290/960)
Igazad lehet: valszinûleg Latinovits a Kádárrendszer személye és mûvészete iránti rajongásból eredõ frusztrációja okán lehetett öngyilkos- igy gondolod, felteszem..
És Cziffra György sem a komcsik elõl kényszerült menekülni- felteszem ezt is igy gondolod..

Glatznak pedig semmi szégyellnivalója, hogy egy totalitárius diktatúra minisztere volt - ez a te olvasatodban egy dicsõség!

Azt, hogy voltak tehetségtelenek is, akik most utólag azzal takaróztak, hogy"engem akkor hogy elnyomtak" -ezt mindenki tudja, nem kell bizonygatnod: de ezt a szélsõséges hozzáállást általánosként beállitani, és ezzel a komcsikkal lepaktálókat menteni- sõt dicsõiteni..azért ez nem szép dolog tõled.
Megjegyzem, ezt teszik ma nagyüzemi módon a Kapolyik-Gyurcsányok és összes többi büdös exkomcsi.
De, hogy neked mért kell ezt tenned, az számomra rejtély..
Netán te is benne voltál anno a pixisben?
Más ésszerû magyarázat nem nagyon lehet...
6/10
ondok 2009 febr. 25. - 12:11:20 6/10 Előzmény issti1
(289/960)
"Ami 2 év múlvát illeti: ha a maiak még maradnak egy évig, hát nagyon komolyan mondom, nem biztos, hogy 2 év múlva még lesz mire visszatérni!!"
Neked a valódi neved nem Navracsics?
6/10
ondok 2009 febr. 25. - 12:07:05 6/10 Előzmény issti1
(288/960)
Nyugodtan bájologhatsz,mert tökéletesen igaza van,és amikor kifogytok az érvekbõl,akkor általános fölényeskedésbe mentek át jó esetben vagy személyeskedésbe,ami a legbiztosabb jele a vereségnek.
6/10
ondok 2009 febr. 25. - 12:04:00 6/10
(287/960)
Hát "mia szösz"nél nehéz is tudni
6/10
ondok 2009 febr. 25. - 12:01:18 6/10 Előzmény issti1
(286/960)
Tévedsz ,mert én látom árnyaltan adolgokat,és nem Te ,aki állandóan komcsizol,és aki szerint még Latinovics is miattuk lett öngyilkos.És fölrovod Glatznak ,hogy miniszter volt,ami nevetséges ,mert a késõi Kádár rendszerben már egyáltalán nem lehetett meghúzni a határt ,hogy melyik pozició számított szakmai elismerésnek és melyik volt politikai státusz.Azért azt el kell ismerni ,hogy nem volt tömeges ,hogy valaki óriási szakember volt ,de nem engedték érvényesülni ,mert konfrontálódott a rendszerrel.Ez még akkor is így van ,ha Te ismersz ilyeneket.Én meg inkább olyanokat ismerek ,akik ezzel magyarázzák tehetségtelenségüket ,és még több köpönyegforgatót ismerek ,akik annyira nem is konfrontálódtak ,de most állandóan komcsiznak.Majd a nyájas fórumozók eldöntik ,hogy ki ki melyikbõl ismer többet ,aztán az lesz a pudding próbája.
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 24. - 22:39:27 9/10
(285/960)
No, akkor ezt jól kibeszéltük.. ;o)
9/10
offtopic
issti1 2009 febr. 24. - 22:37:38 9/10 Előzmény meszag
(284/960)
Tökéletesen egyetértünk: Torgyán politikai és gazdasági tevékenysége egy valóságos katasztrófa volt- ha akkor valaki azt mondja, hogy egyszer õrá úgy fogok visszagondolni, hogy "ennél ami most van még õ is mennyivel jobb volt" - hát komolyan kiröhögtem volna az illetõt, de lehet, h. képen is törlöm!
Lám milyen meglepetéseket tartogathat magamfajta ember számára a jövõ!
Ami 2 év múlvát illeti: ha a maiak még maradnak egy évig, hát nagyon komolyan mondom, nem biztos, hogy 2 év múlva még lesz mire visszatérni!!
offtopic
meszag 2009 febr. 24. - 15:54:20
(283/960)
MÛlva= múlva
offtopic
meszag 2009 febr. 24. - 15:43:11
(282/960)
Ezt ne feledd, majd két év mûlva visszatérünk rá. :D Torgyán Pubi politikai, gazdasági tevékenysége meg a szégyen/vicc kategóriába tartozott
9/10
issti1 2009 febr. 24. - 13:41:52 9/10 Előzmény meszag
(281/960)
Nos, ennél még a Torgyánjózska is csak jobb lehetne- azaz másszóval: bárki más csak jobb lehet.. ;o)