Téma: A la Carte

offtopic
Heathcliff 2009 márc. 07. - 15:39:51
(500/960)
Szerintem Zsarátnok Város
esetleg Zsírleszívó Vákuum :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 07. - 15:35:47
(499/960)
"Ha összeomlik a híd, akkor meg lecsuknak... (nem jutalmat kapsz) ezt is tegyük hozzá!"

És?

"A jó munkához meg idõ kell, a rosszhoz meg még több."

És?

"Ennek a megválaszolásához meg már Kövéri magaslatokba kéne emelkednem (hogy mit tesz ilyenkor az ember lelkiismerete, ha létezik), de nem teszem meg, mert nem politikus vagyok."

Mit tenne?

"A választási ígéreteknek nem sok köze van, ahhoz, hogy az ember teljesen lejáratja magát és ezáltal egy országot.
A választási ígéretek egy kiindulópont... mint egy alkudozásnál a kikiáltási összeg. A végeredmény mindig teljesen más lesz. Ezzel minden demokráciából felkészült ember tisztában van."

Ez demagógia! Mindenképpen kell lennie egy határnak! S azt ki fogja megszabni? A választó! Attól függõen, hogy jobboldali, vagy baloldali. A bizonytalanok száma pedig mindig sok. Azok pedig nem programok alapján fognak szavazni, hanem hogy az Echo tv vagy az Atv éppen mit óbágat.

Na jó, veled ellentétben én eléggé unom ezt az idézgetõs módszert, mert nem szeretek elveszni a lényegtelen részletekben, de az utolsó bekezdésedre: álságos azt állítani, hogy az állítólagos teljes titkosítás miatt lett volna 2006-ban gyõztes az MSZP-SDSZ tandem. A fidesz sosem pletykálkodott, az mindig kijelentette, hogy hülyeség a Pannon puma, szarabbul élünk, mint 4 éve stb. Ha titkosítva voltak az adatok, akkor ezt mire alapozta? Vagy ha alapozta is valamire, akkor meg teljesen mindegy, hiszen ezt szajkózta éjjel-nappal, tehát akkor biztos igazat mondott. Ezt szerintem a választók a kampányban tökéletesen látták. Mint ahogy én is.

Stb.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 15:30:36
(498/960)
Mi az a ZsV?
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 15:28:18
(497/960)
Mert Viktor mondta egy szóval is, hogy ezzel azonosul?
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 07. - 15:27:48
(496/960)
Most meg már a befektetés, meg a profit... Aztán majd jön Rákosi, Trianon, Mohács... De mért rossz a példa? Mert Józsi bácsi kevesebbért dolgozik? Ettõl mért biztosabb, hogy rögtön ott kellene befektetni? Ettõl még Rockefellertõl is ugyanúgy visszajöhet a pénz. Ráadásul az IMF is, meg az EU is hitelt adna, nem befektetne, mint valami gazdasági társaság. Most Trianont meg Mohácsot azért írtam mint nem éppen adekvát okot, mert akkor tényleg szét lehetne cincálni itt mindent, aztán elveszni a részletekben...

Ez a pénztermelõs izé meg nem nagyon világos, hogy jön ide.
offtopic
Moldávia bánata 2009 márc. 07. - 15:21:33
(495/960)
Nem kell ezt túlspilázni, segítek: eltérõek a célhoz vezetõ utak. Ezt ilyen egyszerûen is meg lehet ám fogalmazni.
De persze most azt olvasni, hogy megint elkúrta, mivel más nevében beszélt. Azt is olvastam, hogy fordítási hiba volt, de azt is, hogy utána rögtön elnézést kért. Tehát mind a kettõ vonulat jelen van, a magyarázat és a magyarázkodás is.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 15:18:17
(494/960)
Nagyon valószínû, hogy Neki köszönhetitek.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 15:17:36
(493/960)
Megint minõsítesz. :) Én mindig értéket keresek, és nem ideológiát. Ideológiákból csak a tisztákat szerettem, de az csak a könyvekben "létezik". A szocik egyszer már felvállaltak kényszerû, igen népszerütlen intézkedéseket az ország érdekében. A jobboldal a kezdeti szükségszerû, nnépszerûtlen döntéseket Antall idején megtette, de azóta se. Én kritizálom a baloldalt is, de én õket tartom a kevésbé rossznak.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 15:09:55
(492/960)
Hát, ha Te így érzed jónak, tedd azt. Én nem. Ha megszabadultok Tõle, átértékelem esetleg a dolgokat, de elõbb megvárom, ki lenne helytte.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 15:00:35
(491/960)
Ki mondott ilyet? Beszélgetünk, nem?
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 14:59:51
(490/960)
De megdöbbentõ, hogy Viktor híveként pont Te mondod ezt. :) Õ kezdte, kokárda, magunkfajták, és magukfajták, vagy mi volt, gyalázni a baloldali szavazõkat, meg kiásni a rég eltemetett csontokat, most meg behizelegve megtévesztettnek titulál minket. :DD
Összegyûjteni adatokat hitetlenekrõl - és ennek magam is tanuja voltam. :)
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 14:52:45
(489/960)
Nem életem, válság idején mindenféle leszoktatás nélkül így viselkednek az emberek. :(
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 14:51:44
(488/960)
Jaj, ne beszélj már bolondokat. Melyiknek tisztább a keze? Egyik pártért se leszek Mucius Scaevola - sajnos. De ha dõl a ház, muszáj.

Ez akkora hülyeség, mint a viccbeli cigány magatartása:

Tengerjáró luxushajó süllyed. Mindenki rohangál, kiabál, keresi a menekülés módját, egyedül Gazsi játszik tovább a hangszerén. Mire rákiált a társa:
- De Gázsi! De hát süllyed a hajó!
- MIt idegeskedsz? A tied?
pozsizsuzsi 2009 márc. 07. - 14:40:21
(487/960)
Mi a fene van?

Mindenki kaphat tõlem karikatúrát inggyé, lehet jelentkezni. Csak aztán el is kell viselni.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 14:38:27
(486/960)
Kérdezd meg Zsuzsit, nem emlékszem már erre. Nekem is volt, de kidobtam nemrég.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 14:35:04
(485/960)
Én nem vettem semmit hitelbõl. Nem ugrottam be a bankok csábító ajánlatainak, mert engem a szüleim józanságra neveltek.
Választó vagyok. Én Viktorra és slepjére sose szavaznék. Tiszteletben tartom valaki jobboldali értékrendjét, de az övé nem az. Õ tegnap is hallgatott érdekbõl, és számításból, taktikázott a voksokért, nem képes tárgyalni, összefogni, és csak pocskondiázza az ellenfelét a háta mögött, mert csak ellenfele, nem ellensége Gyurcsány. Sõt, most kellene békejobbot nyújtani, na erre Viktor nem képes, ugye tudod? Személyiségét tekintve alkalmatlan. Ezt mi sem bizonyította jobban, mint a tegnapi beszéd, azaz mellébeszéd.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 14:09:53
(484/960)
Jó tanács, csak úgy: ne nézegesd az adatlapokat, fõleg ne támadási céllal.
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 13:56:43
(483/960)
Elõítéletekkel élõ emberek nem is lehet vitatkozni, ezt már ismerem. Nem karatézok, én tényleg beszélgetni járok ide. :))
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 13:33:52
(482/960)
Egyébként azzal a vacak 300 Ft-tal foglalkozni még mindig a világ leg nevetségesebb dolga. Nem kivánom Neked, hogy kerülj korházba, és megtapasztald azt a mutyit ami ott folyik
offtopic
meszag 2009 márc. 07. - 13:32:39
(481/960)
A lõtérit nem érdeklik a közvéleménykutatások, fõként most. Ne tégy úgy, igaz 0 évesen még lehet játszani, hogy én nem tudom, hogy õ is ugyanakkor, ugyanott nõt fel- mármint Viktor. Ugyanúgy ott volt az ellnzéki kerekasztalnál, az osztogatásnál, korrupcióknál. Említsünk újra néhány ügyet? Persze süketek vagytok erre.