10/10
Daniella93 2011 máj. 08. - 15:45:46 10/10
(58/218)
én tegnap néztem meg és wáááá nagyon jó volt! én imádtam! és aki Peter-t alakítja Shiloh <3
néhol éreztem a Twilight-ot, de nem baj, mert az is az egyik kedvencem!! :) jövõhéten megyek és megnézem moziban is, mert hát online nem éppen a legjobb a minõség! :D
3d 2011 máj. 08. - 03:00:14
(57/218)
Az elsõ 1 óra dög unalom, a díszletek szépek de számomra túl steril volt minden, viccesen néz ki ahogy a közép korban mindenkinek a ruháját akár egy mosópor reklámból szedték volna ki.
A szereplõk tökéletesen belõtt sérójuknak szinte érezni a samponuk illatát :)
Nem azt éreztem hogy ezek tényleg ott laknak hanem inkább az láttam ahogy az 5 csillagos szállodából beugranak kicsit kamerák elé színészkedni.
Én tudom hogy ez csak egy film de ha már nomád élet akkor legyenek már koszosak grrrrrrrrrrr béna filmesek !!! Amatõr banda !!!
A farkasra amikor végre 1 óra után mutatták azt hittem hogy a gyalogkakukk jött meg :) ez mi volt ?
Olyan gyorsan flangált a faluban hogy az Enterprise-al sem lehetett volna utol érni.
Biztos lesznek sokan akiknek azért tetszik de mivel én nem vagyok ijedõs inkább elaludtam a végére.

10/ 4 de csak azért nem kevesebb mert a "gyalogkakukk farkason" jót szórakoztam.
happytime 2011 máj. 03. - 12:54:15
(56/218)
Érdekfeszítõ volt:)
9/10
Abonya 2011 máj. 03. - 11:33:40 9/10 Előzmény Mr. D
(55/218)
Én nem nagyon tudom, hogy milyen más Catherine Hardwicke filmre célzol, amit majmolhatna a saját mûvei közül az Alkonyaton kívül.
Mindössze 6 filmet rendezett, ebbõl egy még kis sem jött, és hát a többi filmje nem igazán nevezhetõ áttörésnek.

Freeheld (announced)

2011 A lány és a farkas

2008/I Alkonyat

2006 A születés

2005 Dogtown urai

2003 Tizenhárom

Dehát ugye ízlések és pofonok. Én roppantul várom a következõ filmjét. A szerelmi szál szerintem ugyanis nem nyûglõdõs, hanem egészen mély érzelmi húrokat pengetõ, mindezt erõlködés nélkül. De mondom, ízlések és pofonok:) Én spec az Alkonyat elsõ részét is szerettem:)
9/10
Abonya 2011 máj. 03. - 11:24:10 9/10 Előzmény Allics29
(54/218)
Szerintem az Alkonyat filmekbõl pont az elsõ rész volt a legjobb, amit A lány és a farkas rendezõje készített. A többi Twilight filmet nem õ jegyzi -sajnos.
Csodásan nyúlt a témához mindkét film esetében. Érzékeny, csodás látással rendelkezõ rendezõ.
10/10
Allics29 2011 máj. 02. - 21:00:59 10/10
(53/218)
ÚÚÚÚ Nagyon jóóó volt! Sokkal jobb volt mint az Alkonyat ( szerintem):D A táj gyönyörû volt és a szereplõk is beladtak apait,anyait!:D Biztos sokan elítélik a filmet 1.A Piroska és a farkas feldolgozása
2.Mert az Alkonyat rendezõjétõl van .Pedig szerintem remek hogy az Alkonyat rendezõje csinálta mert nagyon szépre és izgalmasra sikeredett!És szeritem jó hogy a régi meséket így feldolgozzák mert érdekes látni másképpen egy régi történetet!És milyen jól össze tudták zavarni az embert aki már nem tudta hogy ki is a farkasXD A könyvet is megveszem az tuti:)Aki meg elítéli a filmet az elõtte nézze meg és csak utánna szídja le a filmet;P
micó1965 2011 máj. 02. - 16:49:24
(52/218)
Ja értelek.
Mr. D 2011 máj. 02. - 13:00:44
(51/218)
Hát nekem inkább a farkast létrehozó CGI-vel van a gondom, nem az alakjával. Mert totál mûvi lett az egész és kicsit sem félelmetes.
micó1965 2011 máj. 02. - 01:31:20
(50/218)
Mr D.

Én nem kötekedni, vitatkozni akarok veled mert távol álljon tõlem, és elõre elnézést kérek ha valamivel megsértenélek a monológomban. Igaz, hogy mástól idézek "nem Oscar gyanús a film". A film védelmébe szólva látszik, hogy nem összecsapták a filmet, hanem utána néztek a farkasember mítosznak, és az azzal kapcsolatos történeteknek. A farkasember az összes leírás szerint nem egy szõrös jeti, mint azt például a farkasember címû filmben látod, vagy nem egy izmos, kockáshasú kutya/majom keverék mint az Underworld-ben. A farkasember ugyan olyan mint egy normális farkas csak nagyobb. Az a történet amit Solomon atya (Gary Oldman)elmesél az elején,(tudod amikor megérkezik a faluba) egy régi román történet, de a filmben egy kicsit át lett alakítva. Szerintem azért elég jól bemutatták a lényegét a farkasemberségnek, és, hogy az igazat megmondjam pl. nekem is jobban tetszett ez a farkasember alak, mint az elõbb említett filmekben szereplõ farkasemberek. Mindezt figyelembe véve jól megcsinálták.
Mr. D 2011 máj. 01. - 23:11:30
(49/218)
Nem túl jó film. Az a baj, hogy Catherine Hardwicke nagyon majmolja saját magát, ami nem lenne baj, de sajna a legrosszabb filmjét, az Alkonyat-ot majmolja. Pedig azt hittem, hogy a film még helyenként ijesztõ is lesz, de semmi félnivaló nincs abban a röhejes túlméretezett kutyára hajazó vérfarkasban, amit szinte dettó lemásoltak az Alkonyat-ból. A trükkmesterek sokat tanulhatnának a 2010-es Farkasember maszkmestereitõl...a középkori falu a maga zselézett hajú, modellalkatú favágóival és dögös szöszijeivel kb. annyira hiteles, mint Megan Fox apácaszerepben. De nem is kéne hitelesnek lennie, ha a film beinná a Grimm mesék gótikus, groteszk, sötét hangulatát, ahogy azt Terry Guilliam Grimm-je is tette (és ami fényévekkel jobb mint ez a film), de inkább az Alkonyat nyûglõdõs szerelmi szálát kapjuk a képünkbe más csomagolásban. Amanda Seyfried persze ezerszer szebb, hitelesebb és elbûvölõbb Kristen Stewart-nál, de sajna a szerepe nem kíván tõle túl nagy erõfeszítést. Ami viszont nagyon jó a filmben, az a fényképezés. Gyönyörûek a nagytotálok, de a szereplõk arcáról készített közeli képek is lenyûgözõek.
micó1965 2011 máj. 01. - 21:45:10 Előzmény Shinigami731
(48/218)
Feliratosan megy a moziban.(sajna:()
8/10
Beks 2011 máj. 01. - 16:06:13 8/10
(47/218)
Nem mondom, hogy az év legnagyobb filmje, de egyszer simán meg lehet nézni, talán többször is. A látvány és a zene nagyon tetszett. Mondjuk vicces volt, hogy a középkorban a csávó zselézett hajjal, geg szexi csõnaciban nyomult:D Szóval voltak benne ilyen érdekes dolgok:) Nem értem, Oldman miért "égette" magát benne, szerintem õ volt a legjobb a filmben.
10/10
Andibandi10 2011 máj. 01. - 13:54:03 10/10 Előzmény zsikla.zoltan
(46/218)
Tényleg tudni akarod elõre? Elküldhetem privátba, de sztem nézd meg a filmet inkább! :-)
10/10
Andibandi10 2011 máj. 01. - 13:51:10 10/10
(45/218)
Örülök h másoknak is ennyire tetszik, már kedztem félni h én leszek az egyetlen:-)
Bog;) 2011 máj. 01. - 13:34:02
(44/218)
Már láttam moziba és annyira jó, szeretném itthon is megnézni még legalább 100-szor. De nem találok hozzá magyar feliratot. Tud nekem valaki segíteni ebben?
Shinigami731 2011 máj. 01. - 08:16:51
(43/218)
Szinkronnal vagy feliratosan megy a mozikban?(nekem mindegy, bárhogy megnézem, csak kíváncsiságból kérdem) :)
Joe Hallenbeck 2011 máj. 01. - 00:46:12
(42/218)
Szegény Gary Oldman égeti magát ebbe filmben is rendesen... :(
10/10
SisákÁgi 2011 máj. 01. - 00:02:30 10/10
(41/218)
Most értem haza a moziból, hát igen nyulaknak nem ajánlom én kicsit paráztam, de pont ezért volt jó, van egy hangulata a filmnek és kellõen fordulatos, de nem túlkomplikált. Jól a színészek, a zene, egyszóval minden. Ha tehetem megnézem még egyszer.
micó1965 2011 ápr. 30. - 18:16:07
(40/218)
Én is megnéztem végre a filmet, de az biztos, hogy nem utoljára. Mit ne mondjak lenyûgözött!! Amikor megláttam halljátok ki a farkas elhûltem, nem lehet tudni pontosan ki, tényleg gyanús nagyjából mindenki. Én nem számítottam rá, hogy ilyen jó azt hittem valami összecsapott vacak lesz, de nem!! Az izgalom, a zene, maga az egész film nagyon jó, és élvezhetõ. Csak azt nem értem, hogy egy ilyen jó filmet miért nem szinkronizálnak le, bezzeg némelyik vackot meg egybõl. Ettõl eltekintve csak ismételni tudom magam nagyon jó! Megérdemli a 10/10!
miénkittatér 2011 ápr. 30. - 13:19:21
(39/218)
Még nem láttam ezt a filmet, de valahogy ez már annyira elborult dolog(az eredetihez képest) , hogy tényleg kíváncsi vagyok mi lett belõle.
Különösen a nagymamás rész, remélem benne lesz:)
Trailer alapján olyan mintha a sztorit összekeverték volna A Falu címû filmmel:)