bogyocska999 ápr. 10. 17:35:00
(57/57)
Elisabeth Moss pont jó választás! Nem tucatbaba, van valami különös a kinézetében! ( és nem, nem csúnya! Gondolom itt mindenki világszépe!)
7/10
statham febr. 01. 22:53:07 7/10
(56/57)
Felemás érzéseim vannak: a történet, a forgatókönyv (és a regény is) nagyon jó, de a készítőknek nem sikerült kiaknázni mindazt, ami ebben a sztoriban benne van. A feszültségkeltés és a hangulat rendben van, csak a sok logikai bukfenc egy idő után már zavaró (nem kezdem sorolni, amit előttem már megtettek páran), illetve a főszereplő hölgy átlagos kinézete is nagyon sokat rontott az összképen. Nem szeretem azt, amikor mindenki tökéletesen szép egy filmben, de erre a szerepre pont, hogy egy karakteresebb színésznő kellett volna.
Nakahara jan. 18. 15:34:56
(55/57)
Nem rossz film. Egynek jó. Én nem szeretem a horrort, thrillert is csak ritkán nézek, de ezt simán végignéztem. Lekötött, nem akartam se kikapcsolni, se beletekerni. Itt a "természetfeletti" rész ugye sci-fi, és azt könnyeben emésztem :)

Persze pár következetlenséget el kellett hozzá engedni, a szokásos hollywoodi megoldások itt is jelen vannak, pl. túl mesterségesen megteremtett szituk vagy amikor alapvetően nem is lett volna igazán félelmetes valamilyen dolog, csak a kameramozgással és aláfestő zenével/hangokkal próbálták horrorisztikussá tenni.

7,5 pont kijár.
9/10
lurdba jan. 01. 11:27:58 9/10
(54/57)
Ej, de jó film volt !
8/10
mérvadó 2020 dec. 28. - 01:10:56 8/10
(53/57)
Pozitívan csalódtam! Jó film egyszer érdemes megnézni! Számomra izgalmas volt, a sztori is jó! A 7,2 átlagnál többet érdemel!
6/10
Tonyka82 2020 dec. 26. - 01:58:57 6/10
(52/57)
A végét tényleg összekutyulták.Igy érthetetlen,követhetetlen amúgy egész.Egyébként nem lett volna rossz,a nő meg tényleg nem egy Miss Univerzum.
gaspen 2020 nov. 22. - 19:32:54 Előzmény Clementi
(51/57)
Azért, mert nem tetszett neki.
6/10
Rotovics Kázmér 2020 nov. 21. - 10:41:10 6/10 Előzmény tom103
(50/57)
te nem értetted az utalásokat, de ettől még nem a film a hibás. ;)
1/10
sawyerx 2020 nov. 15. - 20:01:42 1/10
(49/57)
40 percig semmi nem történt, az elején lévő menekülés is teljesen érdektelen volt.
Hasonló témában az Árnyék nélkül sokkal izgalmasabb és érdekesebb film.
1/10
1/10
tom103 2020 nov. 08. - 22:11:31 1/10
(48/57)
Ebben a filmben a horrort Elisabeth Moss képviselte. Borzalmasan ronda nő. Logikai bukfencek sorozata. Miről is szól ez valójában? Ki volt a láthatatlan ember? Vagy volt kettő is, esetleg három. Honnan tudta a tyúk, hogy ki ölt meg kit, ha nem látta. Az ügyvédnek az örökség kellett, ezt még érteném. Lehet, hogy a férj ártatlan volt? Ki tudja. Egy nagy katyvasz az egész!
6/10
danek87 2020 nov. 05. - 10:01:15 6/10
(47/57)
A vége miatt majdnem lehúztam 6-ra ..ilyen remek paranoiathrillert-t amiben ugyan vannak logikai buktatók de jól építi a feszültséget, hogy lehet ilyen semmilyen ,majdhogynem csalódást keltő fináléval zárni. Utoljára a Törvénytisztelő polgár fináléjában csalódtam ekkorát, mintha egy amatőr hülyének adták volna a rendezést a film utolsó 20 percére. Így nekem 10/6,5
10/10
Szemi22 2020 nov. 03. - 14:32:29 10/10
(46/57)
Nagyon jó volt, izgalmas. 10/10
Ez egy jó thriller, nagyon tetszett hogy jól lezárták a végét is.
1/10
Yoda11 2020 nov. 01. - 00:09:42 1/10
(45/57)
Ez egy borzalamasan unalmas,vontatott film volt.Moziban néztük meg de felesleges volt kidobni érte a jegy árát. A történet nulla, a szereplők ZS kategória alattiak. Életem legrosszabb filmje!! Értékelést nem érdemel!
10/10
Slayer_HUN 2020 szept. 19. - 22:21:53 10/10
(44/57)
Az egyik legjobb pszicho thriller, amit eddig láttam! Az első perctől kezdve lekötött, annyira magával ragadó a hangulata. Az sem zavart, hogy lassú, mert az atmoszférája teljesen magába szippantott. :) Nekem mindenképp egy erős 10/10-es a film. A főszereplő, Elisabeth Moss pedig díjat érdemelt volna ezért az alakításáért...
8/10
Jozsó1976 2020 szept. 07. - 16:31:24 8/10 Előzmény Ledina
(43/57)
Köszönöm szépen! 😊
9/10
Ledina 2020 aug. 13. - 20:10:58 9/10 Előzmény Jozsó1976
(42/57)
---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spoiler----- kimegy a mosdóba, felveszi a láthatatlan ruhát és megöli a pasast, mivel láthatatlan a kamerán úgy látszik mintha saját magát ölné meg a pasi.
9/10
Ledina 2020 aug. 13. - 20:09:08 9/10
(41/57)
Kimondottan izgalmas, amolyan felnőtt mese, hihetetlen ,valóságtól elszakadó eseményekkel, de fordulatos, remek kikapcsolódás. 9/10
9/10
Clementi 2020 aug. 12. - 00:43:58 9/10
(40/57)
Nem tudom miért kell így alulpontozni a filmet egyes embereknek. Szerintem jó kis izgalmas feszült thriller volt, de horror semmiképp. Mivel nem igazán készült mostanában normális krimi/thriller amihez lehetne viszonyítani, ezért nálam 9/10.
1/10
Csodálatos Pukkandúr 2020 júl. 26. - 02:14:17 1/10
(39/57)
A film első húsz perce után jöttem rá, hogy már egyszer leszedtem ezt a fimet, de pár perc elteltével, talán épp a huszadiknál jól bealudtam rajta - aztán később le is töröltem. Valahogy ismerősnek tűnt a főhősnő, aztán felrémlett, belekezdtem már én egyszer ebbe a filmbe, de annyira nem kötött le, hogy akkor is azon gondolkodtam, vajon miért választottak épp egy ilyen ellenszenves arcú nőt a főszerepre. Dögunalom az egész, bár itt írják, a harmadánál beindul történet, én most sem tudtam ezt kivárni - lehetetlen aggódni a főszereplőért, annyira antipatikus és érdektelen karakter.
Pontosan 36 percig néztem, addig 1 pont, de csak azért, mert 0 nincs.
2/10
Nico71 2020 júl. 02. - 15:45:10 2/10
(38/57)
Marhaság! Unalmas 45 perc után kezdett kissé történni végre valami, de végig lassú folyású thriller. A horror kategóriát meg sem közelíti! Minden történés előre kitalálható, tele van a film thriller sémákkal. Sötét helyszínek, eseménytelen jelenetek. Ha történik is valami, akkor nagy arányban ráhagyják a nézők fantáziájára a részletek elképzelését. Számtalan hiba van a jelenetekben, a történetszál kidolgozatlan. Nem attól lesz izgalmas egy krimi, thriller, ha elfordítják a kamerát. Nem is értettem, ennek mi értelme. Az operatőri munka és a rendezés csapnivaló! Legtöbbször távoli képekkel kombinálnak, kevés a közeli, akkor is csak a szereplők felé. Amikor elméletileg ott van a láthatatlan férfi, akkor mutatják a nagy semmit, a néző pedig döntse el, szerinte van ott valaki vagy sem. Hát ez nagyon izgalmas, sőt félelmetes. :-)
A főszereplő nő annyira antipatikus, hogy unalmamban néha már a láthatatlan pasinak szurkoltam. A vizuális trükkök nagyon gyermetegek. Ez a film még streaming műsornak is gyenge, moziba pedig keresnivalója sincs!
Számtalan jelentet kihagytak a filmből, amely benne volt az előzetesben. A legszembetűnőbb, a zuhanyzó-üvegfal párásodásán megjelenő kézlenyomat. Pedig ez látható még a plakáton is. Mondjuk totál értelmetlen, hiszen a pára a zuhany belső felére csapódik le, így kívülről hiba teszi rá valaki a kezét, nem jelenik meg a párán a kézlenyomata. :-) Ha belülről tette volna oda, akkor hol állt a pasi abban a szűk egyszemélyes zuhanykabinban? :-)

Olyan világban játszódik, ahol kizárólag a láthatatlan ember házában vannak biztonsági kamerák. De oda, minek, ha ő nem is látható? Persze mások miatt, hátha rabló jön. De a rendőr lakásban, ahol egy agresszív, zaklató férfi elől bujkáló nőt oltalmaznak, védelmeznek ott nincsenek biztonsági kamerák, sőt, biztonsági zár sem. A konyhában pedig nincs füst vagy tűzriasztó, amikor Amerikában miden lakásban van. Mellesleg, attól, hogy a gáztűzhelyen maximumra tekerik a gázt, nem gyullad ki a kaja, legfeljebb odakozmál, elszenesedik, ám nem csap fel 1,5 méter magasra a tűz. Nincsenek kamerák az étteremben, de még a pszichiátriai intézetben sem. :-o Hozzáteszem, ilyen intézményben a biztonságiaknál nincs lőfegyver!
Olyan nő, akinek agorafóbiája, ambulofóbiája, philofóbiája, stb. van, nem fog sötét lakásban botorkálni, nem megy ki a házból, hogy megnézze ki hagyta nyitva az ajtót és van-e ott valaki, miközben otthon van a rendőr és a lánya is. Majd miután felrémül éjjel és látja, hogy valaki áll a takarón és majd összepisili magát, utána minden elmegy állásinterjúra egy céghez a városba. Az a nő, aki a postaládáig nem bírt kimenni? Meggyógyult egy este alatt?
Amikor festéket öntött a láthatatlan emberre, az pedig elborult a létrával, akkor miért nem maszatolta el a festéket a padlón, miért nem hagyott festékes lábnyomokat. A festékcseppek, mikét szűntek meg a nappalinál, miért nem volt festéknyom a nappaliban, majd egészen a mosogatóig a padlón, miközben a mosogató csupa festék lett? Ráadásul, hogy mosta le magáról a festéket, úgy, hogy a konyha tiszta maradt? Miként emelte fel a nőt a nyakánál fogva fél kézzel, ha erre még Arnold Schwarzenegger se lenne képes? A nő nyaka miért nem nyomódott be ettől? Miért nem lilult be?
Az is furcsa, hogy a nővére, aki tisztában van a zaklatóval, nem hiszi el, hogy nem a húga küldte neki az e-mailt. Pedig a mai világban mindenki tudja, fel lehet törni bárki e-mail fiókját. Amikor az étteremben elvágja a lebegő kés a nővér nyakát, akkor annak bal oldaltól jobbra történik a vágás, mint ha egy tőle jobbra álló ember tenné. Majd hirtelen a főszereplő csak jobb kezébe landol a kés, aki a nővérével szemben ül, tehát a jobb keze a nővérének bal oldalán van, tehát az asztal túl oldalán! A gyilkos, ha még láthatatlan is, az asztalon nem tud átlibbenni egy szemvillanás alatt! Netalán körbefutotta az asztalt és úgy tette a nő kezébe a kést? Ha pedig a láthatatlan ember markolja a kést, akkor miként teszi a nő kezébe, az nem markolta volna meg a késsel együtt a pasi kezét is? Hozzáteszem, a kés belerepült a nő tenyerébe melyet szépen felemelt, mit aki várja, hogy belerepüljön. :-)