Téma: A Lego kaland

8/10
Dyrtyho 2014 febr. 16. - 01:16:29 8/10
(6/66)
Lehet hogy infantilisaknak való a film, de könyörgöm....az embernek általában van egy olyan oldala, ami még mindig örök gyerek, és a haláláig az is marad, mert nem mindig csak a komolyság kell, hanem néha a hülyeség is, hogy az ember agya egy kicsit ki tudjon kapcsolni, és csak a film poénjaira figyelni.

Szóval nekem tetszett a film, én már akkor felfigyeltem rá, amikor tavaly nyáron elkezdtek róla beszélni a filmes oldalak, meg úgy bejöttek az elõzetesek. Igaz már úgy voltam vele, hogy inkább a Robotzsarut nézem meg, mivel az is érdekelt, de a kritikákat olvasva elég gyenge eresztés lett, ugyan úgy mint a Megdönteni Hajnal Tímeát, szóval inkább maradtam a Lego filmnél. Nem mellesleg a Lego film inkább való a felnõtteknek mint sem a gyerekeknek, mert ez egy társadalmi görbe tükör a világnak, és a poénokban sincs hiány :) 8/10

OtherWorld kritika a Lego filmrõl
http://www.youtube.com/watch?v=nl7JQFTfId4
lint724 2014 febr. 15. - 18:57:35
(5/66)
Rém gyenge film. Infantilis felnõttnek tartom magam, de nekem nem jött be. Körülöttem kb 100 gyerek ült a moziba és gyakorlatilag alig nevetett valaki... Sokkal jobban is meglehetett volna csinálni...
6/10
Noncsa 2014 febr. 10. - 19:01:14 6/10
(4/66)
Most jövök a filmrõl. Volt két kisgyermekes család meg én a párommal :))
Azért mentem el rá, mert olyasminek harangozták be, hogy minden korosztály élvezheti, így vmi Jégkorszak félére gondoltam.
Látványilag nagyon jó volt, bár 3d-t nem érdemel, azt hittem olyan lesz mint egy animációs film, de a legok ugyanúgy vannak megjelenítve, ahogy a valóságban is. Ez nagyon tetszett.
A történet aranyos és volt pár vicces rész is, de nekem kicsit zavaros, hogy nagy részében a kicsiknek járó "fárasztó" poénok és események folytak, viszont sok filmes utalás volt, amit meg az én korosztályom érthet. Na már most ezek miatt kaptam is pár jó poént, de ez max a 20%-a a filmnek.
Szóval én nem tudok egyet érteni olyan kritikákkal, hogy az év vígjátéka meg hasonlók. Igazából sajnálom a rá költött pénzt, a gyerekeknek inkább való, leszámítva az említett filmes utalásokat, amiket õk koruknál fogva nem érthetnek.
6/10

A vége "csavar" azért sokat dobott rajta.
SIBAMédia.hu 2014 febr. 07. - 09:03:26
(3/66)
Nagyon jó mesefilm, mindenkinek csak ajánlani tudom nem csak a kicsiknek, hanem az idõsebbeknek is kellemes szórakozást nyújthat. A fiatalabb korosztályt a Lego figurák kötik majd le az idõsebbeket pedig a mesébe beleírt nagy mozifilmek jelenetei, szereplõi, arról nem is beszélve, hogy az egész mesefilm alatt friss és pörgõs diszkó zenék fognak szólni!
1/10
Meklód fia 2014 febr. 04. - 10:05:18 1/10
(2/66)
marha érdekes lehet
somersby 2013 aug. 07. - 15:55:23
(1/66)