svejk 2016 okt. 03. - 09:49:14
(14/14)
Elég jó sorozat, már ha hajlandók vagyunk eltekinteni a logikai buktatóktól. Néhányat megemlítek.
A sorozat legalább 200 évvel késõbb játszódik, hiszen Yasumoto 140 éves és már egy másik bolygó bányájából megszerezte az örök élet elixírt, mégis egyszemélyes, hosszú ûrutazások vannak gilisztákkal (ma már a rendõrjárõrök sem mennek egyedül), mesterséges gravitáció nincs, az autók úgy néznek ki, mint a maiak és az emberek vezetik õket, befordulnak az árokba stb. Ugyanakkor két mobiltelefon akku méretû tápegységgel hosszú ideig mûködtetenek tökéletesen emberi tulajdonsággal bíró robotokat.
Lehetne tovább sorolni, de minden fantasztikus filmben meg kell alkudni a lehetetlen hülyeségekkel.
fo.ma 2016 aug. 27. - 20:51:12 Előzmény ntonio
(13/14)
Több helyen is. Google-ba beütöd, h 'A létezés határa letöltés' és kijönnek a találatok. Van több is.
baranya7 2016 aug. 02. - 12:47:13
(12/14)
Az online után .tk
baranya7 2016 aug. 02. - 12:45:17 Előzmény ntonio
(11/14)
ntonio 2016 aug. 02. - 08:10:25 Előzmény fo.ma
(10/14)
Szia!Nem tudod véletlenül,hol lehet megnézni online a részeket?
fo.ma 2016 júl. 14. - 18:19:04
(9/14)
Tök jó sorozat már a második évad felénél járt, amikor véletlenül rátaláltam. Szerencsére le tudtam tölteni, azóta nézem.
8/10
Lex Icon 2016 jún. 05. - 23:24:36 8/10
(8/14)
Sajnos az elõzõ negatív hozzászólások miatt nem sok kedvem volt megnézni ezt a sorozatot, de aztán csak nekifogtam. Jól tettem. Érdekes, izgalmas sci-fi. Persze akit csak az agyatlan lövöldözés meg vérengzés hoz lázba, az csalódni fog, de azok nézzenek Zs kategóriás filmeket (nem sorolom).
Az 1. évadot láttam. Ebben az évadban/sorozatban két fontos sci-fi elem is jelen van: az egyik az ember kontra MI, a másik az idegen invázió. Elég jól megvan valósítva annak ellenére, hogy a szereplõk közel sem tökéletesek, de az életben sincs másként. Kicsit idegesítõ, bicskanyitogató, lemarházós, de érthetõ.
Szóval sci-fi rajongók nyugodtan megnézhetik, nem kell hallgatni a nyafogókra.
Endrev 2016 máj. 01. - 02:31:06
(7/14)
Feliratosan nézem, és a 10. részben derül ki, hogy mik is ezek a lények, akik a látomásokat okozzák. Hát nem akarjátok tudni. Hatalmasat qrvaanyáztam.

Megint egy szánalmas, fantáziátlan író nem tudott túllépni a saját szellemi silányságán. Izgalmas meg minden, csak épp történeti nívójában egy nagy nulla ez a sorozat. Pont mint a V.
8/10
kinguci18k 2016 ápr. 15. - 08:20:20 8/10
(6/14)
Szerintem nézhetõ,nem rossz sorozat.Vannak gagyibb dolgok is benne.De összességében jó lett.
10/10
Viki1080 2016 márc. 12. - 08:21:42 10/10
(5/14)
Az elsõ évad nagyon felejthetõre sikeredett,de a második viszont nekem nagyon bejött.Kár h pont a jobb évad után kaszálták el a sorozatot.Azért persze ha majd valamelyik magyar tv leaja akkor azért megnézem majd újra magyarul egyben :D
wowow 2016 márc. 02. - 17:57:27
(4/14)
Hát ezért kár volt bekapcsolnom a tévét. Gyenge ez a film, többet vártam a leírás alapján, 5 pontnál nem nagyon tudom jobbra értékelni. Ez az idõbeli ugrálás sem tetszett. Nem tudom, mennyi lesz a scifi ebben a filmben. Ami az elsõ epizódból kiderült, úgy néz ki, hogy a csajnak (Halle Berry) lesz egy gyereke valakitõl, aki az ûrhajóban megszexelte. És ez a valaki nem látszik az ûrhajó belsejét rögzítõ kamerák felvételén, de a csaj látta és beszélt vele. Persze õ sem akarta elhinni, hogy ott csak úgy megjelenik egy fickó. Emiatt is indította el a kamerákat.
A kb 60 perc mûsoridõben 15 perc reklám volt, de lehet hogy inkább 20 perc.
wowow 2016 márc. 01. - 21:02:24
(3/14)
Ma nem akartam bekapcsolni a tévét, de emiatt a film miatt talán mégis bekapcsolom.
blowup 2015 júl. 05. - 22:14:22
(2/14)
Az 1. évad indulásakor azt hittem kapunk valami rendes alienes sci-fit, de aztán átment John-Molly-Ethan családi háromszög nyáladzásba. Goran Visnjic egyébként is irritáló volt a rettentõ modorosságával és kéztördelõ aggódásaival. Az évad végére adták meg azt a cliffhangert, ami alapján még egy esélyt adtam a 2.-nak. A 2*1-ben egyelõre meg is kaptam amit vártam, fordulatot vett az inváziós irányba. Visjnic helyett belépett J.D.Morgan tökös macsó fejvadász, blade runner karakter örököseként, így már nézõs lesz ha ez marad.

Errõl még az jutott eszembe, a Szárnyas fejvadász mekkora karcot hagyott maga után, lépten-nyomon visszanyúlásokba botlani. A nagyon jól indult Mr. Robot-ban (Porton még nincs lapja, comment és junkie legjobb újonc kategória hello) e-világot uraló evil corp vezér is Tyrell, ez sem gyenge utalás.
Móni Póni 2014 szept. 30. - 21:35:28
(1/14)
Amikor megláttam, hogy Steven Spielberg az egyik executive producer, rögtön tudtam, hogy valami UFO-s sorozat lesz. Nem is tévedtem. Két szálon fut a történet, az egyik pedig hamarosan minket is érintõ lesz. Érdekes, kimondottan izgalmas sci-fi, érdemes belenézni! :)