Téma: A liliomlány

kalett 2006 nov. 22. - 16:45:00
(317/577)
ti hol olvassátok el elõre??kis millió oldalt találtam eddig ahol leírnak egy csomó mindent, de mindig az aznapit:(!
ti meg ahogy beszélgettek róla, olyan kis kiváncsi vaok:)!
köszke szépen!
Kicsit hiányolom azt hogy húzzák a dolgot a filmben!és mindjárt vége de nem is naon pitizik J.A.!
kissé olyan mintha összecsapták volna vagy siettek volna a sorozattal.kár hogy nem szedték szét jobban, mint akár a csacskát.tudniuk kéne hogy a sorozatok mindig befutnak!
de azért naon imádom:).
yasmine 2006 nov. 22. - 14:47:37
(316/577)
Állítólag hosszabra tervezték a sorozatot, de ez meg is látszik szerintem. Egyik pillanatban itt vannak a szereplõk, lsd. Rebeka, aztán ott. Talán a végét próbálták gyorsítani.

Például én azt hittem, hogy apja elvesztését jobban mutatják Flór szemszögébõl. Ugyanakkor egy kívûlálló megsem állapítja, hogy ki a két fõszereplõ.
Isela gondolatait szinte nem is mutatták, nem volt átvezetés, már kezében a pisztollyal lõtt is. Kicsit ez furcsa volt számomra. Vagy netán kihagytam volna valamit?
Szerintem itt túl gyorsak lettek már az események.

Amúgy nagyon jó ez a sorozat, de ki tudja, hogy forgatás közben milyen problémák merültek fel.

Aurórára visszatérve akit bevallom kicsit sajnálok, tudja v.ki, hogy hogyan hal meg?
kalett 2006 nov. 22. - 14:47:11
(315/577)
Én sajnos nem láttam a mai részt, vizsgáztam:(
kalett 2006 nov. 22. - 08:20:48
(314/577)
nincs mit:))
kalett 2006 nov. 21. - 17:30:06
(313/577)
na asszem amit nem láttál ez volt!J.A elmegy Florhoz részegen, és szerelmet vall neki. Lupe elmegy Monicához, és Monica elkéri Peppetonio telefonszámát. Peppetonio elmegy Monicához.A lány elmeseél neki mindent. Hilberto megcsókolja Chellzit, és elmondja feleségének, hogy elment Monicához. Monica azt mondja Peppetonionak, hogy vegye feleségül. Chellzi tudja, hogy Hilbertonak, és Monicának viszonya van/volt. Hilberto kiábrándult Monicából, és visszamegy feleségéhez. Isela mindent J.A fejéhez vág, és azt hazudja, hogy Serhio elveszi feleségül Flort. Flor mindent hall, és közbelép, de semmit sem tagad J.A elött. Flor bavallja Iselának, hogy még mindig J.A-t szereti . Efraint felhívja Rebeca. A férfi kidolgozott egy tervet, Isela ellen. Mayte meglátogatja Teresitát. Teresita megtudja, hogy szülei elválnak. Auróra és J.A teniszezni mentek. Beszélgettek, és végül elcsattant egy csók. Efrainhoz, eljönnek a rendõrök, és beviszik, a kapitányságra. J. A válalja, hogy lesz az ügyvédje. Pilar fel akarja hívni Serhiot, és Flor veszi fel. Flor jól elküldte, mert sértegette, a cselédlányt. Efrain megtudja, hogy Isela jelentette fel, testi bántalmazás miatt. Sebastian is meglátogatja Teresitát. Armando azt mondja Manolonak, hogy nem tetszik neki Flor. Manolo ennek ellenére, bevallja fizetõjének, hogy neki is tetszik Flor. J.A durván beszél Efrainhoz, ebbõl egyértelmûen kijött, hogy Isela oldalán áll.
kalett 2006 nov. 21. - 14:23:26
(312/577)
szia rózsa!Én láttam azt a részt, csak nem teljesen emlékszem!De amire emlékszem , leírom neked:miután efraint elévitte a rendõrség, Virginia felhívta J.A.-ot hogy tegyen vmi, és J.A. azt mondta hogy efrain megérdemli amit kap, de mivel a testvére ezért segítenie kell rajta.Besiet hozzá a rendõrörsre, és mondta neki, hogy segít neki , hogy megussza a legkisebb büntetéssel, és hogy õrüljön annak amit kap majd, mert annál sokkal többet érdemel.Mayte bemegy a lányához, és ráncigálja, hogy ne kérdezgesse miért válik el az apjától, és nem fognak kibékülni!azt mondja neki ha sírni (közben rángatja), hogy többe nem fog hozzá elmenni az internátusba.miután elmegy,bemegy hozzá Sebastian, ad neki pénzt amit nem naon akar elfogadni, de végén elfogadja, és muitán elmegy az apja, elszalad sírni és közben eldobja a pénzt!
hát sajnos most ennyire emlékszem, mert keverem hogy mi volt a ma, és tegnap.szia
Erzsébet 2006 nov. 21. - 07:24:44
(311/577)
Szia!

Nagyon jól esett hogy gonoltál rám. Köszönöm Szépen!
iccsi 2006 nov. 20. - 18:28:26
(310/577)
vki nem tudja hány rész van még belõle hátra? csak hogy mikorra adassam be aszegény beteg gyereket?
kalett 2006 nov. 20. - 12:08:17
(309/577)
szia Rózsa!Én is utólag Boldog Névnapot kívánok!
kalett 2006 nov. 17. - 18:51:36
(308/577)
írjatok már , így olyan uncsi:(!
kalett 2006 nov. 16. - 10:10:38
(307/577)
szia moni!óóó, én nagyon szeretem a liliomlányt!!De ha annyira közeledünk a vége felé, akkor naon hamar történni fognak a dolgok, hamar békülések lesznek...?!Nem mintha bánnám, mert naon várom, hogy kibéküljenek Florék, csak hát úgy olyan összecsapottnak fog tûnni!remélem azért lesz benne egy jó kis udvarlás, egy ideig(mármint J.A. flornak, hogy édes legyen a béke!).
Egyszerûen imádom ezt a sorozatot!
Hogy vagytok drága társalgok??
puszi
Erzsébet 2006 nov. 15. - 14:37:23
(306/577)
Igen, nagyon izgulok értük.
Remélem minden pozítívan fog alakulni.
Nagyon hamar vége lesz a sorozatnak nem is tudom mit lesz velünk nélküle..:)

További szép napot mindenkinek!

(O-O)

Erzsi
moni34 2006 nov. 15. - 09:07:25
(305/577)
Szia Kalett!Te is nézed a Liliomlányt?Rozsa tudta szerint 129 részes,már közeledünk a vége felé.Nagyon várom hogy rendezõdjenek a dolgok JA és Flor között.Kellemes Napot.
moni34 2006 nov. 15. - 09:00:34
(304/577)
Szia Rozsa és mindenkit üdvözlök aki ide ellátogat!Hát ami a legjobban érdekel engem az JA és Flor,hogy velük mi történik,az pedig elég lassan pörög.Az a gond én sem tudom nézni mert dolgozom,igy nagyon jó, hogy leirod mert a szabadságom alatt ami egy hónap volt nagyon belekapcsolodtam,igy érdekel nagyon.Körülöttem nincs senki aki elmesélhetné a tartalmat mert vagy dolgoznak vagy iskolába járnak.Köszi neked.Minden jót.
kalett 2006 nov. 15. - 07:19:44
(303/577)
sziasztok!van kedve vkinek beszélgetni a fórumon?olyan üres!:)
dobjuk fel egy kis privivel!
Rózsa te még mindig a toppon vagy:)!!
puszi
Erzsébet 2006 nov. 14. - 12:26:53
(302/577)
rozsa 37!

Nagyon rendes vagy még mindíg....:)
Minden nap örömmel és nagy kiváncsisággal olvasom a tartalmakat...pörögnek az események.

További erõt kívánok a kitartáshoz....a sokszínû, részletes tartalom leírásához. ....

Figyellek:)

További szép napot Mindenkinek....

Erzsi
ildi1980 2006 nov. 09. - 09:56:29
(301/577)
Szia!Nagyon aranyos vagy, h minden nap leírod az aznapi részek tartalmát.Mostanában és is minden nap megnézem:)) Bár ez a szappanopera nem olyan, mint a többi, h elég egy héten egyszer megnézni,itt gyorsabban pörögnek az események:))))
Nem tudod véletlenül, h hány részes összesen, mennyi van még vissza?:)

Ildi
lauri100 2006 nov. 07. - 12:26:11
(300/577)
Az egyik külfüldi honlapon több, mint 120 rész van feltüntetve.
Így szerepel: 150 (180)

A honlap címe: <a target="_blank" href="http://www.serials.ru/en/" title="www.serials.ru/en/">www.serials.ru</a>
Azon belül: List of telenovelas
lily 2006 nov. 06. - 14:16:30
(299/577)
nem ezzel lett vége, hanem még isela is veszekedett efrainal, hogy ezt még nagyon megbánja aztán kiderült hogy j.a. elutazott aurora-val és Gabriell megkérdezte william-töl h nem tudna e adni munkát a cégnél rodrigo-nak és ezzel lett vége.
ribena 2006 nov. 03. - 17:13:59
(298/577)
Köszönöm Rózsa h minden nap leírod a tartalmat, sajna nem mindig tudom megnézni. De a te segítségeddel mindig naprakész vagyok. Esteleg a mait letudnád írni? Köszi szépen!