Téma: A liliomlány

frenirr 2006 júl. 24. - 17:56:13
(17/577)
Facundo arana sztem sem öreg...és julio alberto nekem sem tetszik túlságosan de sztem florecita egélsz jól jácca el az ártatlan de néha mégis vad szerepet... :) és noria sztem jobb eva kent
viszont az tény h eva/notória curva jó színész!!!! A te vagy az életem sztem egy idõ után le fog tudni kötn a tv elé... de még ott tartok h megnézem hátha vmi kijön belöle... és eddig pozitiv az állás.... csak nem várom anniyra a kövi részt...
katucee 2006 júl. 24. - 15:45:20
(16/577)
hát sztem nem a legjobb embert választották Julio Alberto szerepére...a pasi sztem cseppet öreg Florhoz, ráadásul picit pocakos és túl szõrös:D ami viszont Facundo Aranát illeti, azért egész jól tartja magát (ez azoknak szól, akik szt túl öreg:D)...még a sorozat legelején mutatták félmeztelenül, éshát...sztem joo pasi:D
Pepe87 2006 júl. 22. - 10:27:06
(15/577)
Camila Sodi szerintem gyönyörû és Natalia Oreiro is az. Nem tudom ti lányok mit élveztek Facundo Aranán szerintem tiszta gáz a pali, A liliomlány ffi fsz-je ezerszer jobban néz ki, Carolina Tejera viszont A vadmacska Évájaként jobban nézett ki barna hajjal, bár a szõke is jól áll neki, de tényleg anorexiás.
Ninimusa 2006 júl. 21. - 17:34:49
(14/577)
háát..Camila Sodi (Florecita) szerintem ronda,és tehetségtelen..a külföldi kritikusok véleménye is ez..Julio Alberto is elég gáz..egyedül még talán Carolina Tejera néz ki vhogy..csak kár,hogy olyan,mint egy anorexiás...A te vagy az életem..vagy mi egész jó..ott legalább jók a színészek..Facundo Arana pedig nem öreg:)inkább ezer Facuno..mint egy Julio A:S
Mara001 2006 júl. 20. - 10:34:55
(13/577)
Na akkor ki játsza Florenciát?
amy 2006 júl. 14. - 21:22:55 Előzmény frenirr
(12/577)
hello

Szerintem is nagyon jó sorozat, csak kár, hogy nincsenek hozzá epizódismertetõk. :( Vajon nem is lesznek?
frenirr 2006 júl. 13. - 19:29:14
(11/577)
Sziasztok!
sztemj van jövõje ennek a sorinak és a Te vagy az életem nek is... bár sztem Hulio Alberto nem helyes és flor meg ari kinézetû... de ez az én véleményem...
ja és még egy kérdést mikor jönnek már össze???
Barbie 2006 júl. 11. - 20:06:39
(10/577)
Hello!

Reklám minden csatornán van. Védekezni ellene úgy (is) lehet, ha elkapcsolod a TV-t a reklámig.

A liliomlány szerintem tök jó kis sorozat. A fõszereplõ nagyon helyes (már az Elsõ Szerelem címû sorozatban is tetszett) a kiscsaj elég hülye (de aranyos)

a Te vagy az életem c. sorozat is nagyon jó!

A Viasat 3 egy ratyi csatorna a sorozatokat is össze vissza adják (pl.: Baywatch) a filmek is olyanok, hogy csak az nem látta még aki nem akarta.
Gabor84 2006 júl. 08. - 14:49:51 Előzmény Tobago
(9/577)
Én nagyon szeretem Natalia Oreirot, remek énekes és színésznõ, de nem is tudom a story nem nagyon tûnik jónak, bár ki tudja hátha...
Azért zárójelben megjegyezném, remélem, hogy a szinkronhangja ugyanaz lesz aki a Vad angyalban és a Kachorra (vagy mi a nevében) volt.
Tobago 2006 júl. 05. - 23:29:10
(8/577)
Sziasztok!
Ne legyetek elkeseredve, hogy a "Liliom lányt" nem látjátok, mivel az RTL Klubon július 10-tõl indul 19 órai kezdettel egy boba jó argentin sorozat Natalia Oreiro és Facundo Arana fõszreplésével "Te vagy az egyetlen" címmel. Õk a "Vadangyalban" is együtt szerepeltek. A Viasat3 csatorna nem mert arra az idõpontra sorozatot tenni, mivel tudják, hogy senki nem nézné az unásig vetített, unalmas amerikai filmeket. Szerencse, hogy 180 részes az argentin sorozat, így jó sokáig élvezhetjük. Kíváncsi leszek, mit talál majd ki Benny Hill helyett a Viasat3, mivel ez a sorozat tudtommal nem 180 részes. Melyik régi sorozatot áldozza fel, hogy az amerikai sorozatok ne szenvedjenek "csorbát"? Hahaha!!!
anitana 2006 júl. 05. - 10:20:49
(7/577)
Hát reklám mindig volt és mindig lesz, ezt el kell fogadni. Nem fogják megszüntetni a reklámokat. Különben meg valamikor jól jön a reklám!
Tobago 2006 júl. 03. - 23:18:00
(6/577)
Szia Packi!

Bizonyára Te a tévénél dolgozol, éppen ezért szégyellhetnéd magadat, hogy a sorozat rajongóival packázol! Persze, hogy kifizetjük az elõfizetési díjat, de nem azért, hogy a Viasaton azokat a sorozatokat is megnézzük, amelyek nem tetszenek. Nagyon jó ötlet a videó, bár okostojás ezt tõlem "koppintotta" le, ennek ellenére egyet értek vele. A Romantica csatornán jobbnál jobb Dél-Amerikai sorozatokat vetítenek és az idõpontok is mindenkinek kedveznek. Ettõl függetlenül videóra veszem az ott vetített sorozatokat is, mivel nem érek rá egésznap a tévé elõtt ülni, este viszont már nyugodtan megtudom nézni és rövidebb idõ alatt, mivel az unalmas ráklámok felett átsiklom. Vagyis felõlem minden tévécsatorna úgy önkényeskedik, ahogy akar. A reklámok valóban csak a tévéknek kedveznek és nem a nézõknek. Általában olyan dolgokat reklámoznak, amelyek drágák, ennek ellenére a legtöbb termék minõségét eltúllozák. Minél jobban hírdetik, annál rosszabb a termék. A Lilomlány c. sorozattal kapcsolatban elmondanám, hogy reggel 7 órakor az elõzõ nap 12-kor vetített részt ismétlik meg, és 12 órakor van az új rész. A biztonság okáért én mind a kettõt felveszem vidóra, mert soha nem lehet tudni, hogy közben meggondolják magukat és 7 órakor is új részt vetítenek. A Viatat3-ban egyáltalán nem lehet megbízni, de ez érvényes a többi tévécsatornára is.
Üdvözlettel:
Tobago
yasmine 2006 jún. 28. - 08:12:33
(5/577)
Ugye nincs olyan balek, aki a 3. hozzászólást beveszi?
anitana 2006 jún. 27. - 21:46:03
(4/577)
LOL!!!!!! erre scak ezt tom mondani!!!! nem is hallottam még errõl a lililomlányról és nem is érdekel de a harmadik hozzászóláson csak röhögtem.. :DDD
okostojás 2006 jún. 27. - 08:36:56
(3/577)

Mivel látom, hogy szövegszerkesztõjük az idézõjeleket és a gondolatjeleket nem ismeri, összekuszálja, így anélkül újra elküldöm levelemet.

Igen tisztelt (pontosabban a legkevésbé sem tisztelt) Mûsorszerkesztõség!!!

Vegyék már észre, hogy Önök közutálatnak örvendenek! A Vadmacska új életé-nél az eddigi kb. 130 hozzászólásból, de akár anélkül is, jól tudhatják, hogy a tv-nézõk egy emberként tiltakoznak a legnézettebb sorozatoknak a reggel 7:00 órás besorolásához.

Gondolom, hogy mi vezérelheti Önöket. A reklámok minél jobban eladhatóságának a kényszere! Mert hiszen kell-e jobb reklám a reklámnak, mint hogy az egyik legnézettebb sorozattal párosítják össze. (Ez még akkor is így van, ha Önök a legbárgyúbb mûsorokat favorizálják a fõ mûsoridejükben!)

Én nyugdíjas vagyok, és már reggel 6 órakor felkelek. Eddig nem okozott különösebb bosszúságot, hogy A Vadmacska új életé-t, a másoknak hajnali, 7:00 órára rakták.

Most azonban betelt a pohár! Megláttam, hogy A Vadmacska új élete június 30-i, péntek, befejezése után újabb merényletet követtek el! A nemrég, déli 12:10-kor, indult új amerikai-mexikói szappanoperát, A liliomlány-t is áttették július 3-tól (hétfõtõl) A Vadmacska új életé-nek a jól bevált helyére!

A liliomlány várhatóan még jobb szappanopera lesz, így várhatóan még több nézõt ültet majd a képernyõk elé. No, de hány órakor? Ez itt a nagy kérdés! De mivel Önök ezt már eldöntötték, így nem marad más hátra, mint hogy sztrájkra, bojkottra szólítsam fel nézõtársaimat!

Feltételezem, hogy mi, akik internetezünk, mindnyájan rendelkezünk videóval. Kérem, hogy ne nézzük élõben, hanem vegyük fel videóra a reggel 7:00 órakor kezdõdõ A liliomlány-t! Ezzel, csekély videókoptatás ellenében, tetszés szerinti idõpontban nézhetjük meg A liliomlány-t. És ami a legfontosabb, ezzel ki tudjuk iktatni a ránk erõltetett reklámokat.

A reklámokkal kapcsolatban, a magam nevében, kijelenthetem, hogy a videófelvételt nézve különleges élvezettel fogom letekerni a reklámjaikat, köztük azt az edénykét is, amivel flambírozni is lehet! Ebbõl az edénykébõl már annyira elegem van, hogy nemhogy több tízezer forintért, hanem bosszúból már ingyen sem kellene nekem. Ha nem hiszik el, próbálják ki. Küldjenek egyet ingyen, és én a visszaküldés vényének a fotómásolatát ebben a rovatban fogom közzétenni!!!

Elég volt a terrorból! Kedves Nézõtársaim. Elõ a videókkal, és tekerjük, pörgessük le a reklámjaikat, mert hiszen miattuk kerültünk bele ebbe a nagy slamasztikába.

És kedves, közutálatnak örvendõ, diktátor mûsorszerkesztõk: Önök csak folytassák tovább kisded játékaikat. Mi majd megvédjük magunkat a magunk módján.

Minden tisztelet nélkül: okostojás
yasmine 2006 jún. 22. - 06:34:03
(2/577)
Én is elkezdtem nézni.Bár az interneten utánna nézve állítólag nagyon megbukott a sorozat, a fõszereplõ hölgy színészi tehetségét leszólva. Talán azért mert nagyon fiatal.
Eddig én nem látom olyan tragikusnak, lehet hogy nagyon jók a szinkronszinészeink?
Amúgy a fõszereplõ Thália unokahúga, kicsit ténleg hasonlít rá.
szilvi13 2006 jún. 19. - 13:40:09
(1/577)
Ma véletlenül a viasatra tévedtem és épp ment a sorozat.Nemtom mi lesz ebbõl...