Téma: A liliomlány

lauri100 2006 dec. 15. - 17:32:43
(437/577)
Sziasztok!
Kár, hogy vége! :(
Nagyon szeretem!
kalett 2006 dec. 15. - 16:28:43
(436/577)
szia livia!van msn-ed?
kalett 2006 dec. 15. - 16:27:02
(435/577)
Nekem látnom kell az utsóó két részt, valakinek nincs meg?????
kalett 2006 dec. 15. - 16:25:41 Előzmény fuego
(434/577)
szia fuego!
Neharagudj, nem láttam hogy válaszoltál nekem!
Sajnos nekem nincs skypem...!email esetleg?
kalett 2006 dec. 15. - 16:24:03
(433/577)
MA VOLT A VÉGE?Hát én ebbe belehalok.NEm láttam:((!Látni akarom!:((
livia818 2006 dec. 15. - 13:47:09
(432/577)
Sziasztok!
Valaki küldje el nekem a film zenéjét!!!! Nagyon-Nagyon KÖSZÖNÖM!!! livia818@freemail.hu
Lívia
barbibogar 2006 dec. 15. - 13:39:22
(431/577)
Sziasztok!!!
Én nagyon imádtam ezt a sorozatot és nagyon sajnálom,hogy már vége és,hogy ilyen rövid volt,de örülök annak,hogy az lett a vége,hogy J.A. elvette feleségül Flort!Remélem még lesz majd valahol elõrõl a tv-ben és akkor is megnézem!HA TUDTOK OLYAN OLDALAKAT,AHOL LEHET VIDEÓKAT NÉZNI A SOROZATRÓL, KÉRLEK KÜLDJÉTEK EL A CÍMEKET AZ E-MAIL-EMRE: barbibogar@freemail.hu
Elõre köszi!
Sziasztok!
kerili 2006 dec. 15. - 13:16:43
(430/577)
:(
kar, hogy vege van!!!!!
panni0305 2006 dec. 14. - 22:14:44
(429/577)
Nem a legjobb sorozat volt de hiányozni fog, mert azért nagyon tetszett a film.Kár hogy vége és hogy ilyen rövid volt.
Anne 2006 dec. 14. - 20:24:37
(428/577)
moorka 2006 dec. 14. - 17:37:57
(427/577)
Szia rózsa38!
Sajnálom, hogy vége lessz a sorozatnak.
Soha nem néztem ehhez hasonló sorozatokat, de ez nagyon tetszett.
Egy kicsit jobban örültem volna ha a Serhiohoz megy hozzá, mert J.A. nem egy erõs jellem.
Arról nem is szólva, mindig az annyja irányítja, önnálló gondolata nincs.
Tudom, ez csak egy film!
szerintem legközelebb mi írunk egy forgatókönyvet
rozsa38 2006 dec. 14. - 15:42:44
(426/577)
Flor azt mondja Sergionak,hogy nem akarja megbántani,de nem szereti és inkább keressen egy másik nõt aki tudja õt szeretni,mert õ csak J.A. szereti.Aurora bemegy a korházba ahol találkozik J.A.-val.Aurora megkérdi,hogy Flor megbocsájtot e neki,mire õ azt mondja,hogy nem.Aurora azt kérdi,hogy mennyit kell még várnia hogy elhigye hogy Flor nem fog neki megbocsájtani és õt elvegye.J.A. azt mondja neki,hogy értse meg,hogy nem veszi el még akkor sem ha Flor nem bocsájt meg neki.Ekkor szolal meg J.A. telefonja.J.A. elmondja Auroranak,hogy a rendörségröl hivták az anyja oda ment de összevisza beszél,és nem akarta elhinni Virginianak,de ugy néz ki,hogy tényleg megbolondult az anyjuk.Flor elmondja Iselanak,hogy elküldte Sergiot és azt mondta neki,hogy keresen másik nõt,és azt is elmondja hogy add még egy esélyt J.A.-nak és kibékül vele.Isela azt mondja neki,hogy te nem vagy normális elfelejtetted,hogy gyereket vár Auroratol.Ezzel lett vége.
rozsa38 2006 dec. 14. - 15:30:11
(425/577)
Violetta fél hogy Rebeca õt fogja legközelebb megölni,Zacarias azt mondja neki hogy nem kell félnie neki van félnie valoja és fel is jelenti Rebecat.Rebeca bemegy a rendörségre és felakarja jelenteni Iselat.Flor J.A. gondol arra amit mondot neki,hogy neki csak õ fontos és õ az egyetlen a világon.Flor arra gondol,hogy hihet e a szavaiba,mikor Sergio jelenik meg az ágyánál és azt mondja örül,hogy jobban van,mire Flor azt mondja,hogy gondolatban máshol járt.Sergio a jövöjükröl szeretne beszélni Florral.Sergio azt mondja Flornak,hogy rég ota ittvan már és volt ideje gondolkodnia kettöjükröl.Flor azt mondja igen gondolkodot ,és kettöjök között nem lehet semmi,és elmondja,hogy megbocsájt J.A.-nak.Mayte és Sebastian ujra összeházasodnak.Lupe kihasználja az alkalmat és Pepe Tono anyukája nevébe megkéri Monica kezét,Armando úrtol.Mindenki nagyon boldog csak Sergiot hiányolják.Lupe azt mondja van egy olyan érzése,hogy Flornál van.Flor elmondja,hogy J.A. ben volt nála igaz engedély nélkül és elmondta,hogy szereti és arra kérte,hogy bocsásson meg neki,igaz még nem bocsájtott meg,de sokat gondolkodot és ugy döntött,hogy megbocsájt neki,mert még mindig õt szereti...foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 14. - 14:41:27
(424/577)
Flor elmondja Iselanak és Carmellanak,hogy hétvégén haza engedik.Isela meg kérdi,hogy mit mondot Smith asszonynak,mert találkoztak vele és azt mondta,hogy beszélni akar vele.Flor azt mondja,hogy volt egy kis szováltás és lehet hogy egy kicsit bunko is volt de a végén kibékültek.Isela azt mondja,hogy õ kinem állhatja ezt a nõt.Efraint bevitték a mütõbe és elkezték müteni.Flor azt mondja,hogy Smith asszony csak a javukat akarja.J.A. bemegy a korházba és megkérdi az anyját,hogy mi történt tegnap este,mert Virginia szerint idegrohama volt.Rebeca semmire sem emlékszik és megkérdi J.A. meddig marad,mire õ azt mondja még Efraint kinem hozzák a mütöbõl.Rebeca azt mondja akkor most õ elmegy mert van egy kis dolga.Flor Smith asszonyrol beszél Iselával.Iselat nagyon idegesiti,hogy mindig csak Smith asszonyrol beszélnek,mire Flor azt mondja,hogy minden képen megkell majd halgatnia Smith asszonyt.Isela azt mondja ha lesz kedve meghallgatja,de ha nem elküldi.Virginia arra gondol hogyan fogja elmondani J.A.-nak,hogy az anyjuk gyilkos,megölte Filemont és Zacarias szerint Rauqelt is..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 14. - 14:25:56
(423/577)
128 rész tartalma.Flor megtudja,hogy Gabriella az édesanyja.Pilar elmegy Sergiohoz és elöször is bocsánatott kér tõle,mert olyan rondán viselkedet.Mayte korrán kell,ma van az esküvöje Sebastiannal.Egy kis dobozt szorongat a kezébe,elmondja Sebastiannak,hogy az elsõ eljegyzési gyûrûje amit tõle kapot,és ezt fogja ma viselni,és azt mondja ezt a gyûrût kaptam tõled akkor még nem volt pénzed drága gyûrûre,igaz mikor már jobban ment akkor kaptam gyémántokkal kirakot gyûrût is,de én ezt akarom viselni.Mayte észre veszi,hogy Sebastiannak,valami gondja van,és megkérdi,hogy mi a baj,mire Sebastian elöveszi azt a levelet amit Gledys küldöt neki,és azt mondja igaz,hogy azt irja hogy békén hagy de félek hogy mégsem és nem akarja hogy akármi megzavarja a mai napot.Sebastian felakarja huzni Mayte ujjára a gyûrût,de õ nem engedi ,és azt mondja majd az esküvõ után.Sergio elmondja Pilarnak,hogy õ még mindig Flort szereti,Pilar azt mondja sejtette,de õ még mindig szereti.Sergio azt mondja,hogy nem akarja megbántani,de az õ szerelme már elmulott.Pilar azt mondja õ várni fogja ha netán meggondolná magát..foly.köv.
letti4 2006 dec. 14. - 14:01:48
(422/577)
Hali, el tudná nekem valaki küldeni a liliomlány zenéjét???
Címem: letti23@citromail.hu
1000köszi!!!!!!!!!!!!!!!!
Anne 2006 dec. 14. - 12:24:48
(421/577)
1.- INOCENTE DE TI

INOCENTE DE TI, CUANTO DAÑO TE HABRÁN HECHO
SÉ MUY BIEN QUE ES POR DESPECHO, QUE NO CONFÍAS EN MÍ,
INOCENTE DE TI, CUÁNTOS NO TE HABRÁN MENTIDO
CUÁNTOS NO TE HABRÁN HERIDO, PERO YO NO SOY ASÍ
YO TAMBIÉN FUI LASTIMADO, SÉ MUY BIEN LO QUE SE SIENTE
YO TAMBIÉN FUI INOCENTE, Y ME ENGAÑARON SIN PIEDAD
PARA SERTE MÁS SINCERO
A NADIE RENCOR LE GUARDO
AÚN CON TODO SIN EMBARGO
LES PERDONO UNA VEZ MÁS POR QUE
TODO LO PASADO SI NO ES BUENO HAY QUE OLVIDARLO
SÉ MUY BIEN QUE NO ES TAN FÁCIL PERO QUE LE VA UNO HACER
IMPOSIBLE DE ESTAR SIEMPRE DÁNDOLE TANTA IMPORTANCIA
YA VEZ QUE A LA DISTANCIA TODO QUEDA EN EL AYER
POR LA FORMA EN QUE REACCIONAS TE COMPRENDO Y TE RESPETO
TU VERÁS QUE CON EL TIEMPO YO TE VOY A DEMOSTRAR
QUE TODO LO QUE TE HE DICHO
DE ESTE AMOR ES PURO Y CIERTO
PERO NUNCA ME COMPARES
NUNCA ME COMPARES
POR FAVOR...CON LOS DEMÁS
POR LA FORMA EN QUE REACCIONAS TE COMPRENDO Y TE RESPETO
TU VERÁS QUE CON EL TIEMPO YO TE VOY A DEMOSTRAR
QUE TODO LO QUE TE HE DICHO
DE ESTE AMOR ES PURO Y CIERTO
PERO NUNCA ME COMPARES
NUNCA ME COMPARES
POR FAVOR...CON LOS DEMÁS
rozsa38 2006 dec. 13. - 16:21:18
(420/577)
ezzel a jelenettel lett vége a mai résznek Flor és az anyja.
rozsa38 2006 dec. 13. - 16:12:54
(419/577)
Virginia elmondja J.A.-nak hogy az anyja elveszitette az eszét.Flor elmondja Iselanak és Carmellanak,hogy J.A. ben volt nála és össze vissza hazudot neki,hogy szereti és hogy elveszi feleségül,de õ nem hitte el és elzavarta.Flor elmondja Iselanak,ha felépül elmennek innét messzire,de Iselanak nem tetszik és el is mondja,hogy rá ne számitson.Virginia elmondja J.A.-nak,hogy Aurora milliomos és az anyja is tudott rola.J.A. azt mondja akkor már érti,hogy mért ragaszkodot annyira az anyja,hogy vegye el Aurorat.Virginia elmondja,hogy az anyjuk tört zuzot a szobájába és megmutattja J.A.-nak aki nem akar hinni a saját szemének.Virginia megkérdi most már elhiszed,hogy anya megörült..Gabriella bevalja Flornak,hogy õ az édesanyja.Flor és Gabriella hosszasan elbeszélgetnek,de Flor nem tudja anyának hivni mindig csak azt mondja,hogy asszonyom.Flor azt mondja nem tudja parancs szora szeretni,mire Gabriella azt mondja ha nem szeretsz akkor nem szeretsz,csak arra kérlek bocsáss meg.Flor megint asszonyomnak szolitja,mire õ azt mondja az Isten szerelmére Flor ne asszonyozzál,hiszen az anyád vagyok,készen állnék az életemet adni értetek,flor sirva mondja,hogy anya.Ezzel lett vége.
rozsa38 2006 dec. 13. - 15:50:17
(418/577)
Lupe azt mondja,hogy Flor nem fogadta el a vagyont és visza adta J.A.-nak.Armando úr azt mondja,hogy a vagyonnal azt csinálnak amit akarnak,de a részvények csak Flort illeti meg és abbol élete végéig megélhet.J.A. azt mondja Flornak,hogy nem teheti meg,hogy itt hagyja,de Flor hajthatattlan és a nõvérért kiabál.Rebeca azt mondja Efrainnak,hogy ha sikerül az operácio,megy és feljelenti Iselat a rendörségen.Efrain arra gondol,hogy ne anya ne tedd ezt.Flor arra kéri a növért,hogy köldjék ki J.A.-ot.J.A. azt mondja rendben van elmegy de minden nap vissza fog jönni még elnem hiszi,hogy szereti.Manolo és Pilar találkoznak és Manolo elmondja,hogy elmegy meszire.Pilar azt mondja,hogy nagyon hiányzik neki Sergio.Flor arra gondol amit J.A. mondot neki,hogy minden nap vissza fog jönni még elnem hiszi,hogy szereti,és azt mondja na persze J.A. megint hazudik,és mi van ha mégis igazat mond és tényleg szeret..foly.köv.