Téma: A mackó

5/10
Gaddemon febr. 17. 23:20:29 5/10
(8/8)
Az első évad még csak-csak nézhető, bár irtó zavaró volt benne az állandó 200%-on való pörgés a folytonos ordibálással. Alacsony vérnyomásra kiváló. Megállás nélkül melóznak, mégis mennek lefelé a lejtőn. A vége szerintem kifejezetten rossz lett, pontot kellett volna tenni a hülyeség végére, persze akkor nem lehetne még ki tudja hány bőrt lehúzni róla.
A 2. évad nézhetetlen, átmegy semmitmondó, végtelenbe nyúló beszélgetések halmazába, főzés az első két részben kb. nincs is. Nekem bőven elég volt belőle ennyi.
10/10
Herke Attila febr. 01. 07:58:02 10/10
(7/8)
Nagyon jó sorozat. Intelligens, modern.
Az egy bites Lolka Bolka fanok akik az előző pár kommentben le pontozták nem kell adni a véleményére ....
Intelligens minőség! Itt gondolkodni is kell átérezni is, látni..... Akik erre negatív osztályzatot adnak azok skatulyában élték a makett életüket és nem tudják mi az az élet...
1/10
Belmont 2023 aug. 20. - 20:52:38 1/10
(6/8)
Nekiálltam a Port hurrá-cikke alapján... hogy nagyon csúnyát ne írjak, mondjuk úgy: rétegfilm. Valaki mattra bedzsangázva csinált egy rakat próbafelvételt, random a videóvágóba hajigálta és eladta sorozatnak.

Az ábrázolt „konyha" higiéniája egy útszéli köpködőével vetekszik, a főhős állandósult bambabornyú képe meg már magában is elrettentő.
1/10
Tudom 2023 máj. 01. - 08:59:49 1/10
(5/8)
Semmi értékelhetőt nem találtam ezen a sorozaton. A lenti komment jól összefoglalja, hogy miért.
10/10
Gabor80 2023 márc. 31. - 08:32:17 10/10
(4/8)
Alig várom a folytatást.
10/10
Gabor80 2023 márc. 31. - 08:29:22 10/10
(3/8)
Egy remek sorozat.
2/10
Samu-Nagy Emese 2023 jan. 12. - 14:01:08 2/10
(2/8)
Miután Golden Globe díjas lett a főszereplő J.A. White, gondoltam végignézem, hátha az én szűrőm rossz. A 4. résztől kicsit nyugisabb lesz a tempó, nem kevesebb az ordibálás, de kilépünk a konyha teréből, és személyesebb pillanatokra is sor kerül.
És a sori végére kiderül ki a mackó, az utolsó epizódban pedig még a főszereplők neurózisai is kibontódnak.
Az alkotók szándéka nyilván az volt, hogy a káoszból menjenek a tisztulás felé. Értem. Csak nagyon veszélyes dramaturgia, könnyen elvesztik így a nézőket az első pár rész alatt.
Viszont garantált a katarzis, mert mire a 8. rész végére érünk már ANNYIRA részünkké lesz a feszkó, hogy szinte könyörgünk valami pozitív végkifejletért. Ez az érzés pedig felértékeli a menetrendszerű, sablonos pozitív végkifejletet.
Én így látom/tam.
2/10
Samu-Nagy Emese 2022 nov. 28. - 13:16:49 2/10
(1/8)
Az egyik legidegesítőbb sorozat, amit láttam. Ordibálás, feszkó, kapkodás, még több ordibálás, értelmetlen érzelem túltengés, feszkó, feszkó, feszkó. Nézni is fárasztó, és nem is tart sehova az egész. Nekem egyáltalán nem jön át eddig semmi szerethető. 3 részen nyűglődtem át magam. És hogy miért A mackó a címe? Fogalmam sincs. Tesóját gyászoló neurotikus séf főz neurotikus társaságban. Idegesítő.