Téma: A Macska

ponca 2014 aug. 20. - 12:56:59
(8/208)
És erre a rakás fosra mondta tegnap Várkonyi a Tények fõ fõ fõ fõ......híreként, hogy nézettségi csúcsokat döntôtt tegnap az elsõrész!!!
Na hiszi a piszi meg, akit két anya szült!
Kár volt fillért is adni ezért gagyi szarért.
malvinkicska 2014 aug. 19. - 20:12:48 Előzmény Máriácska
(7/208)
Nekem nincs felvevõm bele néztem de nem sokat ér, mert nem tud semmi kibontakozni, különben olyan szemét telepen van forgatva gyomorforgató a mai korban szerintem ,ha van is ilyen nem kellene vele dicsekedni, a nézõk úgy sem tudnak változtatnia dolgokon. Az esték most már hosszabbak lesznek inkább megvárom felrakják , és ha érdemes nézem úgy a neten. Pillangó az alvilág úrnõjét láttam nem minden részét az nem egy nyálas valami, nekem bejött jó színészek vannak benne. Michel Brow Maria Adelaida fõszereplésével.
6/10
Máriácska 2014 aug. 19. - 13:26:17 6/10
(6/208)
Szerintem sem normális dolog amit mûvelnek! Egyáltalán fél órákat leadni egy sorozatból igen fura. Én felveszek mindent dvd-re, és onnan kettesével, vagy akár hármasával fogom majd nézni, amennyiben érdemes lesz nézni.... Akik viszont ezt nem tehetik, azok számára nem jó döntés a félórákra vágott sorozat. Mostanában még két új sorozat kezdõdik ezen kívül, az M3-as csatornán a Kisasszony, egy másik csatornán pedig a Pillangó. Tehát tudunk majd szelektálni legalább, melyiket érdemes nézni.
malvinkicska 2014 aug. 17. - 20:53:15
(5/208)
Jobban utánanéztem a dolgoknak több helyen olvasható semmi, köze a Guberálós Mariahoz, a szemét telep egybõl az ugrott be, a másik gond alig kezdi el már be is fejezi, miért nem hagyták, hogy a Maricruznak vége legyen és rendesen kezdtek volna bele szerintem. A mûsor szerkesztéshez nem értek, de ez azért így nem jól van, úgy gondolom nem lesz élvezhetõ, vagy mégis látni fogjuk.
6/10
Máriácska 2014 aug. 17. - 17:44:01 6/10 Előzmény malvinkicska
(4/208)
A nemzetközi értékelõ IMDB-n 7.8 ennek a telenovellának a pontszáma! Ezért talán elkezdem nézni aztán majd
meglátom hogy érdemes-e folytatni.Én eddig csak egyetlen telenovellának adtam 1-est, melynek címe: Te vagy az életem.
Pár rész után persze azt nem néztem tovább.
malvinkicska 2014 aug. 14. - 13:22:32
(3/208)
Beleolvastam az ismertetõbe egy és ugyan az a történet írni olvasni tanul a vad lány, nem beszélve Daniel Arenas mérgezésem van, õ a szerelmet még imitálni sem tudja, olyan halvérû pacák, itt nem tudom,hogy fog alakítani, de a Maricruzban nem remekelt, inkább olvasok egy jó könyvet addig, amíg ezt nézném.
napraforgó 2014 aug. 12. - 08:41:13
(2/208)
Egyik vad lány után jön a másik vad lány. Kár, mert nekem már az egyikbõl is elegem van, nem kell a másik. Pláne ugyanazzal a hõsszerelmessel. Nevetséges.
Daniel Aranast 5-fél hatig Ana Brenda kedveseként láthatjuk, a szünet után meg majd Maite Perroniért fog veszkõdni....
Nálam ez 0.
Hurrá, lesz fél év szabadidõm!
1/10
offtopic
regina.997 2014 aug. 07. - 14:14:15 1/10
(1/208)
Hihetetlen hogy nem képesek rendesen leadni a Maricruzt, hanem felezik és elindítanak mellette egy kb. ugyanolyan történetet.....nem értem minek húzzák még a Maricruzt..sosem lesz így vége....