algi 2011 dec. 13. - 21:48:19
(13/33)
Szerintem a többi folytatás ezerszer élvezhetõbb ennél.
4/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 30. - 17:54:30 4/10
(12/33)
nagyon gagyi az egész, az elsõ rész 1000x jobb ennél
port_man 2011 aug. 31. - 20:44:39 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(11/33)
*** NAGYON NAGYON SPOILER ***
*
*
*
*
Az utolsó jelenetben elindította a bombát, és mindannyiukat kinyírta? Jól értettem? Az mi a fenére volt jó?
Nem mindegy neki, hogy a majmok bolygója maradt volna? Azt milyen meggondolásból tette, nem értem, vagy nem is kellene értenem? Hiszen a mutánsokat kinyírták már a majmok. :S
Bodellger 2011 aug. 31. - 17:53:04
(10/33)
Egyet kell, hogy értsek. Sok folytatást láttam, de kétség kívül a leggyengébbek közé sorolandó. Komolyan mondom, hogy a Gyönyörû Nova tartotta nyitva a szememet, pedig én csak ma láttam, nem is olyan késõn. A tüntetéses résznél, majdnem elkapcsoltam.
AvatáR Gil Maerth 2011 aug. 31. - 13:25:53
(9/33)
Szerintem túl sok emberi dolog került bele
(béketüntetés, szauna-LOL, militarizmus) ezek inkább emberi vonások.

sajna úgy látom Charlton Heston-ra se tellett a kiagyalóknak, legalábbis nekem végig ilyen érzésem volt.
Brent pedig egykaptafa.
Már az is kínos volt, hogy a kanyon helyett a majomtáborba viszi.
:(

a vége pedig hááát
ha csak ennyi fantasy-ra meg spirituszra tellett, inkább le se forgatták volna.
DZS típusú filmekre jelelemzõ, elfáradt befejezés.
a befejezõ mondatra pedig a Film meg is halt.
Mint egy gyászmise.

10/5,1.
borzasztó...
csalódás...
ha ezt tudom, akkor a Tökéletlen Idõket nézem. Én m*rha
port_man 2011 aug. 30. - 22:42:51 Előzmény andrif
(8/33)
Szerintem is vacak.
port_man 2011 aug. 30. - 22:21:22
(7/33)
Az elsõ jelenetben az ûrhajós mitõl olyan napbarnított? Az ûrhajóban szoláriumozott? Hiszen akkor zuhantak le, ha jól értettem.
Kuroshio 2011 aug. 30. - 22:21:06 Előzmény port_man
(6/33)
:):) Haha, én is azon röhögtem!!! :) Izzik a bundájuk biztos
port_man 2011 aug. 30. - 21:36:28
(5/33)
Szaunáznak a majmok. xDD
feketevipera 2011 aug. 30. - 20:35:40
(4/33)
Nem feltétlenül értek egyet azzal, hogy ez olyan rossz film lenne, bár nyilvánvalóan borzasztó nehéz überelni az elsõ részt. Ez az epizód is kellõképpen nyomasztó és sokkoló, kicsivel talán még nehezebb is megemészteni, mint az elõzményét. Hogy mennyire volt jó ötlet folytatni a filmet (és hogy így, ilyen témával folytatták), azt mindenki döntse el maga. Szerintem az elsõ rész befejezése bizonyos értelemben nyitott maradt, hiszen akár folytatni is lehetett onnan a történetet, amint azt meg is tették. Az érthetõ, hogy az eltûnt emberek után kutatóexpedíciót indítanak, ez általában megtörténik, és ideális lehetõséget nyújt a folytatásra. Hogy a mutánsok színre léptetése mennyire erõltetett, ez a nagy kérdés. Tény, hogy ezzel új lendületet adtak a történetnek, hiszen Taylor és a majmok konfliktusát már nem nagyon lehetett volna fokozni, így viszont tovább lehetett szõni a bonyodalmakat, újabb társadalombírálatra nyílt lehetõség, a látványvilágon is lehetett erõsíteni (gondoljunk a mutánsok telepatikus képességei által elõidézett érzékcsalódásokra, vagy a mutánsok városára). A befejezés pedig legalább olyan megdöbbentõ, mint az elsõ rész esetében. Én nem írnám le ezt a filmet, még akkor sem, ha kétségkívül nem remekmû, és vannak gyengeségei.
ceia 2011 aug. 30. - 16:20:30
(3/33)
Nem baj, hogy nem olyan jó, de mégiscsak egy Majmok bolygója film! Nekem megfelel ma estére :]
andrif 2011 jan. 26. - 13:14:26
(2/33)
Ez a második rész elég silány, a befejezése pedig brutál rossz.
7/10
convar 2010 dec. 20. - 01:00:22 7/10
(1/33)
Nahát nahát, semmi vélemény még? Nem rossz folytatás ez, bár kíváncsi leszek hogy a 3ban hogy lehet ezt még ezek után folytatni :)