7/10
gabroca 2011 szept. 27. - 20:15:22 7/10 Előzmény vidraember
(203/343)
Azért nem kell túlzásba esni, szerintem leköti az embert. Láttunk már sokkal rosszabb filmet is.
2/10
vidraember 2011 szept. 26. - 10:43:46 2/10
(202/343)
Katasztrofális, még egy majomnak is kibírhatatlanul ostoba, mindenfajta értelem és mondanivaló nélküli, semmiféle megkapó hangulattal nem bíró film - egy értelmesebb kamasz jobb forgatókönyvet dobna össze. Csak mazochisták üljenek be rá, vagy akiket a néhány ugrálós-majmos-akciós jelenet kielégít és semmiféle más igényt (szálak elvarrása, árnyalt jellemábrázolás, hangulat, drámai konfliktus, hitelesség) nem támasztanak a filmmel szemben.

u.i.: legalább az animált majmok lennének élethûek

1/10
4/10
szamitogep-javitas.eu 2011 szept. 25. - 21:50:56 4/10 Előzmény Ezekiel
(201/343)
Számomra hatalmas csalódás volt ez a film. A majmok is túl számítógépesek voltak.

http://szamitogep-javitas.eu/szamitogep-szerviz-obuda
8/10
Ezekiel 2011 szept. 24. - 23:19:24 8/10
(200/343)
Jó kis film lett, 8/10.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 21. - 13:07:33 8/10 Előzmény kadar1995
(199/343)
egyetértek :) én is 10/8-at adnék rá
10/10
fenegyerek18 2011 szept. 20. - 17:00:09 10/10
(198/343)
Ebbe az évbe sok jó film volt de ez tetszett a legjobban!
8/10
kadar1995 2011 szept. 18. - 14:45:17 8/10
(197/343)
Az elsõt már régen láttam, de ez a rész szerintem elég klasszra, látványosra és elgondolkoztatóra sikerült.
ceia 2011 szept. 16. - 21:49:14
(196/343)
Én eddig úgy tudtam, az elõzmény a majmok szolgaként való használata, akik az ember mellett egyre okosabbak lettek, és végül fellázadtak. Ez a laboratóriumos dolog nekem nem tetszik, mint az eredeti film elõzménye. De a film sem, tûnik valami jónak.
Az eredeti 68-as film utólérhetetlen! De volt egy elég jó 14 részes tv-sorozat is, amit tudomásom szerint nálunk eddig nem adtak le. Én még az ORF-en láttam, réges-régen.
10/10
Heisenberg 2011 szept. 11. - 22:56:11 10/10
(195/343)
Az eredeti 68- as verzió azaz a Majmok bolygója elsõ része, egyszerûen túlszárnyalhatatlan minden tekintetben, ráadásul hatalmas katarktikus élményt nyújtanak annak a filmnek a záró sorai.
A széria azt követõ összes részét láttam, változó minõségû filmek, pár rész rémségesen rossz sajnos, nagyon sok bõrt akartak lehúzni a történetrõl, de csak egymással is logikai ellentmondásba kerülõ, egymással szorosan nem is kapcsolódó film sorozatot gyártottak.
Számomra ez a 68- as verzió "folytatása" vagyis annak a filmnek a történeti elõzményét mondja el végre logikusan, jól összeszedetten. Arra a filmre való egyértelmû utalás hogy, elhangzott a filmben hogy nyomtalanul eltûnt egy az ûrbe indított ûrhajó...
A majmok bolygója: Lázadás címû filmnek egyértelmûen a története a legerõsebb része, viszont jók az akciók is, van benne érzelmi szál, szépek a képek és az effektusok, összességében ez a film méltó folytatása az eredeti elsõ résznek ezért megadom rá a 10 pontot.
StJust 2011 szept. 11. - 19:49:08
(194/343)
Nekem a klasszikus széria jobban tetszett,annak ellenére,hogy az eredetiben ez a rész volt a leggyengébb.Valahogy sokkal hatásosabb volt az eredeti, emellett elég sok a hiba az új verzióban.Egy mozit megért azért.
9/10
andesz89 2011 szept. 07. - 11:53:14 9/10
(193/343)
úgy vettem észre hogy a legtöbben a filmet csak nézik de nem látják.nem feltétlenül arra gondolok hogy minden filmnek van valamilyen mögöttes tartalma,mondanivalója de ne csak a felszínt nézzük hanem egy kicsit gondolkodjunk el a filmen.ez a film kíváló példája az emberi kegyetlenségnek, hogy az állatkísérletek során mennyire hideg hagyják az állatokat és azok sorsát, nem is beszélve arról mikor a film a majomketrecekben játszódik.inkább börtön mint kellemes "állatmegõrzõ".teljesen érthetõ az állatok azon viselkedése hogy az emberek ellen fordulnak és kivívják a szabadságukat.a filmben minden nehézség nélkül a majmoknak szurkoltam és reméltem hogy az emberek elnyerik méltó büntetésüket.
aki meg bénának és szánalmasnak találja a lovagló majmot annak annyit hogy ezt hívják evolúciónak.és a korábbi részekben is már természetes volt hogy a majmok lovagoltak, mert ugye abban már õk voltak az uralkodó és intelligens faj.
1/10
Pinyo76 2011 szept. 06. - 12:57:40 1/10
(192/343)
Nem értek veled egyet minek menjek moziba ha lemérhetem itthon hogy "mekkora"film véleményem meg meg lehet egy olyan szennyrõl amit már unok pl sok sok azonos történet mutassak még kisérletezõs kiszabadulós filmet van egypár!? a sok számítógépes mûanyag filmet nagyon jó efektek "OLVADOK",jójó gyakoraltilag minden film már ilyen. Ha te így vélekedsz akkor nem sértelek meg ha arra tippelek hogy te egy plázába járó divatmajom vagy? 1 évben egyszer megyek el cinemába , az is csalódás-pl az Üvegtigris 2-nem kell kis mozi hisz az családias.pláza a világ közepe "nem veszi az igényességet hogy elmenjen moziba":) számomra az igénytelenség és pénzszórás igazi horror ára van a popcornak pl sebaj vagytok még néhányan akik járnak.tiszteljük a "munkájukat"? meg a hasznukat imit a sok kis embermajom otthagy nekik az ilyen tucat filmért? Egyszer nézhetõ sajnos szerintem.
Kamizumi 2011 szept. 06. - 09:50:31
(191/343)
Szerintem ez egy nagyon jó film.SPOILER:tudod,hogy mi lesz a vége a majom értelmi fejlõdésének,mégis váratlanul ér,és megráz,mikor megszólal.(Megjegyzem:csakis eredeti nyelven,mert a szinkron borzalmas!)Nekem úgy tûnik,olyan "trilógia" lesz,mint a Csillagok háborúja,anno megcsinálták a 3 részt,utánna meg a 3 rész elõzményt.Ennek is olyan szaga van...hogyan jutott a világ odáig,hogy a majmok uralják.
Annak idején nekem csak a klasszikus,elsõ rész tetszett,a többi össze-visszaság volt,ez viszont nagyon jól meg van csinálva.Lehet,hogy nem lesz maradandó a filmtörténelemben,de mindig be fog villanni az a "bizonyos jelenet"...:)
Szóval:10/10
Belua 2011 szept. 05. - 15:35:02
(190/343)
Látszik hogy a film megosztja a közvéleményt. Azt gondolom hogy a film nagy erõssége az akció jelenetek és azok kidolgozottsága. Abba se lehet belekötni hogy film végig pörög, nem nagyon van megállás, ami szintén plusz pont.
Viszont engem egy dolog zavart, az pedig a történet. Spoiler Lázadó majmok rohanják le San Franciscot, és a végén még a majom beszél is. Teljes képtelenség az egész sztori. Az pedig hogy senkivel se lehet azonosulni, az alap. Kivel lehetne mondjuk a majomvezérrel? Vagy a béna gazdájával? Spoiler Én annak örültem volna ha a hídon kipusztítják az összes retkes majmot. Az egy jó befejezés lett volna, és akkor nem boldogítanának még egy folytatással. Mert hogy folytatás lesz az tuti.
McCart 2011 szept. 04. - 11:15:49 Előzmény gabor96
(189/343)
legjobb film mi?:D
15 évesen érthetõ , hogy ilyen csökött a tudásod ezen a téren , talán majd találkozol jó filmekkel is.
1/10
May Milton 2011 szept. 04. - 10:54:58 1/10
(188/343)
Úristen de rossz volt!
A film csúcspontja (=mélypontja) egyértelmûen az, amikor a majom a hídon vágtat a lovon.
Na ne!
1/10
Pinyo76 2011 szept. 03. - 20:43:01 1/10
(187/343)
Egy unalmas történet az a kísérletezünk majd kiszabadulunk ,az én szememben ez egy amerikai szenny végig azon gondolkoztam hogy miért kellett ennek majmok bolygója címet adni??? A címe ua . mint amik régen készültek--->tehát hasonlítom hozzá de kurvára semmi nem hasonlít semmiben a régieknek mármár idegesítõ ritmustalan zenei aláfestései voltak nah most ez meg csöpögös szemét zenét tartalmazott ahogy lenni szokott égésföld. ÉGÉS egyszer nézhetõ számítógépes grafikával hisz ez a divat jó jó megszokom hogy nem nézek csak spontán emberi alakításaokat meg háttereket.Neten néztem meg így nem kell f.st unalmas storyt bámulni.Milyen érdekes hogy már az elején tudod mi a vége-sajnos hisz semmi köze a régihez. grat az erölködéshez...0pont láttam már ilyet tehát miért lenne újdonság.
10/10
dhd 2011 szept. 01. - 08:56:24 10/10
(186/343)
Rég láttam ilyen jó filmet!!! Pörgös, semmi belasulás. Végig a vászonra szegezi a szemeket.
10-böl 10-es.
1/10
kuptsulik 2011 aug. 31. - 11:55:08 1/10
(185/343)
Rendkívül gagyi, unalmas, kiszámítható, "Z" kategóriás film.
SPOILER!!! És amikor a majom rekedt hangon megszólal... hangos röhögésben törtem ki.
Kár, hogy nem lehet 0-ra szavazni, mert ez a film annyit érdemelne!
borkasztik 2011 aug. 29. - 19:02:31
(184/343)
Nagyon tetszett. Szinte végig leszögezett úgy néztem végig, ez pedig ritka a mostani filmekhez képest! Láttam az elején is a bemutatót, és érdekelt is de valahogy féltem hogy csalódok benne, ezért toltam ezt a filmet eddig de kár volt. Végig izgultam az egészet még úgy is hogy néha nem ért meglepetés.
Nekem ez volt eddig az év legjobb filmje. Legalábbis ahogy a hatása alá vont.Várom a folytatást ha ilyen lesz :)
sokkal jobban magával ragadott, mint a Transformers vagy a HP :)


Ezt azt hiszem bármikor újra nézem szívesen. mm Az egész mondanivaló nagyon tetszett ^^ Tényleg remélem hogy folytatják :D