offtopic
guess.who 2022 jún. 05. - 23:07:55 Előzmény Rojita
(1034/1394)
Vonzereje, ja, az tényleg van. Ha már a cirkuszt szóba hoztad: a szakállas nőket is sokan megnézték az ilyen helyeken, volt vonzerejük... :)


(Algát játszotta a Drága örökösökben. Engem a hideg rázott már ott is, ha csak megjelent a képernyőn, pedig ott is megpróbálták valami végzet asszonyának beállítani, pedig már akkor is antinő volt.)


10/10
Rojita 2022 jún. 05. - 22:31:15 10/10 Előzmény guess.who
(1033/1394)
Brutál-jó volt ez a Boglárka /Piroska. (Miért is nevezted el Algának?)
Látod, h egy ilyen antifeminin karakternek is van vonzereje. Nagyon jól összehozta a csajszit Bazsóval a fk-író. Vannak pasik, akik szeretik a velük szkanderező, együtt-ivó nőket, - sőt, volt vígjátéki elődje is. (A láthatatlan légióban szerepelt egy ilyen hasonló karakterű, cirkuszi erőművésznő, aki emelő hiányában tartotta a kocsit a kerékcsere alatt és család- és rendvédelmi okokból több légióst tett harcképtelenné.)
amiraa_daaa 2022 jún. 05. - 22:03:16 Előzmény janderka
(1032/1394)
ha kiposztolod mondjuk a privát facebook-on és nem látják akkor nem látják és nem derül ki, de ha pl egy nyitott instára kirakod akkor elvileg kéne forgatási engedélyt kérni, ezért van hogy alig látszanak a filmeknél mert arra valóak a statiszták, hogy szerepeljenek, de hivatalosan nem szabad, mert személyiségi jogok, stb, ezért van, ha mész rendezvényre hogy előre szolnak hogy a rendezvényen valo részvétellel elfogadod hogy kép és hang készülhet rolad passzust.
10/10
Rojita 2022 jún. 05. - 21:49:45 10/10 Előzmény guess.who
(1031/1394)
Igen, lehet, h a pártja majd még próbálja továbbgörgetni az ügyet, ameddig lehet.
offtopic
janderka 2022 jún. 05. - 21:40:43 Előzmény amiraa_daaa
(1030/1394)
Kimegyek a balcsi partjára forgatni a naplementét és ki kell takarnom minden besétáló ember arcát, ha leadnám bárhol?!
offtopic
amiraa_daaa 2022 jún. 05. - 21:26:20 Előzmény Rojita
(1029/1394)
dede, de mondok egy példát ha egy yutuber felvesz egy vidit és látszodsz rajta és kirakja ugyanez a tétel , mert nem adtál engedélyt forgatásit semmire sem
offtopic
guess.who 2022 jún. 05. - 21:25:25 Előzmény Rojita
(1028/1394)
Fordítsd meg: a sorozat népszerűségére és ismertségére is elég jól fel lehet akaszkodni egy ilyen műbalhéval...
10/10
Rojita 2022 jún. 05. - 21:20:36 10/10 Előzmény amiraa_daaa
(1027/1394)
Erre nem is gondoltam, h vki felheccelte ezt az embert, azt gondoltam gyárilag ilyen kekeckedő.
Emlékszem, - olvastam arról a "hírességről", h lépten -nyomon feljelentgette a stábot. (Akkor éppen küszöb alatt volt a pártja és nyilván, minden ürügyet megragadott, h írjanak róla.)
Lehet, h a reklám miatt - most is belekapaszkodnak ebbe az ügybe és fizetik az ügy továbbvitelét. (Már, ha jogilag még lehet görgetni).

Végülis, akaratlanul is reklámot csináltak a sorozatnak, bár, van annyira népszerű a film, h nem szorulnak rá.

offtopic
amiraa_daaa 2022 jún. 05. - 19:46:45 Előzmény Rojita
(1026/1394)
Meg kellett volna egyezni de ha ráguglizol kidobja hogy ki az a hiresség aki Pilisbe költözött és probálta furni a forgatást. valamilyen szinten vége lesz a pereskedésnek de ahogy látszik jobban jártak volna ha megegyeznek, főleg az uriember, de hát felbiztatták és most azt hiszi hogy összejön neki.
amiraa_daaa 2022 jún. 05. - 19:44:36 Előzmény napraforgó
(1025/1394)
Elég egy hülye aki telebeszéli egy ember fejét és azt hiszi hogy abban több is lehet, mint ami van. Napi bérrel kellett volna megegyezni, de erről hallottam hogy régebben beleforgattak egykét embert véletlenül is. de ha rákerestek volt egy bizonyos hely ahonnan ezek a biztatások érkezhettek, aztán inkább studioban forgatnak azota és minimálisat pedig Pilisszentkereszten
amiraa_daaa 2022 jún. 05. - 19:41:23 Előzmény guess.who
(1024/1394)
kiváncsi voltam, hogy tetszik Alga comeback, a hang mélyités tragikus volt amugy a rész elment egynek de a mult heti viccesebb volt a Levente-és asszonykájának feszkojával :)
offtopic
guess.who 2022 jún. 04. - 20:56:27
(1023/1394)
Huhh, de rossz volt! Teljesen felkészületlenül ért Alga megjelenése, ezt nagyon nem kellett volna meghúzni, főleg nem egy komplett epizódnyit. Az meg végképp nagyon izé volt, hogy digitálisan mélyítettek a hangján. Mondjuk így sem voltam képes nézni a játékát - és mindehhez jött, hogy ebben az epizódban nem volt sem Peller Anna, sem Sodró Eliza, sem Döbrösi Laura, hogy legalább kicsit ellensúlyozzák a rémlátomást... A másik szál a birkázás volt, az meg rém gyenge, szintén nem tudta feledtetni a túlzásba vitt Algázást. Lacika lediplomázása úgy nagyjából elment, de ennél azért sokkal jobbakat is írtak már az utóbbi részekben.
10/10
Totyabatyo 2022 jún. 03. - 18:20:28 10/10
(1022/1394)
Nagyon jó, számomra legjobb magyar sorozat.
offtopic
guess.who 2022 máj. 28. - 21:12:54
(1021/1394)
"Laci és Saci. Nem Laci és... postásnéni!"
Imádom! :)
Döbrösi Laurát is. És ehhez jóformán megszólalnia sem kell. Bár úgy még jobb, ha beszél is és főleg ha vihorászik. :)

És újra csak nagyon jó ötlet volt Peller Annát behozni, láthatóan bontakozik ki valami a pap és közte (bár én teljesen azt hittem, hogy Pesten nem egyedül él a doktornő, de lehet, hogy én értettem félre). Mert hát ugye nem sok olyan nő van a faluban, aki látta meztelenül a pap bácsit. :)
8/10
napraforgó 2022 máj. 27. - 04:35:38 8/10 Előzmény Rojita
(1020/1394)
Ez volt a második gondolatom. Hogy fizessenek neki valamennyit és rendben is vannak. Ez egy reális megoldás lett volna.
Na de, ha ez az ember egy kekeckedő valaki, akkor egy ilyen ajánlatot úgy mutatna be, hogy a filmesek elismerték a felelősségüket és kompenzálni akarták őt egy statiszta fizetéssel!
De mivel ő egyáltalán nem akart szerepelni a filmen, sem statisztaként, sem sehogy, akkor őt baromi nagy sérelem érte a személyiségi jogai megsértése miatt és ezért fizessenek meg érte !?! Nem statiszta napidijat, hanem sokkal többet a lelki sérelméért!
Na ezt az irreális nyerészkedést utasitotta el a másodfokú biróság.
Valószinűleg peren kivűl meg lehetett volna egyezni egy méltányos összegben, de ha a sértettnek elvei vannak... Jah, akkor viselje a következményeket.
Szerintem megérdemelte az elutasitást.
10/10
Rojita 2022 máj. 26. - 20:28:36 10/10 Előzmény napraforgó
(1019/1394)
A produkció gyártásvezetője helyében felajánlottam volna egy statiszta egy napos díjazását ennek az embernek. (Mennyi lehet az? 5 ezer? 10 ezer? És akkor még benne is maradhatott volna az a 10-15 mp-es felvétel. A gyerekei pedig évtizedek múlva is láthatták volna a papát. ) Csak valszeg ez az ember zsigerből gyűlöli a filmeseket.
Most nincs se pénz, se "emlék-jelenet, - de fizetheti a perköltséget, - mert neki elvei vannak.
Még hogy túlzott, szélsőséges szereplői vannak a sorozatnak? Az egész ország tele van ilyen "kihaénnem"-figurákkal.

A következő évadba valahogyan beleírhatnák ezt a sztorit.
8/10
napraforgó 2022 máj. 26. - 20:07:24 8/10 Előzmény Rojita
(1018/1394)
Ha az RTL még azelőtt kivágta azt a pár kockát a filmből, mielőtt az adásba ment, akkor jogos a kereset elutasitása, hisz akkor semmiféle érdeksérelem nem érte a férfit.

Amúgy meg miért kódorgott épp akkor arra? Biztos vagyok benne, hogy a filmesek a felvétel idejére lezárják a helyszint, nyilván felkérik a lakosságot, hogy olyankor ne mászkáljanak az utcán.

Gondolom, hogy a filmesek fizetnek az önkormányzatnak, hogy használhassák a falu utcáit, épületeit, stb. Ha ez az úr nem tartotta be a megállapodást, vessen magára.

Sajnos a cikk egyáltalán nem tárja fel, hogy miért is volt az a férfi a felvétel idején a házán kivül? Talán nyomós oka volt rá.
Lehet, hogy ez az egész csak a média sz@rkavarása.
10/10
Rojita 2022 máj. 26. - 18:48:06 10/10
(1017/1394)
9/10
Éva Madácsi 2022 máj. 21. - 23:50:44 9/10 Előzmény Anna Dé
(1016/1394)
Tényleg olyan Laci, mint Pierre Richard.:)
amiraa_daaa 2022 máj. 21. - 14:07:35 Előzmény luci87
(1015/1394)
Stoki még az első évadban kavart ( vagy akkor is Marcsival) eléggé valami sumákol, nyilván Éva nem fogja Marcsinak megmondani, hogy volt -e valami köztük vagy nem :D de mi van ha Szifon lánya mondjuk Anikó : D