6/10
gimbiikeeh 2012 ápr. 14. - 03:37:03 6/10
(6/6)
Egyszer nézhetõ film. Nagyban hasonlított az 1. és a 2. részre.
6/10
offtopic
feketevipera 2011 dec. 26. - 19:54:04 Előzmény Naphinel
(5/6)
Nincs mit, egyszer majd nézd végig, hogy saját szemeddel lásd a befejezést. :))
Naphinel 2011 dec. 25. - 22:48:03
(4/6)
Köcce, akkor tényleg a végén aludtam el. :)
feketevipera 2011 dec. 25. - 18:29:19 Előzmény Naphinel
(3/6)
SPOILER

Igen, volt olyan, hogy a kiskölyök kirúgta a létrát a fickó alól, aki beleesett valami présfélébe, és az szépen bedarálta. Fröcskölt a vér, a gyilkos bácsi kb. félig széttrancsírozódott, anya és fia között jött a nagy egymásratalálás, a kiscsávó bejelentette, hogy tud járni, és ölelkezve kimentek, miközben giccsesen andalító zene szólt, kellemes kontrasztot alkotva a vértõl csöpögõ darálóval. Kb. ennyi volt az utolsó 5-10 perc.
Naphinel 2011 dec. 24. - 07:49:00 Előzmény feketevipera
(2/6)
Mi lett a vége? Mert én a nagy kinti kerti-üvegházas üldözéskor bealudtam. Az még megvan, h a kiscsávó létrástól eldönti a pasast, aztán se kép, se hang.
feketevipera 2011 dec. 23. - 23:00:44
(1/6)
Ez is kedves és emberbarát film, karácsony környékén ideális néznivaló (ennél jobb már csak az volt, amikor gyerekkoromban Ceausescuékat kinyírták, sajna azóta sincs olyan jó program az évnek ebben a szakaszában). Már az elején belecseppenünk egy kellemes arcmûtétbe, ezt követõen a doktor bácsi viszonylag hamar elhalálozik, a picopata gyilkos bácsi hathatós közremûködésének köszönhetõen. Utána meg elkezd hullani a jónép, szerencsére. Kicsit azért érzõdik a filmen az alacsonyabb költségvetés, meg hát nyilvánvalóan túl sok újat nem tudnak felmutatni a történetben, ez a rész is kb. arra épül, mint az elsõ kettõ, csak talán nem annyira színvonalasan. Egyszer azért megéri megnézni, jókat lehet rajta kacarászni.