Nicolae 2008 márc. 10. - 08:51:33
(14/294)
Helyes észrevétel, eléggé hasonlít a MK jelképre. Biztos Paul W.S. Anderson adta a tippet Cohennek. :D
Amúgy nem rossz plakát, csak a szövegbõl semmit sem látni szinte.
sipka 2008 márc. 10. - 00:00:15
(13/294)
Itt az elsõ hivatalos plakátja a "Múmia" harmadik részének!!!
UI: Amúgy egy kicsit a "Mortal Kombat"-re emlékeztet ez a poszter... Csak itt több feje van a sárkánynak :)
Nicolae 2008 márc. 03. - 14:22:25
(12/294)
Lehet pár oka, amiért nem Rachel játszik ebben a részben... Kevesellte a gázsit, más filmen dolgozott éppen, nincsenek jó viszonyban Rob Cohen rendezõvel, megunta a múmiáskodást, stb...
Én sem szeretem, ha egy bevált szerepet más színész játszik a következõ részben, de ettõl még a film lehet majd jó...
Ciklonka 2008 márc. 02. - 03:29:14
(11/294)
fogalmam sincs miért tették de nagyon sajnálom hogy a 3.részben nem játszik Rachel Weis,szerintem ezzel az erõvel az egész gárdát lecserélhették volna:(((
lizzy257 2008 márc. 01. - 18:58:10
(10/294)
Szerintem azért cserélték le Rachel Weisz mert nem tudták megfizetni a gázsiját. Amugy nem furcsak, hogy az ilyen folytatásos kaland filmek 3. része mostanába mindíg Kínába is játszódik. Pl a Karib-tenger kalózai 3ba is és szerintem ami azt illeti azt nagyon elrontották a Kínába játszódó jelenetekkel. Remélem ebbe a filmben nem lesz így! Már nagyon várom a harmadik részt!!!!!!!!
marmyk 2008 febr. 25. - 16:53:25
(9/294)
Szerintem a sárkánycsászár jelzõként van, hisz a császár neve Han. Szerintem ez olyan, mint Mátyásnak az igazságos jelzõ. De ha hibásan gondolkodnék bocsánat. Viszont ami a lényeg és rávilágítasz a cím úgy ahogy van szar. Ezt a baromságot. Ha már ennyire erõltetik ezt az "és a" dolgot, akkor rakják oda fõhõs nevét mint az Indiana Jones-ban. Nem a múmia keresi a sárkánycsászár sírját.
Nicolae 2008 febr. 25. - 09:46:20 Előzmény Hesztia
(8/294)
Így van és a magyarok ráadásul megint sz*rul fordították le a címet.
Kezdjük ott, hogy a tulajdonnevet legalább a címben illik nagybetûvel írni (ugye Sárkánycsászár), aztán meg teljesen félrevezetõ az, hogy "A múmia ÉS a..." Nem és van ott, hanem kettõspont, ami magyarázza, hogy itt a múmia több mint valószínû, hogy a Sárkánycsászár lesz.
rekucim 2008 febr. 15. - 00:52:25
(7/294)
ez nem igaz! marmint, hogy ennyire hulyek es csinalnak neki harmadik reszt! tisztara kiabrandito:(
Hesztia 2008 jan. 26. - 12:23:08 Előzmény Dannius
(6/294)
Sehol nem hozzák vissza...a kínai császár is halott, ergó õ lesz a múmia.:P
Maria Bello egyébként remek színésznõ, bár õ is tudja sajnos szarhoz adni a nevét...
Dannius 2008 jan. 25. - 06:53:26 Előzmény nofrit
(5/294)
ez már megint egy pocsék "amerikais" folytatásnak ígérkezik.... Rachelt kihagyták sajna és egy totál más csaj fogja játszani a szerepét.....Engem csak az érdekelne, hogy ebben a filmben a múmiát hogyan hozzák vissza????? A múmia egyiptomi, nem is értem még hogy keverhetik bele kínát...Szerintem a múmiához köze se lesz csak a cím kellett hogy sikeresl egyen a film.
nofrit 2008 jan. 17. - 16:36:29
(4/294)
Egyetértek. Fõleg úgy, hogy Rachelre nagyon ráillett a szerep. S ha jól tudom, õ barna volt :)
Mr.Smith 2008 jan. 17. - 13:06:47
(3/294)
Érdekes, hogy az elözõ részek nagyon egyiptomhoz kötõdtek, ez a rész meg kínai szálakba bonyolódik.
Ancsibaba 2008 jan. 17. - 13:01:10
(2/294)
Most egy kicsit utána olvastam a filmnek, és sajnálattal veszem tudomásul, hogy nem Rachel Weisz játszik majd benne, hanem egy másik szöszke csaj... Nálam már a második résznél is rezgett a léc, de most, hogy Rachel nem vállalta be a filmet, tuti bukásra van ítéltetve a szememben...Nem szeretem, ha idõközben változnak a szereplõk. Ez pont olyan, mintha a Jóbarátokban kicserélték volna, Joeyt, Rachelt, Chandlert, Monicát, Rosst vagy Pheobet... ÖNGYILKOSSÁG!
Zajac 2008 jan. 05. - 14:43:11
(1/294)
Na a 3.részre kíváncsi leszek mit hoznak ki belõle,szerintem érdekes lesz Jet Li feltûnése :-),na majd meglátjuk.

Itt egy kis info.

www.brendanfraser.hu/mummy/

http://www.sg.hu/cikkek/54652

Itt megint csak megjegyezném,hogy aki szavazott az mégis mire!!??Nekem szúrja szemem az,hogy valaki nem látott(nem láthatott)egy filmet és minõsíti,na de lehet én vagyok túl szörszálhasogató :)