csancsy 2008 jan. 25. - 16:44:15
(35/155)
Na, ne harapd le a fejem!!! Te is tudod, hogy nem úgy értettem, ITT NEM A SZERZÕDÉSRÕL VAN SZÓ. Hanem, ha helyében lennék, és ugye, a múmiával lett híres, és ha annak folytatását csinálják, akkor benne lehetne, hiszen ezzel hálalhatná, vagy köszönhetné meg a stábnak, vagy ezzel szerezhetne örömöt a rajongóinak. Persze, nem tudom, hogy mi volt az oka, hogy nem vállalta, de nem biztos, hogy õ az oka kimaradásának, lehet, hogy a rendezõ nem bírt volna várni, hogy befejezze a filmjeit, nem fogok okolni senkit ezért, mert nem tudom teljesen az igazi okot, de ha nem volt semilyen indok, csak nem volt kedve, vagyis ha ráért volna ezt filmben is szerepelni, akkor elvállalhatta volna. Szerintem jó színésznõ, semmi gond nincs vele. És normálisan is lehet vitázni, nem kell lekezelõen beszélni
merkur66 2008 jan. 25. - 15:35:56
(34/155)
Hát azért megtehette volna, hogy játszik a harmadik részben. Vagy a forgatókönyvet úgy írják meg, hogy Evelin meghalt és akkor nem lenne gond. Csak apa és fia.
Hesztia 2008 jan. 25. - 15:23:04 Előzmény csancsy
(33/155)
Mi az, hogy tartozik? Hol volt az megírva a szerzõdésében, hogy ha volt egy meg kettõ, akkor a harmadikban is kötelezõ szerepelnie? Ugyan... Már a második rész is jóval az elsõ színvonala alatt teljesített, ráadásul Weisz egészen más vizekre evezett.
susan88 2008 jan. 25. - 10:56:56
(32/155)
Rachel Weisz éppen más filmet forgat,és arra hamarabb leszerzõdött,ls ha jól tom,gybeesett vollna a 2 forgatás.
csancsy 2008 jan. 23. - 00:47:49
(31/155)
Ja, és még elfelejtettem mondani, hogy Rachel Weis-t se értem, miért nem vállalta el, hisz ez a szerep tette õt igazán világhírûvé, "ennyivel tartozik", DE ha sok filmszerepe van, amit meg tudok érteni, akkor miért nem tudtak várni a stáb rá.
csancsy 2008 jan. 23. - 00:45:49
(30/155)
Értem. Bocsi, de elég keveset tudtam a harmadik részrõl, persze ma mindennek utána néztem. Én így nem örülök a 3.résznek, és sztem nem is fogom megnézni, de majd még meglátom milyen kedvem lesz. De a kíváncsiságom miatt lehet, hogy meggondolom magam. Szerintem nem jó, a film része a színészek, és az új evelyn-re nem úgy gondolok, mint a régi evelyn-re, semelyik színésznõ, nem tudja utánozni a másikat, egyszerûen más evelyn szerepe mindkettõnél. Rachel weis bájos, peches, sokszor mérges, aranyos evelyn-t játssza, és lehet, hogy ugyanezt a másik színésznõ is el tudja játszani, de mégsem ugyanaz. Na, nem untatok senkit, sztem elég érthetetlenül beszéltem errõl, és hosszan, ezért bocsi mindenkitõl.
Viszont Brendan Fraser-nek és Jet Linek (nagyon jól játssza a gonoszt sztem, õ is jó színész, a halálos fegyver 4 vagy 5. részében figyeltem fel rá), nagyon örülök, lehet, hogy miattuk megnézem. Brendan-ban a dumáját bírom, a bájkeverõben is jót alakít, és nem utolsósorban jóképû, "szuper" pasi:)
zee944 2008 jan. 22. - 21:25:13
(29/155)
Szarok én a Múmiákra, ócska Indiana Jones-utánérzések, a 3. rész egy dolog miatt érdekes, ezt az egy dolgot pedig Jet Li-nek hívják. Remélem, jó lesz benne.
efes 2008 jan. 22. - 21:23:41
(28/155)
de úgy, mint az éppen futó töréstesztes rönóreklámban..:)
sipka 2008 jan. 22. - 21:20:46
(27/155)
:) 1946-ban játszódik a "Múmia 3" története.
Amúgy az egész "Parlament Dunába fojtása", nem a legmegfelelõbb dolog az ország problémáinak az elhárítására :) Mivel mit tehet arról (ez az egyébként csodálatos épület), hogy ilyen hazudós álpolitikusok tömörülnek meg benne. Akkor már inkább a drága kocsijukat kénne porrá zúzni úgy, hogy õk még benne ülnek :)

UI: Itt egy újabb kép a "Múmia 3"-ból!!! :)
sipka 2008 jan. 22. - 20:50:58 Előzmény csancsy
(26/155)
Hát sajnos Rachel Weisz már biztosan nem fog benne szerepelni... :(
Már meg sem tudja gondolni magát, mivel már régen elkezdték a forgatást.
De én ettõl függetlenül örülök, hogy elkészül a harmadik része :)
Filmek tekintetében ez a 2008-as év, nagyon durva lesz :) (Pl: Indiana Jones 4, Hellboy 2, Rambo 4, Hipervándor, Wanted, "Bond 22" (ez még csak a munkacíme), Righteous Kill, Nem vénnek való vidék, Hancock, The Incredible Hulk, Iron man, Valkûr stb.) S ez még nem minden!!! :) Legalább 70 filmet feltudnék sorolni, amelyet majd biztosan érdemes lenne megnézni a mozikban. Már nagyon várom õket!!!!! :)

UI: Itt van még egy kép a "Múmia 3"-ból!!!
pozsizsuzsi 2008 jan. 22. - 15:17:22
(25/155)
A múmiák alapvetése, hogy öröklétbe szenderültek. Puff nekem.
csancsy 2008 jan. 22. - 13:35:12
(24/155)
remélem meg fogja gondolni magát Weis, mert nélküle nem az igazi, csakis vele lenne jó. Ha arról lenne szó, hogy túl elfoglalt, akkor inkább várnék a filmre, de nélküle szar lenne.
csancsy 2008 jan. 22. - 13:32:58 Előzmény sipka
(23/155)
Megnéztem imdb-en, és õ neve szerepel benne evely-ként. DE nagyon remélem, hogy tévedés, mert így abszolút nem érdekes, csakis régi szereplõkkel jobb. Nem tudom, hogy miért õ, de
csancsy 2008 jan. 22. - 13:28:14
(22/155)
Mi??? Lesz harmadik résgyon jó? ez annyira szuper, sztem nagyon jó, persze csakis ugyanazokkal a szereplõkkel. Mr régóta vágytam erre, csak nem reménykedte, mert elég régóta volt a 2.rész
Tenebra Mors 2008 jan. 22. - 12:46:59
(21/155)
Nem rossz, nem rossz - mármint a film XD.
Szerintem az elsõnél jóval gyengébb, s látszik rajta, hogy inkább a látványra mentek, mint a sztorira. A humor is kissé erõltetett számomra, s némelyik rész már nagyon-nagyon gagyiságként hat.
De amúgy jó, nézhetõ. Többször is láttam már, nem bántam meg.
Azért egy Indiana Jones-t természetesen ez sem überel, de a Tomb Raider filmeknél mérföldekkel jobb. Indy után szerintem még a Múmia filmek a legemészthetõbbek régészes-kalandos-mumifikációs-megtalálós kaland kategóriában.

Kíváncsi vagyok, hogy a 3. résznek milyen sikere lesz. A 3. részek általában már tényleg csak arról szólnak, hogy az elõzõ kettõt meglovagolva még több bevételre tegyenek szert (sajnos Indy-nél is ez a helyzet, szerintem).
Azt olvastam ráadásul, hogy Rachel Weisz nem lesz a 3-ban... Hát f*koff. Már egy rossz pont.
sipka 2007 nov. 28. - 19:08:34
(20/155)
Az utolsó képen Brendan a filmbeli fiával, vállvetve küzd a (képen nem látható) gonosz ellen :)
(Csak én gondolom, hogy a képen látható személy: a fia... Tehát ezt senki se vegye ténynek, mivel lehetséges, hogy tévedek...)
sipka 2007 nov. 28. - 19:01:19
(19/155)
A második képen Brendan a "kiugrási lehetõséget" keresi :)
sipka 2007 nov. 28. - 18:58:23
(18/155)
Új képek jöttek a "Múmia 3" címû filmrõl!!!! Elég sok van, így csak hármat szándékozok felrakni....
Az elsõn Brendan Fraser azt képzeli, hogy a "Desperado" címû filmben szerepel :DD
sipka 2007 okt. 23. - 21:07:04
(17/155)
S itt van még egy kép a "Múmia 3" címû alkotásból!! (Úgy látom Jet Li egy kissé bevadult :)
sipka 2007 okt. 04. - 17:06:34
(16/155)
S találtam még egy képet!!! Hát remélem, hogy Maria Bello (õ látható a képen), nem Rachel Weisz karakterét fogja eljátszani, mert az elég fura lenne... Ami még eltûrhetõ a "Barátok közt" címû sorozatban (Tilda csere, Vanda csere, s most úgy hallotam "Noémi" karakterét is más színésznõ fogja eljátszani), az már nem biztos, hogy egy nagysikerû, hatalmas népszerûségnek örvendõ, szórakoztató kalandfilmben, elfogadhatónak minõsül. Nem tehetnek ilyet, hogy egy emlékezetünkbe belevésödött arcot megváltoztassanak azon a jogon, hogy megmaradhasson Brendan Fraser feleségének karaktere!!! Bizakodó vagyok....