Téma: A Nagy Duett

offtopic
kanyádport 2017 jún. 06. - 11:25:10 Előzmény RedTiger
(831/851)
A probléma végre (nagysokára) megoldódott!:) Miután szinte elküldtem õket melegebb éghajlatra:D , végre hajlandóak voltak érdemben válaszolni a levelemre. Kiderült, hogy ott volt az eb elhantolva, hogy rosszul emlékeztem rá, melyik e-mailcímemmel regisztráltam. De ez Lakatos István "Már nincs szükség a bejelentkezéshez a felhasználónévre: a regisztrált e-mail címmel és jelszóval kell bejelentkezni." (távirati) stílusú válaszaiból nem derült ki. A végén egy "vezetõ fejlesztõ" leereszkedett hozzám, és válaszolt.

"Kedves Lili!

Sajnálattal olvassuk, hogy továbbra is problémái vannak a bejelentkezéssel. Tavaly a PORT.hu megújulásánál minden felhasználónkat átvittük az indapass rendszerébe. Akinek korábban volt már indapass regisztrációja, azokat email címük alapján összekötöttük a már létrezõ fiókjával (akinek nem volt, õket új felhasználóként vittük fel az indapass-ba)

Míg a korábbi rendszerben felhasználónévvel, és jelszóval lehetett bejelentkezni, úgy az indapass-nál már csak email címmel, és jelszóval lehet. Ahogy látom önnek van indapass regisztrációja a következõ email címmel: ...@gmail.com. Ehhez az email címhez van hozzákötve a PORT.hu fórum nick-je is (ezüstliliom).

Amennyiben elfejtette az indapass.hu-ra a belépéshez szükgés jelszavát, kérjük, kérjen új jelszót ezen a linken:
http://indapass.hu/jelszoemlekezteto/

A rendszerünk szerint mindennek a legnagyobb rendben kell lennie, azaz sikeres volt az összekötés, a belépési folyamatban sem tapasztaltunk hibát, és még a fórumban is hozzá tudnánk szólni a felhasználónevével (természetesen nem tesszük)

Szóval, kérem próbáljon meg belépni vagy az indapass.hu-n, vagy a forum.port.hu-n az email címével, és jelszavával, amiket fentebb írtam, és tájékoztasson, ha valami miatt nem sikerül (csak kérem legyen pontos)."

Mondjuk ez a "csak kérem legyen pontos" enyhén sértõ, de legalább méltóztatott válaszolni. Valójában már nem is emlékeztem rá, hogy ezzel a mélcímemmel regisztráltam a port.hu fórumra és az indapassra (mert szinte sosem használtam), így eszembe sem jutott ezzel belépni.
Azért mesélem el mindezt, hátha valakinek segítek vele, mert bár a válaszomban kértem a fejlesztõt, hogy ezeket az infókat írják ki a belépés alá is a fórumon (mivel nem én vagyok az egyetlen, akinek ez probléma), de ennyire azért nem volt segítõkész az illetõ, mert látom, hogy még most sincs ott, "had kínlódjon a sok hülye".:/
6/10
nikato 2017 máj. 20. - 12:53:13 6/10
(830/851)
Judyék alig mozogtak a színpadon, a dal nagyon illet viszont hozzájuk, Madárnak nagyon ment!
:)
Szegény Editék annyira rossz dalt kaptak... falunapokon elmegy, de show mûsorban nem!
fricsi01 2017 máj. 07. - 21:23:57
(829/851)
Jajjjjj , ne, ne neeeee! már megint itt van
napraforgó 2017 máj. 01. - 05:46:29
(828/851)
Szerintem a produkció nagyon függ attól, ki milyen számot kap (vajon ezt ki dönti el?), és attól is, hogy hányadiknak lép fel. Az elsõknek nagyon nehéz a dolguk, akármilyen jól is teljesítenek, mert a zsûri mindig "viszonyítani" akar és lepontozza õket.
Szerintem hetek óta Csipa és Mádai Vivien a legjobb, szorosan mögöttük Janicsák Veca és Simon Kornél. Õk mindig elõadnak valamit, nemcsak úgy ottvannak.
Emilio nem egy csapatjátékos, képtelen egyszerre lépni Ábel Anitával és az énekben is mindig egyénieskedik, improvizál, ezzel szerintem megbontja a duett harmóniáját. Sági Szilárd jóképû, sármos, mosolya fogpasztareklám, de énekeli nem tud, ez biztos nem lesz elég a továbbiakban. Ábrahám Editrõl el sem hittem, mennyi idõs, egy jó 10-est biztos letagadhatna. A számuk nem érintett meg, baromira nem érdekel sem Ganxta, sem a Kartell. Zimány Linda Brittney-je - hát-hát... Nem elég a szépség... Stohl Luca karcsú és gyönyörû a dekoltázsa, na de a szám, amit kaptak... Még akkor se hozott volna lázba, ha Peller Karcsi izmai valódiak lettek volna... Judy és Madár népdala, vagy népies mûdala? jó volt, Madár felülmúlta önmagát, de nyilván ilyen számot nem kapnak már a továbbiakban és bokszolni sem kell eztán, így hát marad Judy szép hangja és Zsolt semmi kis hangja. Helyes pasi, de az ide kevés lesz.
Gondolom Sági Szilárdék, Stohl Lucáék és Erdei Zsolték fognak kiesni a következõkban, ki tudja milyen sorrendben. A számuktól fog függni.
A döntõ hármas Csipáék, Janicsák Vecálék és Vastag Csabáék között fog eldõlni az én tippem szerint. (hacsak ki nem szúrnak valamelyikükkel, mert ugye Kalafot csak kevesen tudnak jól énekelni) Ha egyik párosnak adnak valami tingli-tangli hülyeséget, a másiknak meg valami dög nehéz, hangpróbáló duettet - na nyilván akkor nem azonos a mérce.
Én azért jól szórakozok, mert a látvnyt igencsak megtervezték, a táncosok kiválóak, a díszlet, jelmez, ötletek is, úgyhogy végül is a sok szemét közt ez egy egész jó szórakoztató mûsor.
Aki meg magasabb színvonalra vágyik, annak ott az Opera, meg a Zeneakadémia.....
Hermione Jean Granger 2017 ápr. 30. - 12:15:37
(827/851)
Nem jól van le írva a stáb lista
6/10
nikato 2017 ápr. 24. - 09:18:56 6/10
(826/851)
Azt hittem Csipa haja csak egy produkció miatt volt befestve, de tényleg szõke.. fúh, rémesen néz ki! Zimányék kegyetlen értelmetlen dalt kaptak! Kb. minden részben a legrosszabb dalt kapó páros esik ki...
A romáknak miért kell egyfolytában nyalni ezt sem értem... Emilio, Bangó család, Pápay Joci.. (még a múltkori adásban).
Most olvastam egy jó kritikát amiben az egyik pontban azt írta Fay Miklós, hogy már a mentõ szóvivõ is celebnek számít.. õ már ugye ki esett, de ez tényleg egy fura, de igaz dolog. (Így már nem igazán lehet Õt komolyan venni.)
napraforgó 2017 ápr. 24. - 06:09:39
(825/851)
Én sem tudtam, mi az a hashtag, de utána néztem:
http://www.matebalazs.hu/hashtag-facebook.html
Ez a kettõs kereszt jel és úgy tûnik a keresési feltételeket könnyíti a Googleban. Az azonos témák a jellel megjelölve könnyen kigyûjthetõk.
6/10
nikato 2017 ápr. 18. - 16:46:00 6/10
(824/851)
Szegény Vincze Lilláék megint nem jó dalt kaptak!!! (Bár az 1. adásban lenyûgözõ volt a produkciójuk szerintem!!!) Tibi lánykérése megható volt, de egy kis reklámfogás is volt benne, azóta mindenhol ezt látni, minden egyes portálon, tv-ben, szerintem a csütörtöki pletyó magazin is címlapon fogja hozni. :D :D
10/10
RedTiger 2017 ápr. 16. - 21:14:53 10/10
(823/851)
Ez a lánykérés nem volt semmi! :) Én nagyonnagyon sok boldogságot kívánok Nekik! !! :)
napraforgó 2017 ápr. 10. - 08:48:47
(822/851)
Az ének nem annyira, de a show jó volt. Birtam Kasza beszólásait, pl. Peller Karcsi bádogemberbe oltott turulmadár volt, és tudtam, hogy az arany kisgatyásokat sem hagyja ki. Szerencsére Andi nem vette föl a kesztyût, õ "nem is látta" õket. Szerencsére Berki Krisztiánt nem emlegették az arany alsógatyák kapcsán. Mondjuk, Pamela ének tehetségtelenségét Kasza szóvá tette, de mondjuk egy szüreti mulatságon ennyi még elmegy...
Szombat, vagy vasárnap estére elmegy ez a mûsor, amit én díjazok, hogy mindössze egy hét van kigyakorolni a produkciót, szóval, lesz, ami lesz... Szerencsére most jobb, muzikálisabb számokat kaptak az elõadók, tehát nem igyekeztek kitolni velük énekelhetetlenül nehéz feladatokkal.
6/10
nikato 2017 ápr. 10. - 08:18:06 6/10
(821/851)
Múltkor Kasza Xenia lázas beszólása Andinak jó volt! :D Most elõ is adták a dalt (remek volt!), e mellett még Falco dala tetszett, bár Judynak nem állt jól. Editék is jók voltak, bár a ruhából meg a fitnessbõl elõször azt hittem Olivia N. John Physical lesz. :D Pameláék meg jó, hogy jó helyen álltak, a mai világban a mulatós zene megy a legjobban.. azzal biztosra mennek. Anitáék alig táncoltak egy táncos szám közben, még a rúd alatt sem tudtak átbújni rendesen, álltak egymás mellett majdnem vigyázva, de az ének az jó volt. Tolvai Renit eleve nem szeretem, de köztük semmi kémia. A Roxettes Vicáéknál is alig volt mozgás, azért legalább egy gitár lehetett volna a srácnál. Zimány Linda "ügyvédnõt" vajon mennyire vehetik komolyan egy bírósági tárgyaláson? :S :D
10/10
RedTiger 2017 ápr. 09. - 19:34:39 10/10 Előzmény kanyádport
(820/851)
Joigos!!! Bár én visszataláltam, de azért mióta meghalt a Port kitalálója, nem telt bele két nap már változtattak, ami alapból nem lenne baj (bár én kegyeletbõl váram volna de tudom hogy nem azt a világot éljük) de egyre sz....abb...
offtopic
kanyádport 2017 ápr. 06. - 20:39:27
(819/851)
Bocs az offért, de sajos kifogytam az ötletekbõl. Szeretném mindenkivel tudtani, aki ismert itt, a fórumon, hogy január óta (akkor vettem észre ezt az új, fészbukos-indapassos hülyeséget) nem tudok bejelentkezni ide a hosszú évekig használt nickemen (Ezüstliliom), és hiába kértem többször is a segítségét az üzemeltetõknek, tojnak rám. Ezt a regisztrációt nem fogom használni. Ha nem kapom vissza a régit, többet nem írok ide. Sajnálom, de a véleményemet elmondja ez a regem.:///
6/10
nikato 2017 ápr. 03. - 17:23:37 6/10
(818/851)
Danny Blue-ék milyen pocsék \"dalt\" kaptak már?! Azért az is sokat számít ki milyen dalt kap!!!
napraforgó 2017 ápr. 03. - 04:19:32
(817/851)
Sikerült olyan "profi" énekeseket (tisztelet a kivételnek) felkérni a mûsorba, akiknek a színvonala alig különbözött az amatõrökétõl így élõben. Mit mondjak, legjobb a tánckar volt, a táncosok tényleg kiteszik a lelküket, hogy a középszerû produkciókat valahogy felhúzzák.
A zsûri meg csak úgy szórja a 10 pontokat a hamis hangokra is.... Jó, tudom ez nem énekverseny, de hát akkor is...
10/10
RedTiger 2017 ápr. 02. - 20:11:48 10/10
(816/851)
Mer mi baj van Tillával??? Végzi a dolgát, és még lehet hogy élvezi is :) És Tolvaj Reni végre nem csak a mellét mutogatja, énekel is... :)
1/10
southwind 2017 ápr. 02. - 18:59:14 1/10
(815/851)
ajaj ez a tilla olyan irritáló, hogy ezt se leszek képes nézni (
6/10
nikato 2016 jún. 06. - 08:11:18 6/10
(814/851)
Hevesi mit mûvelt az I Got Life-al??!! Pedig neki ez jobban is mehetett volna! Az angol szöveg jelentését mit kell mutogatni? Tehát pl. amikor a fogakról énekelt és mutogatta a fogakat. Nagyon rosszul énekelte és rosszul is mozgott rá.
filoszemitabélus 2016 jún. 05. - 20:31:21
(813/851)
Állítólag van aki nézi.
kuvasz13 2016 jún. 05. - 20:05:59
(812/851)
Fehér Fekete Pákó