Téma: A Nagy Duett

2/10
pneklara 2016 ápr. 18. - 14:42:51 2/10
(771/851)
Továbbra is az az erõlködés látszik, hogy nagyon meg akarnak felelni a kenyéradó gazdának, akár úgy is hogy hülyét csinálnak magukból. Keresztes Ildikó bohóckodása, túlpörgése szánalmas.Amikor felborzolta Szulák haját, az biztos pokolba kívánta, hisz egy nõt semmi nem ingereli fel jobban, mint mikor a kínosan belõtt séróját akarattal szétzilálják. De meg is adta Keresztesnek, amikor az nevetve kérdezte,hogy nem kapja-e meg a magáét: a sas nem kapkod legyek után-mondta Andrea, s ennél nagyobb sértést nyilvánosan nem is kaphatott volna szakmabelitõl Ildikó. Kínos volt, ahogy a zsûri jobbra-balra dõlt a röhögéstõl Rubint Réka mennybe emelésén, ez is egy spontán megnyilvánulása annak, hogy a csapat tagjai mit gondolnak egymásról.Annál meg semmi sem kiábrándítóbb, ha valaki valamiben kókler, s ahelyett, hogy magát megmosolyogná, komolyan veszi a feladatot. Demcsák Zsuzsának semmi hangja, se függõlegesen, se vízszintesen, de annyira hiszi, hogy Karádi érdemei vannak benne rejtve.Fésüs Nellit lealázták ezzel az aranygatyás Berkivel, sokat árt az imázsának.Szegény Pachmannt sajnáltam, azt hittem, a mentõ viszi el. Ennyire nem lehet nemet mondani egy munkaadónak?Szóval nekem inkább szánalmas ez a mûsor, mint vidám és szórakoztató.Hogy miért nézem mégis! A döbbenet tart itt.
napraforgó 2016 ápr. 18. - 06:20:13
(770/851)
Itt a második adás.
A kezdõ páros Debrecueni Zita és Biga. Sokat "lazultak" és fejlõdtek a múlt heti adás óta, ezt a zsûri is értékelte, az amúgy méltatlanul magas 9-es pontszámokkal.
Amásodiknak fellépõ Keleti Andi és Péter Srámek sem volt sokkal jobb náluk, miként az õket követõ Növényi Norbi és Nika sem, itt Nika és a börtönõrnek öltözött táncoslányok bõrszerkója volt a legjobb.
Demcsák Zsuzsa és Pál Dénes produkciója szóra sem érdekes, pedig a csatorna nagyon igyekszik olyan számokat adni a saját emebereinek, amit könnyû énekelni. De hiába a Holnap hajnalig és a Sztárban sztár gyõztese partnerként, Zsuzsika ennek ellenére nem tud énekelni, kár erõltetnie.
Kulcsár Edina és Hevesi Tamás Álomhajója nekem jobban tetszett, mint a zsûrinek, de az igaz, hogy valamiért nem mertnek egymáshoz érni, mindig a színpad két ellenkezõ oldalán énekelnek. Nem tudom, talán Hevesi a feleségétõl fél, esetleg Edina pasijától, de bizony még egymás kezét sem fogják meg soha.
Lola és Markó Robi számomra nem hoztak semmi érdekeset, max annyit, hogy rájöttem, Robi jobban mozog, mint énekel.
Dér Heni és Kucsera Gábor is felejthetõ volt, de nem az õ hibájuk, hogy ilyen számot kaptak.
Rubint Réka és Pintér Tibor a Dirty Dancing ismert számát kapták, de nem igazán tudták jól kihasználni. Réka szépen rázza a szoknyáját, de ettõl még nem tud énekelni, és most Tibor sem volt a topon - na nem az emelésre gondolok, amin sokat viccelõdött a zsûri - hanem arra, hogy a hangja is sokat tremolózott.
Magyarország Gyõzike utáni második legnagyobb médiabohóca, Breki most is hozta magát, vagyis az ordas nagy bunkót. A próbáról készült összeállításból látható, hogy partnere részérõl nagyon is mûködik a kémia, persze negatív értelemben. Nelly kicsit sem titkolta, hogy utálja bunkó partnerét, aki a gyerekszobát csak kívülrõl ismeri. Az elõadásuk is furcsa volt, kezdõdött a pincér sztorival, a bárban Nelly iszogat három amerikainak látszó katonával, Breki pincérként kiszolgál, majd hirtelen letépi magáról a ruhát és ott áll atlétatrikóban és arany alsógatyában. Az, hogy az álmaiban Amerika visszainteget hogy jön össze a fekvõtámaszokkal, az rejtély. Szerencsére a zsûri most rendesen lepontozta a "produkciót".
Schobert Norbi és Keresztes Ildikó üdítõ színfolt volt utánuk a 8 óra munka, 8 óra pihenéssel. Norbi elemében volt, Keresztes meg a takarítónõ ruhában, az maga a csúcs.
Utoljára volt a nagy meglepetés, Pachman Péter és Péter Szabó Szilvia a múltkori langyoska számuk után fergeteges showt csináltak a Greese betétdalával. Pachman önmagát meghazudtolva mozgott, énekelt táncolt, szuper volt. Lehet, hogy kicsit kifulladt, lesápadt a végére, de hát õ nincs edzésben és ez a szám még a profiknak is megeröltetõ.

Sajnos a zsûri alacsony pontszámai ellenére végül Berkiéket benntartották a játékban és a Biga-Debreczeni Zita páros nem jutott tovább.

Nem tudok nem gondolni arra, hogy a csatorna arcai, Demcsák és Breki elég sokáig benn fognak maradni, ha akarjuk, ha nem.
1/10
Nagylaci213 2016 ápr. 17. - 21:24:19 1/10
(769/851)
Engem marhára érdekelne a nézettségi statisztika!
Olyan érzetem van, hogy sokan csak „illik” megfontolásból pontozzák le, ócsárolják, miközben rengetegen végignézik.
Persze ordít benne a gagyi, de mintha pont ez lenne a lényeg, amire építkezik: a kárörömünk, és hogy mások ügyetlenségén-ostobaságán mindig szívesen röhögünk.
(Miközben tudjuk: van az pénz, amiért bárki hülyét csinál magából.)
Picit mintha szégyellnénk is magunkat, amiért nézzük... és ez azért pozitív.
A lényeg (szerintem): korántsem ostobák a készítõk, csupán az általános igénytelenségünkhöz alakulnak (egyszersmind, sajna, persze rá is erõsítve...).
Ami miatt talán mégsem vagyunk teljesen reménytelenek, az a picinyke bûntudatunk, hogy „ezt azért mégse”, meg az is, hogy talán néhányan már a hozzászólásokkal jelzett érdeklõdést is szégyellnénk.
Ezüstliliom 2016 ápr. 17. - 19:53:12
(768/851)
Mi ez a pangás itt?:O

Csak annyit szerettem volna idézni az elõbb elhangzottakból, hogy "mi az s faRzett???":D
napraforgó 2016 ápr. 11. - 19:24:24
(767/851)
Nem tudom, a számokat kiosztották a pároknak, vagy maguk választhattak? Nyilván a stáb stylistja öltöztette a szereplõket, hát az helyenként elég furcsa volt.
Kár, hogy Varga Vikrorék elsõként léptek föl, Tarzanja nagyon ötletes volt. Cynthia Jane-ként pont úgy jajongott, mint akit megszorongatott egy medve, vagy egy majom. Énekhangja nincs szegénynek, de mit mondjak, a szereplõ amatõrök többségének sincs.
Berki katasztrofális volt, bár a médiabohócra nagyon is illõ ruhát adott a stylistja. Mindenesetre Dzsingisz kánra kicsit sem hasonlított, helyette inkább Mátyás király udvari bolondjára. Csiricsáré nadrág, bohócsipka, stb.
Schobert Norbinak nem kéne énekelnie, pláne nem angolul. Demcsák Zsuzsát nagyon dícsérgeti a csatornája, meglehetõsen alaptalanul, elég gyengécske volt szegény.
Keleti Andi nagyon helyes nõ, de ki volt az az ostoba, aki egy ágyba fektette a "fialehetne" Péter Sramekkal? Egy "lusta dal"-t fotelban és díványon nyúládozva is elõ lehetett volna adni, nemcsak egy franciaágyban.
Kulcsár Edina örömteli meglepetés, õ tud énekelni és Markó Robi sem volt ügyetlen sem a mozgásával, sem az énekkel.
A többiek eléggé felejthetõek.
Valahogy sok ez a majd' 3 óra mûsoridõ ennyi dilettánsnak.
6/10
nikato 2016 ápr. 11. - 18:08:06 6/10
(766/851)
Ki ez a Berki, hogy mindenhol ott van??!! Ki ez??!! Gyér a felhozatal.
rina10 2016 ápr. 11. - 09:14:13
(765/851)
Nem kell annyira komolyan venni, én tegnap jól szórakoztam, nevettem is. Kulcsár Edina pozitív csalódás, egyértelmûen õ a legjobb hangú amatõr. Van egy-két páros, akiben potenciált látok, õk jók lehetnek a továbbiakban.A korábbi évadokat is szerettem és néztem, most, hogy újra indúlt vissza is néztem egy-két produkciót és nagyon sok jó, kreatív volt, legtöbbnél nem is rémlett, hogy milyen jók voltak anno. Kicsit aggódni is kezdtem, hogy lehet-e a mostani széziában még kitalálni ennyi jó ötletet. Kíváncsi vagyok a folytatásra.
2/10
pneklara 2016 ápr. 10. - 19:36:16 2/10
(764/851)
Egy dolgot le kell szögezni: van anyag, amibõl nem lehet várat építeni.
Ez a mûsor egy katasztrófa. De hogy erre építeni egy egész estét betöltõ programot?
Elismerést csak a valódi énekesek érdemelnek, hogy képesek sínen maradni ennyi fahang mellett.
A mûsorvezetõk, zsûri lelkesedése érthetõ, bérért dolgoznak. Ma végignézem, bízva abban, hogy az eleje a leggyengébb, mert kíváncsi vagyok, kik vesznek még részt ebben a munkahelyi dzsemboriban, amit ki tudja miért, nyilvánossá tesznek, de nem hiszem, hogy képes lennék erre több idõt szánni a jövõben. A csatornájukból is ismert szlogennel élve: hát, ilyen nincs! De, van!
1/10
Qksika 2016 ápr. 10. - 19:04:21 1/10
(763/851)
Borzalom.........
popeszku 2016 ápr. 10. - 19:03:05
(762/851)
Hát tekintve,hogy a Cobra 11 is immár fosóceánná vált már vagy tíz éve,nehéz dolga lesz.
malvinkicska 2016 ápr. 10. - 17:55:01
(761/851)
A nézõ itt már nem számít, mert rendre nem nézik ezta sok baromságot, iskolázatlan tahók legtöbb pénzért mindenre képes. A nézettségi mutatókat most nem beszélik. mert néztem nem nagyon írnak egyikhez sem amit az is kritika, és nem okulnak belõle.
1/10
NOVAKENDRE 2016 ápr. 10. - 14:15:25 1/10
(760/851)
Ki kényszerítette a mûsor készítõit arra, hogy minden áron újra- és újra továbbrontsák a TV2 egyébként is alacsony színvonalát?
Ki gondolja, hogy a reklámbevételek majd eleget hoznak a konyhára azzal, hogy pár huszadosztályú celeb még jobban megutáltatja magát?
Kik fogják nézni hétrõl-hétre ezt a silányságot?
Mekkora agy(atlanság) kell ahhoz, hogy az elmúlt sikertelenségre tekintettel még egyszer megpróbálják?
Olvassák-e a csatorna vezetõi, és a mûsorkészítõk a véleményeket?
Ismét egy nagy lépés a primitív tájak felé!!!!
1/10
Qksika 2016 ápr. 10. - 12:35:19 1/10
(759/851)
És? Dobjunk egy hátast ettõl borzalomtól?!
1/10
Értetlenke 2016 ápr. 10. - 11:10:17 1/10
(758/851)
Remélem, hogy a Cobra 11 rommá veri nézettségben ezt a fostengert...
1/10
5i 2016 ápr. 10. - 08:13:21 1/10
(757/851)
MEGAFoS és tengernyál a parasztnak áll a bál! :-)
8/10
mulao 2014 márc. 31. - 15:23:06 8/10
(756/851)
Én végülis örülök, hogy Hienék nyerték végül meg, abszolúlt fejlõdõképes páros voltak és a legszórakoztatóbbak. (A szórakoztatót pedig nem a Hajdú Péter- féle stílusban értem.) K. Viktorék erõssége inkább talán a hangjuk volt, de annyira szórakozatóak nem voltak, a Dolhaiék meg szintén tudtak fejlõdni, de nekem sok volt ahogy sokszor nagyon színészkedve adták el magukat, túl játszották magukat, sokak voltak.
-csengõzoli-- 2014 márc. 31. - 13:21:40
(755/851)
Nem igazán értem mirõl folyik itt a diskurzus.
Ez a mûsor egy poénos kis esti tinglitangli semmi.
Századrangú,hogy kinek milyen a hangja és hogy ki nyeri,hisz arról szól,hogy a gyengébbik tag mennyire béna a profihoz képest.
Magyarán az összes produkció vállalhatatlan lenne,ha komolyan tekintenénk rá.
Oké,hogy a tv2 az sms szavazás miatt úgy tesz,mintha valami krvafontos dologról lenne szó, de szerintem helyén kéne kezelni a dolgokat. :)
Ivy66 2014 márc. 31. - 12:53:07
(754/851)
Kinek mi tetszik.
Hang dolgában valóban Viktor és Dundika álltak legjobban. Egy hibát követtek el: unalmasak voltak. Ez egy szórakoztató show-mûsor volt, ahol nem csak az volt a szempont, hogy ki tud legjobban énekelni. Arra ott a Megasztár és társai. Bevállalásban, fejlõdésben szerintem kétségtelenül a másik két páros nyújtott többet. Cookyt nem kedveltem különösebben korábban, de ebben a mûsorban a legviccesebb, legszórakoztatóbb jelenségnek bizonyult. Amatõr létére egész sokat kihozott magából (néha vártam, hogy megreped az üveg a hangjától :) ), a kitûnõ Hiennel pedig nagyon jól együttmûködtek.
Ami Csík Sándor produkcióját illeti, abban egyetértek, remek volt, és megható, ahogy elérzékenyült az elõadása után.
Meklód fia 2014 márc. 31. - 08:41:47
(753/851)
örülök Hien gyõzelmének. A megasztárban elbukott ugyan, de ez többet ér mint egy megasztár gyõzelem.
Meklód fia 2014 márc. 31. - 08:40:24
(752/851)
kétségtelenül Cookyék voltak a legszórakoztatóbbak, legsokszínûbbek