Téma: A Nagy Fal

5/10
doktormacko1 2017 jan. 14. - 15:45:44 5/10
(12/52)
5 / 10 Mese felnõtteknek fantasy kivitelben.
Findzs 2017 jan. 13. - 18:44:03 Előzmény androcles
(11/52)
Egyetértek

Sajnos ritka a jó film manapság. :(
5/10
androcles 2017 jan. 08. - 22:23:22 5/10
(10/52)
Teljesen egyetértek! Egyszerûen érthetetlen, hogy dollár százmilliókat nyomnak el fantaszta marhaságokra, miközben jóformán egyetlen \"igazi\" film sem készül....ostoba, gagyi újrafeldolgozások, fantasztikummal pótolt ötlettelenség, szuperhõsök már a farzsebben is, és persze a tökéletes politikai korrektség néger \"kovbojokkal\" cukormázas csömörrel, amitõl már az elmexes fog is kirohad....hol van már a Rettenthetetlen 1995-bõl, a Game 1997-bõl, A remény rabjai 1994-bõl, a Ryan közlegény megmentése 1998-ból, az Amerikai szépség 1999-bõl, vagy a Közönséges bûnözõk 1995-bõl...stb. stb. stb. a 80-as 90-es évek vígjátékait meg már nem is említem, azóta se készültek olyanok, mint akkor.....sokan azt mondhatják erre, hogy öregszem, de én inkább azt mondom, hogy nem hülyültem el annyira, hogy ne vegyem észre, mekkorát zuhant a színvonal az utolsó pár évben.
1/10
Péter Chupi 2017 jan. 08. - 10:54:00 1/10
(9/52)
Adott egy Kínai fal mint mûemlék , adott egy színész akinek a nevére bemennek a nézõk a moziba , ezzel a háttérrel végre a forgatókönyvírók készíthetnének egy autentikus történelmi filmet egy olyan témáról amit kevesen ismernek . DE NEM , inkább kreálnak egy ZS kategóriás mesefilmet tele látványeffektekkel és szánalmas óvodásoknak való sztorival. A film tanulsága : Legyen nálad mágnes , ha a kínai falhoz készülsz. A másik tanulság : Keress egy másik nézhetõ filmet !
10/10
keletid 2017 jan. 08. - 00:43:50 10/10
(8/52)
10-es
Látványos, monumentális, energia dús. Kikapcsol.
A sok fanyalgó mû filmkritikustól és azoktól akik még nem látták, de elõre véleményezik (na õk a kedvenceim, bravó) kérem próbálják újra a lehúzást, mert az eddig felhozott érvek nagyon gyengék. Gyerünk! Ennél tudtok jobbat is! Vagy nem? Mert a film jó?
8/10
igric67 2017 jan. 07. - 00:45:26 8/10
(7/52)
Kritikák után nem túl nagy elvárással ültem be a moziba,csak a wuxia filmek iránt elkötelezett szivdobbanás ültetett be.Engem 3 lebegö köntössel,meg némi dróton rángatásssal puhára lehet fõzni,rendezõ munkásságának a Tõrök klánja óta nagy tisztelõje vagyok.Aztán kellemesen csalódtam.Pikareszktõl amúgy se várjon az ember mély sztorit,de ennek ellenére ha azt a pár odakozmált sablont /mint pl. jobb sorsra érdemes Willem Dafoe szál,vagy a teljesen átgondolatlan befejezés,na jó a film úgy kb.egyharmada/az ember szépen a tányérja szélére túrja...egy egészen pazar,ötletes látványorgiát kap.A tömegjelenetek fenomenálisak,a gépek elkápráztatóan szellemesek,és a kinai katonák tündékre,no meg trash metál zenészekre \"hajazó\" frizurája,nos bearanyozták az estémet.Persze izlés kérdése,de számomra sokkal szórakozatóbb és eredetibb volt,mint bármely Marvel sokadik Nemistudomszupermi.
Jehudet 2017 jan. 05. - 20:22:25
(6/52)
*** SPOILER ***
- A Nagy Fal!
- És a Kicsi?
- A Ki Csi Csak Csi Pe Get!
*** SPOILER ***
4/10
NN1532 2017 jan. 05. - 19:41:10 4/10
(5/52)
Ilyen gyenge filmet! Pedig a rendezõnek nagy rajongója vagyok. (Voltam eddig.) Nulla lelkesedéssel jöttek ki az emberek a moziból. Adtam rá egy 4/10-et, mert néha elkapott a látvány. Néha.
1/10
Törvénytelen 2017 jan. 02. - 16:37:38 1/10
(4/52)
Azért egy ekkora szupersztár, mint Matt Démon, nem vállal csak úgy be mindenféle b kategóriás hülyeséget. Úgyhogy szerintem jó lehet.
istenszeme 2016 aug. 28. - 15:28:35
(3/52)
Itt, a port.hu-n néztem meg a képek elõtt az angol majd a magyar elõzetest. Az angol elõzetesben azt írták angolul, hogy 500 évig épült. A magyar elõzetesben azt írták szintén angolul, hogy 1700 évig épült. Noooooormális?
nyugiss 2016 aug. 17. - 18:43:06
(2/52)
hát a bemutató alapján egy egetverõ baromságnak tûnik
sornersby 2016 aug. 17. - 18:12:24
(1/52)
A valaha Kínában forgatott legnagyszabásúbb és legdrágább szuperprodukcióként készül a The Great Wall (A nagy fal) címû fantasy és thriller, amelyet az egyebek mellett a Hõst és A repülõ tõrök klánját is jegyzõ, nemzetközileg is elismert Yimou Zhang rendez. A nagy falról és annak titokzatos rendeltetésérõl szóló filmhez most megjelent az elsõ poszter és az elsõ elõzetes is, amelyek egy látványos produkciót vetítenek elõre.

A Legendary Pictures égisze alatt forgó The Great Wall szinopszisát még nem tették közzé, mindazonáltal a lényeg már a lenti kedvcsinálóból is lejön: a zsoldosféleként a kínai nagy falat védelmezõk közé beálló Matt Damon a kard helyett az íjat favorizálva csatlakozik majd az 1700 éven át épített 7200 km hosszú erõdítményrendszer seregéhez, akik valamiféle sárkányokra emlékeztetõ szörnyektõl igyekeznek megvédeni a császárságot.

Official Trailer 1 [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=rQQzYnwRufw

Szinkronos elõzetes - http://www.youtube.com/watch?v=lcWwZVZ9dLs

Matt Damon mellett Willem Dafoe, Pedro Pascal, Andy Lau és Tian Jing kapta a fõbb szerepeket.

Bemutató dátuma: 2017. február 22.