Tenebra Mors 2008 jan. 29. - 17:20:24
(89/109)
Én 2-3 részt láttam belõle (azt is nagyrészt fel-felpillantva olvasnivalómból), de az meggyõzött... ...arról, hogy kedden, ha a TV-re fanyalodok este, ne a TV2-t nézzem (jó, "Kalambó" hadnagyot igen, õ a kivétel). Ennél lejjebb szerintem nem lehet süllyedni. Nevetséges, banális, unalmas, és idegesítõ. Ezekkel tudnám jellemezni. Én nem látok mást, minthogy sok tahó/jellegtelen ember a TV-ben veszekedve, undorító hájaikat lifegtetve (s nem, nem nézem le a "molettebb" embereket, én sem kockás hasamról vagyok híres XD) égeti magát. Már a Való Világ és a Big Brother is meggyõztek arról, hogy ne nézzek valóságshow-kat nagyon, majd a Bachelor, meg az az RTL Klub-os borzalom (nevét sem tudom... Bajkeverõk talán) tudatosította, hogy ebben a kategóriában csak szart lehet alkotni. Talán az emberek választása (legvalószínûbb), talán a rendezés igénytelensége, nem tudom.
Emellett gusztustalan is az egész. Jó, értem én, hogy a fogyás velejáróit (fosás, dagadt test meztelen mutogatása, széttrancsírozott lábak stb. ) is meg kell mutatni, ha már ez a téma, de talán nem kéne mutatni premier plan-ban pl. annak a kopasz pitbull-nak (nem tudom a nevét, bocs) a lábát, meg hasonlók.

Lehet, hogy a koncepció jó lenne, illetve biztosan van tanító célzata (fõleg, hogy sok ember van elhízva Magyarországon), de akkor már inkább egy dokumentumfilmet, vagy oktatófilmet kellene belõle csinálni, nem ilyen igénytelen valóságshow-t.

Persze mindez egy nagy "SZERINTEM" keretbe foglalva. Minden tiszteletem azoké, akiknek tetszik e mûsor. Már csak azért is leborulok elõttük, hogy bírják ezt értékelni, nézni.
S tudom, tudom, az örök tanács "ha nem tetszik, ne nézd". Nem teszem.
10/10
Nic84 2008 jan. 29. - 14:40:16 10/10
(88/109)
Szerinted? Közel 100 db hozzászólással nézni valaki...?:):)
robidusin 2008 jan. 29. - 12:42:02 Előzmény Szebi93
(87/109)
Ezt nézi valaki??
Igaz e, mekkora egy állat ember a Magyar?!?!
10/10
Szebi93 2008 jan. 18. - 15:20:56 10/10 Előzmény fulibuli
(86/109)
Nagyon szimpatikus a peti!!!!!???? Mûsor elején bemutatják a játékosokat, és akkor peti ott mérgeskedik. És úgy néz mintha álmos lenne, meg úgy is beszél!!!
8/10
fulibuli 2008 jan. 15. - 20:31:41 8/10
(85/109)
Szerintem Petinek kellene nyernie, õ a legszimpatikusabb!!!!!!!!!
10/10
Szebi93 2008 jan. 15. - 19:54:02 10/10
(84/109)
Egyébként köcsögség volt , hogy a Gábor nyerte a futóversenyt, azért mer az egyik nap sétált, másnao kocogott. És még a Gábor a Milánt szavazta ki.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
10/10
Szebi93 2008 jan. 15. - 19:51:47 10/10
(83/109)
LeeLoo007-nek:
10/10
Szebi93 2008 jan. 15. - 19:51:01 10/10 Előzmény Leeloo007
(82/109)
Hát szerintem azér, mert akkor ugye a csapatok feloszlottak, és hogy egyenlõen legyenek mindkát csapatban. Vagy azért mert a Milán testvére.( azér maradt olyan sokáig) Szerinted ki nyeri meg?
10/10
buenas noches 2008 jan. 15. - 11:08:32 10/10 Előzmény Leeloo007
(81/109)
Hogy egyel több adást tudjanak forgatni.
4/10
Leeloo007 2008 jan. 08. - 21:20:27 4/10
(80/109)
Valaki kérem magyarázza meg nekem, vajon Anitának miért adtak egyszer kegyelmet? Miért kellett õt kétszer kiszavazni?
Meli 2007 dec. 22. - 16:16:25 Előzmény wr-maci
(79/109)
Üdv! Jaj, köszi szépen a választ, mégha rég is volt már. Aztán sikerült kinyomoznom, addig nem nyugodtam.:)Gondoltam, hogy valahol Budapest környékén és végignéztem a környéki várak képeit. Kedves vagy igazán, hogy írtál róla, köszi még egyszer is! Szia: Meli
P-e-traa 2007 dec. 19. - 16:36:45
(78/109)
Hááhá:D Schóbi Nóbiról mindig is tudni lehetett, hogy csak a népszerûség vezérli. Engem szerencsére nem ért nagy csalódás, amikor kiderült, Gábornál marad a védettség, Norbira számítani lehetett, hogy bármi módon is, de annak úgy kell lennie. Az nem érdekelte, fer e vagy nem fer. Õ neki ez volt az egyértelmû, mi más lett volna. Ha sunyi, gusztustalan módon is, de nyerjen a csapata. Nem mintha feltételezném is Gáborról, hogy amúgy másképp döntött volna. Ilyen is van. Gondolom tisztába van vele a Norbi, hogy ez kicsit beárnyékolja a karrierjét, mégis csak sport ember létére, csalt... Mindenesetre Istvánnak szurkolok.:)pápá
akokka 2007 dec. 18. - 20:46:47
(77/109)
Sziasztok!
Ha valaki tudja, hogy mi annak a számnak a címe, ami a Nagy fogyás végén van, az megírhatná!
Köszi és sziasztok
akokka
Tenaxpsd 2007 dec. 18. - 19:25:38
(76/109)
Elfogyhatnának már...
1/10
Zajac 2007 dec. 18. - 16:56:33 1/10
(75/109)
Ez még mindig megy..pff....
localhero 2007 dec. 18. - 11:58:45
(74/109)
Eleinte néztük a mûsort aztán meg lett a távkapcsoló... Persze ez az esztrád a legolcsóbb, de ennyire olcsó?)))) pl a jó dramaturgia és rendezés pont ennyibe kerülne... Jakupcsek szokás szerint hozza a formáját:egyszerûen szót sem érdemel! Alexandra számomra kellemes meglepetés, messze a leginteligensebben viselkedik a csapatban, Norbi egy "rejtély", élõben egyébként kellemes ember de a "média perszónája" elviselhetetlen, ha ekkora "sztár" valaki megtaníthatná a képernyõn, aerobikvideón kívül is viselkedni! Szakmailag bármelyik igényesebb terem, akármelyik edzõje van ennyire felkészült! Aki meg Szandi vagy Norbi terméket vesz csak magára haragudhat!))) Én a nagymamám fogyókúrás elvét követem: Tards csukva a szád!)))
Emese3927 2007 dec. 14. - 16:45:34
(73/109)
Norbi nekem most bebizonyította, hogy nem sportember! És valószínûleg soha nem is volt az, különben maradt volna annyi emlék benne a sportolói becsületrõl, hogy lássa (illetve elismerje, mert látni szerintem nagyon is látta) Milán gondolatában a jogos felháborodást.
Gusztustalan volt, ahogy Gábor a lábára hivatkozva "nem tudott futni", persze, amikor már tétre ment a játék, akkor mégiscsak sikerült megmozdulnia. De azt még csak-csak megértem, hogy õ így viselkedik, mert egy versenyben az ember önzõ módon hajlandó lehet elfelejteni a fair-játék szabályait. Azt is megértem (bár ezzel sem értek egyet), hogy a mûsor szervezõi elfogadták a dolgot, mert nekik ebbõl van nézettségük és így pénzük (és sajnos ma minden valóságshow a nézettségre megy). A rettenetes Norbi vieslkedése, vagyis az, hogy Norbi Gábor mellé állt! Ahelyett, hogy jó edzõként Gáborral megbeszélte volna ezt a nem-sportolói magatartást, inkább mellé állt, és azt torkollta le, akinek volt igazságérzete. Nem tudom, vajon Norbi a gyerekeit is arra neveli, hogy mindegy, milyen áron, csak gyõzzünk? A becsületesség és a sportszellem hol marad? Norbinak is fontosabb a pénz, a siker és a hírnév, mint az, hogy következetes és becsületes legyen?
Gusztustalan volt, ahogy Milán szemébe nevettek Gábor és Norbi! Gábort csak sajnálni tudom, de Norbira mély megvetéssel tekintek! Eddig sem volt meggyõzõ a számomra, de most végképp elveszítette minden esetleges hitelét elõttem. Azt hiszem, ezzel a reakciójával rengeteg potenciális és valós vásárlóját veszítette el!
Emese3927 2007 dec. 14. - 16:44:21
(72/109)
De, Gábornak oda kellett VOLNA kerülnie a súlya alapján, csak a védettsége miatt nem került oda.
10/10
bodri23 2007 dec. 12. - 12:54:48 10/10
(71/109)
Végül is a Gábor nem került a sárga vonal alá, tehát mindegy volt, hogy védettséget élvezett vagy nem, így is úgy is az Edina és a Milán között dölt el a kiesés. Szerintem is igazságtalan volt ez a futóverseny, és nem értem, hogy miért akarja mindenki mindenáron a Gábort bennt tartani? Oké, hogy sajnálják a beteg lába miatt, de egyik versenyzõnek sem kevésbé fontos a lefogyás. Ott volt például az Anikó, akit már elsõként kiejtettek, pedig neki volt a legnagyobb túlsúlya. Innentõl már én is kételkedem a verseny tisztességességében.
1/10
jeanlegrand 2007 dec. 12. - 12:36:02 1/10
(70/109)
Sziasztok!

Aki követte tegnapi hozzászólásomat, most talán igazolni látja a történteket.
Tegnap Norbi "batátunk" küldött egy sms-t a Gábornak, hogy amennyiben bent akar maradni, akkor a következõ versenyben ne fusson, csak sétáljon. Majd ezt követõen adjon bele apait és anyait- akkor garantált védettséget élvez. És mit ad Isten, megtörtént a csoda....:)))
Ugye egyikõtök sem gondolja komolyan, hogy ez véletlen volt!
Ha a dolgok mélyére hatolunk, mindig kiderül a dolgokról, hogy egy jól mûködõ stáb/személy(ek) irányítja a dolgokat...
Úgyhogy ébresztõ! Vagy, hogy Morpheusz-t idézzem a Mátrix címû opus-ból: "Welcome to the real world."