offtopic
robicsek2 2012 júl. 27. - 09:29:17 Előzmény Bigpapa
(841/861)
Lex Luthor,ként is jól alakított a hangjával :) A Pankrációban is nagy átéléssel adja, bár ott pont egy olyan kommentátornak adja a hangát akit nemigen bírok :) Igaz tudom hogy az egész csak színjáték, de akkor is idegesítõ hogy az a kommentátor mindig a bunkó igazgatót isteníti :)
offtopic
robicsek2 2012 júl. 27. - 09:10:26
(840/861)
Bocsi a két hozzászólás miatt, de hibát írt ki.
robicsek2 2012 júl. 27. - 09:05:14 Előzmény ..Villám
(839/861)
Teljesen igazad van ! Minek minden szobába Plazma vagy LCD tv ? Minek ez a nagy csilivili berendezés, amikor az amerikai házak többsége csak fából van ? Én magam utálom az ilyen könnyû szerkezetes házakat. Unoka tesóméknak is az van, és én a 98 100 kilómmal eléggé félve megyek fel az emeletre mert recseg, Amellett egyszer belerúgnék a falba rögtön lenne ott egy lyuk. Vagy berepedne. Azon felül az egerek patkányok könnyebben rághatják át magukat rajta. Fõleg az amerikai házakban ahol a falakban kisebb rések is vannak. A másik dolog amit nem értek, hogy az amerikaiak miért szeretik az ilyen nagy felhajtást ? Gusztustalan hogy egyesek mennyire színészkednek a mûsorban még a családokban is. Múltkor volt egy fekete család, na ott szinte idegrohamot kaptak, a földre vetették magukat meg minden. Tudom hogy õrülnek, de ez már túlzás. Ezek azért a kamerának is szolnak rendesen. És az zavar hogy ezt a stílust kezdik átvetni a haza tv-k is , ezeket a túljátszó-s dolgokat.
1/10
..Villám 2012 jún. 06. - 07:51:54 1/10 Előzmény Dusko
(838/861)
nagyon gagyi sorozat ..és mi alapján választanak családot? inkább több családnak és nem ilyen pompával kellene kisebb lakás ha már csinálnak valamit..
Dusko 2012 máj. 17. - 16:53:53 Előzmény zuzan
(837/861)
Szia!

Köszi szépen a választ. Én is mondtam neki, de talán majd megnyugszik, ha írhat egy levelet. Hadd próbálkozzon:)
zuzan 2012 máj. 16. - 21:22:28
(836/861)
http://abc.go.com/shows/extreme-makeover-home-edition
itt a hivatalos oldal, egyébként 9 évad, és 200 rész után vége a sorinak, az abc elkaszálta sajnos .

http://www.typennington.com/,és a twitter oldala: http://twitter.com/#!/typennington, elkeseritelek, válaszolni ritkán szokott, de próba szerencse, a remény hal meg utoljára. sok szerencsét
Dusko 2012 máj. 16. - 17:24:44
(835/861)
Sziasztok!

Légyszíves segítsetek nekem abban, hogy valaki megírja nekem a Nagy Házalakítás levélcímét, mert már nem hagy békén az unokatesóm, de én nem találom sehol se leírva. Elõre is nagyon köszönöm, hogy megszabadítotok engem ettõl a gonosz ki törpétõl. Most tanul angolul és így szeretne gyakorolni, hogy ír nekik egy levelet. Hiába mondtam neki, hogy úgyse fognak válaszolni, azért õ még is hajthatatlan. Ez van. A barátait megválaszthatja az ember, a rokonait nem.

Egyébként én nagyon bírtam ezt a sorozatot. Habár azt nem értettem, hogy felépítettek egy hét alatt egy kacsalábon forgó házat, olyan embereknek aki már majdhogy nem elvesztették az adósságaik megy egyéb dolgok miatt, és akkor majd ezeknek a nagy hodályoknak a költségeit honnan fogják tudni fizetni? Habár lehet, hogy ezt csak én spilázom túl. Nah mindegy. :)

Elõre is köszi a választ
5/10
offtopic
ceia 2012 máj. 09. - 22:42:10 5/10
(834/861)
Amikor elõször adták, még én is néztem, kitárgyaltuk itt a mûsort, de ma már nem tudnám nézni. Ez valami nagyon gáz, higgyétek el. Késõbb már egészen másnak látom. Nagyon gáz! Szinte már szégyellem, hogy valaha néztem, sõt még fórumoztam is róla :O A keresztnevükön írtam a szereplõkrõl, véleményeztem õket, és a házakat, pedig az egész egy nagy trutyi, a szereplõk meg ripacsok. Értéktelen szemét - sok pénzbõl..
10/10
jokermark 2012 ápr. 17. - 17:50:30 10/10
(833/861)
nagyon jó mûsor. örülök, hogy ilyet is látni a tv-ben. nagyon pozitív élményekkel lehet gazdagabb, aki megnézi. szép, nagyon szép
10/10
syuzi 2012 ápr. 04. - 18:56:27 10/10
(832/861)
Én nagyon örülök h van újra, mert szerintem nagyon klassz a müsor:) Nagyon ügyesek az átalakitók és igen megható történeteket lehet megismerni:) :)
pillangókisasszony 2012 ápr. 03. - 18:18:03
(831/861)
Jajj ne,már megint ez?Ezerszer inkább Gordon!
Bigpapa 2012 márc. 29. - 14:10:17 Előzmény Seszták Szabolcs
(830/861)
Kedves Szabolcs!

Köszönöm a válaszodat!Igen, a hangmérnökkel van gond, mert végig fejhangon üvöltesz :)) Ez tudom,nem a te hibád,de a mûsor közben hihetetlenül idegesítõ. Mert amikor halkan beszélsz, akkor is egy fokkal hangosabbnak hat,mint a többiek beszédhangja. Ez nem a szinkronszínész hibája.
Amúgy szeretem a munkáidat, Seth Green-nek például szerencsére legtöbbször téged választanak :) magyar hangnak.
Sok sikert a továbbiakban. :)
Seszták Szabolcs 2012 márc. 05. - 21:47:54 Előzmény Bigpapa
(829/861)
Kedves Bigpapa!
Egy keresés közeben akadtam rá a hozzászólásodra....és gondoltam leírom, hogy ebben a sorozatban azért kell sokszor üvöltenem, mert Ty barátom az eredetiben is egy õrült:))) Egyébként imádtam/ imádom csinálni...gondolj bele, ha a narrációt játékban visszaveszem, akkor az lejön a képernyõrõl, mert látszik, hogy Ty vörösre üvölti magát:)
Ha meg pusztán a hangerõ a gond, akkor azt meg a hamgmérnök nem keverte vissza:))
További szép estét!

Seszták Szabolcs
pillangókisasszony 2012 febr. 01. - 01:31:48
(828/861)
Mibõl fizetik ki ezeket a pecókat?Mind szponzor?Felhúzni ezeket,ilyen rövid idõ alatt,elképesztõ pénz lehet.A másik meg hogy én is kvára örülnék ha valaki alám tenne egy 400 négyzetméteres villát,de azzal a lendülettel visszautasítanám,ugyanis a 70 négyzetmétert is alig tudjuk fenntartani.Ezek a családok elméletben el vannak szegényedve,nem?Mekkora lehet ezeknek a hodályoknak a rezsije...?Bár mivel nem sok részt láttam,lehet erre is van megoldás,amirõl én nem tudok,ne kövezzetek meg.
Amúgy én is láttam az indiános részt,hát szép,mondhatom.
pcujsag 2012 jan. 23. - 21:13:56
(827/861)
Azért elég merészség hagyni hogy a lakásunkat, házunkat így elkontárkodják belûlrõl, mert ezek az összeállítások nem jönnek ám be mindenkinek és az sem igaz, hogy kevés pénzbõl jót csinálni lehet.
Bigpapa 2012 jan. 15. - 12:35:24
(826/861)
Ezt az üvöltözést még mindig nem tudom elviselni,ami a szinkronban van.Bakker!Seszták Szabolcs beszélhetne halkabban is.Amennyire jó a szinkronja pl. a Monkban,mint Randy Disher, itt annyira idegesítõ.
Most egy indián családnak építenek házat.Oké,szép Arisona és a hegy,ami a háttérben van,de basszus a semmi közepén van.Hogy jutnak el A pontból B-be? Odaimádkozzák a kaját?Azért szomorú,hogy az amcsik hazavágták az õslakosokat,ki is irtották majdnem,most meg eljátsszák, hogy segíteni kell nekik.Mondjuk,amikor módszeresen kiirtották a törzseket,az egyház hogy kussolt.Ja persze,mert az indiánok nem keresztények,nem katolikusok,nem zsidók és nem buddhisták."Akkor tényleg nem kár értük."
10/10
mushi 2012 jan. 13. - 03:01:30 10/10
(825/861)
most valahogy úgy gondolom, sokszor túlzott az a nagy luxus, amit csinálnak a családoknak. ez komolyan luxus... vagyis.. lehet, hogy az amerikai családoknak az ilyen az alap.. :S viszont itthon nagyon sokaknak van olyan lakása, mint a mûsorban szereplõ családoknak az átalakítás elõtt.
eszembe jutott az a rész, mikor egy -talán- 5 tagú család szerepelt, és Ty rémüldözve kérdezte, hogy csak egy fürdõszobájuk van? atyám, ott dobok egy hátast...
zuzan 2012 jan. 04. - 23:29:55
(824/861)
mármint a neve
zuzan 2012 jan. 04. - 23:28:45
(823/861)
tudod melyik család volt?
Enikõ2007 2012 jan. 04. - 22:58:33
(822/861)
Sziasztok! Hol tudnám megnézni az 57. részt? A gyerekszoba érdekelne. Tetszett. Mi is megcsinálnánk!