7/10
Ze74 2009 febr. 22. - 09:04:08 7/10
(5/25)
Nem tudtam aludni,ezért meg vártam,meg persze Cusack miatt is.Aztán megláttam ki rendezi.Nem csalódtam,mindenkinek ajánlom.
norton15 2009 febr. 21. - 22:53:39
(4/25)
Tetszik a film eddig nagyon, elég beteg.:D Cusack és Thornton pedig nagyon jók benne.
weinole 2008 dec. 11. - 23:56:53 Előzmény Imici
(3/25)
Nekem tetszett. Érzõdik benne a rendezõ stílusa, az egyik legjobb vígjáték rendezõ. Kicsit hasonlít a stílusa a Rosszbarátok c. filmhez.
Imici 2008 júl. 12. - 20:52:02 Előzmény judybee
(2/25)
Márpedig ez egy jó film. Igaz nehezen indul, de kikerekedik belõle egy fanyar vígjáték, mely igen élvezhetõ.
Sajna az a baj, hogy mostanában igen magasra tesszük a mércét a filmes kritikákat illetõen. Készül egy évben 5-6 tuti film és több száz futottak még alakítás. ha minden filmet az 5-6-hoz hasonlítjuk, akkor kapjuk azt a szájízt, mint az elõttem szólóé. Ha viszont helyén kezeljük õket, akkor igenis fogjuk élvezni az alkotásokat. Meg nem is fanyalgunk szüntelen egy film után.
Ennyi.
3/10
judybee 2007 febr. 28. - 09:14:12 3/10
(1/25)
Nos itt van John Cusack és Billy Bob Thornton (egyébként nagyszerû színészek), és egy stúdió, amelynek van pár kidobandó dollárja: kezdhet a cirkusz.
Emlékeztek a Hulla, hó, telizsákra Ben Affleckkel és Gary Sinisezel? De sorolhatnám tovább ezeket a tipikus amerikai kamaradarabokat, amelyek elindulnak valahonnan, megérkeznek valahova, a színészek sem játszanak bennük rosszul, de mégis az az érzésünk, hogy mindez már valahol valamikor megtörtént velünk. Nem, nem a szori, hanem hogy ülünk egy film végén és nem értjük miért készült el egyáltalán. Na ez is egy ilyen mozi.