Téma: A Nagy Ő

tortura 2021 dec. 18. - 14:52:06
(52/132)
Nagyon gusztustalan volt, hogy Annabellát elhívta a közös éjszakára, közben meg már nyilván tudta, hogy Laurát választja. Hányás az egész, mindkét lánynak megalázó ez. Nem hinném, hogy így írták meg a szerepet, lehet, hogy ő akarta kipróbálni még ezt a lányt is, hisz tudta, hogy másnap szélnek ereszti. Én is Annabellának drukkoltam, mert rajta őszinte érzelmeket láttam és egyébként is szimpatikus lány. Ezzel a Laurával biztosan nagyon boldog lesz Dávid - néhány hónapig. Utána a csaj (miután elég reklámot bezsebelt) visszamegy Londonba, ahonnan hazajött. Persze az is lehet, hogy Dávid azon az érzelmi szinten, érettségen van, hogy hozzá tényleg egy szinte gyereklány illik.
Annabellának szívből kívánom, hogy találja meg az igazit, aki szereti, megbecsüli és elfogadja olyannak, amilyen. Aki nem azt vágja a fejéhez, hogy túl kedves és alkalmazkodó, meg mindig jókedvű. Istenem, nagy a világ állatkertje.
Kori54 2021 dec. 18. - 13:18:23 Előzmény Bonitó
(51/132)
Egy az egyben így gondolom én is. Miért kellett Annabellával töltenie az éjszakát mikor tudta már, hogy Laurát fogja választjani ? Ja, hogy így írták meg a szerepet.....
jesolo 2021 dec. 18. - 12:03:04
(50/132)
Hát vannak kivételek a korkülönbség tekintetében (lásd Ernyey Béla, de őt elfogadnám), de amikor Dávid megjegyezte, hogy kétségei vannak, mást akarnak az élettől, felmerült benne a probléma, mégsem tudja józanul végiggondolni, mi lesz később. Ez a nagy baj a fiatal korunkkal, azt hisszük, az érzéseink és fogadalmaink örökké tartanak. Nincs igy A híres, országot bejáró celebesküvők és nagy szerelmek szinte mind véget értek. Boldogságot kívánok Dávidnak, sajnálnám ha csalódna.
Bonitó 2021 dec. 17. - 23:06:58
(49/132)
Az utolsó pillanatig azt hittem, hogy Annabellát fogja választani Dávid. Tévedtem.
Óriásit családtam Dávidban. Persze ő dönt, az ő élete. (Én csak néztem a filmjét. :))
Csupán csak Annabellának drukkoltam első perctől fogva, mert nagyon szimpatikus nő volt.
(Node valószínű, így volt megírva, így kellett eljátszani?!)
Éppen ezért, egyáltalán nem tetszett ez az évad. Nagyon rosszul játszott a Nagy Ő! :)
Szerintem.
Kori54 2021 dec. 17. - 22:45:25
(48/132)
Ez egy idióta és nagyon rá fog cseszni, de meg is érdemli........ Ráadásul a tegnap éjszaka után...
Rebbeka 2021 dec. 17. - 22:09:57
(47/132)
Borzalom mennyi buta liba van hazánkban. Nem fogják fel, hogy a TV2 és ez a hapsi is csak kihasználja őket. Olyanok mint az olcsó nők! Nem is értem miért vállalják. Ez a gusztustalan hapsi a hatalmaf jutalékért és a buta libák kihasználásáért vállalta. Ettől függetlenül őt sem értem, olyan mint a stricik akikről a KÉK FÉNY-ben szoktak beszélni. Kihasználja a nőket, igaz ő a TV2-től kapja érte a pénzét. De az a legszomorubb, hogy ezknek a nőknek nincs tartásuk, igaz a média erre próbálja tanítani a gyerekeket. Nem értem, hogy a gyermekek érdekében ebben miért nem szabnak határt?!
tortura 2021 dec. 17. - 18:41:16
(46/132)
Ja, Fannit ideje volt hazaküldeni. Szegény nő, 29 éves és még mindig nem tudja feldolgozni, ha veszít. Pedig pont ideje lenne már.
tortura 2021 dec. 17. - 18:40:17
(45/132)
Kb. ugyanezt írtam én is. Evelinben semmi de semmi tartás nem volt. Ha engem elküldenek, akkor nem erőszakolok ki egy búcsúcsókot...
A tegnapi álomrandi már csak két lánnyal - Szlovéniában ugye. A mai ajánlóblokkban az volt, hogy Annabellával meg együtt éjszakáznak.... Akkor viszont érthetetlen, hogy ha valakivel eltöltött egy éjszakát (nyilván már döntésre is jutott), akkor másnap Laurával mi a francnak smárolt még? Ez olyan ..... gagyi vagy képmutatás vagy nem is tudom, mi. Nagyon úgy néz ki, hogy Annabella nyeri meg és jól is van ez így. Csak nehogy aztán a jövő héten valamelyik bulvár oldalról az köszönjön vissza, hogy már nincsenek is együtt..... Ezek a forgatások nyáron voltak, azóta eltelt közel fél év.
Bonitó 2021 dec. 16. - 17:31:53 Előzmény tortura
(44/132)
Tegnap dobtam egy hátast! ( Azóta is úgy maradtam! :)
A viccet félretéve, hatalmasat  buktam volna, ha fogadok. Nagy tételt tettem volna arra, hogy Fanni megy haza.
Már akkor "rosszul voltam", amikor Fanni rózsát kapott!  Mindenre gondoltam volna, csak arra nem, hogy Evelin fog kiesni. Minden rosszban van valami jó, mégpedig az, hogy nem Annabella esett ki. Dávid jelenetei Evelinnel, teljesen érthetetlenek voltam számomra. Nem és nem értettem a viselkedését a srácnak. Abszolut nem tudott vele intelligensen foglalkozni. Szerintem.
Egyébként mindent leírtál a tegnap estével kapcsolatban és én csak bólogattam a sorok olvasása közben.
De azért az még leírom, mert muszáj, hogy én is megsajnáltam Evelint, a fent leírtak miatt.
De! A sajnálatom abban a pillanatban megszűnt, amikor a kiesése után ahelyett, hogy vissza se nézett volna, úgy rátapadt Dávidra, mint borsó a héjára.
( Sajnos én sosem tudtam jópofizni, ha valami nem tetszett, ami szintén nem egy jó dolog. Mert látszott az ember fején a nemtetszés jele. )
Amit Evelin teátrálisan előadott azért a kétperces kamerának játszott jelenetért, azért a a szinte "lopott" csókért, részemről no comment.
Ha a végén Dávid netán-tán-tán-tán ráadásul még Fannit is fogja választani, akkor nem is merem leírni, mit fogok gondolni róla?! :)
Természetesen Dávid döntése a választás, hiszen az érzelmeire kell hallgatni.
(Csak néha úgy érzem ahogy elmereng szép kék szeme világa, mintha nagyon zavart lenne, mintha nem is tudná hol van?! Éppen ezért, már azon sem csodálkoznék, ha Stohla rózsát, vagy őt küldené haza?! :))))))))   Node majd ma este talán többet tudunk meg! :)
tortura 2021 dec. 16. - 15:00:49 Előzmény Bonitó
(43/132)
Valahogy hasonlóképpen gondolom én is a dolgokat. Tegnap este megdöbbentem, mert bármibe fogadtam volna, hogy Fanni megy haza. Ízlésen vitatkozni ostoba dolog, én sem teszem. Ha Dávidnak bejön, hát az az ő dolga. De Fanni szerintem nemcsak nem szép (átlagosnak mondanám), hanem nélkülöz szinte minden nőies vonást. Tolakodó, szörnyen rámenős, arrogáns hölgy. A csókot is ő erőszakolta ki. Soha nem látom csinos, nőies cuccokban. Sem délelőtt, sem este, sem a randikon. Vagy a műsor öltözteti? Mert akkor az az érzésem, hogy őt akarják kiejtetni.
Igen, Annabella csinos, nőies, van egy kisugárzása. Kicsit talán naiv. Remélem, ez az ostoba hím nem azért fogja őt passzolni, amit örökösen a fejéhez vág, hogy miért mindig ilyen jókedvű, kedves, biztos nem önmagát adja.... Ehhh.... Ahelyett, hogy örülne neki (szerencséje, hogy még nem találkozott velem, mert én sajnos nem ilyen vagyok). Mindenképpen ő illik legjobban hozzá, bár a vonzalmat nyilván Dávidnak kell éreznie. Laura valóban túl fiatal, szinte gyerek még. Fanni nálam felejtős, már az csoda, hogy eddig eljutott. Evelint kicsit sajnáltam tegnap, de aztán mégsem. Mielőtt távozott, szinte lerohanta Dávidot, úgy rátapadt. Nem tudom.... Ha én útilaput kapok egy palitól, biztos nem tapadok még utoljára a szájára.
Igen, ez a futószalagon történő smárolás valóban gusztustalan már. Néha olybá tűnik, mintha a srác is úgy lenne vele, hogy csak legyünk túl rajta mielőbb. Aztán persze - a korábbi műsorokból már tudható - az sem jelent semmit, hogy ki nyeri meg ezt a műsort. Van mikor szinte mindegy, mert utána nem lesz semmi az egészből. Mert az is lehet, hogy igazán senkihez sem vonzódik a Nagy Ő, csak hát ezt nem mondhatja a műsorban, hogy minden kislány menjen haza, mert egyik sem kell.
superzero 2021 dec. 16. - 07:44:04
(42/132)
Ez a birka Dávid elengedte Evelint aki őszintén vonzódott hozzá, és akár még társra is találhatott volna benne. Mondjuk a párbeszédjeik egyre kínosabbak voltak, mivel Dávid folyamatosan hárított, rá tolta a felelőséget Evelinre, hogy nem nyit felé, mikor pont, hogy neki kellett volna "udvarolnia" ha már ő rajta van nadrág. Szóval Dávid ebbe a hárításba menekült, ezzel mérgezte folyamatosan a még ki sem alakult kapcsolatukat. Lehet, hogy Dávid igazán csak szórakozni jött ebbe a műsorba és nem itt akarja megtalálni a párját. Evelin egy őszinte csaj volt , Dávid mégis a mosolygós Annabellát választotta akinél pont azt véli kifogásolni, hogy a mosolya mögött nem látja a lányt, hogy valójában milyen is lehet. Szóval Dávid totál komolytalan, látszik, hogy nem itt akarja megtalálni a párját, inkább csak szórakozni jött ide. Mindeközben nem veszi észre Evelin érzéseit. Szóval nagy balfék ez a Dávid, kommunikációja elég lapos, önbizalma az egekben, végül is lenne Ő szerény, csak nincs mire. Bizonyára meg fogja találni a párját, de az nem ebben a műsorban lesz.
Bonitó 2021 dec. 15. - 21:18:22
(41/132)
Az eddig látottak alapján az alábbiakat gondolom a műsorról.
Dávid továbbra is egy jó kiállású srác - a műsor alatt kissé piperkőcnek is tűnt-, de sajnos határozatlan, korához képest is zavarba hozható. Döntéseiben befolyásolható. Hiába világbajnok, az udvarlás terén nem egy "világbajnok!" Lehet, hogy nem hiába van egyedül? (Persze ez a magánügye!)
Tegnap azt jött le róla, hogy " Mi a fenét keresek én itt? Ja, tudom, sok pénzt! Stohllal együtt. No, akkor játsszuk el a szerepünket. Remélem nem tévesztem el a betanult szöveget?!"
Apropó Stohl András! Nem sok vizet zavar. Az adás időt kitöltő, "töltelék" szereplő. De egyáltalán nem emeli jelenlétével az est fényét! :)
Dávidnak gyors ez az ismerkedési tempó! Zavar, nem tud mit kezdeni magával, a nővel sem.
Fanni és Laura kettős randevúja is belul sült el. Köszönhetően Laura rámenősségének. De ezt a helyzetet sem tudta Dávid kezelni. Mint ahogy Evelint is igen csúnyán hagyta ott mondván, hogy neki gondolkodni kell?! Érdekes amikor más lányokkal csókolózott, akkor nem kellett előtte gondokodnia?! Dávid attól is fél, hogy megbántja valamelyik hölgyet.
Való igaz azonban, hogy rövid idő alatt csókolózott negy egy, több lánnyal is. Engem zavart. És nem vagyok prűd! De semmi kémia nélkül, csak úgy, hogy " Csapó! Csókjelenet, Egy-Kettő" így nem olyan izgalmas. Mint élsportoló azonban, nem a VV műsorába jelentkezett, ahol bármi, meg akármi is megtörténhetett! A saját életében szeretné a társát megtalálni.

Dávidot zavarta az is - ami egyben talán rontja is a lányok renoméját -, hogy nagyon a nézettségre utaznak, és minden jelenetük teátrálisra sikeredett.
Laura, Evelin, Annabella lett szimpatikus. A gyermekes anyuka Fanni, már nagyon kiélt, sok tapasztalattal rendelkező rafkós, abszolute nem illik Dávidhoz.
Laura pedig a fiatalságával, életigenlő játékosságával nem illik a már megállapodni akaró Dávidhoz. Akiben már a tandemozásuk is "félelmetkeltő" volt, látva a fiatal lány vakmerőségét
Szóval, én úgy gondolom, hogy Dávid Laura vagy Annabella közül fog választani. Én Annabellának drukkolok - tudat alatt, talán már elejétől kezdve ? -, mert való igaz, hogy van a lánynak egy szexuális kisugárzása (IS).
De az tetszett meg benne, hogy - akár tudatosan, akár nem -, de jól kezelt minden helyzetet. Nem tolakodott, türelmesen várt. De ha képbe került, nem lehetett nem észrevenni. Látszott rajta végig, hogy vonzotta Dávid. És ezt az odaadást Dávid is észrevette. Sőt, azt rótta fel a lánynak, hogy legyen önálló gondolata, és vállalja fel magát.
Örülnék, ha Annabella lenne Dávid párja. De akkor sem fakadnék sírva, ha Laurát, vagy akár Evelint választaná Dávid. Node majd meglátjuk! :)
tortura 2021 dec. 15. - 16:13:34 Előzmény anita195
(40/132)
Valahol érthető, hogy Annabella nagyon kedves. Ez sokat számít egy férfinál. Nekem az nagyon taszító, ahogy ez a pali csókolózik, már amennyire kívülről ezt meg lehet ítélni.... Szörnyen tolakodó, rámenős, lehetne ezt finomabbra is hangolni, diszkrétebben, intimebben csinálni.... De talán csak én nem veszem fel a mai kor ritmusát....
A környék, a helyszínek nagyon szépek, valóban. Szerintem ez is a Tiborcz-birtokon játszódik, ahogy a Farm is. Nyilván velük szerződött le a TV2, hogy még jobban kitömje őket.
toths1957 2021 dec. 15. - 14:59:15
(39/132)
Azt a trampli lófogú Fannit már hazaküldhetné gyerekestől, nem hozzá való.
toths1957 2021 dec. 15. - 10:55:53
(38/132)
Dávidot beírathatnák egy logopédushoz, mert időnként alig érteni, hogy mit mond.
6/10
anita195 2021 dec. 15. - 06:40:16 6/10
(37/132)
Hát elég vegyes ez a műsor. Nem tudom mit gondoljak róla. Az elejen izgalmasnak tűnt, de most már nem annyira. Nagyon látszik, hogy Annabella fog nyerni, szerintem ez eldőlt fejben, de nyilván végig kell vinni a műsort. Az elején, mikor több lány volt nagyon látszott, hogy van aki őszinte, és vannak megjátszósak. Szerintem a Laura és Evelin őszinte, de pl az Annabella gyanusan kedves, egesz nap dorombol mint egy macska. A Fanni nagyon megjátsza magát. Látszik a szemén hogy az egész műsortól szétveti az ideg belül, de visszafogja magát. Két kézzel kapar Dávid után, és amin lehet duzzog. Elég dedós. Így a végére egyik lány se túl szimpatikus. Sokszor olyan mintha megírt mondatokat olvasnának fel. Ami nem baj, csak ne látszódna ennyire. 😅 amúgy a műsor okes lenne, csak túl gyors tempót diktál Dávidnak, ennyi idő alatt senkit nem lehet igazán megismerni. Buci néha kicsit felesleges, de ok. A helyszínek, ahol forgattak nagyon szépek, és a programötletek is tök jók, igényes ilyen szempontból. Viszont a csajok sokat rontanak rajta. Ha kevesbé mennének a nézettségre, őszintébb lenne mindez és David se rettegne, hogy megbánt valakit akkor jobb lenne a műsor, de meglátjuk, hogy hogyan alakul a továbbiakban.
Magenta99 2021 dec. 14. - 18:32:33 Előzmény tortura
(36/132)
Szerintem Dávidot csak a szexuális kisugárzása vonzza Annabellának. Nekem az a tippem, hogy a Laurát fogja választani.
tortura 2021 dec. 14. - 17:20:09
(35/132)
Annabella okos csaj. Jól taktikázik. Tudja, mi az, amit egy férfi nem jól visel. Tanul a versenytársak hibájából. Türelmes, vonzó, érzéki. És látszik, hogy nagyon odavan a srácért. Remélem, ő nyer.
tortura 2021 dec. 11. - 15:07:31 Előzmény Magenta99
(34/132)
Nekem meg eleve nem tetszik a szeme. Mert nagyon világos.
10/10
nyalógép 2021 dec. 11. - 15:00:36 10/10 Előzmény Magenta99
(33/132)
Érdekes fejlemény...