rude 2007 jan. 19. - 16:59:19
(10/50)
Igen,szerintem nem azért készítették ezt és sok más filmet,hogy utána hozzánemértõk,dilettánsok felszabdalják!Csak azért,hogy az õ sztárságuk növekedjen,hiszen egymást sztárolják!Nekem az olyan a sztár,aki a szakmát/színészet/kitanulta,és nem bokszoló,aki mûsortvezet,pl.: Koko!
Engem jobban érdekel Henry Fonda,a Halál 50 órájából,mint a Tomi reklám!
hopimix 2007 jan. 19. - 15:15:27
(9/50)
Teljesen igazatok van, a multiknak és a Tv-nek valamit be kell újítani 3-4 éven belül, különben a kutya sem fog reklámot nézni. Én már azon is meglepõdtem, hogy a merevlemezes TV-t engedték piacra dobni. Persze az is lehet, hogy már ennek is megvan az ellenszere, csak még mi nem tudjuk...Egyébként meg szerintem nevetséges az, hogy egy évben kb. 3 új filmet látni a kereskedelmi csatornákon. Szappanopera meg kibeszélõshow bezzeg van dögivel!!!
kevinspéci 2007 jan. 19. - 09:38:24 Előzmény rude
(8/50)
"A fegyverek szava" is nagyon jó Mikulás Kéddzsel. Meg az "A Tû a szénakazalban", "Kémek a Sasfészekben", "A halál 50 órája", "Kelly hõsei" stb...
Téleg nyomathatnának gyakrabban ilyeneket. Dehát az utóbbi idõben végleg kezdenek elkanászodni a tévés nyomoroncok: Csak késõ éjszaka nyomnak filmnek nevezhetõ alkotásokat. Sebaj, marad a videjó, amivel legalább a reklámokon is át lehet ugrálni.
Mondjuk, ha megfizethetõek lesznek a beépített merevlemezes tévék, bajban lesznek, mert azt fogom csinálni, hogy mondjuk a 8-kor kezdõdõ filmet fél 9 körül kezdem el nézni, s lazán továbbpörgetem a mûsort a reklámoknál. :)))))
Emesee 2007 jan. 19. - 09:20:59
(7/50)
igazad van a háborus filmekkel kapcsolatban. a reklámok is idegesitõek, de (bár szomorú, met én is szeretem) de a legtöbb nézõt nem a háborzs filmek érdeklik, hanem a vigjatékok, akciok.
rude 2007 jan. 17. - 19:26:23 Előzmény Emesee
(6/50)
Csak arról beszélek,hogy minden héten leadhatnának egy jó háborús filmet,annyi van.Ezeket amiket felsoroltam,alapmûvek a Vietnam-i háborúról szólnak!
Nem hinném,hogy csak a Jó Reggelt Vietnám,amit le tudnak adni.Az a nagy büdös helyzet,hogy nem költenek elég pénzt filmekre a szórakoztatásunkra,pedig abból a sok reklámból igen csak futná!Inkább Dakar Rally van,meg ide oda kirándulgatnak a pénzbõl két perces reklámokért.Az igaz,hogy Hollywood-ban két másodpercet egy napig vesznek fel,de ez nem az!Minden pénz a zsebükbe csúszik,ez az ország ilyen!
A filmeket jogtalanul megvágják,reklámokkal tûzdelik tele,amiket,ha összeraknánk hosszabb lenne,mint maga a film,a nézõt kizökkentik a filmbõl,részeket hagynak ki a filmekbõl és egy filmet képesek 20x lejátszani!Ez ****!Ráadásúl magukat sztárolják!
Egyszerû emberek szeretnének szórakozni esténként,kikapcsolódni a tévé elõtt!
Egy filmmel kitõltik az egész éjszakát,pofátlanság nézzük meg az HBO-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az HBO minõség és van **** is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emesee 2007 jan. 15. - 20:19:28
(5/50)
beszélsz
Emesee 2007 jan. 15. - 20:19:13
(4/50)
bocs, de nem nagyon értem, h mirõl beszlész
rude 2007 jan. 15. - 19:55:05
(3/50)
Mikor játszák le a:
Platoon Green Dragon
Hanoi Hotel Coming home
Hamburger Hill Operation Dumbo Drop
Deer Hunter
Born on the fourth July
Full Metal Jacket
Tigerland Mindezek alapmûnek számítanak,a
Taxi Driver háborús filmek között!Ezeket mikor
Salvador játszák le?Kérdezem én a szerkesz
We were soldiers tõktõl!
Apocalypse now
Emesee 2007 jan. 14. - 10:54:12
(2/50)
szerintem is nagyon jó
rude 2007 jan. 08. - 11:48:20
(1/50)
Végre egy jó háborús film!