10/10
peseta 2010 febr. 27. - 10:29:44 10/10
(25/145)
egyik kedvenc filmem.
ajánlom mindenkinek.

..de hogy kivagdosnak filmekbõl részeket? hát ezt nem is tudtam, még nem vettem észre..
RedDevil1984 2010 febr. 27. - 10:09:32
(24/145)
hát ebben igazad van,say no to the commercial shit!
én ha lehet torrenten nézek jobb filmeket,ott nincs cenzúra meg eredetiben is van
10/10
ballaz-72 2010 febr. 27. - 08:55:54 10/10
(23/145)
A Kalasnyikov: tényleg nem rossz fegyver, az is igaz, hogy képzett katonák tudják csak megfelelõen használni a kialakítása miatt, az 5 cm-es lemezt nem viszi át! a könnyû páncélos szállító jármûvekben teljesen biztonságban vannak a benn ülõk. A "nádas": elég, ha a célpont és a célzó között van egy kis dombocska, és már csak pazarolja a lövõ a lõszert! A film egyébként nagyon jó, én már láttam többször is, realista és nincs teli hibákkal!
8/10
NADALFAN 2010 febr. 04. - 21:53:10 8/10 Előzmény almart
(22/145)
hát igen ez xxI század aztán itt tartunk.könnyen hihetõ az utosó idõkben járunk amikor ember embernek farkasa ,mindenesetre a szellem kiszabadult a palackból....a végén találó az idézet -a gonosz diadalához csak annyi kell hogy a jók tétlenek maradjanak!!
almart 2010 jan. 10. - 19:31:41
(21/145)
Tegnap lattam,es nagyon tetszett,megfogott es elgondolkodtatott. Szornyu,hogy napjainkban ilyen remseges dolgok tortennek-emberekkel,nokkel,gyerekekkel,artatlanokkal.
BOKORARCU 2009 nov. 29. - 18:27:25
(20/145)
A legszarabb film amit Brúszbácsitól eddig láttam!
Panyik Ági 2009 okt. 01. - 11:53:50 Előzmény ewus
(19/145)
Gyönyörû dolgokat írtál, nagyon tetszett nekem is a film.
Megindító az a mondat, amit idéztél, tényleg az lenne a legjobb, ha mindegyikünk az elméjében ezt alapmondatnak könyvelné el.
Viszont lenne egy hülye kérdésem.
Miért ez a film címe, ami?!
Segítsen nekem valaki ezt megfejteni...
Tényleg nagyon tetszett a film, de a címét nem nagyon tudom hozzápasszínani.
Én vagyok hüle?! :-)
nokeka 2009 jún. 24. - 17:08:06
(18/145)
Nagyon szép film, gyönyörû táj, kiváló zene.
Willis visszafogott és csendes, semmi túljátszás, mellesleg ez jellemzõ jó pár filmjére, amik talán emiatt is értékesek. Egyszerûség: "zippo first!" Ennyi.
Monica Belucci gyönyörû nõ, még piszkos ruhában és koszos arccal is.
Soha nem úgy ülök le egy film elé, hogy akkor keresem a hibákat, és jól meg is jegyzem magamnak. Ha egy film eléri azt, hogy ne gondoljak a körülöttem lévõ dolgokra 1,5-2 óra hosszan, akkor már megérte.
Ja, és diadal vagy viadal? :) Szóval nem Szabó Gyõzõ hangján kell nézni a filmeket, hanem eredeti hanggal, úgy az igazi. És akkor a triumph is csak diadal lehet... :)
Szóval jó film, tessék pihenni alatt és meghagyni a kommandósoknak a harcot... :)
10/10
GWI 2009 ápr. 12. - 12:46:48 10/10
(17/145)
Nagyon jó film. Jó képek jó zene jó jelenetek jó színészek.
Kíválóan mutatja be az afrikai helyzetetésén ettõl jó.
meszi343 2008 okt. 25. - 17:55:36
(16/145)
Végre megértette valaki a film lényegét:)Szerintem gyönyörû film.
Aki sikerhajhász, évekkel elõre beharangozott szuperakció filmet akar, az ne nézze meg!
ewus 2008 szept. 19. - 18:54:21
(15/145)
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak!
Sokn fikázzák a filmet csak egy gond van velük, hogy eez még kicsik. ítudjátok hogy ezt a filmet megértsék nem elég megnézni és érteni amit mondanak, fel is kell fogni és nemmarhaságokat írogatni!
ÉS még valami!
Jahn leítd hogy nem vagy stratéga és ez így is van. De ha ilyen megjegyzést írsz hogy a kalasnyikov golyótól nem véd meg a nádas, ahoz elõbb tudnod kéne hogy mi az a kalasnyikov és értened is kéne hozzá!
Ez a megjeyzés nagyon gáz és szánalmas. Ráadásul még vak is vagymert az nem nádas volt. És próbálj 100cm-es fûben eltalálni bármit is úgy hogy alig látszik belõle valami és legalább 20m-re van tõled! Hidd el nem fog menni! Elõbb járj utánna mielõtt ilyen megjegyzést írsz.
ewus 2008 szept. 19. - 18:43:34
(14/145)
Aki szerint ez a film nem jó az nem érti a lényegét! Itt nem szp doktornõrõl vagy Willis-rõl van szó, hanem a Nigériakró! HA nem gondoltatok volna bele a mai napig ezek folynak Afrikában és az eész világban. Ennek a lényege a lelkiismeret és az hogy nincs különbség ember és ember között, csak jó és rossz között! Azok akik elítélik ezt a filmet, azok nézzenek magukab hogy mit szólának ahoz ha nekik kéne az õserdõben menekülniük!
Itt nem az a lényeg hogy ez igaz vagy film, hanem az hogy ez folyik a vilában és ha az emberek ezt leszarják, akkor hamarosan itt lesz a III. világháború és az emberiségnek lõttek!
Karolka 2008 szept. 07. - 17:45:05
(13/145)
Hát ha nem is a legprofibb a film: a zenére ill a történetre nem lehet panasz!
CTU 2008 szept. 07. - 17:41:03 Előzmény 2008
(12/145)
tényleg nem a legjobb filmje, de messze nem a leggagyibb. ennél rosszabbat is láttunk már: Árral szemben, Hudson Hawk
2008 2008 jún. 28. - 12:20:55
(11/145)
Szerintem ez Bruce Willis messze leggagyibb filmje ... messze messze a legrosszabb ! Szerintem nézhetetlen ! Már az felhúzott hogy ha a liba elkezdett hápogni mindig engedett neki !

Odáig néztem amikor felpakolták a helikopterre a csajt és repülnek a lemészárolt falu felett ... tudtam hogy kifogja mondani... igen "forduljunk vissza" mert olyan bájosan sír a csinos doktornõ ne okozzunk neki csalódást ... na ennél a pontnál mondtam azt hogy ilyen szart nem nézek tovább ... ennél a filmnél még egy B kategóriás szutyok is jobb !
eugénia22 2008 máj. 12. - 23:09:57
(10/145)
Nekem nagyon tetszett,nagyon jó film.Willis bírom,és jó színész.
10/10
bujka 2008 jan. 29. - 21:14:08 10/10 Előzmény Ludvik Jahn
(9/145)
Szerintem a film minden hibájával ellentétben nagyon nézhetõ és érdemes megnézni! Egy belevaló akció film Bruce-al a fõszerepben.:) A zene meg kiválló, de Hans Zimmertõl nem is várhattunk rosszabbat.:)
Ludvik Jahn 2007 aug. 19. - 22:17:29 Előzmény dark_angel
(8/145)
Lehet, hogy filmnek nem célja a hihetõség, vagy az, hogy a rendezõ tudja, mit is akar a történetbõl kihozni, én mégis felhánytorgatnék néhány alapvetõ következetlenséget, illetve hülyeséget:
- a film maximum addig hiteles, míg a szép doktornõt felpakolják a helikopterre
- ha erkölcsi tanúságoktól hemzsegõ filmdrámát szeretnénk készíteni, ne olyanok szájába adjuk a magasztos szavakat, akiknek egyszerûen nem hisszük el õket (kicsit se) pl: Bruce + amatõr kommandósok-színészek
- ha akciófilmet szeretnén forgatni, az legyen végig pörgõs (a vége talán az)
- irgalmatlanul nevetséges, ahogy a afroamerikai (kötelezõ, hõs, kigyúrt, okos, gerinces feketete srác)
testvéreinek titulálja az afrikaiakat és mindezt (szinkronosan láttam) Szabó Gyõzõ hangján teszi
- az elnök fia persze, hogy beleordítja a világba, hogy szabadság: az ostoba amerikaiaknak minden értéket ez az egyetlen szó képvisel, de a film alkotói talán lehetnének annyira tájékozottak, hogy tudják: Afrika államai szabadok, hivatalosan mindenütt demokrácia van, az emlegetett magasztos eszme bukását éppen értelmetlen forszírozásának következménye
- belegondolt abba valaki is, hogy senkit sem lehet erõszakkal kihozni még háborús övezetbõl sem?
stb.
- bár nem vagyok stratéga, gondolom, a nádas megvéd a kalasnyikov-golyóktól :)

Már jobb, hogy így kiírtam magamból.....
dark_angel 2007 máj. 10. - 16:48:11
(7/145)
nekem az egyik kedvenc "katonás" filmem,és imádom a zenéjét,tényleg nagyon jó!!
wysiwyg 2007 máj. 10. - 14:30:58
(6/145)
Na végre valaki..Én is tom h. diadal, de a neten viadal volt. Így azt másoltam be...