csancsy 2010 jan. 08. - 19:05:12
(12/112)
NAGY SPOILER!!!!!!!

Most áruljam el? Anna hal meg autóbalesetben (tárgyalásról éppen mennek vissza, az ügyvéd vezet, és az apa szedi ki az autóból), és a nõvére teljesen meggyógyul Anna veséjének hála!!!

SPOILER VÉGE!!!!
10/10
akos015 2009 dec. 29. - 23:33:43 10/10
(11/112)
Annyira szép film, megdöbbentõ, drámai..A szinészi alakítások nagyon rendben voltak, a vágások, a történet.
Cameron Diaz miatt néztem meg a filmet, mert szeretem a filmjeit, és nem csalódtam benne.Bár ma néztem meg tõle egy másik filmet, ´A doboz´, amiben viszont kétségeim támadtak.., de viszont nemlehet mindegyik filmje jóóóó, ez viszont jó volt ´A nõvõrem húga´
10 pont
10/10
Banana Baggins 2009 dec. 20. - 20:36:59 10/10
(10/112)
Számítottam rá, hogy nem lesz egy könnyen emészthetõ kis limonádé, de azért nem gondoltam volna, hogy ennyi gondolatot sûrítenek a filmbe. Na, persze szó se róla meg vannak a kötelezõ hálivúdi elemek, de sokkal többrõl szól ez a film, mint egy gyermek harcáról a saját testének a jogáért. Nagyon sok kérdés elõkerül, mint kötelesség, család, szeretet, szerelem, meg persze az élet maga és szerencsére ezek a közhelyek olyan formában kerülnek a szemünk elé, hogy azért még tényleg hiszünk bennük. Tipikusan az a film ami után az ember rájön, hogy mennyire jelentéktelen dolgokat tart fontosnak az életében és, hogy igazából az életének mirõl kellene szólnia. Aki teheti nézze meg!
csná 2009 okt. 31. - 23:48:29
(9/112)
Én nem olvastam a könyvet, de nyáron voltam Amerikában és láttam moziban. Nekem a legjobban Cameron Diaz alakítása tetszett, ez nem egy megszokott szerep tõle. A film meg hihetetlenül jó. Megdöbbentõ, néha vicces, és természetesen megható. Érdemes megnézni!!! Valamikor csak megjelenik DVD-n itthon is. Muszáj lesz nekik!:)
csancsy 2009 okt. 08. - 15:04:50
(8/112)
Bocs a helyesírásért, miért nem adják a moziban, így akartam írni!!
csancsy 2009 okt. 08. - 14:40:44
(7/112)
Én se értem miért adják, de sztem dvd-én ki lesz adva majd tutti. Legfeljebb kiveszem videotékából mikor megjelenik (Remélem mihamarabb).
A könyvet olvastam, minden percét végigsírtam és volt benne egy kis vidámság, különleges a történetleírása, ugyanis 6 személy (apa, anya, anna, ügyvéd, gyámügyes, és báty, és legvégén szólal meg Sofia is) szemszögébõl ismerjük meg a történetet és az eseményt. A könyv nagyon tetszett, a filmre kíváncsi vagyok, bár tudom más véget csinálta neki, de az nem tetszik, eredeti vég, sokkal megrázóbb és elgondolkoztatóbb.
brigi004 2009 okt. 08. - 13:13:51
(6/112)
Én is olvastam a könyvet, és most Németországban vagyok, itt vetítik a mozik! Nem tudom otthon miért nem adják, de meglepett, hogy tényleg megfilmesítik ezt a könyvet! Remélem jól játszák a szerepeiket, mert kár lenne elronatni! Am. itt nem néztem meg moziba, szal remélem majd azért minimum dvd-n kiadják!
mandikaaa 2009 szept. 04. - 21:25:02
(5/112)
egyébként augusztus 20.-ra volt kiírva, hogy menni fog a magyar mozikban...ahhoz képest semmi sehol...
mandikaaa 2009 szept. 04. - 21:22:14
(4/112)
hát ez engem eléggé elkeserít, pedig már nagyon beleéltem magam, hogy végre láthatom, mivel a könyvet olvastam és az nagyon tetszett.és a dvd-re kb mennyit kell várni?
Zajac 2009 szept. 04. - 17:52:47
(3/112)
Mert nem robban,üt,vág és foszlanak hullák mindenütt :)
Az imdb szerint nem is fogják nálunk vetíteni,lehet csak dvd-n látjuk majd :(
http://us.imdb.com/title/tt1078588/releaseinfo
mandikaaa 2009 szept. 04. - 16:51:06
(2/112)
mér nem játszák a magyar mozik?
Zajac 2009 aug. 24. - 15:02:38
(1/112)
A nõvérem húga

Egy azonos c regénybõl készült film.
Andromeda Fitzgerald azért született meg mesterséges megtermékenyítés után, hogy halálos beteg nõvérének vért adhasson, csontvelõt, szerveket adományozhasson, annak életben maradásához. Neki viszont egyszer csak elege lesz a helyzetbõl, és ügyvédet keres bepereli saját szüleit.

Érdekes történet.