malvinkicska 2015 okt. 07. - 11:01:44
(305/325)
Igen én is úgy tudom lefeküdtek a gyerek miatt, de O már akkor is kételkedett, nem az övé a baba.
10/10
édesmaya 2015 okt. 07. - 09:51:36 10/10
(304/325)
Szia Malvin! Én már egyszerûen látni sem bírom Luanát, azzal a megátalkodott makacs fejével! Mi a csudára jó ez a marhanagy okoskodása?! Komolyan két anyai nyakleves kellene neki, észhez téríteni! Kell a jó? Nem kell! Kell a rossz? Kell! Hát õ most ennek a mondásnak iskola példája!

- Én azért az öregúr Jeremias helyében ugyan nem lennék ilyen finom ezzel a szemét kakakeverõvel! És õ még mindig micsoda magabiztos, pedig minden disznósága, bajkeverése kiderült! Na én már régóta mondogattam a férjemnek, hogy Jeremias bácsi lõtte le az ügyvéd urat! A lottó ötösöm lenne ilyen biztos, ahogy ez bejött! Én ugyan semmit sem adnék ennek a nímand nõszemélynek!
- A kis fiatal újdonsült unokaöcsi nekem nagyon szimpatikus! Nektek is? Na õ aztán Luana után a legigazibb Berdinazzi örökös!
- Elgondolkodtam azon, hogy Otavinho azt mondta a kis unokaöcsinek, hogy õ férjként nem hált Rafaelával. Dehát volt olyan rész, amikor ez meg volt, mert Rafaelának rá kellett tudni fogni a férjére a terhességét! Igaz?
- Azt meg szoktam mosolyogni, hogy Luana magázza a tanárnõt és Jacirát is! Õk meg tegezik. De fura!
malvinkicska 2015 okt. 06. - 18:25:51 Előzmény édesmaya
(303/325)
Brunot sajnálom, mennyire epekedik Luana meg mint akinek elmentek otthonról úgy viselkedik, nem tudom mit akartak ezzel szemléltetni, hogy ez a nõ ennyire akaratos. A másik jobbik hazugságára fény derült, de Geremias bõkezû ad egy birtokot marhával együtt, ez azért nem kis dolog. Marcos szegény nem tudta hazavinni az apjának Lt.
malvinkicska 2015 okt. 05. - 18:08:54
(302/325)
A mai rész jó volt az öreg jól begurult, és elmondta az igazat, a hazug csajnak, most már minden rész gondolom elég izgi lesz, írtam neked privit megkaptad, mert sokszor vacakol a net.
Csalarozsika 2015 okt. 05. - 17:26:25 Előzmény édesmaya
(301/325)
Szia!

Örülök, hogy újra jelentkeztél! :)

Én is sajnálom, hogy hamarosan vége a sorozatnak! Jó volt, újranézni!

Nagyon egyetértek a megállapításaiddal!
Luana felelõtlensége és önfejûsége nem ismer határokat!
Szerencsére nem történik baja a gyermeknek, de ez egyáltalán nem az õ érdeme!

A szenátor halála engem is elszomorított. :( Jó és becsületes ember volt, nem ezt érdemelte!
Egyáltalán nem volt politikusalkat, oda sokkal dörzsöltebb emberek kellenek!

Liliana kitörésével én sem értettem egyet!
Szerencsére hamar belátta, hogy nincs igaza!
Az édesanyjának tényleg minden joga megvan ahhoz, hogy a saját életét élje!

Marcos sokat változott, rá is fért! :)
SPOILER!!! Szerencsére a büntetése enyhe lesz! (felfüggesztett börtön) SPOILER VÉGE!!!

A duó felbomlását én is nagyon sajnálom, de valahol törvényszerû volt! :(

SPOILER!!! Természetesen - ahogy az már lenni szokott - minden jó véget ér! :)
Bruno rátalál Luanára, õ segíti világra a közös gyermeküket, s boldogan élnek, míg... :)
Ráadásul a Berdinazzi - Mezenga gyûlölködés is véget ér! :)
Sajnos várható egy szomorú esemény is, - Regino áldozatul esik a villongásoknak. :( SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 okt. 04. - 22:04:41
(300/325)
Nagyon jó megint itt vagy már nem sokáig tart, ezután a A homok titkai fog menni azt olvastam egy másik fórumon, én azt sem láttam, várom , mert sokan dicsérik, is meg van akinek nem jött be.
Szép hetet neked és jó éjszakát.
10/10
édesmaya 2015 okt. 04. - 18:43:32 10/10 Előzmény malvinkicska
(299/325)
Szióka Malvin! És persze a többiek is!

Már egy hete megjöttem Teneriférõl, láttam minden nap a pampákat.A nyaralás alatt nem tudtam a fórumra feljönni, mert este amikor már hazaértünk a napi kirándulásokból, a lányom mindig nehezen tudott a hotel wifire rácsatlakozni. Akkor meg legtöbbször a võlegényével próbált a facen kapcsolatba lépni.
De jó volt itthon elolvasgatni a hsz-eket! Kár, hogy hamarosan vége a pampáknak!

- Luana leányzó irtó buta, ez már nem is makacsság, amit mûvel! Egyáltalán egészséges babát akar a világra hozni?! Ekkora pocakkal már halálos vétek ilyen nehéz munkát végezni, lebabázhat tõle soron kívül! Erre biztos nem gondol, csak vakon ragaszkodik a hülyeségeihez!
- A szenátor urat irtóra sajnálom! Mindig a jók mennek el elõbb! Egyáltalán ki, és miért lõtte le csak õt? Ti tudjátok? Azért Chikita kizsarolt tõle egy éjszakát elõtte este, mielõtt lelõtték volna szegényt.
- Mariarosa asszony keresi újra a boldogságot, Lili nem volt vele elõször igazságos, amikor felelõsségre vonta a lovagja miatt! De aztán kapcsolt a kiscsaj, hogy nincs igaza.
- Marcost már nagyon szeretem, olyan aranyos lélek lett belõle, képes volt a változásra. Dehát ott lebeg a feje felett a Damoklész kardja, az eltemetett linkóci alak miatt! Tényleg, mi lesz ebbõl, elítélik, börtönbe megy? Ti tudjátok?
- A duót is csak sajnálni tudom! Ilyen hatalmas barátságot hogy tudnak sutba dobni? Na és a behemót megszereti végre a kis kotnyeles szakácsnõt?

Remélem azért happy-enddel végzõdik ez a jó kis sorozat!
malvinkicska 2015 okt. 03. - 07:54:33
(298/325)
A szenátor, hogy meghalt nagyon sajnálom, kár érte, olyan kis tétova emberke volt, és az elvei lett a veszte. Luana nagyon kemény fejû már nem tetszik ahogy viselkedik terhesen Bruno, meg teljesen ki van. Sajnos a duó feloszlott, de mindketten akarták, és nem lett harag a vége. Az a két hét ami hátra van elõre láthatólag sûrû lesz, eseményekben.
Csalarozsika 2015 okt. 02. - 00:57:59 Előzmény malvinkicska
(297/325)
Szia! A legutóbbi részek nagyon tetszettek, végre újra elindult a történet! :)
Számomra is megható volt a két büszke nagyapa beszélgetése!
Marcos szerencsére sokat változott - elõnyére!
Még Rosa asszony is elismerte ezt!
Segít apjának az üzleti ügyekben, örül a gyermeke születésének, véglegesen felhagyott a léha életmóddal!
Most már tudja, mit jelent felelõsséget vállalni valamiért!
Szerintem is jók a színészi alakítások!

A legutóbbi részbõl sem maradt ki a megható jelenet: Geremias végre rátalált Bruno testvére igazi unokájára! :)

Rafaela körül viszont rendesen szorul a hurok!
A felügyelõ egyre biztosabb a bûnösségében, ahogyan Judite és a férje is!
Ráadásul Geremias hamarosan hazaérkezik, úgyhogy "hátravan még a feketekávé". :)
Nem tudom sajnálni, megérdemli a sorsát!

Luana viszont csak nem fér a bõrében!
Felelõtlen és önfejû teremtés!

Kicsit sajnálom, hogy a duó felbomlott! Jó barátok voltak õk ketten!

OFF: Ezt nem mondod komolyan! Ezután A homok titkai következik? :(
Nem örülök túlzottan, mert az a sorozat nem tartozott a kedvenceim közé!
Nem vagyok egy nagy sorozatnézõ, fõleg mióta "futószalagon" jönnek egymás után.
A kereskedelmi televíziók megjelenésével nagyon bõséges lett a választék!
Korábban csak 1-1 ilyen telenovella/szappanopera ment egyszerre, most viszont felsõ határ a csillagos ég! :( Ez nekem már sok!
(Egyébként A homok titkai is a korábbi idõkbõl való, kb. 1996-97 tájékán vetítette a Magyar Televízió.)
malvinkicska 2015 szept. 29. - 18:31:56
(296/325)
Szia a mai rész nagyon szép volt mély érzelmek kerültek felszínre, ahogy a két nagyapa beszélgetett az unokáról olyan valóságos volt, nem nyálas, aztán már Maria is kezd javulni a gyerek meglágyította a szívét úgy látszik. Bruno szenved Luan a hiányától ami érthetõ, aztán a võ viselkedése sem tetszik neki, amit a lányával csinál. Marcos jó irányba rengeteget változott, egyszerûen nagyon jó színészek az biztos. Ma olvastam, egy másik fórumon ez után az M3 a Homok Titkait fogja adni ugyanebben az idõ pontban, azt szeretném látni mert nincs fent a neten. Remélem igaz a hír. Szeretném ha most már meglenne L is.
Csalarozsika 2015 szept. 29. - 14:44:56 Előzmény malvinkicska
(295/325)
Szia! A tegnapi részben végre történt is valami, megszületett Liliana gyermeke! :)
Megható volt látni, mennyire örült mindenki a kicsi érkezésének! :)
Marcos példásan viselkedett, még Rosa asszony is kezdi megkedvelni! :)

Bruno sokat szenved Luana miatt, sajnálom õt emiatt!

Végre valahára Waldir felügyelõnek leesett a tantusz Rafaelával kapcsolatban!
Nem is értem, miért nem jutott eszébe már korábban ez a lehetõség?
Rafaela ráadásul elveszítette a gyermekét!
Ha tényleg olyan felelõtlenül viselkedett, s kockáztatott, akkor meg is érdemli!

SPOILER!!! Ráadásul hátra van még számára az igazi "feketeleves"!
Geremias alapos nyomozást végez Olaszországban, s amit ott kiderít, az aligha fog tetszeni a hölgyeménynek! SPOILER VÉGE!!!
malvinkicska 2015 szept. 25. - 10:21:44
(294/325)
Marcost kiengedték de az a nyomozó nem jó úton jár az biztos. Geremias Olaszban van jó lenne ha haza érne és valmi történne. Bruno többet van a volt feleségével, mint Luanaval, az meg terhesen milyen nehéz munkát csinál. Szeretném már ha valami érdemleges történne.
Szép hétvégét neked igaz esik az esõ.
Csalarozsika 2015 szept. 25. - 01:36:07 Előzmény malvinkicska
(293/325)
Szia! Én is ugyanígy vagyok vele!
Sajnos eléggé "leült" a történet.
Szerintem is feleslegesen húzzák a "selyemfiú-szálat", azon kívül lényegében nem is történik semmi.
Sajnos még többet is foglalkoznak majd ezzel a témával. (tárgyalás, stb.)

Jó hétvégét kívánok!
malvinkicska 2015 szept. 23. - 12:57:03
(292/325)
Képzeld mióta ennyire nem érdek feszítõk a részek már nem is, nagyon várom, nagyon ellaposodott, most már harmadik hete, remélem csak történik valami érdemleges a gyerekek is, nem születnek, csak ez a sok hülye nyomozás a selyem fiúért, mert, hogy Geremias, lövésével kapcsolatban az még érthetõ de ez a szemét nem.
malvinkicska 2015 szept. 22. - 08:21:58
(291/325)
A tegnap nagy volt az okos nyomozó jól megbukott. A fenébe azzal a selyem fiúval jobb lett volna más szálat mutatnak.
Csalarozsika 2015 szept. 22. - 01:17:39 Előzmény tartakovsky
(290/325)
"Kicsit" megbonyolították ezt a szálat. Rafaela hazudik, mint a vízfolyás, de ebben a kérdésben kivételesen más a helyzet! Õszintén hiszi, hogy valódi Berdinazzi, s az emlékei is hitelesek!

SPOILER!!! Geremias, olaszországi útja során a végére jár az ügynek, s kideríti a teljes igazságot: Rafaela nagymamája valóban Bruno szerelme volt, az az asszony, aki fiút szült neki.
Rafaela mégsem igazi Berdinazzi, mert: A nagymamának a Bruno fia mellett született egy másik gyermeke is, Rafaela tõle származik.
Geremias nemcsak testvére sírját találja meg, de felkutatja Bruno testvére igazi unokáját, aki történetesen fiú, s a Giuseppe névre hallgat. Geremias magával viszi õt Brazíliába, és (egyik) örökösévé teszi.
Rafaela pedig Bruno volt birtokát kapja "vigaszdíjként" - a nagymamájára való tekintettel. SPOILER VÉGE!
Csalarozsika 2015 szept. 22. - 01:01:45 Előzmény malvinkicska
(289/325)
Szia! Rafaela hazugságai alaposan felkavarták az állóvizet!
Én sem szeretem a mocskolódást! Sajnos ez nem csak a sorozatokban fordul elõ.
tartakovsky 2015 szept. 21. - 19:19:50
(288/325)
Szegény Clovis dektetív jó nagy pácban van, viszont nem értem, hogy Josimar, hogy adhatott hitet Orestis és a feleségének a vádaskodásainak?
tartakovsky 2015 szept. 21. - 19:17:12 Előzmény Csalarozsika
(287/325)
De akkor, hogy lehetek neki emlékei, arról, hogy egy sírt látogattak meg és ki õ valójában?
malvinkicska 2015 szept. 19. - 06:59:57
(286/325)
Aranyos vagy köszönöm a tartalmas válaszod igen 20 epizód és vége, mosta héten csak ez a nõ mocskolódott, azt nem szeretem, mikor ilyen hazugságok körül forog a dolog, na de ez egy sorozat itt minden megesik.
Szép hétvégét neked.