cinderella93 2011 márc. 14. - 17:29:28
(471/531)
Nem tudjátok, hogy lesz-e 5. évad?
10/10
anniemontrose 2011 márc. 02. - 09:47:23 10/10 Előzmény lenccs
(470/531)
Igen, megint lesz 6 het szunet :(:( Bar nekem a Dair parositas nagyon tetszik, elegge meglepo mondjuk, de mindenkeppen pozitiv :) Little J-t mar nagyon hianyalom, Vanessa-t is. Am oszinten? En az egesz 1-2. evadot hianyolom <3 Most, hogy visszajott megint Serena apja, kivancsi vagyok, mik fognak tortenni. Remelem Rufus es Lily nem fog szakitani.
10/10
lenccs 2011 febr. 28. - 12:06:00 10/10 Előzmény MarnieE
(469/531)
Egyetértek. Ha most tényleg összehozzák nekem Blairt és Dant, az már a jéghegy csúcs lesz:-/ Chucknak pedig nem áll jól, hogy már megint "szerelmes"...õ nem olyan! Nate, szegény már alig kap szerepet az epizódokban, habár ez nekem csak másodikra tûnt fel nem jó õ annyira, hogy sok részt elvigyen a hátán. Blair játékát védem továbbra is, õ még mindig jó! Serenát pedig nem kívánom senkivel sem összehozni, mert az a pasi ott el is szúrja végérvényesen az életét...(mérhetetlenül önzõ). Julietet már nem hinném, hogy vissza kellene hozni, õ ennyi volt. Viszont Jenny karakterének visszacsempészése feldobhatná a sorit ismét. Apropó, fanok! Most tényleg lesz majd ismét 6 hét szünet?
nursi 2011 febr. 27. - 13:07:06 Előzmény lenccs
(468/531)
tudom hogy eredeti hang jobb....igen de csak azt nézem angolul amit nagyon szeretek
ezt meg annyi csaj mondja hogy jó hogy el akarom kezdeni
de úgy szeretem nézni hogy tv-n, dvd-re kiirom az évadokat és egymás után jujjj ...:$ és azt magyarul ha lehet
10/10
anniemontrose 2011 febr. 15. - 07:05:14 10/10 Előzmény MarnieE
(467/531)
Teljes mertekben egyetertek veled! A 4.evad mar kezdi elvesziteni az egesz GG-varazst. Az 1-2. tele volt izgalmakkal, mindig alig vartam, hogy lassam, a 4. -ben pedig en ezt mar nem erzem annyira. Kulfoldi fanokkal is pont errol beszelgettunk Twitteren.
10/10
MarnieE 2011 febr. 13. - 21:31:45 10/10
(466/531)
hát az szar ügy... :/ nálam szerencsére megvan.
****SPOILER****(Kizárólag az olvassa aki a 4.évadnál tart!!)
nem tom ti hogy vagytok vele, de a 4 évad kezdi nagyon ellaposítani a sorit -.-" ez csak most tûnt fel, hogy párhuzamosan nézem a magyart és amcsit. az 1-2 évad nagyon bejött, már a 3. is eléggé határeset volt. a 4. elsõ fele nagyon bejött...Párizs meg ez a Chuckos-Blaires-párizsban-összefutós dolog is. meg persze mikor a 3. évad fináléjában meg akarta kérni Blair kezét. de most....totál punnyadás! -.-" Chuck a csokicsajjal kavar, Serena a volt tanárjával, sõt Blair és Dan közti is lehet vmi, de ahhoz még sokat kell fejlõdni a karakterüknek. Jenny, Vanessa eltûntek, Juliet is. Nate ritkán tûnik fel, legutóbb is csak az apja miatt. nem tudom hány évadra terveznek még (ha egyáltalán terveznek), de elég sok epizód kéne, hogy Blairt és Chuckot megint összeboronálják. és most tartunk a 4x14-nál és eddig a leghosszabb évad 22 epizódos volt.. háááát necces. :/ pedig úgy reméltem h végre valahára elvarrják a szálakat: Chuck Blair összeházasodnak, Serena és Dan összejönnek, meg Nate is fog valakit magának. de így??? esélytelen!!!! o.O
****SPOILER VÉGE****
10/10
Fruzsííí 2011 febr. 13. - 13:09:42 10/10
(465/531)
Hát nem tom nálatok mi van de nálam beszart a cool tv, és nem megy a pletykacica. :( pedig már úgy vártam...
vicki11 2011 febr. 08. - 20:27:53
(464/531)
Végree! :D
Alig vártam, hogy már magyarul is megnézhessem! Már teljesen el is felejtettem, hogy milyenek volt a szinkonhangjaik. Jó lesz újra megnézni, hogy mi is történet a második évadban, mert azt szinte egybe néztem meg az egészet, plusz a 3 évad felét, és kicsit összefolytak a dolgok.
xoxo vicki11 :D
10/10
annana 2011 febr. 06. - 11:50:01 10/10 Előzmény MarnieE
(463/531)
Én is így vagyok vele :D
Láttam már persze angolul de azért megnézem magyarul is :D
10/10
MarnieE 2011 febr. 05. - 18:46:44 10/10
(462/531)
ÚRISTENÚRISTENÚRISTEN!!!!!! o.O ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!
leszinkronizálták a második évadot is!!!!!!! yesss!!! :DDD most néztem h a Cool ismét mûsorra tûzte, azt hittem h az 1. évad számtalan ismétlésének egyike, de NEM! ki van írva, h "II./1" és rákattintva ott van a második évad 1. részének ismertetõje!! úúúúgy örül a fejem!! imádom a sorit!! :))) az elsõ évad után úgy éreztem megszakad a szívem, hogy Chuck és Blair "szakítottak", azt hittem ott lett vége a történetnek. de utánanéztem és ráleltem 2. évadra, majd harmadikra is. jelenleg a 4x13nál tartok, vagyis amerikával haladok, de muszály lesz megnézem a 2. évadot holnap :DDD még akkor is ha Dan magyarhangjától feláll a hátamon a szõr, Chuck-étól pedig egyenesen hányok. már teljesen elfelejtettem h mi történt a 2.-3. évadban, vagyis csak nagyvonalakban van meg. a könyveket is olvastam amik alapján a sori készült (Bad girl), de meg sem közelíti a film színvonalát. Serena nem a kedvencem, de a könyvben kifejezetten üres fejû Barbie baba, ahogy Blair is idegesítõ személyiség. Chuckot kifejezetten buzinak állítja be, Natet meg egy drogos köcsögnek. Jenny "állítólag" egy nagymellû barna, közben meg sehol semmi.
szval röviden mindenki (akkor ha már látta) aki hnap ráér tapadjon 12:45kor a Coolra. :D
x.o.x.o. MarniE
10/10
lenccs 2011 jan. 18. - 12:50:05 10/10 Előzmény nursi
(461/531)
Szeretem a szinkront, de itt tényleg javaslom neked a letöltést felirattal, mert a magyar hangok nem adják vissza azt a hangulatot és jellemet, amit az eredetiben érzel. (Lásd Chuck hangja...egy lényeges pontja a személyiségének, de magyarul ezt nagyon elveszítették egy idegesítõ szinkronhanggal...)
nursi 2011 jan. 17. - 17:17:25
(460/531)
miért nincs magyarul? :(
sose fogják leszinkronizálni?
10/10
lenccs 2011 jan. 07. - 22:51:22 10/10 Előzmény feher.zsuzsi
(459/531)
Engem nem zavar, amit leírtál, de ezt hívják "spoiler"-nek Zsuzsi:-) És szép lassan januárban újraindul (folytatják) a sorozatot, jippijé!:-) (Nálam már lepipálja a sztori a Vampire diaries-t.)TeamChuck!;-)
feher.zsuzsi 2011 jan. 05. - 22:38:18
(458/531)
Aki még nem látta ne figyeljen, aki igen az úgy is tudja: Juliet bátyja a börtönös fószer, aki egyébként az internátusban (lsd.elsõ évad kezdés) Serena tanára volt. Serena rámozdult, de a fickónak több esze volt és elutasította. Serena anyja dugatta dutyiba mert így tudta csak hazacsalni az lányát. Természetesen kiderül, hogy Serena komoly érzelmeket táplál még mindig a srác iránt. Többet majd január végén a következõ részben tudhatunk meg.
Egyébként Chuck a legnagyobb arc az egész sorozatban. Ja és amennyire felállt a hátamon a szõr Blairtõl az elején, most legalább annyira csípem.
x.o.x.o
10/10
lenccs 2010 dec. 20. - 12:54:14 10/10
(457/531)
A IV. évadra beszippantott a sorozat. Bármennyire is "távolinyomorúságos" életképek sorozata, de nagyon szépen fejlõdnek a karakterek. Chuck és Blair már olyan mértékben korcs, hogy néha- néha õk maguk is elszörnyednek ha magukba néznek...)Kíváncsi vagyok, mi lesz a végére!? De, ami már biztos, Chuck Bassbõl már fogalom lett ("bassizmus");-) Még mielõtt el leszek ítélve, ez a sorozat, igazából nem szól nagy dolgokról, hiszen a milliomos csemeték élete a film alapján nem igazán szól másról, mint a furcsa családjukhoz fûzõdõ furcsa érzelmeikrõl, a bizarr szerelmeikrõl és a pénzrõl, rangbéli besorolásról...de, amilyen kis történeteket kerekítenek ezek mellé, az szórakoztató. (Napi 10 óra meló után kikapcsol, mélyebb gondolatokat nem ébreszt, de engem ez nem zavar és sem több, sem kevesebb nem lesz tõle az életem.)
offtopic
Narancstorta 2010 dec. 02. - 21:09:00
(456/531)
Így van. Abszolút "életszerû".
offtopic
Narancstorta 2010 dec. 02. - 15:33:11
(455/531)
Igen, mert fõleg a brazíl sorozatok azok, amiket olcsó szinkronstudióknak adnak, sajnos ezzel lenézve a délután tévé elé ülõ mamikákat, hogy azoknak így is jó...és sajnos nem tévednek. Ha kell, ha nem nézik a brazíl szappanvackokat. Kritikán aluli.
offtopic
Narancstorta 2010 dec. 02. - 03:28:21
(454/531)
Iszonyat gagyi...hozzá kell tennem, hogy sokat ronthat rajta a magyar szinkron...de ez akkor is egy gagyiság...egy semmirõl szóló sorozat ááááááááááááááááááááááááááááááááá.
offtopic
Narancstorta 2010 dec. 02. - 03:27:13
(453/531)
Ez egy gagyi tinisorozat. Köze nincs ahhoz, amire tippelsz. Less bele és meglátod!
10/10
lenccs 2010 nov. 22. - 09:57:17 10/10
(452/531)
Muszáj hozzászólnom! Az elsõ évadot szinkronosan láttam, a másik két szezont eredeti nyelven. Én nagyon szeretem a magyar szinkront, de Chuck eredeti hangja (ami igazán férfias és szexi) köszönõ viszonyban sincs a magyar szinkronnal:-/ A magyar hang egy elkényeztetett kölyköt csinál belõle, míg az eredeti nyelven jóval több van a srácban...